3 BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA - 5 KM
3 BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA
Organizator : Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej
Data : 2021-10-02
Miejsce : Białogard
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 134
Wystartowało : 121
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 118
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Mundurowi | K-Open | M-Open | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | Drużyna
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MFalaCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1KEMPROWSKI Sylwester 64BIAŁOGARDDrużyna11M 8Fala 200:45:21.25 9:046,6
2KEMPROWSKA Sylwia 63BIAŁOGARDDrużyna12K 4Fala 200:45:44.50+00:00:239:086,6
3SAWICKI Jakub 143SZCZECINDrużyna19M 12Fala 200:48:26.85+00:03:059:416,2
4WOŁK Marcin 186KSFMYŚLIBÓRZDrużyna31M 19Fala 200:51:27.20+00:06:0510:175,8
5NIKLAS Małgorzata 113KSFMYŚLIBÓRZDrużyna32K 13Fala 200:51:27.95+00:06:0610:175,8
6OTTO Agata 96BIAŁOGARDDrużyna35K 14Fala 200:53:39.85+00:08:1810:435,6
7DEREWICZ Jacek 23BIAŁOGARDDrużyna42M 25Fala 200:54:53.35+00:09:3210:585,5
8SKRZYDLIŃSKA Renata 148ŁĘCZNODrużyna44K 18Fala 200:55:53.60+00:10:3211:105,4
9KRAJNIK Joanna 79ŁECZNODrużyna45K 19Fala 200:55:53.95+00:10:3211:105,4
10BARTMAN Krzysztofa 4ŁĘCZNODrużyna46K 20Fala 200:55:54.55+00:10:3311:105,4
11WANKE-ZIELIŃSKA Natalia 177BIAŁOGARDDrużyna54K 25Fala 200:57:13.35+00:11:5211:265,2
12PYRZYŃSKA-GORZKIEWICZ Agnieszka 136BIAŁOGARDDrużyna55K 26Fala 200:57:13.55+00:11:5211:265,2
13MIKOŁAJCZAK Alicja 109BIAŁOGARDDrużyna70K 35Fala 201:00:21.80+00:15:0012:045,0
14SIDOR Czesława 145BIAŁOGARDDrużyna71K 36Fala 201:00:21.90+00:15:0012:045,0
15ŻUBER Anna 195SKWIERZYNKADrużyna72K 37Fala 201:01:18.75+00:15:5712:154,9
16GAŁWA Marek 36SKWIERZYNKADrużyna73M 36Fala 201:01:29.95+00:16:0812:174,9
17GAŁWA Oliwia 37SKWIERZYNKADrużyna74K 38Fala 201:01:30.35+00:16:0912:184,9
18DUBICKA Marta 27KSFMYŚLIBÓRZDrużyna81K 42Fala 201:02:43.25+00:17:2212:324,8
19BYCKA Mateusz 15KSFMYŚLIBÓRZDrużyna82M 40Fala 201:02:43.55+00:17:2212:324,8
20GUZOWSKA Marta 46KSFMYŚLIBÓRZDrużyna83K 43Fala 201:02:44.45+00:17:2312:324,8
21GALANT Małgorzata 33BIAŁOGARDDrużyna85K 45Fala 201:03:30.00+00:18:0812:424,7
22GALANT Angelika 34BIAŁOGARDDrużyna86K 46Fala 201:03:30.10+00:18:0812:424,7
23SZKLAR Monika 164ŚWIESZEWODrużyna87K 47Fala 201:03:49.05+00:18:2712:454,7
24ŚWITOŃ Magda 171PRZYBIERNÓWKODrużyna96K 53Fala 201:04:40.15+00:19:1812:564,6
25LIPERTOWICZ Adrianna 89GRYFICEDrużyna98K 55Fala 201:04:41.30+00:19:2012:564,6
26GĘSIKOWSKA Urszula 154BIAŁOGARDDrużyna109K 64Fala 201:11:45.20+00:26:2314:214,2
27ŻUKOWSKA Joanna 197Siostry SąsiadkiSZCZECINDrużyna113K 68Fala 201:14:05.70+00:28:4414:494,0
28ŻUCHOWSKA Izabela 196Siostry SąsiadkiSZCZECINDrużyna114K 69Fala 201:14:05.80+00:28:4414:494,0
29KRÓL Magdalena 82Siostry SąsiadkiSZCZECINDrużyna115K 70Fala 201:14:07.05+00:28:4514:494,0
Znaleziono 29 wynik(ów)