34KM ZIMNY WDŻAR - GUT WINTER

Organizator:
Fundacja Run Vegan
Data:
2021-02-20
Miejsce:
Ochotnica Górna
Dystans:
29.5 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
82
Wystartowało:
74
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 16km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16km | 20km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Mieszkanka Ochotnicy | Mieszkaniec Ochotnicy

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaKlasyfikacja mieszkańców gminyCzas startuMoment startuWdżar
16km
     
1GRZĄDZIEL Dominik 279ATTIQ TEAMDZIEKANOWICEM-OPEN01:46:442021-02-20 08:47:4101:19:30
2SUROWIEC Michał 270WOJKOWICEM-OPEN02:01:262021-02-20 09:02:2301:23:10
3FLOREK Sebastian 200GABOŃM-OPEN00:59:482021-02-20 08:00:4501:25:33
4SZMAJDUCH Mariusz 278MYSŁOWICEM-OPEN01:01:452021-02-20 08:02:4201:32:21
5ZBOZIEŃ Jarosław 202RMT TEAMŁĄCKOM-OPEN00:59:492021-02-20 08:00:4601:34:18
6MOSKALIK Tomasz 204TG SOKÓŁ ZAKOPANESZCZAWNICAM-OPEN01:00:022021-02-20 08:00:5901:36:32
7KUREK Jacek 201ŚWIETLIKOWOTYCHYM-OPEN00:43:122021-02-20 07:44:0901:37:56
8SZKOŁA Paweł 277RPM DZIKI W GÓRACHBOCHNIAM-OPEN01:21:312021-02-20 08:22:2801:38:17
9RUSEK Marcin 211RPM DZIKI W GÓRACHBOCHNIAM-OPEN01:21:302021-02-20 08:22:2701:38:20
10WRÓBLEWSKI Konrad 213WARSZAWAM-OPEN01:08:212021-02-20 08:09:1801:40:52
11BARANOWSKI Jacek 273JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM-OPEN01:30:372021-02-20 08:31:3401:43:46
12WĘGLIŃSKI Mikołaj 205JAROCINM-OPEN00:53:302021-02-20 07:54:2701:44:22
13KOZIEŁ Grzegorz 206STS BIEGATON MIKOŁÓWCHORZÓWM-OPEN00:44:412021-02-20 07:45:3801:46:06
14JASNOCH Marcin 203STS BIEGATON MIKOŁÓWBYTOMM-OPEN00:44:392021-02-20 07:45:3601:46:12
15TATAREK-KONIK Agnieszka 208CZELADŹK-OPEN01:00:432021-02-20 08:01:4001:47:02
16TABIS-HUBKA Rafal 224RESHAPERUNNERSZABRZEM-OPEN01:00:382021-02-20 08:01:3501:49:05
Niesklasyfikowani
PASTERNOK Marian 207RESHAPE RUNNERSZABRZEM-OPENDNF2021-02-20 08:01:3501:52:05 DNF
18WIERZBA Michał 235KRAKÓWM-OPEN01:07:482021-02-20 08:08:4501:53:44
19KRAJKA Jarosław 210UMCS BIEGALUBLINM-OPEN01:01:312021-02-20 08:02:2801:54:25
20GLAB Krzysztof 209VEGE KLOBUCK NGBKŁOBUCKM-OPEN01:00:532021-02-20 08:01:5001:55:39
21NOWOROLNIK Piotr 226LKS LUBAŃ TYLMANOWATYLMANOWAMieszkaniec OchotnicyTak01:02:462021-02-20 08:03:4302:01:46
22KURNYTA Sławomir 212OCHOTNICA DOLNAMieszkaniec OchotnicyTak01:02:462021-02-20 08:03:4302:01:52
23PETER Marcin 231KATOWICEM-OPEN01:00:172021-02-20 08:01:1402:02:57
24CURZYDŁO Bogdan 220POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-OPEN00:21:162021-02-20 07:22:1302:03:01
25SZYSZŁO Tomasz 219POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-OPEN00:21:062021-02-20 07:22:0302:03:14
26FEODORÓW Wojciech 225RESHAPE RUNNERSZABRZEM-OPEN01:00:392021-02-20 08:01:3602:04:20
27SŁABOŃ Mariusz 215KIWK-A BIEGAWOLBROMM-OPEN00:44:432021-02-20 07:45:4002:06:14
28KWAŚNIEWSKI Krzysztof 216TRENER FORESTWARSZAWAM-OPEN01:07:012021-02-20 08:07:5802:08:46
29KŁOSOWSKI Rafał 269RPM DZIKI W GÓRACHBOCHNIAM-OPEN01:21:312021-02-20 08:22:2802:10:53
30NAPIERAŁA Marcin 214KOZIEGŁOWYM-OPEN01:03:252021-02-20 08:04:2202:11:01
31ZIELIŃSKI Sebastian 237POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKCZERTEZM-OPEN00:21:182021-02-20 07:22:1502:14:25
32MAKARENKOV Sergii 295MILANÓWEK01:07:412021-02-20 08:08:3802:16:30
33CHOJNACKI Mikołaj 280WARSAW RUN CLUBWARSZAWAM-OPEN01:10:012021-02-20 08:10:5802:17:47
34KANDEFER Beata 221KB ATHLETIC ZRĘCINKORCZYNAK-OPEN00:34:372021-02-20 07:35:3402:18:36
35KLUBA Magdalena 222FALSTART RUDNIKIRUDNIKIK-OPEN01:03:522021-02-20 08:04:4902:19:29
36SKROBEK Karolina 238VEGE RUNNERSRUDNIKIK-OPEN01:03:022021-02-20 08:03:5902:20:17
37KRUSZEWSKI Jacek 261MARKOWI BIEGACZEMARKIM-OPEN01:16:242021-02-20 08:17:2102:21:11
38JAWORSKI Jarosław 256STS BIEGATONWYRYM-OPEN00:44:342021-02-20 07:45:3102:21:30
39CZARDYBON Michał 247CZARNE SROPYWYRYM-OPEN01:19:492021-02-20 08:20:4602:22:07
40KUBRAK Kamil 250CZARNE STOPYKRAKÓWM-OPEN01:19:442021-02-20 08:20:4102:22:08
41KOZDROJ Wioletta 281DOPGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK-OPEN01:06:262021-02-20 08:07:2302:24:30
42GAJOS Anna 229LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWELUBLINK-OPEN01:04:012021-02-20 08:04:5802:26:49
43STĘPKOWSKA Berta 232UMCS BIEGALUBLINK-OPEN01:04:082021-02-20 08:05:0502:26:53
44HEJDUK Monika 244UMCS BIEGALUBLINK-OPEN01:04:122021-02-20 08:05:0902:26:58
45KANTOR Darek 234JAN KANTOR TEAMBODUSZYNM-OPEN01:04:142021-02-20 08:05:1102:27:00
46KIDA Andrzej 245LOS TREPOS COMPANIEROSKRAKÓWM-OPEN01:02:332021-02-20 08:03:3002:27:09
47FREJ Miłosz 246LOS TREPOS COMPANIEROSJĘDRZEJÓWM-OPEN01:02:342021-02-20 08:03:3102:27:12
48WOJCIESZAK Klaudia 294K-OPEN01:06:342021-02-20 08:07:3102:27:20
49MAJTYKA Tomasz 230LOS TREPOS COMPANIEROSKRAKÓWM-OPEN01:02:102021-02-20 08:03:0702:27:28
50ALBINIAK Marcin 263DRUŻYNA CYKORALUBLINM-OPEN01:04:032021-02-20 08:05:0002:28:35
51CZAJKOWSKI Michal 258KRAKOWM-OPEN01:35:052021-02-20 08:36:0202:31:23
52INDRASZAK Adam 271KATOWICEM-OPEN01:15:472021-02-20 08:16:4402:32:20
53TUSIŃSKI Seweryn 257OSTROBIECCHMIELÓWM-OPEN00:30:212021-02-20 07:31:1802:33:21
54SULIKOWSKI Kuba 272VEGE RUNNERSWROCŁAWM-OPEN01:16:572021-02-20 08:17:5402:33:39
55JAGIELSKA Magdalena 240WARSZAWAK-OPEN01:08:562021-02-20 08:09:5302:35:02
56JAGIELSKI Paweł 233WARSZAWAM-OPEN01:08:572021-02-20 08:09:5402:35:21
57JELINSKI Jaroslaw 241DĘBE WIELKIEM-OPEN01:03:182021-02-20 08:04:1502:37:13
58URBAŃSKI Mirosław 262SIERADZM-OPEN01:03:182021-02-20 08:04:1502:37:17
59SZABELAK Witold 249KINGRUNNER ULTRAZAKOPANEM-OPEN01:11:002021-02-20 08:11:5702:39:18
60GNOT Krzysztof 253OPOLEM-OPEN01:01:572021-02-20 08:02:5402:42:26
61ŁASKAWSKA Justyna 260WARSZAWAK-OPEN01:18:562021-02-20 08:19:5302:44:20
62MALISZEWSKA Marta 248KINGRUNNER ULTRAZAKOPANEK-OPEN01:10:592021-02-20 08:11:5602:46:36
63KUCZKOWSKI Krzysztof 217WARSZAWAM-OPEN01:19:082021-02-20 08:20:0502:47:02
64ROSA Alex 274RABOWICEM-OPEN01:19:092021-02-20 08:20:0602:47:07
65MAJCHRZAK Joanna 254WARSZAWAK-OPEN01:19:032021-02-20 08:20:0002:47:10
66HORBACZ-ROSA Hanna 275RABOWICEK-OPEN01:19:012021-02-20 08:19:5802:47:19
67KUCZEK Katarzyna 243SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-OPEN00:32:462021-02-20 07:33:4302:49:07
68WOJS Tomasz 265SG - IPALIMANOWAM-OPEN00:15:392021-02-20 07:16:3602:50:53
69KUŁACZKOWSKI Konrad 268STALOWA WOLAM-OPEN01:16:052021-02-20 08:17:0202:53:18
70MZYK Fabian 264STS BIEGATON MIKOŁÓWORZESZEM-OPEN00:44:392021-02-20 07:45:3602:55:49
71SZYSZKA Marek 251STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM-OPEN00:44:442021-02-20 07:45:4102:55:55
72KOWALCZYK Anna 255DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKICZARNY LASK-OPEN00:33:532021-02-20 07:34:5002:56:27
73KORNIŁOW Piotr 267WARSZAWAM-OPEN01:35:032021-02-20 08:36:0002:58:16
74ZGRAJ Leszek 223STS BIEGATONMIKOLOWM-OPEN00:44:132021-02-20 07:45:1003:00:01
Znaleziono 74 wynik(ów)