24KM KTÓRĘDY NA LUBAŃ - GUT WINTER

Organizator:
Fundacja Run Vegan
Data:
2021-02-20
Miejsce:
Ochotnica Górna
Dystans:
20.5 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
106
Wystartowało:
99
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
99
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 10km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Mieszkanka Ochotnicy | Mieszkaniec Ochotnicy

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaKlasyfikacja mieszkańców gminyCzas startuMoment startuLubań
10km
     
1WOŹNIAK Dawid 307RUDAWAM-OPEN02:02:232021-02-20 09:03:2001:07:39
2FRANCUZ Konrad 306VEGE RUNNERSMOGILANYM-OPEN01:58:402021-02-20 08:59:3701:12:45
3ZARZYCKI Maciej 303DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPODKOWA LEŚNAM-OPEN01:36:372021-02-20 08:37:3401:13:52
4ORCZYKOWSKI Bogdan 308NAWOJOWAM-OPEN02:00:462021-02-20 09:01:4301:14:37
5OPAŁKA Damian 305MYRACEWARSZAWAM-OPEN02:00:212021-02-20 09:01:1801:15:17
6WETHACZ Dariusz 302LOKOMOTIV MAJDANCISNAM-OPEN01:58:592021-02-20 08:59:5601:15:34
7RATAJ Artur 3923:33 TEAMTRZCIANKAM-OPEN02:10:032021-02-20 09:11:0001:19:24
8KRASOŃ Marcin 383SMASHING PĄPKINS / NBR TEAM / TRINERGYWARSZAWAM-OPEN02:17:122021-02-20 09:18:0901:20:15
9JACHYMSKI Krzysztof 313VEGE RUNNERSWARSZAWAM-OPEN02:00:312021-02-20 09:01:2801:20:53
10STANUCHIEWICZ Oskar 411M-OPEN02:18:022021-02-20 09:18:5901:21:09
11LENARCZYK Jakub 314WARSZAWAM-OPEN02:01:042021-02-20 09:02:0101:21:51
12JOŃCZYK Rafał 304JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM-OPEN01:47:062021-02-20 08:48:0301:22:42
13KOCHNER Jarogniew 3953:33 TEAMTRZCIANKAM-OPEN02:10:032021-02-20 09:11:0001:23:04
14DARCHUK Oleksandr 312DRPTWĘGRZCEM-OPEN02:01:492021-02-20 09:02:4601:23:10
15WINTER Piotr 319NIGHT RUNNERSCHOMĘCICEM-OPEN02:00:412021-02-20 09:01:3801:24:03
16PAPAJ Jakub 393BIELSKO-BIAŁAM-OPEN01:30:022021-02-20 08:30:5901:24:29
17MALICKI Emil 378OSTROBIECOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM-OPEN02:18:342021-02-20 09:19:3101:24:37
18DZIKI Maciej 341#BIEGIWROGOŹNIKUROGOŹNIKM-OPEN02:01:382021-02-20 09:02:3501:24:53
19KRZYSIEK Mariusz 318KRAKÓWM-OPEN02:10:052021-02-20 09:11:0201:25:00
20RZEMIŃSKI Jacek 310STRÓŻEM-OPEN02:03:232021-02-20 09:04:2001:27:12
21BORYCKI Artur 311TGRDĄBROWA TARNOWSKAM-OPEN02:05:192021-02-20 09:06:1601:27:39
22OLSZEWSKI Artur 315PARKRUN KATOWICEDĄBROWA GÓRNICZAM-OPEN02:09:062021-02-20 09:10:0301:28:25
23RZEŹNICZEK Anna 324STOWARZYSZENIE DZIAŁAMY RAZEMKOWALEWO POMORSKIEK-OPEN02:04:162021-02-20 09:05:1301:29:22
24BIELECKI Andrzej 3883:33 TEAMTRZCIANKAM-OPEN02:08:142021-02-20 09:09:1101:29:26
25STERNAL Sebastian 387GRODZISKI KLUB BIEGACZAGRODZISK WIELKOPOLSKIM-OPEN02:20:562021-02-20 09:21:5301:30:25
26SMOLINSKI Piotr 320PIASECZNOM-OPEN02:04:042021-02-20 09:05:0101:31:09
27ADAMCZYK-NOWAK Beata 376BYTOMK-OPEN02:01:582021-02-20 09:02:5501:31:45
28SALIŃSKI Bartosz 326WKURW_TEAMKATOWICEM-OPEN02:06:302021-02-20 09:07:2701:32:30
29SIKLUCKI Grzegorz 402ONE WAY TICKETKRAKÓWM-OPEN02:01:222021-02-20 09:02:1901:33:07
30TOL Kamil 345MAFIA TEAM LUBLINIECTANINAM-OPEN02:09:052021-02-20 09:10:0201:33:37
31RUDZIŃSKI Tomasz 401KUNA W AGREŚCIELUBLINIECM-OPEN02:09:052021-02-20 09:10:0201:33:43
32BRZEŹNY Sara 317OCHOTNICA DOLNAK-OPEN01:48:562021-02-20 08:49:5301:34:07
33STACHERA Ola 327EFFI RUN TEAMKRYNKIK-OPEN02:05:342021-02-20 09:06:3101:34:51
34ŁUSZCZYK Andrzej 389KLUB BIEGACZA MILAJASIENIECM-OPEN02:05:352021-02-20 09:06:3201:35:10
35KUŚPIT Przemek 323WARSZAWAM-OPEN02:02:322021-02-20 09:03:2901:36:19
36OSZYWA Damian 309DAMCZI RUNKIELCEM-OPEN01:37:592021-02-20 08:38:5601:36:20
37MALESA Tomasz 384PĘCLINM-OPEN02:15:342021-02-20 09:16:3101:36:50
38BUDZIASZEK Agnieszka 372KRAKÓWK-OPEN02:05:292021-02-20 09:06:2601:37:33
39BEBEROK Szymon 336PROFIAUTOTEAMKATOWICEM-OPEN02:30:122021-02-20 09:31:0901:37:47
40ŚWIĄDER Bartłomiej 375SISIOOO TEAMWARSZAWAM-OPEN02:07:522021-02-20 09:08:4901:37:52
41DOMAGALSKI Maciej 394SISIOOO TEAMFLORENTYNÓWM-OPEN02:07:512021-02-20 09:08:4801:38:01
42ZAWALSKI Paweł 390SKAŁAM-OPEN02:01:092021-02-20 09:02:0601:38:33
43GAWRYSZEWSKI Grzegorz 339ESKALADAGRODZISK MAZOWIECKIM-OPEN02:04:042021-02-20 09:05:0101:38:53
44TARNAWSKI Marcin 337SKAWICAM-OPEN01:55:492021-02-20 08:56:4601:41:31
45LIŚKIEWICZ Hubert 333WRSS WGGIOŚ AGHMICHAŁÓWM-OPEN02:07:432021-02-20 09:08:4001:43:08
46WILCZYŃSKI Marcin 328RESHAPE RUNNERSZABRZEM-OPEN02:20:512021-02-20 09:21:4801:43:08
47TOL Monika 322MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECK-OPEN02:02:212021-02-20 09:03:1801:43:27
48ZAPOROWSKI Marcin 407M-OPEN02:17:182021-02-20 09:18:1501:43:38
49MARONKA Agnieszka 359KRAKÓWK-OPEN01:53:032021-02-20 08:54:0001:44:01
50MARONKA Bartosz 409M-OPEN01:53:042021-02-20 08:54:0101:44:10
51SAHAJDAK Jarosław 396MILANÓWEKM-OPEN02:04:092021-02-20 09:05:0601:45:22
52PRESNAL-ZMYSŁOWSKA Agnieszka 325KATOWICEK-OPEN02:30:092021-02-20 09:31:0601:45:28
53BRODZIUK Anna 360PANIWARSZAWAK-OPEN02:26:442021-02-20 09:27:4101:46:13
54JÓZEFIAK Jakub 332NOWY SĄCZM-OPEN01:40:242021-02-20 08:41:2101:46:56
55KACZMAREK Aleksandra 331CROSSELITECHWASZCZYNOK-OPEN02:15:062021-02-20 09:16:0301:47:48
56JOZEFIAK Marta 338KRAKÓWK-OPEN01:40:252021-02-20 08:41:2201:47:54
57KACZMAREK Piotr 329KACZMAREK TEAMFACIMIECHM-OPEN02:15:052021-02-20 09:16:0201:47:54
58BEDNAREK Michał 410M-OPEN02:15:012021-02-20 09:15:5801:48:17
59SZKODA Mariusz 3863:33 TEAMTRZCIANKAM-OPEN02:07:492021-02-20 09:08:4601:48:19
60ZWIERZYŃSKI Roman 364LECĘ BO CHCĘLUTYNIAM-OPEN02:01:412021-02-20 09:02:3801:49:24
61CHWALISZ Włodzimierz 3733:33 TEAMTRZCIANKAM-OPEN02:07:432021-02-20 09:08:4001:49:33
62PASZEK Krystyna 369DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZK-OPEN02:24:512021-02-20 09:25:4801:49:35
63ZIELIŃSKA-KOŁACZ Ewelina 344KRAKÓWK-OPEN02:01:252021-02-20 09:02:2201:49:51
64PAWELEC Krystyna 361DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPIASTÓWK-OPEN02:24:522021-02-20 09:25:4901:49:59
65ŁUSZCZYK Magdalena 374KLUB BIEGACZA MILAJASIENIECK-OPEN02:04:402021-02-20 09:05:3701:50:21
66FALKOWSKI Piotr 316KS PEGAZ PIASECZNOPIASECZNOM-OPEN01:36:322021-02-20 08:37:2901:50:35
67BOCEK Sławomir 348WATAHABOGUCHWAŁAM-OPEN01:36:392021-02-20 08:37:3601:51:32
68CZARNIK-PECIAK Aleksandra 335PRZEZCHLEBIEK-OPEN02:04:292021-02-20 09:05:2601:52:27
69STYLIŃSKI Norbert 385SUCHA BESKIDZKAM-OPEN01:42:552021-02-20 08:43:5201:53:37
70DOROBEK Agata 371RESHAPE RUNNERSZABRZEK-OPEN02:20:392021-02-20 09:21:3601:54:24
71PRZYBYŁA Wioletta 379NIGHTRUNNERS ZABRZEZABRZEK-OPEN02:20:432021-02-20 09:21:4001:54:24
72SZELĄG Piotr 362TURBO JEŻE TEAMWARSZAWAM-OPEN02:26:132021-02-20 09:27:1001:55:10
73JACHYMSKA Zofia 370ŁÓDŹK-OPEN02:00:362021-02-20 09:01:3301:55:58
74WASIK Marta 355EDC RUNNERSWARSZAWAK-OPEN02:07:462021-02-20 09:08:4301:57:02
75POŹNIAK-STYCZYŃSKA Maja 343DDCPUŁAWYK-OPEN02:05:192021-02-20 09:06:1601:59:01
76RÓG Adam 365BIEGAM BO LUBIĘ INOWROCŁAWINOWROCŁAWM-OPEN02:12:522021-02-20 09:13:4902:00:31
77WRONA Sylwester 350KRAKÓWM-OPEN02:10:522021-02-20 09:11:4902:00:52
78BONEK SIKORA Agata 354RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹK-OPEN02:29:582021-02-20 09:30:5502:00:59
79KARECKA Anna 346JÓZEFOSŁAWK-OPEN02:29:592021-02-20 09:30:5602:01:04
80KARECKI Wojciech 347JÓZEFOSŁAWM-OPEN02:30:002021-02-20 09:30:5702:01:08
81SIKORA Maciej 356RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹM-OPEN02:30:012021-02-20 09:30:5802:01:12
82ZGODA Tomasz 3773:33 TEA<WARSZAWAM-OPEN02:07:342021-02-20 09:08:3102:01:44
83BARSKA-OLSZEWSKA Ewa 399ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOK-OPEN02:09:552021-02-20 09:10:5202:02:05
84KUCHARSKA Aneta 380ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOK-OPEN02:09:382021-02-20 09:10:3502:02:25
85HEJMEJ Kamila 352NOWY SĄCZK-OPEN02:10:372021-02-20 09:11:3402:02:41
86MATLOK Marek 300RESHAPE RUNNERSZABRZEM-OPEN02:20:522021-02-20 09:21:4902:04:24
87KACZMARCZYK Agnieszka 397RESHAPE RUNNERSZABRZEK-OPEN02:20:472021-02-20 09:21:4402:04:38
88BORCZ Marcin 349DIP-MAR MARCIN BORCZKAŃCZUGAM-OPEN01:36:402021-02-20 08:37:3702:05:27
89SIEDLACZEK Zbigniew 358LUBLINM-OPEN01:41:502021-02-20 08:42:4702:06:03
90WIERCHOŁA Joanna 366LUBLINK-OPEN01:41:512021-02-20 08:42:4802:06:18
91PARYSZ Anna 321STARE BABICE BIEGAJĄBLIZNE JASIŃSKIEGOK-OPEN01:36:202021-02-20 08:37:1702:09:01
92OLĘDZKI Janusz 408M-OPEN01:37:412021-02-20 08:38:3802:09:57
93WĄSOWSKA Jagoda 351KS PEGAZ PIASECZNOPIASECZNOK-OPEN01:36:182021-02-20 08:37:1502:12:23
94POPŁAWSKA Katarzyna 330CZARNE OWCE HIPOLITÓWHALINÓWK-OPEN02:11:252021-02-20 09:12:2202:12:43
95GOLIŃSKI Mieczysław 382NAUKA BIEGATRZEBINIAM-OPEN03:18:422021-02-20 10:19:3902:17:38
96STEFAN Edyta 391NAUKA BIEGARUDAWAK-OPEN03:18:362021-02-20 10:19:3302:17:55
97GOLIŃSKA Anna 398NAUKA BIEGATRZEBINIAK-OPEN03:18:422021-02-20 10:19:3902:18:08
98ADAMSKI Adam 368BIERUTÓWM-OPEN01:34:112021-02-20 08:35:0802:19:26
99BEDNAREK Michal 363CROSSELITETCZEWM-OPEN01:05:072021-02-20 08:06:04
Znaleziono 99 wynik(ów)