3 BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA - 5 KM
3 BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA
Organizator : Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej
Data : 2021-10-02
Miejsce : Białogard
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 134
Wystartowało : 121
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 118
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Mundurowi | K-Open | M-Open | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | Drużyna
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MFalaCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1ĆWIRZEŃ Marcin 18WOLF TEAMDrużyna1M 1Fala 100:30:15.25 6:039,9
2WRÓBLEWSKI Michał 187BORZYSZEWODrużyna10M 7Fala 100:44:37.50+00:14:228:556,7
3KRZEŚNIOWSKI Marcin 83SZCZECINDrużyna36M 22Fala 100:54:21.15+00:24:0510:525,5
4OLEJARZ Damian 118POLICEDrużyna37M 23Fala 100:54:24.60+00:24:0910:525,5
5CHMIELEWSKI Tomasz 17BARWICEDrużyna38M 24Fala 100:54:30.70+00:24:1510:545,5
6KIWACZ Magdalena 65KOSZALINDrużyna40K 16Fala 100:54:51.25+00:24:3610:585,5
7SWOROWSKA Katarzyna 159KOSZALINDrużyna41K 17Fala 100:54:51.65+00:24:3610:585,5
8STELMACH Ewelina 153BIAŁOGARDDrużyna51K 22Fala 100:56:40.75+00:26:2511:205,3
9DUCZYŃSKI Tomasz 28BIAŁOGARDDrużyna56M 30Fala 100:57:51.00+00:27:3511:345,2
10HEBDA Milena 50SŁAWOBORZEDrużyna57K 27Fala 100:57:51.05+00:27:3511:345,2
11WALKOWIAK Daria 176KOSZALINDrużyna58K 28Fala 100:58:06.80+00:27:5111:375,2
12WASILEWSKA Karolina 178BIAŁOGARDDrużyna59K 29Fala 100:58:10.40+00:27:5511:385,2
13WASILEWSKI Rafal 179BIAŁOGARDDrużyna60M 31Fala 100:58:11.65+00:27:5611:385,2
14BOREJKO Łukasz 11KOSZALINDrużyna61M 32Fala 100:58:46.75+00:28:3111:455,1
15NOWACZYK Wojciech 114SZCZECINDrużyna62M 33Fala 100:58:51.65+00:28:3611:465,1
16NOWACZYK Ewa 115SZCZECINDrużyna63K 30Fala 100:58:51.80+00:28:3611:465,1
17SMOLIŃSKI Jacek 149BIAŁOGARDDrużyna64M 34Fala 100:59:20.10+00:29:0411:525,1
18JEŻYNA Igor 58KARLINODrużyna65M 35Fala 100:59:21.05+00:29:0511:525,1
19BOROS-SMOLIŃSKA Ewelina 12SŁAWNODrużyna66K 31Fala 100:59:22.60+00:29:0711:525,1
20DONDERA Karolina 24NOSÓWKODrużyna67K 32Fala 100:59:24.10+00:29:0811:525,1
21HAŁAS Renata 48MIĘDZYWODZIEDrużyna68K 33Fala 100:59:59.95+00:29:4411:595,0
22IZNEROWICZ Monika 55SZCZECINDrużyna69K 34Fala 101:00:00.55+00:29:4512:005,0
23DZIEDZINA Roksana 30KSFNOWOGRÓDEK POM.Drużyna84K 44Fala 101:03:02.05+00:32:4612:364,8
24SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 157:)USTRONIE MORSKIEDrużyna99K 56Fala 101:06:20.00+00:36:0413:164,5
25SUDER-MAKSYMOWICZ Grzegorz 158:)USTRONIE MORSKIEDrużyna100M 44Fala 101:06:52.00+00:36:3613:224,5
26GNIECIAK Małgorzata 41:)USTRONIE MORSKIEDrużyna101K 57Fala 101:06:52.15+00:36:3613:224,5
27KOSMIDER Bartosz 72CZĘSTOCHOWADrużyna102M 45Fala 101:07:01.75+00:36:4613:244,5
28BEDNAREK Edyta 5BIAŁOGARDDrużyna103K 58Fala 101:07:02.20+00:36:4613:244,5
29WOLANSKA Anna 184KSFMYŚLIBÓRZDrużyna111K 66Fala 101:13:41.70+00:43:2614:444,1
29ZDRZENICKA Beata 194KSFMYŚLIBÓRZDrużyna111K 66Fala 101:13:41.70+00:43:2614:444,1
31ORLON Barbara 120SZCZECINDrużyna117K 71Fala 101:15:52.30+00:45:3715:104,0
32BODNAR Zbigniew 9SZCZECINDrużyna118M 47Fala 101:18:04.15+00:47:4815:363,8
Niesklasyfikowani
WITKIEWICZ Eryk 183BIAŁOGARDDrużynaFala 1 DNF--
Znaleziono 33 wynik(ów)