14. PZLA MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W BIEGU GÓRSKIM NA KRÓTKIM DYSTANSIE
Gorce Ultra-Trail
Organiser : Fundacja Run Vegan - GUT
Date : 2022-08-05
Place : Ochotnica Dolna
Distance : 5 km
Mapa : Show
Registered : 34
Started : 33
Not finished : 2
Finished : 31
On the track : 0
Complete results :
Uproszczone :
Classification at splits: Start | 0.001km | Finish
Classifications acc. to categories: | OPEN | Kobiety | Mężczyźni
Classification by gross time. Unofficial results !!!
PlaceParticipantNumberClubCityNATCategoryMCatF/MLicencja PZLADrużyna 1Start timeStart
0.001km
Net
time
5.6km
Clock
time
5.6km
GapPace
min/km
Pace
km/h
          
1BODURKA Krzysztof 37OPEN1M 1Z/1355/1200:00:0000:00:0100:32:36.5000:32:36.50 5:4910,3
2MALINA Dawid 18TL ROW RybnikRYBNIKOPEN2M 2Z/0420/14 00:00:0000:00:0100:33:19.5500:33:19.55+00:00:435:5610,1
3JAŚTAL Piotr 14LKB RudnikDOMASZOWICEOPEN3M 3Z/4873/11 00:00:0000:00:0100:33:48.9000:33:48.90+00:01:126:029,9
4LEPIARZ Sylwester 38OPEN4M 4Z/4856/1100:00:0000:00:0000:36:03.6000:36:03.60+00:03:276:269,3
5GADOMSKI Paweł 10MKS Hermes GryfinoWIRÓWOPEN5M 5Z/0311/16 00:00:0000:00:0100:36:39.9000:36:39.90+00:04:036:329,2
6DUDCZAK Michał 125OPEN6M 6Z/1757/1700:00:0000:00:0100:36:55.4500:36:55.45+00:04:186:359,1
7BIERNAWSKI Piotr 3UKS Romer Rabka-ZdrójNOWY TARGOPEN7M 7Z/13281/21 00:00:0000:00:0100:38:07.7500:38:07.75+00:05:316:488,8
8GABRYŚ Rafał 9MKL Brygada Beskidów Nowy SączSZCZAWAOPEN8M 8Z/2509/22 00:00:0000:00:0100:38:31.8500:38:31.85+00:05:556:528,7
9SOBCZAK Henryk 133UKS Gimpel Nowy TargZAKOPANEOPEN9M 9Z/5737/1800:00:0000:38:49.9000:38:49.90+00:06:136:558,7
10GONTARCZYK Rafał 11RLTL Optima RadomOSTROWIEC ŚWIETOKRZYSKIOPEN11M 10Z/4024/11 00:00:0000:00:0100:39:42.3000:39:42.30+00:07:057:058,5
11CHŁANDA Sebastian 8ULKS LipinkiGORLICEOPEN12M 11Z/9038/21 00:00:0000:00:0100:40:14.3000:40:14.30+00:07:377:118,4
12BADOWSKI Aleksander 1MKS Polonia WarszawaWARSZAWAOPEN14M 12Z/2342/22 00:00:0000:40:48.2000:40:48.20+00:08:117:178,2
13BROJ Marcel 4AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleŹLINICEOPEN15M 13Z/2047/20 00:00:0000:00:0100:40:58.7500:40:58.75+00:08:227:188,2
14CABAJ Łukasz 6KS Harpagan TarnobrzegRZESZÓWOPEN16M 14Z/1833/22 00:00:0000:00:0100:41:36.9000:41:36.90+00:09:007:258,1
15ŻUCHOWSKI Daniel 32LKB RudnikKRAKÓWOPEN17M 15Z/9354/21 00:00:0000:00:0100:42:10.6000:42:10.60+00:09:347:318,0
16BUŹNIAK Arkadiusz 5MKL Brygada Beskidów Nowy SączNOWY SĄCZOPEN19M 16Z/2971/22 00:00:0000:00:0100:44:17.4000:44:17.40+00:11:407:547,6
17PRZYBYLSKI Tomasz 25KS Sprinterzy.com KrakówWITASZYCEOPEN20M 17Z/9497/21 00:00:0000:00:0100:44:21.2000:44:21.20+00:11:447:557,6
18MAJKUT Andrzej 17KS Harpagan TarnobrzegCHMIELÓWOPEN28M 18Z/2460/22 00:00:0000:00:0200:51:30.7000:51:30.70+00:18:549:116,5
19WANGLER Tomasz 28WKS Flota GdyniaGDYNIAOPEN30M 19Z/5001/22 00:00:0000:00:0201:01:22.6001:01:22.60+00:28:4610:575,5
20KORNAŚ Marcin 16KL Ziemia KłodzkaLASKÓWKAOPEN31M 20Z/3072/20 00:00:0000:00:0201:05:41.1001:05:41.10+00:33:0411:435,1
Total 20 results.