10KM :: ZADYSZKA - GUT WINTER

Organizator:
Fundacja Run Vegan
Data:
2021-02-20
Miejsce:
Ochotnica Górna
Dystans:
11 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
51
Wystartowało:
46
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
46
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Mieszkanka Ochotnicy | Mieszkaniec Ochotnicy

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaKlasyfikacja mieszkańców gminyMoment startuStudzionki
5.5km
    
1ZYGMUNCIAK Bartek 545WARSZAWAM-OPEN2021-02-20 09:08:42
2KOZŁOWSKA-WOYCIECHOWSKA Hanna 517WARSZAWAK-OPEN2021-02-20 09:31:1301:25:21
3JEZIERSKA Karina 511WARSZAWAK-OPEN2021-02-20 09:31:1801:25:20
4SZCZAPA Karol 53812TRIWARSZAWAM-OPEN2021-02-20 09:31:1901:09:32
5BOLECHOWSKA Dominika 559Alpin Sport Hoka One TeamRABKA-ZDRÓJK-OPEN2021-02-20 09:31:3300:49:46
6KUSZKA Anna 518MIKOŁÓWK-OPEN2021-02-20 09:37:5301:02:24
7TUSIŃSKA Mariola 540OSTROBIECOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK-OPEN2021-02-20 09:43:5601:13:11
8KOJDER-MALICKA Olga 514KOBIETY BIEGAJĄOSTROWIEC ŚW.K-OPEN2021-02-20 09:44:0201:13:18
9MINDA Michał 523ZABIEGANE STARACHOWICESTARACHOWICEM-OPEN2021-02-20 09:44:3301:53:33
10PASZKIEWICZ Franciszek 526PARK DZIEJEMUROWANA GOŚLINAM-OPEN2021-02-20 09:46:4500:50:38
11JAJECZNICA Łukasz 509RABKA ZDRÓJM-OPEN2021-02-20 09:51:1000:54:04
12BEBEROK - SUROWIEC Agnieszka 500KATOWICEK-OPEN2021-02-20 09:55:3001:11:06
13BŁAUT Alicja 501SMASHING PĄPKINSWARSZAWAK-OPEN2021-02-20 09:55:3800:55:07
14DUDA Tomasz 505RZESZÓWM-OPEN2021-02-20 09:58:1000:50:42
15JANUSZKIEWICZ Kornelia 510WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-OPEN2021-02-20 09:58:4501:33:37
16CZERWIŃSKI Krzysztof 502BRODNICAM-OPEN2021-02-20 09:58:4601:33:40
17PEŁKA Aleksander 527DE MONTAGEZORYM-OPEN2021-02-20 09:58:4801:08:02
18KARWOWSKA Emilia 513ŚWIERCZEK-OPEN2021-02-20 09:59:2001:14:01
19FARON Bartłomiej 547OCHOTNICA TEAMOCHOTNICA GÓRNAM-OPEN2021-02-20 09:59:3500:47:28
20SIOŁA Franciszek 532DĄBROWA GÓRNICZAM-OPEN2021-02-20 10:01:0101:02:20
21DREWNIAK Joanna 504KOBYLANYK-OPEN2021-02-20 10:01:2101:32:14
22SKOLICKA Iwona 536KRAKÓWK-OPEN2021-02-20 10:01:4001:00:53
23DREWNIAK Pawel 503KOBYLANYM-OPEN2021-02-20 10:02:1001:02:47
24KOMALA Arkadiusz 515KOBYLANYM-OPEN2021-02-20 10:02:1101:07:48
25ŻOŁYNIAK Szymon 546SIERADZM-OPEN2021-02-20 10:02:3500:57:05
26PISZCZEK Stanisław 528PRZEMYŚLM-OPEN2021-02-20 10:03:1000:42:53
27MELZACKA Anna 521ŻE CO?STRASZYNK-OPEN2021-02-20 10:03:2500:56:48
28MODZELEWSKI Krzysztof 524ŻE CO ?ORLEM-OPEN2021-02-20 10:03:2701:01:15
29GAJEWSKI Marcin 507ŻE CO ?SOPOTM-OPEN2021-02-20 10:03:4000:43:13
30GRUBA Piotr 508ŻE CO?BĄKOWOM-OPEN2021-02-20 10:03:5000:42:08
31KORONKIEWICZ Małgorzata 516REFUJ BUKSZPRYTWARSZAWAK-OPEN2021-02-20 10:04:0901:04:04
32KAPUTA Piotr 512KRAKÓWM-OPEN2021-02-20 10:04:1800:54:39
33WOJCIECHOWSKA Monika 542ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK-OPEN2021-02-20 10:04:2901:23:27
34ŁOPUCH Robert 520ŁABOWAM-OPEN2021-02-20 10:04:5800:58:42
35MICHAŁEK Sylwia 522ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK-OPEN2021-02-20 10:05:2800:56:10
36SIOŁA Rafał 531OCHOTNICA GÓRNAM-OPEN2021-02-20 10:05:4200:53:35
37SIOŁA Karol 533DRUŻYNA SZPIKUGRYWAŁDM-OPEN2021-02-20 10:05:5000:37:10
38POPŁAWSKI Piotr 529PGB SPORTOWA PACZKAŁOSICEM-OPEN2021-02-20 10:05:5800:53:46
39SIWEK Ewa 535TUPTUŚ OTWOCKOTWOCKK-OPEN2021-02-20 10:07:2001:05:54
40LASKA Anna 519OCR TEAM DĘBICAROPCZYCEK-OPEN2021-02-20 10:10:4801:04:10
41ZARZECZNY Marcin 544OCR TEAM DĘBICAROPCZYCEM-OPEN2021-02-20 10:10:5001:04:01
42SZNAJDER Jarosław 539DOBCZYCEM-OPEN2021-02-20 10:11:2700:43:50
43RADKO Marcin 530THE MONTAGERYBNIKM-OPEN2021-02-20 10:11:4300:43:45
44JAWORSKI Zbigniew 548KLUSZKOWCEM-OPEN2021-02-20 10:11:5700:34:41
45KONOPKA Mateusz 549OCHOTNICA GÓRNAM-OPEN2021-02-20 10:12:5101:04:28
46WÓJCIAK Piotr 543OCHOTNICA DOLNAM-OPEN2021-02-20 14:55:17
Znaleziono 46 wynik(ów)