3 BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA - 5 KM
3 BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA
Organizator : Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej
Data : 2021-10-02
Miejsce : Białogard
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 134
Wystartowało : 121
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 118
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Mundurowi | K-Open | M-Open | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | Drużyna
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaFala
  
1ĆWIRZEŃ Marcin 18WOLF TEAMDrużynaFala 1
2WOLANSKA Anna 184KSFMYŚLIBÓRZDrużynaFala 1
2ZDRZENICKA Beata 194KSFMYŚLIBÓRZDrużynaFala 1
4CHMIELEWSKI Tomasz 17BARWICEDrużynaFala 1
5KRZEŚNIOWSKI Marcin 83SZCZECINDrużynaFala 1
6WASILEWSKI Rafal 179BIAŁOGARDDrużynaFala 1
7WRÓBLEWSKI Michał 187BORZYSZEWODrużynaFala 1
8OLEJARZ Damian 118POLICEDrużynaFala 1
9MAKUCH Krzysztof 104EL TORO DE OROCZAPLINEKDrużynaFala 3
10BOROS-SMOLIŃSKA Ewelina 12SŁAWNODrużynaFala 1
11ORLON Barbara 120SZCZECINDrużynaFala 1
12WASILEWSKA Karolina 178BIAŁOGARDDrużynaFala 1
13KEMPROWSKA Sylwia 63BIAŁOGARDDrużynaFala 2
14KEMPROWSKI Sylwester 64BIAŁOGARDDrużynaFala 2
15OTTO Agata 96BIAŁOGARDDrużynaFala 2
16NIKLAS Małgorzata 113KSFMYŚLIBÓRZDrużynaFala 2
17PYRZYŃSKA-GORZKIEWICZ Agnieszka 136BIAŁOGARDDrużynaFala 2
18BARTMAN Krzysztofa 4ŁĘCZNODrużynaFala 2
19GUZOWSKA Marta 46KSFMYŚLIBÓRZDrużynaFala 2
20KRAJNIK Joanna 79ŁECZNODrużynaFala 2
21SOSNOWSKI Tomasz 151FPPKOSZALINDrużynaFala 3
22KOZAK Grzegorz 180FPPKOSZALINDrużynaFala 3
23MAJKOWICZ Rafał 99KOSZALINDrużynaFala 3
24BOREJKO Łukasz 11KOSZALINDrużynaFala 1
25DONDERA Karolina 24NOSÓWKODrużynaFala 1
26DUCZYŃSKI Tomasz 28BIAŁOGARDDrużynaFala 1
27DZIEDZINA Roksana 30KSFNOWOGRÓDEK POM.DrużynaFala 1
28HEBDA Milena 50SŁAWOBORZEDrużynaFala 1
29JEŻYNA Igor 58KARLINODrużynaFala 1
30DEREWICZ Jacek 23BIAŁOGARDDrużynaFala 2
31DUBICKA Marta 27KSFMYŚLIBÓRZDrużynaFala 2
32WANKE-ZIELIŃSKA Natalia 177BIAŁOGARDDrużynaFala 2
33WOŁK Marcin 186KSFMYŚLIBÓRZDrużynaFala 2
34BYCKA Mateusz 15KSFMYŚLIBÓRZDrużynaFala 2
35GRAJEK Sylwia 42EL TORO DE OROCZAPLINEKDrużynaFala 3
36JANOWICZ Przemysław 56FPPKOSZALINDrużynaFala 3
37POTEJKO Julita 133CZARNE PANTERYKOŁOBRZERGDrużynaFala 3
38PRZYBYLSKI Jakub 135CZARNE PANTERYKOŁOBRZEGDrużynaFala 3
39SKRZYDLIŃSKA Renata 148ŁĘCZNODrużynaFala 2
40ZARZYCKI Jakub 193FPPKOSZALINDrużynaFala 3
41LEOCHO Iwona 88CZARNE PANTERYSIEMYŚLDrużynaFala 3
42MACIEJEWSKI Maciej 97FPPKOSZALINDrużynaFala 3
43MAKAREWICZ Ania 100CZARNE PANTERYRYMAŃDrużynaFala 3
44BEDNAREK Edyta 5BIAŁOGARDDrużynaFala 1
45HAŁAS Renata 48MIĘDZYWODZIEDrużynaFala 1
46IZNEROWICZ Monika 55SZCZECINDrużynaFala 1
47KOSMIDER Bartosz 72CZĘSTOCHOWADrużynaFala 1
48STELMACH Ewelina 153BIAŁOGARDDrużynaFala 1
49WALKOWIAK Daria 176KOSZALINDrużynaFala 1
50SAWICKI Jakub 143SZCZECINDrużynaFala 2
51BIERNAT Marcelina 7EL TORO DE OROCZAPLINEKDrużynaFala 3
52GZUBICKI Piotr 47EL TORO DE OROCZAPLINEKDrużynaFala 3
53KOWALIK Milena 78CZARNE PANTERYROBUŃDrużynaFala 3
54SIELATYCKA Olga 146EL TORO DE OROCZAPLINEKDrużynaFala 3
55SKIBICKA Marta 147EL TORO DE OROCZAPLINEKDrużynaFala 3
56MAKUCH Katarzyna 103EL TORO DE OROCZAPLINEKDrużynaFala 3
57NOWACZYK Wojciech 114SZCZECINDrużynaFala 1
58NOWACZYK Ewa 115SZCZECINDrużynaFala 1
59SMOLIŃSKI Jacek 149BIAŁOGARDDrużynaFala 1
60SWOROWSKA Katarzyna 159KOSZALINDrużynaFala 1
61GALANT Małgorzata 33BIAŁOGARDDrużynaFala 2
62GALANT Angelika 34BIAŁOGARDDrużynaFala 2
63GAŁWA Marek 36SKWIERZYNKADrużynaFala 2
64GAŁWA Oliwia 37SKWIERZYNKADrużynaFala 2
65LIPERTOWICZ Adrianna 89GRYFICEDrużynaFala 2
66MIKOŁAJCZAK Alicja 109BIAŁOGARDDrużynaFala 2
67SIDOR Czesława 145BIAŁOGARDDrużynaFala 2
68ŻUCHOWSKA Izabela 196Siostry SąsiadkiSZCZECINDrużynaFala 2
69BIERNAT Tomasz 8EL TORO DE OROCZAPLINEKDrużynaFala 3
70GRAJEK Grzegorz 43EL TORO DE OROCZAPLINEKDrużynaFala 3
71HEBDA Adam 51CZARNE PANTERYKOŁOBRZEGDrużynaFala 3
72KOBUS - MAŁANECZ Agnieszka 67TOP SECRETKOSZALINDrużynaFala 3
73KOLIGAT Anna 68TOP SECRETKOSZALINDrużynaFala 3
74KOSZEL Daniel 74CZARNE PANTERYKOŁOBRZEGDrużynaFala 3
75GNIECIAK Małgorzata 41:)USTRONIE MORSKIEDrużynaFala 1
76KIWACZ Magdalena 65KOSZALINDrużynaFala 1
77SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 157:)USTRONIE MORSKIEDrużynaFala 1
78SUDER-MAKSYMOWICZ Grzegorz 158:)USTRONIE MORSKIEDrużynaFala 1
79KRÓL Magdalena 82Siostry SąsiadkiSZCZECINDrużynaFala 2
80SZKLAR Monika 164ŚWIESZEWODrużynaFala 2
81ŚWITOŃ Magda 171PRZYBIERNÓWKODrużynaFala 2
82ŻUKOWSKA Joanna 197Siostry SąsiadkiSZCZECINDrużynaFala 2
83GAWLAK Dominik 38EL TORO DE OROCZAPLINEKDrużynaFala 3
84HUDAK Małgorzata 53TOP SECRETKOSZALINDrużynaFala 3
85SZCZEPANIK Sandra 162EL TORO DE OROCZAPLINEKDrużynaFala 3
86WALCZAK Magdalena 175TOP SECRETKOSZALINDrużynaFala 3
87BODNAR Zbigniew 9SZCZECINDrużynaFala 1
88ŻUBER Anna 195SKWIERZYNKADrużynaFala 2
89OBUCHOWSKA Magda 117CZARNE PANTERYKOŁOBRZEGDrużynaFala 3
90SZYMAŃSKA Monika 166DARSZYCEDrużynaFala 4
91TRZCIŃSKI Patryk 173EL TORO DE OROCZAPLINEKDrużynaFala 4
92GĘSIKOWSKA Urszula 154BIAŁOGARDDrużynaFala 2
93SZYPULSKI Michał 168FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWABIAŁOGARDDrużynaFala 4
94MAŁKOWSKA Katarzyna 105WOLF TEAMZŁOTÓWDrużynaFala 4
95DORYWALSKI Artur 26FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWABIAŁOGARDDrużynaFala 4
96SMUKOWSKA Magda 150BIALOGARDDrużynaFala 4
97STRZELECKI Grzegorz 155FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWABIAŁOGARDDrużynaFala 4
98ADAMOWICZ Anna 54FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWA BIAŁOGARDDrużynaFala 4
99NIEWIŃSKA-SĘK Monika 112BIALOGARDDrużynaFala 4
100OWCZARZ Marcin 121FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWABIAŁOGARDDrużynaFala 4
101SMUKOWSKA Alicja 22BIALOGARDDrużynaFala 4
102GIEDO Joanna 39KOSZALINDrużynaFala 4
103LIPIŃSKI Piotr 90BIAŁOGARDDrużynaFala 4
104RADZISZEWSKA Katarzyna 137AmatorzyGOŚCINODrużynaFala 4
105RÓJ Paulina 139NIEKLONICEDrużynaFala 4
106ZANIEWICZ Karol 191AmatorzyGOŚCINODrużynaFala 4
107ZANIEWICZ Jolanta 189AmatorzyMYŚLINODrużynaFala 4
108ZANIEWICZ Roman 190AmatorzyMYŚLINO3/1DrużynaFala 4
109MAŃKOWSKI Dariusz 106KOSZALINDrużynaFala 4
110ORDECHA Dorian 119KOSZALINDrużynaFala 4
111ZANIEWICZ Barbara 192AmatorzyGOŚCINODrużynaFala 4
112KLINCEWICZ Ilona 200AmatorzyWARTKOWODrużynaFala 4
113CEGIEŁKA Anna 16Fitness Club FormaBIAŁOGARDDrużynaFala 4
114GIEDO Radosław 40KOSZALINDrużynaFala 4
115MAKSYMIUK Natalia 101AmatorzyGOŚCINODrużynaFala 4
116WIDERA Anna 181Fitness Club FormaBIAŁOGARDDrużynaFala 4
117BAMBERSKA Barbara 3Fitness Club FormaBIAŁOGARDDrużynaFala 4
118DANOWSKI Maciej 20Fitness Club FormaBIAŁOGARDDrużynaFala 4
119MAKSYMIUK Karol 102AmatorzyGOŚCINODrużynaFala 4
120MARCINIAK Agnieszka 107Fitness Club FormaBIAŁOGARDDrużynaFala 4
Niesklasyfikowani
WITKIEWICZ Eryk 183BIAŁOGARDDrużynaFala 1
Znaleziono 121 wynik(ów)