Organiser : | Kompleks Basenowo-Rekreacyjny „NIMFA” Sp.z.o.o. Klub Biegacza „Goch” Bytów |
Date : | 2019-06-02 |
Place : | Bytów |
Distance : | 21.1 km |
Registered : | 244 |
Started : | 216 |
Not finished : | 1 |
Finished : | 215 |
On the track : | 0 |
Classifications acc. to categories:
All | K-Open | M-Open | K-Goch | M-Goch | K-Gmina | M-Gmina | Zespół | DWA SERCA | Leśnicy-K-18-35 | Leśnicy-M-18-35 | K-18 | M-18 | K-25 | M-25 | K-30 | M-30 | K-35 | M-35 | Leśnicy-K-36+ | Leśnicy-M-36+ | K-40 | M-40 | K-45 | M-45 | K-50 | M-50 | K-55 | M-55 | K-60 | M-60 | K-65 | M-65 | K-70 | M-70
Classification by
net time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | MCat | F/M | Net time 21.1km | Różnica w czasie | Pace min/km | Pace km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RUTKOWSKA Joanna | 154 | GKS KASZUBI LUZINO | LUZINO | K-40 | 1 | K 1 | 01:30:12.85 | 4:16 | 14 (100%) | ||
2 | TUWALSKA Elżbieta | 195 | LKS ZANTYR SZTUM | GDAŃSK | K-40 | 2 | K 2 | 01:33:45.95 | +00:03:33 (3.8%) | 4:26 | 13.5 (96.4%) | |
3 | TUWALSKA Małgorzata | 194 | LKS ZANTYR SZTUM | GDAŃSK | K-40 | 3 | K 3 | 01:34:17.90 | +00:04:05 (4.3%) | 4:28 | 13.4 (95.7%) | |
4 | BELIŃSKA Patrycja | 5 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-30 | 1 | K 4 | 01:38:12.05 | +00:07:59 (8.1%) | 4:39 | 12.9 (92.1%) | |
5 | KUJAWSKA-FREJLICH Joanna | 96 | ALTE MEDIA TEAM | GDYNIA | K-30 | 2 | K 5 | 01:39:28.40 | +00:09:15 (9.3%) | 4:42 | 12.7 (90.7%) | |
6 | NOWODWORSKA Justyna | 129 | RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW | BYTÓW | K-30 | 3 | K 6 | 01:39:49.85 | +00:09:37 (9.6%) | 4:43 | 12.7 (90.7%) | |
7 | SZCZĘK Małgorzata | 177 | RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW | BYTÓW | K-30 | 4 | K 7 | 01:41:01.40 | +00:10:48 (10.7%) | 4:47 | 12.5 (89.3%) | |
8 | BARGAŃSKA Justyna | 2 | RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW | BYTÓW | K-40 | 4 | K 8 | 01:41:48.40 | +00:11:35 (11.4%) | 4:49 | 12.4 (88.6%) | |
9 | KLUCZEWSKA Emilia | 80 | RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW | BYTÓW | K-35 | 1 | K 9 | 01:41:50.45 | +00:11:37 (11.4%) | 4:49 | 12.4 (88.6%) | |
10 | WYSIŃSKA Lucyna | 245 | LADY FITNESS | BYTÓW | K-30 | 5 | K 10 | 01:43:56.25 | +00:13:43 (13.2%) | 4:55 | 12.2 (87.1%) | |
11 | HERMAN Karina | 55 | SŁUPSK | K-45 | 1 | K 11 | 01:46:33.45 | +00:16:20 (15.3%) | 5:03 | 11.9 (85.0%) | ||
12 | ŚWIERCZ Iwona | 186 | BYLEDOBIEC ANIN | WARSZAWA | K-50 | 1 | K 12 | 01:48:53.80 | +00:18:40 (17.2%) | 5:09 | 11.6 (82.9%) | |
13 | KAŚNICKA Tamara | 75 | NIECKOWO | K-40 | 5 | K 13 | 01:49:08.15 | +00:18:55 (17.3%) | 5:10 | 11.6 (82.9%) | ||
14 | CIESIULSKA Natalia | 17 | KĘBŁOWO BIEGA | POTĘGOWO | K-30 | 6 | K 14 | 01:49:31.40 | +00:19:18 (17.6%) | 5:11 | 11.6 (82.9%) | |
15 | WIRSKA Karolina | 224 | BYTÓW | K-35 | 2 | K 15 | 01:49:48.05 | +00:19:35 (17.8%) | 5:12 | 11.5 (82.1%) | ||
16 | WAHRENBERG Sabine | 197 | SCHMALKALDEN-MEININGEN | K-50 | 2 | K 16 | 01:50:24.05 | +00:20:11 (18.3%) | 5:13 | 11.5 (82.1%) | ||
17 | PAWŁOWSKA Ewelina | 135 | METROŻERCY | STĘŻYCA | K-25 | 1 | K 17 | 01:50:32.55 | +00:20:19 (18.4%) | 5:14 | 11.5 (82.1%) | |
18 | TROJAŃSKA Aleksandra | 191 | RZEPNICA | K-18 | 1 | K 18 | 01:50:33.75 | +00:20:20 (18.4%) | 5:14 | 11.5 (82.1%) | ||
19 | CZAPIEWSKA Joanna | 21 | TORQUAY | K-45 | 2 | K 19 | 01:55:02.55 | +00:24:49 (21.6%) | 5:27 | 11 (78.6%) | ||
20 | SKOSOLAS Agnieszka | 244 | MOSTY | K-40 | 6 | K 20 | 01:56:03.70 | +00:25:50 (22.3%) | 5:30 | 10.9 (77.9%) | ||
21 | HINCKA Marzenaa | 246 | PRZYJACIELE W BIEGU | GNIEŻDŻEWO | K-35 | 3 | K 21 | 01:56:46.80 | +00:26:33 (22.7%) | 5:32 | 10.8 (77.1%) | |
22 | CYWIŃSKA Agnieszka | 125 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | K-30 | 7 | K 22 | 01:57:04.55 | +00:26:51 (22.9%) | 5:32 | 10.8 (77.1%) | |
23 | CZAPIEWSKA-SIEKIERKA Ewa | 22 | PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | K-40 | 7 | K 23 | 01:58:04.80 | +00:27:51 (23.6%) | 5:35 | 10.7 (76.4%) | |
24 | BIELEWICZ Anna | 6 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | K-40 | 8 | K 24 | 01:58:40.70 | +00:28:27 (24.0%) | 5:37 | 10.7 (76.4%) | |
25 | PRĄDZYNSKA Weronika | 141 | TUCHOMIE | K-18 | 2 | K 25 | 02:00:23.95 | +00:30:11 (25.1%) | 5:42 | 10.5 (75.0%) | ||
26 | KĘPKA Karolina | 89 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | K-40 | 9 | K 26 | 02:00:32.40 | +00:30:19 (25.2%) | 5:42 | 10.5 (75.0%) | |
27 | MIZERA Agnieszka | 123 | BYLEDOBIEC ANIN | LĘDOWO-OSIEDLE | K-50 | 3 | K 27 | 02:00:37.15 | +00:30:24 (25.2%) | 5:43 | 10.5 (75.0%) | |
28 | GRUCHAŁA Natalia | 49 | RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW | BYTÓW | K-30 | 8 | K 28 | 02:02:47.00 | +00:32:34 (26.5%) | 5:49 | 10.3 (73.6%) | |
29 | RYBARCZYK Irena | 157 | BYTÓW | K-40 | 10 | K 29 | 02:03:18.70 | +00:33:05 (26.8%) | 5:50 | 10.3 (73.6%) | ||
30 | TRYBUŁA Magdalena | 192 | WATAHA | SZCZECINEK | K-40 | 11 | K 30 | 02:03:19.55 | +00:33:06 (26.8%) | 5:50 | 10.3 (73.6%) | |
31 | KUBIŃSKA Beata | 93 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K-50 | 4 | K 31 | 02:03:47.00 | +00:33:34 (27.1%) | 5:51 | 10.2 (72.9%) | |
32 | MIERSKA Elżbieta | 121 | ŻUKOWO | K-30 | 9 | K 32 | 02:05:40.35 | +00:35:27 (28.2%) | 5:57 | 10.1 (72.1%) | ||
33 | TRZEWIKOWSKA Marzena | 193 | MĄDRZECHOWO | K-40 | 12 | K 33 | 02:07:38.55 | +00:37:25 (29.3%) | 6:02 | 9.9 (70.7%) | ||
34 | MIĄSKOWSKA Adriana | 120 | A&R TEAM | BYTÓW | K-35 | 4 | K 34 | 02:08:35.40 | +00:38:22 (29.8%) | 6:05 | 9.8 (70.0%) | |
35 | MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella | 124 | DECATHLON POWER SŁUPSK | SŁUPSK | K-40 | 13 | K 35 | 02:10:55.80 | +00:40:42 (31.1%) | 6:12 | 9.7 (69.3%) | |
36 | KNITTER-KLASA Edyta | 82 | AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO | MŚCISZEWICE | K-50 | 5 | K 36 | 02:12:44.60 | +00:42:31 (32.0%) | 6:17 | 9.5 (67.9%) | |
37 | GIERSZEWSKA Magdalena | 39 | KOŁCZYGŁOWY | K-40 | 14 | K 37 | 02:16:32.15 | +00:46:19 (33.9%) | 6:28 | 9.3 (66.4%) | ||
38 | BONIEWSKA Urszula | 8 | ŻUKOWO | K-30 | 10 | K 38 | 02:17:46.70 | +00:47:33 (34.5%) | 6:31 | 9.2 (65.7%) | ||
39 | BUDZYŃSKA Elżbieta | 11 | SŁUPSK | K-50 | 6 | K 39 | 02:26:03.70 | +00:55:50 (38.2%) | 6:55 | 8.7 (62.1%) | ||
40 | SULL Agnieszka | 172 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | WODNICA | K-45 | 3 | K 40 | 02:28:13.25 | +00:58:00 (39.1%) | 7:01 | 8.5 (60.7%) | |
41 | BARTSCH Aleksandra | 3 | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | GDYNIA | K-30 | 11 | K 41 | 02:28:14.00 | +00:58:01 (39.1%) | 7:01 | 8.5 (60.7%) | |
42 | ZASADA Joanna | 212 | WYMIATACZE | MOSTY | K-40 | 15 | K 42 | 02:28:20.75 | +00:58:07 (39.2%) | 7:01 | 8.5 (60.7%) | |
43 | MARCZAK Małgorzata | 115 | ŻELKOWO | K-55 | 1 | K 43 | 02:31:16.85 | +01:01:04 (40.4%) | 7:10 | 8.4 (60.0%) | ||
44 | STRZELECKA-DRAGUN Halina | 167 | INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY ZRYW SŁUPSK | SŁUPSK | K-60 | 1 | K 44 | 02:33:50.90 | +01:03:38 (41.4%) | 7:17 | 8.2 (58.6%) | |
45 | SZARMACH Bogumiła | 175 | WOLNY BIEGACZ | BARNOWIEC | K-40 | 16 | K 45 | 02:34:36.15 | +01:04:23 (41.6%) | 7:19 | 8.2 (58.6%) | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||||
FIGIEL Dominika | 31 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K-25 | DNF | - | - (0.0%) |
Total 46 results.