3. SZARŻA UŁAŃSKA
Organizator : OSiR Stargard
Data : 2021-07-10
Miejsce : Stargard
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 154
Wystartowało : 134
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 134
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startu
  
1SKOTARCZAK Piotr 84STARGARDMężczyźni2021-07-10 10:05:17
2BOCH Łukasz 144DAS /12BZCHOSZCZNOMężczyźni2021-07-10 10:05:33
3PRZEKOPOWICZ Bartosz 79SZWLA / ADAM DRACZYŃSKI RUNNING TEAMSTARGARDMężczyźni2021-07-10 10:05:33
4DYBKA Katarzyna 151STARGARDKobiety2021-07-10 10:05:34
5WOJTKUN Rafał 147STARGARDMężczyźni2021-07-10 10:05:34
6CHODAK Monika 11STARGARDKobiety2021-07-10 10:05:34
7ZWOLIŃSKI Jan 115TKKF KOSZALIN 14 ZBOTWIERCISZEWOMężczyźni2021-07-10 10:05:34
8MAĆKOWIAK Paweł 11912 BZSZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:05:34
9KUŚMIDER Andrzej 154WMLKS POMORZE STARGARD/ 14 BUJCZAPLINEKMężczyźni2021-07-10 10:05:34
10ALABRUDZIŃSKA Agnieszka 142STARGARDKobiety2021-07-10 10:05:34
11KAMIONKA Andrzej 3714ZBOTSZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:05:34
12KRZEŚNIOWSKI Marcin 49ROWEROWY ZAŁOMSZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:05:34
13LACHOWICZ Blanka 55STARGARDKobiety2021-07-10 10:05:34
14OLEJARZ Damian 72POL-BUD POLICEPOLICEMężczyźni2021-07-10 10:05:34
15SOBCZYK Pawel 8714ZBOTPYRZYCEMężczyźni2021-07-10 10:05:34
16STUDZIŃSKI Patryk 94STRZEBIELEWOMężczyźni2021-07-10 10:05:34
17ZAJDEL Agnieszka 113GOLENIÓWKobiety2021-07-10 10:05:35
18OWCZAREK Barbara 74CHOSZCZNOKobiety2021-07-10 10:05:35
19BAGIŃSKI Marcin 153Mężczyźni2021-07-10 10:09:26
20WIŚNIEWSKA Daria 108POZNAŃKobiety2021-07-10 10:09:26
21BŁAUCIAK Andrzej 4TRZCIANKAMężczyźni2021-07-10 10:09:26
22PELC Marek 7512 BZSZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:09:26
23PLICH Marcin 77WOJSKO POLSKIEBIAŁAMężczyźni2021-07-10 10:09:26
24ŁECHTAŃSKA Malwina 149Kobiety2021-07-10 10:09:27
25URBAŃSKA-IZYDORCZYK Kinga 105STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTAGARDKobiety2021-07-10 10:09:27
26POKORNIECKI Mirosław 1254SZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:09:27
27ROJEWSKI Mateusz 138SZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:09:27
28PAWLUCZUK Mateusz 145KALISZ POMORSKIMężczyźni2021-07-10 10:09:27
29KIERZNOWSKI Robert 14612BZ/DASCHOSZCZNOMężczyźni2021-07-10 10:09:27
30DUDKA Paulina 21KUNOWOKobiety2021-07-10 10:09:27
31GRODZIŃSKI Arkadiusz 29STARGARDMężczyźni2021-07-10 10:09:27
32KRÓL Marcin 48REPTOWOMężczyźni2021-07-10 10:09:27
33NADOBNA Kamila 71STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDKobiety2021-07-10 10:09:27
34SAWA Piotr 8214 ZBOTSZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:09:27
35SOBCZAK Robert 8614 ZBOTSTARGARDMężczyźni2021-07-10 10:09:27
36TIETZ Przemyslaw 9912 BZ DASSTARGARDMężczyźni2021-07-10 10:09:27
37TRZEPIZUR Barnaba 102BYLEDOMETYSZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:09:28
38WOŁOSZYN Wojciech 111STARGARDMężczyźni2021-07-10 10:09:28
39WOSIAK Paweł 112SZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:09:28
40ZAKRZEWSKA Sylwia 114SZCZECINKobiety2021-07-10 10:09:28
41GUZIKOWSKI Tomasz 3114 ZBOTSZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:09:28
42KUŹMIŃSKI Paweł 5414ZBOTSZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:09:28
43MISTELSKI Karol 68SZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:09:28
44MYTNIK Sylwester 70WOT - 13 KLPSZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:09:28
45OLESZEK Krzysztof 73STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDMężczyźni2021-07-10 10:09:28
46SMERD Grzegorz 85STARGARDMężczyźni2021-07-10 10:09:28
47SZLACHTA Marek 96SZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:09:28
48WIŚNIEWSKI Bartosz 109ŚWIDWINMężczyźni2021-07-10 10:09:29
49STAŃCZYK Sławomir 124STARGARDMężczyźni2021-07-10 10:09:29
50CZYNSZAK Krystian 16STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDMężczyźni2021-07-10 10:09:29
51GAJEWSKI Sebastian 27STARGARDMężczyźni2021-07-10 10:09:29
52BODNAR Zbigniew 5BIEG KORCZAKASZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:09:29
53MALEC Edyta 61NIEZDIAGNOZOWANI W SZALESTARGARDKobiety2021-07-10 10:09:29
54MALEC Mariusz 62NIEZDIAGNOZOWANI W SZALESTARGARDMężczyźni2021-07-10 10:09:29
55TRELA Krzysztof 100SZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:13:34
56CHRUŚLAK Dawid 1214 ZBOTNOWOGARDMężczyźni2021-07-10 10:13:34
57DYWELSKI Marcin 22STARGARDMężczyźni2021-07-10 10:13:34
58BIEGUN Mariusz 3WOT 14 ZBOTSTARGARDMężczyźni2021-07-10 10:13:34
59JEŻ Sylwester 3414 ZBOTSTARGARDMężczyźni2021-07-10 10:13:34
60KOKOSZKA Marcin 41SZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:13:34
61ŁABA Marcel 58----STARGARDMężczyźni2021-07-10 10:13:34
62ŁABEJSZA Łukasz 5914ZBOTKOSZALINMężczyźni2021-07-10 10:13:34
63MATUSIEWICZ Aleksander 64SZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:13:34
64ULAWSKA Anna 104FIT KETTLEBELL PRZECŁAWWARZYMICEKobiety2021-07-10 10:13:35
65DOMAGALSKI Leszek 18FIT KETTLEBELL PRZECŁAWPRZECŁAWMężczyźni2021-07-10 10:13:35
66KORZENIEWSKI Sławek 43SZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:13:35
67MICHNOWICZ Przemysław 65KALMAR RUNNERSSTARGARDMężczyźni2021-07-10 10:13:35
68MODELSKA Justyna 69FIT KETTLEBELL PRZECŁAWWARZYMICEKobiety2021-07-10 10:13:35
69BRZEZIŃSKA Dorota 8FIT KETTLEBELL PRZECŁAWPRZECŁAWKobiety2021-07-10 10:13:35
70STĘPIEŃ Wojciech 152SZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:13:36
71SZYMKOWIAK Krzysztof 14312BZSTARGARDMężczyźni2021-07-10 10:13:36
72BAREJA Mariusz 2BEACTIVETRUCKERSTARGARDMężczyźni2021-07-10 10:13:36
73KOBYLNIK Agata 40FIZJOTERAPIA NA KÓŁKACHSZCZECINKobiety2021-07-10 10:13:36
74KONDELA Paweł 42AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOMężczyźni2021-07-10 10:13:36
75KOSZOWSKI Przemysław 44STARGARDMężczyźni2021-07-10 10:13:36
76KUDLA Gosia 53STARGARDKobiety2021-07-10 10:13:36
77SOWA Krzysztof 89SZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:13:36
78CAŁKA Barbara 9KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWKobiety2021-07-10 10:13:36
79STELMACH Artur 92STARGARDMężczyźni2021-07-10 10:13:36
80STELMACH Konrad 93STARGARDMężczyźni2021-07-10 10:13:36
81SUSZA Małgorzata 95PRZECŁAWKobiety2021-07-10 10:13:36
82SZRAMOWSKA Katarzyna 97FIT KETTLEBELL PRZECŁAWPRZECŁAWKobiety2021-07-10 10:13:36
83RZENNO Edyta 148STARGARDKobiety2021-07-10 10:13:37
84GUTOWSKI Paweł 30EMKASTARGARDMężczyźni2021-07-10 10:13:37
85MAĆKOWIAK Łukasz 60STARGARDMężczyźni2021-07-10 10:13:37
86WALCZAK Dominika 106SZCZECINKobiety2021-07-10 10:17:35
87CHARKOT Magda 10SZCZECINKobiety2021-07-10 10:17:35
88CZAJKOWSKI Michał 15STARGARDMężczyźni2021-07-10 10:17:35
89MATAJ Justyna 63SZCZECINKobiety2021-07-10 10:17:35
90MALINOWSKA Anita 150Kobiety2021-07-10 10:17:36
91SKOMOROWSKI Jakub 12012 BRYGADA ZMECHANIZOWANASZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:17:36
92SUCHECKI Oskar 12112 BRYGADA ZMECHANIZOWANASZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:17:36
93KOZŁOWSKI Łukasz 12212BZ/1BPZMOT/4KPZMOTSZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:17:36
94ŁUCIUK Krzysztof 123POLICEMężczyźni2021-07-10 10:17:36
95GÓRECKA Magda 28PRZEWŁOKIKobiety2021-07-10 10:17:36
96KUCHARZYK Karolina 51-BARNIMKobiety2021-07-10 10:17:36
97KUCHARZYK Patrycja 52-BARNIMKobiety2021-07-10 10:17:36
98LENCEWICZ Grzegorz 56VO2MAXSZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:17:36
99WITCZAK Tomasz 110STARGARDMężczyźni2021-07-10 10:17:37
100ŻEMOJDZIN Marcin 117SZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:17:37
101DROZDA Marta 19CISEWOKobiety2021-07-10 10:17:37
102DROZDA Jacek 20CISEWOMężczyźni2021-07-10 10:17:37
103HNAT Wiktoria 32STARGARDKobiety2021-07-10 10:17:37
104HYŻY Krzysztof 33PIWNE BRZUSZKI RACE TEAMSZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:17:37
105KOZŁOWSKA Marika 46GRZĘDZICEKobiety2021-07-10 10:17:37
106KRACZKOWSKI Przemysław 47141BLPKOSZALINMężczyźni2021-07-10 10:17:37
107KUBAT Krzysztof 50PIŁAMężczyźni2021-07-10 10:17:37
108MINOROWICZ Paweł 67SZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:17:37
109ROŻKO Sebastian 80GRYFINOMężczyźni2021-07-10 10:17:37
110RZESZUT Robert 81PIWNE BRZUSZKI RACE TEAMSTARGARDMężczyźni2021-07-10 10:17:37
111WASILUK Marcin 10714ZBOTGRYFINOMężczyźni2021-07-10 10:17:38
112CHRZANOWSKA Agnieszka 13SZCZECINKobiety2021-07-10 10:17:38
113PAUL Jakub 13714ZBOTSTARGARDMężczyźni2021-07-10 10:17:38
114FINKOWIAT - SZYMCZAK Katarzyna 26FARTY PUSZCZYSZCZECINKobiety2021-07-10 10:17:38
114BORODYN Andrzej 6BOROTEAMSZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:17:38
116SZYMCZAK Łukasz 98SZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:17:38
117ŻAK Dominika 116FARTY PUSZCZYSZCZECINKobiety2021-07-10 10:17:39
118PAUL Szymon 13914ZBOTSTARGARDMężczyźni2021-07-10 10:17:39
119KACIUPA Agnieszka 35FARTY PUSZCZYSZCZECINKobiety2021-07-10 10:17:39
120STAŃCZAK Marcin 90SZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:17:39
121TUCHAJ Pawel 103SZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:17:40
122AUGUSTYN Dariusz 1SZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:17:40
123ORZECHOWSKA Ewelina 128STARGARDKobiety2021-07-10 10:17:40
124PRZYMUSZAŁA Oskar 12912 BZZŁOTÓWMężczyźni2021-07-10 10:17:40
125DRYPS Arkadiusz 134STARGARDMężczyźni2021-07-10 10:17:40
126KUCHNOWSKI Kacper 133STARGARDMężczyźni2021-07-10 10:17:40
127PLISZCZAK Sebastian 1261KPZMOT/3BPZMOTSTARGARDMężczyźni2021-07-10 10:17:41
128ANKIEWICZ Michał 1271KPZMOT/3BPZMOTSTARGARDMężczyźni2021-07-10 10:17:41
129KILIŃSKI Mateusz 130STARGARDMężczyźni2021-07-10 10:17:41
130NATER Sebastian 132STARGARDMężczyźni2021-07-10 10:17:41
131PLATA Robert 76GOŚCINOMężczyźni2021-07-10 10:17:41
132SAWICKI Arkadiusz 831KPZMOT/3BPZMOTSTARGARDMężczyźni2021-07-10 10:17:41
133CIESLUK Adam 14HDK SAPERSTARGARDMężczyźni2021-07-10 10:17:42
134BEDNARZ Jacek 118SZCZECINMężczyźni2021-07-10 10:17:43
Znaleziono 134 wynik(ów)