34KM ZIMNY WDŻAR - GUT WINTER

Organizator:
Fundacja Run Vegan
Data:
2021-02-20
Miejsce:
Ochotnica Górna
Dystans:
29.5 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
82
Wystartowało:
74
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 20km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16km | 20km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Mieszkanka Ochotnicy | Mieszkaniec Ochotnicy

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaKlasyfikacja mieszkańców gminyCzas startuMoment startuWdżar
16km
Lubań
20km
      
1GRZĄDZIEL Dominik 279ATTIQ TEAMDZIEKANOWICEM-OPEN01:46:442021-02-20 08:47:4101:19:3001:49:10
2SUROWIEC Michał 270WOJKOWICEM-OPEN02:01:262021-02-20 09:02:2301:23:1002:00:36
3FLOREK Sebastian 200GABOŃM-OPEN00:59:482021-02-20 08:00:4501:25:3302:00:38
4SZMAJDUCH Mariusz 278MYSŁOWICEM-OPEN01:01:452021-02-20 08:02:4201:32:2102:11:11
5ZBOZIEŃ Jarosław 202RMT TEAMŁĄCKOM-OPEN00:59:492021-02-20 08:00:4601:34:1802:14:40
6KUREK Jacek 201ŚWIETLIKOWOTYCHYM-OPEN00:43:122021-02-20 07:44:0901:37:5602:14:56
7MOSKALIK Tomasz 204TG SOKÓŁ ZAKOPANESZCZAWNICAM-OPEN01:00:022021-02-20 08:00:5901:36:3202:17:24
8SZKOŁA Paweł 277RPM DZIKI W GÓRACHBOCHNIAM-OPEN01:21:312021-02-20 08:22:2801:38:1702:18:24
9RUSEK Marcin 211RPM DZIKI W GÓRACHBOCHNIAM-OPEN01:21:302021-02-20 08:22:2701:38:2002:20:58
10WRÓBLEWSKI Konrad 213WARSZAWAM-OPEN01:08:212021-02-20 08:09:1801:40:5202:21:58
11BARANOWSKI Jacek 273JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM-OPEN01:30:372021-02-20 08:31:3401:43:4602:27:03
12TATAREK-KONIK Agnieszka 208CZELADŹK-OPEN01:00:432021-02-20 08:01:4001:47:0202:27:41
13KOZIEŁ Grzegorz 206STS BIEGATON MIKOŁÓWCHORZÓWM-OPEN00:44:412021-02-20 07:45:3801:46:0602:28:36
14WĘGLIŃSKI Mikołaj 205JAROCINM-OPEN00:53:302021-02-20 07:54:2701:44:2202:29:19
15JASNOCH Marcin 203STS BIEGATON MIKOŁÓWBYTOMM-OPEN00:44:392021-02-20 07:45:3601:46:1202:29:28
16KRAJKA Jarosław 210UMCS BIEGALUBLINM-OPEN01:01:312021-02-20 08:02:2801:54:2502:38:16
17TABIS-HUBKA Rafal 224RESHAPERUNNERSZABRZEM-OPEN01:00:382021-02-20 08:01:3501:49:0502:39:01
18WIERZBA Michał 235KRAKÓWM-OPEN01:07:482021-02-20 08:08:4501:53:4402:39:42
Niesklasyfikowani
PASTERNOK Marian 207RESHAPE RUNNERSZABRZEM-OPENDNF2021-02-20 08:01:3501:52:05 DNF02:39:53 DNF
20GLAB Krzysztof 209VEGE KLOBUCK NGBKŁOBUCKM-OPEN01:00:532021-02-20 08:01:5001:55:3902:41:17
21KURNYTA Sławomir 212OCHOTNICA DOLNAMieszkaniec OchotnicyTak01:02:462021-02-20 08:03:4302:01:5202:48:26
22NOWOROLNIK Piotr 226LKS LUBAŃ TYLMANOWATYLMANOWAMieszkaniec OchotnicyTak01:02:462021-02-20 08:03:4302:01:4602:48:38
23CURZYDŁO Bogdan 220POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-OPEN00:21:162021-02-20 07:22:1302:03:0102:50:01
24SZYSZŁO Tomasz 219POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-OPEN00:21:062021-02-20 07:22:0302:03:1402:52:28
25PETER Marcin 231KATOWICEM-OPEN01:00:172021-02-20 08:01:1402:02:5702:55:45
26FEODORÓW Wojciech 225RESHAPE RUNNERSZABRZEM-OPEN01:00:392021-02-20 08:01:3602:04:2002:55:46
27SŁABOŃ Mariusz 215KIWK-A BIEGAWOLBROMM-OPEN00:44:432021-02-20 07:45:4002:06:1402:59:04
28KWAŚNIEWSKI Krzysztof 216TRENER FORESTWARSZAWAM-OPEN01:07:012021-02-20 08:07:5802:08:4602:59:33
29KŁOSOWSKI Rafał 269RPM DZIKI W GÓRACHBOCHNIAM-OPEN01:21:312021-02-20 08:22:2802:10:5303:01:14
30NAPIERAŁA Marcin 214KOZIEGŁOWYM-OPEN01:03:252021-02-20 08:04:2202:11:0103:07:49
31ZIELIŃSKI Sebastian 237POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKCZERTEZM-OPEN00:21:182021-02-20 07:22:1502:14:2503:08:13
32CHOJNACKI Mikołaj 280WARSAW RUN CLUBWARSZAWAM-OPEN01:10:012021-02-20 08:10:5802:17:4703:12:49
33KANDEFER Beata 221KB ATHLETIC ZRĘCINKORCZYNAK-OPEN00:34:372021-02-20 07:35:3402:18:3603:15:24
34MAKARENKOV Sergii 295MILANÓWEK01:07:412021-02-20 08:08:3802:16:3003:15:51
35SKROBEK Karolina 238VEGE RUNNERSRUDNIKIK-OPEN01:03:022021-02-20 08:03:5902:20:1703:18:08
36CZARDYBON Michał 247CZARNE SROPYWYRYM-OPEN01:19:492021-02-20 08:20:4602:22:0703:19:13
37KUBRAK Kamil 250CZARNE STOPYKRAKÓWM-OPEN01:19:442021-02-20 08:20:4102:22:0803:19:39
38KLUBA Magdalena 222FALSTART RUDNIKIRUDNIKIK-OPEN01:03:522021-02-20 08:04:4902:19:2903:20:09
39KOZDROJ Wioletta 281DOPGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK-OPEN01:06:262021-02-20 08:07:2302:24:3003:20:32
40KRUSZEWSKI Jacek 261MARKOWI BIEGACZEMARKIM-OPEN01:16:242021-02-20 08:17:2102:21:1103:22:47
41STĘPKOWSKA Berta 232UMCS BIEGALUBLINK-OPEN01:04:082021-02-20 08:05:0502:26:5303:23:26
42GAJOS Anna 229LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWELUBLINK-OPEN01:04:012021-02-20 08:04:5802:26:4903:23:41
43KANTOR Darek 234JAN KANTOR TEAMBODUSZYNM-OPEN01:04:142021-02-20 08:05:1102:27:0003:25:16
44MAJTYKA Tomasz 230LOS TREPOS COMPANIEROSKRAKÓWM-OPEN01:02:102021-02-20 08:03:0702:27:2803:25:30
45WOJCIESZAK Klaudia 294K-OPEN01:06:342021-02-20 08:07:3102:27:2003:26:38
46JAWORSKI Jarosław 256STS BIEGATONWYRYM-OPEN00:44:342021-02-20 07:45:3102:21:3003:26:51
47HEJDUK Monika 244UMCS BIEGALUBLINK-OPEN01:04:122021-02-20 08:05:0902:26:5803:28:04
48INDRASZAK Adam 271KATOWICEM-OPEN01:15:472021-02-20 08:16:4402:32:2003:29:54
49CZAJKOWSKI Michal 258KRAKOWM-OPEN01:35:052021-02-20 08:36:0202:31:2303:30:48
50ALBINIAK Marcin 263DRUŻYNA CYKORALUBLINM-OPEN01:04:032021-02-20 08:05:0002:28:3503:31:38
51JAGIELSKI Paweł 233WARSZAWAM-OPEN01:08:572021-02-20 08:09:5402:35:2103:31:54
52JAGIELSKA Magdalena 240WARSZAWAK-OPEN01:08:562021-02-20 08:09:5302:35:0203:33:12
53SZABELAK Witold 249KINGRUNNER ULTRAZAKOPANEM-OPEN01:11:002021-02-20 08:11:5702:39:1803:35:21
54KIDA Andrzej 245LOS TREPOS COMPANIEROSKRAKÓWM-OPEN01:02:332021-02-20 08:03:3002:27:0903:35:30
55FREJ Miłosz 246LOS TREPOS COMPANIEROSJĘDRZEJÓWM-OPEN01:02:342021-02-20 08:03:3102:27:1203:35:34
56JELINSKI Jaroslaw 241DĘBE WIELKIEM-OPEN01:03:182021-02-20 08:04:1502:37:1303:35:58
57TUSIŃSKI Seweryn 257OSTROBIECCHMIELÓWM-OPEN00:30:212021-02-20 07:31:1802:33:2103:40:00
58GNOT Krzysztof 253OPOLEM-OPEN01:01:572021-02-20 08:02:5402:42:2603:41:11
59ŁASKAWSKA Justyna 260WARSZAWAK-OPEN01:18:562021-02-20 08:19:5302:44:2003:46:00
60URBAŃSKI Mirosław 262SIERADZM-OPEN01:03:182021-02-20 08:04:1502:37:1703:46:10
61SULIKOWSKI Kuba 272VEGE RUNNERSWROCŁAWM-OPEN01:16:572021-02-20 08:17:5402:33:3903:47:37
62KUCZEK Katarzyna 243SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-OPEN00:32:462021-02-20 07:33:4302:49:0703:48:51
63MALISZEWSKA Marta 248KINGRUNNER ULTRAZAKOPANEK-OPEN01:10:592021-02-20 08:11:5602:46:3603:54:48
64KUCZKOWSKI Krzysztof 217WARSZAWAM-OPEN01:19:082021-02-20 08:20:0502:47:0203:55:14
65ROSA Alex 274RABOWICEM-OPEN01:19:092021-02-20 08:20:0602:47:0703:55:21
66MAJCHRZAK Joanna 254WARSZAWAK-OPEN01:19:032021-02-20 08:20:0002:47:1003:55:34
67HORBACZ-ROSA Hanna 275RABOWICEK-OPEN01:19:012021-02-20 08:19:5802:47:1903:55:44
68SZYSZKA Marek 251STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM-OPEN00:44:442021-02-20 07:45:4102:55:5504:03:48
69WOJS Tomasz 265SG - IPALIMANOWAM-OPEN00:15:392021-02-20 07:16:3602:50:5304:04:45
70ZGRAJ Leszek 223STS BIEGATONMIKOLOWM-OPEN00:44:132021-02-20 07:45:1003:00:0104:07:07
71KUŁACZKOWSKI Konrad 268STALOWA WOLAM-OPEN01:16:052021-02-20 08:17:0202:53:1804:07:42
72MZYK Fabian 264STS BIEGATON MIKOŁÓWORZESZEM-OPEN00:44:392021-02-20 07:45:3602:55:4904:09:26
73KORNIŁOW Piotr 267WARSZAWAM-OPEN01:35:032021-02-20 08:36:0002:58:1604:09:55
74KOWALCZYK Anna 255DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKICZARNY LASK-OPEN00:33:532021-02-20 07:34:5002:56:2704:11:04
Znaleziono 74 wynik(ów)