24KM KTÓRĘDY NA LUBAŃ - GUT WINTER

Organizator:
Fundacja Run Vegan
Data:
2021-02-20
Miejsce:
Ochotnica Górna
Dystans:
20.5 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
106
Wystartowało:
99
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
99
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Mieszkanka Ochotnicy | Mieszkaniec Ochotnicy

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MKlasyfikacja mieszkańców gminyCzas startuMoment startuLubań
10km
Czas
netto
20.5km
Czas
brutto
20.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1RZEŹNICZEK Anna 324STOWARZYSZENIE DZIAŁAMY RAZEMKOWALEWO POMORSKIEK-OPEN1K 102:04:162021-02-20 09:05:1301:29:2202:34:36.1504:38:53.05 7:328,0
2ADAMCZYK-NOWAK Beata 376BYTOMK-OPEN2K 202:01:582021-02-20 09:02:5501:31:4502:39:14.3004:41:12.85+00:04:387:467,7
3STACHERA Ola 327EFFI RUN TEAMKRYNKIK-OPEN3K 302:05:342021-02-20 09:06:3101:34:5102:43:34.7004:49:09.15+00:08:587:587,5
4BRZEŹNY Sara 317OCHOTNICA DOLNAK-OPEN4K 401:48:562021-02-20 08:49:5301:34:0702:54:07.5004:43:04.30+00:19:318:297,1
5BUDZIASZEK Agnieszka 372KRAKÓWK-OPEN5K 502:05:292021-02-20 09:06:2601:37:3302:56:55.5005:02:25.15+00:22:198:377,0
6PRESNAL-ZMYSŁOWSKA Agnieszka 325KATOWICEK-OPEN6K 602:30:092021-02-20 09:31:0601:45:2803:07:56.6005:38:06.15+00:33:209:106,5
7TOL Monika 322MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECK-OPEN7K 702:02:212021-02-20 09:03:1801:43:2703:09:32.5505:11:53.60+00:34:569:146,5
8JOZEFIAK Marta 338KRAKÓWK-OPEN8K 801:40:252021-02-20 08:41:2201:47:5403:11:13.5504:51:39.30+00:36:379:196,4
9ŁUSZCZYK Magdalena 374KLUB BIEGACZA MILAJASIENIECK-OPEN9K 902:04:402021-02-20 09:05:3701:50:2103:14:24.0505:19:04.55+00:39:479:286,3
10MARONKA Agnieszka 359KRAKÓWK-OPEN10K 1001:53:032021-02-20 08:54:0001:44:0103:14:35.9005:07:39.15+00:39:599:296,3
11BRODZIUK Anna 360PANIWARSZAWAK-OPEN11K 1102:26:442021-02-20 09:27:4101:46:1303:17:05.0005:43:49.55+00:42:289:366,2
12ZIELIŃSKA-KOŁACZ Ewelina 344KRAKÓWK-OPEN12K 1202:01:252021-02-20 09:02:2201:49:5103:17:39.0005:19:04.40+00:43:029:386,2
13KACZMAREK Aleksandra 331CROSSELITECHWASZCZYNOK-OPEN13K 1302:15:062021-02-20 09:16:0301:47:4803:19:37.0005:34:43.65+00:45:009:446,2
14CZARNIK-PECIAK Aleksandra 335PRZEZCHLEBIEK-OPEN14K 1402:04:292021-02-20 09:05:2601:52:2703:24:58.7005:29:28.00+00:50:229:596,0
15PRZYBYŁA Wioletta 379NIGHTRUNNERS ZABRZEZABRZEK-OPEN15K 1502:20:432021-02-20 09:21:4001:54:2403:26:58.8005:47:42.05+00:52:2210:055,9
16JACHYMSKA Zofia 370ŁÓDŹK-OPEN16K 1602:00:362021-02-20 09:01:3301:55:5803:32:08.4505:32:45.25+00:57:3210:205,8
17PAWELEC Krystyna 361DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPIASTÓWK-OPEN17K 1702:24:522021-02-20 09:25:4901:49:5903:32:38.0505:57:30.85+00:58:0110:225,8
18PASZEK Krystyna 369DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZK-OPEN18K 1802:24:512021-02-20 09:25:4801:49:3503:32:41.0505:57:32.20+00:58:0410:225,8
19DOROBEK Agata 371RESHAPE RUNNERSZABRZEK-OPEN19K 1902:20:392021-02-20 09:21:3601:54:2403:35:48.3505:56:27.40+01:01:1210:315,7
20PARYSZ Anna 321STARE BABICE BIEGAJĄBLIZNE JASIŃSKIEGOK-OPEN20K 2001:36:202021-02-20 08:37:1702:09:0103:37:18.7505:13:39.25+01:02:4210:365,7
21POŹNIAK-STYCZYŃSKA Maja 343DDCPUŁAWYK-OPEN21K 2102:05:192021-02-20 09:06:1601:59:0103:44:16.0005:49:35.55+01:09:3910:565,5
22WASIK Marta 355EDC RUNNERSWARSZAWAK-OPEN22K 2202:07:462021-02-20 09:08:4301:57:0203:45:46.7005:53:33.20+01:11:1011:005,4
23POPŁAWSKA Katarzyna 330CZARNE OWCE HIPOLITÓWHALINÓWK-OPEN23K 2302:11:252021-02-20 09:12:2202:12:4303:49:30.1506:00:55.65+01:14:5411:115,4
24BARSKA-OLSZEWSKA Ewa 399ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOK-OPEN24K 2402:09:552021-02-20 09:10:5202:02:0503:51:35.4006:01:31.30+01:16:5911:175,3
25KUCHARSKA Aneta 380ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOK-OPEN25K 2502:09:382021-02-20 09:10:3502:02:2503:51:52.9506:01:31.25+01:17:1611:185,3
26HEJMEJ Kamila 352NOWY SĄCZK-OPEN26K 2602:10:372021-02-20 09:11:3402:02:4103:52:10.9006:02:48.25+01:17:3411:195,3
27KACZMARCZYK Agnieszka 397RESHAPE RUNNERSZABRZEK-OPEN27K 2702:20:472021-02-20 09:21:4402:04:3803:53:35.2506:14:23.00+01:18:5911:235,3
28BONEK SIKORA Agata 354RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹK-OPEN28K 2802:29:582021-02-20 09:30:5502:00:5903:56:38.5006:26:36.95+01:22:0211:325,2
29KARECKA Anna 346JÓZEFOSŁAWK-OPEN29K 2902:29:592021-02-20 09:30:5602:01:0403:56:39.5506:26:39.10+01:22:0311:325,2
30GOLIŃSKA Anna 398NAUKA BIEGATRZEBINIAK-OPEN30K 3003:18:422021-02-20 10:19:3902:18:0804:00:32.8507:19:14.90+01:25:5611:445,1
31STEFAN Edyta 391NAUKA BIEGARUDAWAK-OPEN31K 3103:18:362021-02-20 10:19:3302:17:5504:00:37.2507:19:14.15+01:26:0111:445,1
32WIERCHOŁA Joanna 366LUBLINK-OPEN32K 3201:41:512021-02-20 08:42:4802:06:1804:05:27.2005:47:19.15+01:30:5111:585,0
33WĄSOWSKA Jagoda 351KS PEGAZ PIASECZNOPIASECZNOK-OPEN33K 3301:36:182021-02-20 08:37:1502:12:2304:12:22.0005:48:40.15+01:37:4512:184,9
Znaleziono 33 wynik(ów)