3. DZIEWCZYNKI I CHŁOPCY ROCZNIK 2014
XXIV BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - Białołęka 2021
Organizator : Urząd Dzielnicy Warszawa – Białołęka
Data : 2021-11-11
Miejsce : Warszawa
Dystans : 0.3 km
Zgłoszonych : 44
Wystartowało : 41
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 40
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | KIII - Dziewczynki 2014 | KIII - Chłopcy 2014
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
0.3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1JAREK Jakub 321RACE FIGHTER JUNIORMIŃSK MAZOWIECKIKIII - Chłopcy 20141M 100:01:14.25 4:0614,6
2GOLAWSKI Mikolaj 314WARSZAWAKIII - Chłopcy 20142M 200:01:17.50+00:00:034:1614,0
3ŚCIUBA Adrian 347SP 382WARSZAWAKIII - Chłopcy 20143M 300:01:20.85+00:00:064:2613,5
4ZGÓRZAK Michał 353WARSZAWAKIII - Chłopcy 20144M 400:01:23.20+00:00:084:3613,0
5TARGOŃSKI Ignacy 348WARSZAWAKIII - Chłopcy 20145M 500:01:23.75+00:00:094:3613,0
6BOGUCKI Alan 303WARSZAWAKIII - Chłopcy 20146M 600:01:24.25+00:00:104:4012,9
7SKWARCZ Staś 342SP 110WARSZAWAKIII - Chłopcy 20147M 700:01:24.95+00:00:104:4012,9
8JÓZWIK Antoni 322MICHAŁÓW-REGINÓWKIII - Chłopcy 20148M 800:01:26.45+00:00:124:4612,6
9DUDA Wojtek 310WARSZAWAKIII - Chłopcy 20149M 900:01:27.80+00:00:134:5012,4
10CHALEWICZ Michał 306SP112WARSZAWAKIII - Chłopcy 201410M 1000:01:30.50+00:00:165:0012,0
11MARKUSZEWSKI Wojciech 329WARSZAWAKIII - Chłopcy 201411M 1100:01:31.10+00:00:165:0311,9
12SIEDLIK Jonasz 341WARSZAWAKIII - Chłopcy 201412M 1200:01:31.15+00:00:165:0311,9
13MOŻEJKO Patryk 330SP110WARSZAWAKIII - Chłopcy 201413M 1300:01:32.95+00:00:185:0611,7
14LESIUK Antoni 327SP 344WARSZAWAKIII - Chłopcy 201414M 1400:01:34.15+00:00:195:1311,5
15BOROWSKI Sebastian 304WARSZAWAKIII - Chłopcy 201415M 1500:01:34.35+00:00:205:1311,5
16GRODECKI Roch 316WARSZAWAKIII - Chłopcy 201416M 1600:01:34.80+00:00:205:1311,5
17ZIĘBICKI Tymon 354WARSZAWAKIII - Chłopcy 201417M 1700:01:35.20+00:00:205:1611,4
18REJER Michał 338SP 110WARSZAWAKIII - Chłopcy 201418M 1800:01:35.30+00:00:215:1611,4
19SUŁAWA Tomasz 344WARSZAWAKIII - Chłopcy 201419M 1900:01:35.40+00:00:215:1611,4
20BATOR Mikołaj 300WARSZAWAKIII - Chłopcy 201420M 2000:01:35.85+00:00:215:1611,4
21POGOŃSKI Aleksander 336SP 368WARSZAWAKIII - Chłopcy 201421M 2100:01:38.00+00:00:235:2611,0
22FLAJSZER Filip 312MIĘDZYCHÓDKIII - Chłopcy 201422M 2200:01:39.80+00:00:255:3010,9
23ZAJĄC Adam 351WARSZAWAKIII - Chłopcy 201423M 2300:01:40.20+00:00:255:3310,8
24WOJDA Miłosz 350WARSZAWAKIII - Chłopcy 201424M 2400:01:41.10+00:00:265:3610,7
25NIELUBOWICZ Czesław 332WARSZAWAKIII - Chłopcy 201425M 2500:01:41.55+00:00:275:3610,7
26KALITA Paweł 324WARSZAWAKIII - Chłopcy 201426M 2600:01:41.65+00:00:275:3610,7
27KRASOWSKI Tomasz 326WARSZAWAKIII - Chłopcy 201427M 2700:01:45.55+00:00:315:5010,3
28TRUSZKOWSKI Filip 349WARSZAWAKIII - Chłopcy 201428M 2800:02:03.20+00:00:486:508,8
Znaleziono 28 wynik(ów)