Organizator : | Fundacja Rozwoju Sportu i Promocji Obronności “MURAWA” |
Data : | 2024-02-11 |
Miejsce : | Nowy Targ |
Dystans : | 5.4 km |
Zgłoszonych : | 90 |
Wystartowało : | 86 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 86 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Drużyna | Zawodnicy klasyfikowani | Czas | Czas łączny |
---|---|---|---|---|
1 | 1001&1002 | KAMA GUZIK Paweł Jachym | 00:37:24.20 00:37:25.00 | 01:14:49.000 |
2 | 28 | NATALIA SIWAK Michał . | 00:45:49.45 00:46:01.00 | 01:31:50.000 |
3 | 10 | ROBERT JACHYMIAK Olga .Wielińska-Jachymiak | 00:46:18.90 00:46:19.55 | 01:32:37.000 |
4 | 23 | ANIA PROCHASEK Marek Fojtik | 00:46:27.05 00:46:27.70 | 01:32:54.000 |
5 | 26 | KATARZYNA SARNES Michał .Sarnes | 00:46:34.15 00:46:35.15 | 01:33:09.000 |
6 | 1018&1019 | Piotr Dąbek Anna Dąbek | 00:46:54.00 00:46:55.20 | 01:33:49.000 |
7 | 25 | Karolina Kałuża PATRYK PTAK | 00:48:01.95 00:48:02.00 | 01:36:03.000 |
8 | 22 | DAGMARA ANNA POGORZELSKA Tomasz Kołodziej | 00:48:02.75 00:48:03.15 | 01:36:05.000 |
9 | 27 | Urszula Sikora HENRYK SIKORA | 00:46:01.00 00:53:31.70 | 01:39:32.000 |
10 | 7 | JAKUB FUDALI . Natalia | 00:50:40.60 00:50:42.00 | 01:41:22.000 |
11 | 15 | ZANETA MACIEJEWSKA Sergio Segura | 00:50:57.05 00:50:57.65 | 01:41:54.000 |
12 | 1003&1004 | Wioleta Iwańska TOMASZ IWAŃSKI | 00:51:37.70 00:51:38.40 | 01:43:15.000 |
13 | 34 | Grzegorz Mosz WIOLETTA WĘGOROWSKA-MOSZ | 00:52:59.05 00:52:59.25 | 01:45:58.000 |
14 | 1021&1022 | Maciej Rościszewski Celina Rypel | 00:53:02.00 00:53:02.20 | 01:46:04.000 |
15 | 38 | Beata Kania-Stanach TOMASZ STANACH | 00:53:46.45 00:53:46.95 | 01:47:32.000 |
16 | 13 | ANNA KWIATKOWSKA-REHAN Przemsyław Rehan | 00:54:38.10 00:54:38.25 | 01:49:16.000 |
17 | 11 | MARCIN JARMUŻEK Ewa Jarmużek | 00:54:52.05 00:54:52.35 | 01:49:44.000 |
18 | 30 | SYLWIA ŚWIDZIŃSKA Michał Włodarczyk | 00:55:07.75 00:55:07.95 | 01:50:14.000 |
19 | 17 | Anna Małczyńska ANDRZEJ MAŁCZYNSKI | 00:55:49.20 00:55:49.40 | 01:51:38.000 |
20 | 6 | MICHAŁ DYŻEWSKI Kasia Wojciechowska | 00:56:19.95 00:56:20.20 | 01:52:39.000 |
21 | 24 | Ania Pszczółkowska ŁUKASZ PSZCZÓŁKOWSKI | 00:56:51.70 00:56:51.70 | 01:53:42.000 |
22 | 37 | PIOTR SEROKA KATARZYNA SEROKA | 00:56:59.25 00:56:59.50 | 01:53:58.000 |
23 | 12 | Jola Kobus-Kidyba ŁUKASZ KIDYBA | 00:57:13.30 00:57:13.30 | 01:54:26.000 |
24 | 5 | DAMIAN DOBOSZ Julia Czernecka | 00:57:48.90 00:57:49.20 | 01:55:37.000 |
25 | 32 | HUBERT T TROCHIMOWICZ Katarzyna Zaczyk | 00:59:05.15 00:59:05.50 | 01:58:10.000 |
26 | 39 | DAWID CHILIŃSKI Diana Chilińska | 00:59:06.95 00:59:06.95 | 01:58:12.000 |
27 | 1008&1009 | Arkadiusz Górka Agnieszka Jurek | 00:59:14.20 00:59:14.30 | 01:58:28.000 |
28 | 14 | Agnieszka Adamska MARCIN ŁUKOMSKI | 00:59:49.45 00:59:49.60 | 01:59:38.000 |
29 | 29 | Damian Sztejka JOLANTA SZTEJKA | 00:59:51.00 00:59:51.20 | 01:59:42.000 |
30 | 20 | Katarzyna Drobniak KAROL PALUCH | 01:02:14.40 01:02:14.50 | 02:04:28.000 |
31 | 1007&1027 | Justyna Malec KAROL MALEC | 01:09:44.00 01:09:44.15 | 02:19:28.000 |
32 | 19 | MARLENA MENCEL Sebastian Królikowski | 01:11:27.35 01:11:28.15 | 02:22:55.000 |
33 | 1 | Ewelina Bieda BERNARD BIEDA | 01:14:18.85 01:14:18.90 | 02:28:36.000 |
34 | 2 | Beata Bryzik KRZYSZTOF BRYZIK | 01:15:27.45 01:15:29.80 | 02:30:56.000 |
35 | 21 | Paweł Pietrak EDYTA PIOTROWSKA | 01:17:50.35 01:17:51.10 | 02:35:41.000 |
36 | 9 | EDYTA GŁÓW Paweł Wleklik | 01:19:17.20 01:19:17.25 | 02:38:34.000 |
37 | 4 | JERZY CIEŚLIŃSKI Dominika Jeszcze-Oliwa | 01:31:38.45 01:31:38.60 | 03:03:16.000 |
38 | 8 | MACIEJ GAJEWSKI Agnieszka Gajewska | 01:32:57.30 01:32:58.80 | 03:05:55.000 |
39 | 35 | DARIUSZ WILMAŃSKI Aleksandra Wilmańska | 01:38:10.00 01:38:11.10 | 03:16:21.000 |
40 | 31 | JAKUB TARNAWSKI Kasia Tarnawska | 01:38:29.60 01:38:29.85 | 03:16:58.000 |
Znaleziono 40 wynik(ów)