3. DZIEWCZYNKI I CHŁOPCY ROCZNIK 2014
XXIV BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - Białołęka 2021
Organizator : Urząd Dzielnicy Warszawa – Białołęka
Data : 2021-11-11
Miejsce : Warszawa
Dystans : 0.3 km
Zgłoszonych : 44
Wystartowało : 41
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 40
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | KIII - Dziewczynki 2014 | KIII - Chłopcy 2014
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1JAREK Jakub 321RACE FIGHTER JUNIORMIŃSK MAZOWIECKIKIII - Chłopcy 2014
2BATOR Mikołaj 300WARSZAWAKIII - Chłopcy 2014
3BOGUCKI Alan 303WARSZAWAKIII - Chłopcy 2014
4DŁUŻNIEWSKA Zofia 308WARSZAWAKIII - Dziewczynki 2014
5GOLAWSKI Mikolaj 314WARSZAWAKIII - Chłopcy 2014
6DOBOSZ Wiktoria 309LEGIAWARSZAWAKIII - Dziewczynki 2014
7DUDA Wojtek 310WARSZAWAKIII - Chłopcy 2014
8JÓZWIK Antoni 322MICHAŁÓW-REGINÓWKIII - Chłopcy 2014
9MARKUSZEWSKI Wojciech 329WARSZAWAKIII - Chłopcy 2014
10MOŻEJKO Patryk 330SP110WARSZAWAKIII - Chłopcy 2014
11PAUROWICZ Nina 335WIELISZEWKIII - Dziewczynki 2014
12REJER Michał 338SP 110WARSZAWAKIII - Chłopcy 2014
13SWORCZUK Gabriela 345WARSZAWAKIII - Dziewczynki 2014
14ŚCIUBA Adrian 347SP 382WARSZAWAKIII - Chłopcy 2014
15ZGÓRZAK Michał 353WARSZAWAKIII - Chłopcy 2014
16GRODECKI Roch 316WARSZAWAKIII - Chłopcy 2014
17CHALEWICZ Michał 306SP112WARSZAWAKIII - Chłopcy 2014
18DEMIAŃCZUK Michalina 307WARSZAWAKIII - Dziewczynki 2014
19GARMAN Martyna 313WSRSZAWAKIII - Dziewczynki 2014
20PALUSZEK Emilka 311FUNDACJA MORSY WOŁOMIN KOBYŁKAMARKIKIII - Dziewczynki 2014
21FLAJSZER Filip 312MIĘDZYCHÓDKIII - Chłopcy 2014
22KALITA Paweł 324WARSZAWAKIII - Chłopcy 2014
23KRASOWSKI Tomasz 326WARSZAWAKIII - Chłopcy 2014
24LESIUK Antoni 327SP 344WARSZAWAKIII - Chłopcy 2014
25NIELUBOWICZ Czesław 332WARSZAWAKIII - Chłopcy 2014
26OSIADACZ Barbara 334WARSZAWAKIII - Dziewczynki 2014
27POGOŃSKI Aleksander 336SP 368WARSZAWAKIII - Chłopcy 2014
28SIEDLIK Jonasz 341WARSZAWAKIII - Chłopcy 2014
29SKWARCZ Staś 342SP 110WARSZAWAKIII - Chłopcy 2014
30SUŁAWA Tomasz 344WARSZAWAKIII - Chłopcy 2014
31TARGOŃSKI Ignacy 348WARSZAWAKIII - Chłopcy 2014
32TRUSZKOWSKI Filip 349WARSZAWAKIII - Chłopcy 2014
33WOJDA Miłosz 350WARSZAWAKIII - Chłopcy 2014
34ZAJĄC Adam 351WARSZAWAKIII - Chłopcy 2014
35ZAKRZEWSKA Dominika 352SP 110WARSZAWAKIII - Dziewczynki 2014
36ZIĘBICKI Tymon 354WARSZAWAKIII - Chłopcy 2014
37JANKOWSKA Zuzanna 320SP 344 WARSZAWAWARSZAWAKIII - Dziewczynki 2014
38CECOT Maja 305WARSZAWAKIII - Dziewczynki 2014
39BOROWSKI Sebastian 304WARSZAWAKIII - Chłopcy 2014
40SZCZEPAŃSKA Natalia 346ŚPIEWAKÓW TEAMWARSZAWAKIII - Dziewczynki 2014
Niesklasyfikowani
GRZESZCZYK Julia 317WARSZAWAKIII - Dziewczynki 2014
Znaleziono 41 wynik(ów)