48 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 5000M - BIEG OTWARTY 1999 I STARSI / WSPÓLNY KOBIETY I MĘŻCZYŹNI
48 Ogólnopolskie Biegi Uliczne
48 Ogólnopolskie Biegi Uliczne
Organizator : | MLKS Nadwiślanin Chełmno |
Data : | 2019-04-07 |
Miejsce : | Chełmno |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 94 |
Wystartowało : | 78 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 78 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 0.47km | Start_All 1.98km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JANKOWSKI Karol | 91 | UKS Czapla Białe Błota | Mężczyźni | 00:00:01 | 00:01:28 | 00:06:30 | ||
2 | KUŁAKOWSKI Krzysztof | 36 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | Mężczyźni | 00:00:02 | 00:01:29 | 00:06:44 | |
3 | LEŚNIK Adam | 38 | Lechu na sportowo | TORUŃ | Mężczyźni | 00:00:01 | 00:01:29 | 00:06:48 | |
4 | PĘKAŁA Aleksandra | 59 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | Kobiety | 00:00:02 | 00:01:39 | 00:07:23 | |
5 | SOBCZAK Marcin | 69 | TRISPACE | ŻOŁĘDOWO | M40 | 00:00:01 | 00:01:35 | 00:07:27 | |
6 | MISIASZEK Marek | 44 | BYDGOSZCZ | Mężczyźni | 00:00:03 | 00:01:40 | 00:07:29 | ||
7 | SOBCZAK Robert | 68 | TKKF 'Instalator - Pelikan' Szubin | SZUBIN | M40 | 00:00:03 | 00:01:34 | 00:07:29 | |
8 | KORZEC Bartosz | 30 | 69 SPOKES | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:04 | 00:01:40 | 00:07:30 | |
9 | MOTOFA Marcin | 47 | WĄBRZEŹNO | Mężczyźni | 00:00:04 | 00:01:40 | 00:07:30 | ||
10 | ZIELINSKI Dominik | 87 | Wda | DRZYCIM | Mężczyźni | 00:00:03 | 00:01:39 | 00:07:35 | |
11 | WISZOWATY Marcin | 84 | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:03 | 00:01:39 | 00:07:39 | ||
12 | OLSZEWSKI Rafał | 55 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | GNIEWKOWO | Mężczyźni | 00:00:03 | 00:01:42 | 00:07:40 | |
13 | JUREK Piotr | 24 | BBL SZUBIN | SZUBIN | M50 | 00:00:02 | 00:01:42 | 00:07:47 | |
14 | KĄTOWSKI Tadeusz | 25 | ŚWIECIE | M50 | 00:00:02 | 00:01:43 | 00:07:47 | ||
15 | ROSZAK Zbigniew | 63 | Gniewkowo | GNIEWKOWO | Mężczyźni | 00:00:04 | 00:01:37 | 00:07:53 | |
16 | MARCHLEWSKI Kamil | 90 | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:02 | 00:01:41 | 00:07:58 | ||
17 | AUTRIEB Maciej | 2 | Poza Klubem | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:02 | 00:01:36 | 00:08:08 | |
18 | LASKOWSKI Daniel | 37 | Run Pasja | PYSZCZYN | M40 | 00:00:03 | 00:01:45 | 00:08:09 | |
19 | PANASIUK Jarosław | 22 | CHEŁMNO | M40 | 00:00:06 | 00:01:49 | 00:08:15 | ||
20 | BŁASZCZYK Jan | 5 | AZS UTP w Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | Mężczyźni | 00:00:03 | 00:01:50 | 00:08:19 | |
21 | PAWŁOWSKI Mateusz | 58 | AZS UTP w Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | Mężczyźni | 00:00:03 | 00:01:50 | 00:08:19 | |
22 | MALLEK Patryk | 42 | ZSCKP-Grubno | GRUBNO | Mężczyźni | 00:00:01 | 00:01:31 | 00:08:27 | |
23 | GOSIEWSKI Radosław | 17 | ZSCKP-Grubno | GRUBNO | Mężczyźni | 00:00:01 | 00:01:33 | 00:08:33 | |
24 | SKRZECZEWSKI Paweł | 66 | ZSCKP-Grubno | GRUBNO | Mężczyźni | 00:00:01 | 00:01:39 | 00:08:33 | |
25 | OKOŃSKI Michał | 51 | Chełmiński Klub Kyokushin Karate | CHEŁMNO | M50 | 00:00:01 | 00:01:48 | 00:08:34 | |
26 | JEZIORSKA Magdalena | 23 | MLKS Nadwiślanin Chełmno | CHEŁMNO | Kobiety | 00:00:02 | 00:01:43 | 00:08:34 | |
27 | CHUDECKI Robert | 71 | GRÓDEK | M40 | 00:00:04 | 00:01:51 | 00:08:36 | ||
28 | ZIÓŁKOWSKI Mieczysław | 88 | Decathlon Team Inowrocław | JANIKOWO | M50 | 00:00:04 | 00:01:49 | 00:08:38 | |
29 | STRZYZEWSKI Tomasz | 73 | CHEŁMNO | M40 | 00:00:07 | 00:01:56 | 00:08:39 | ||
30 | RAKOWSKI Wojtek | 62 | Run Pasja | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:04 | 00:01:54 | 00:08:42 | |
31 | KOWALCZYK Magdalena | 31 | 69 SPOKES | CHEŁMNO | K40 | 00:00:04 | 00:01:56 | 00:08:55 | |
32 | TOMCZAK Bartosz | 82 | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:07 | 00:02:00 | 00:08:57 | ||
33 | ALEKSANDROWICZ Tomasz | 1 | 69 SPOKES | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:07 | 00:01:56 | 00:09:00 | |
34 | TOBOLSKI Marek | 80 | FLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA | GRUDZIĄDZ | M40 | 00:00:07 | 00:01:57 | 00:09:04 | |
35 | MOKOS Tomasz | 45 | Inowrocław Biega | INOWROCŁAW | Mężczyźni | 00:00:07 | 00:02:00 | 00:09:09 | |
36 | KĘDZIORSKI Marek | 27 | WĄBRZEŹNO | M50 | 00:00:02 | 00:01:58 | 00:09:13 | ||
37 | SEKULSKI Dariusz | 64 | Gniezno | GNIEZNO | M40 | 00:00:04 | 00:02:02 | 00:09:18 | |
38 | JEGIEWSKI Dariusz | 94 | GRUDZIĄDZ | M40 | 00:00:08 | 00:02:09 | 00:09:25 | ||
39 | JARUSZEWSKI Krzysztof | 20 | Toruński Klub Karate Kyokushin | CHEŁMNO | M40 | 00:00:07 | 00:02:06 | 00:09:26 | |
40 | KRZYSZTYNIAK Tomasz | 34 | Łubu Dubu | CHEŁMNO | M50 | 00:00:05 | 00:02:05 | 00:09:28 | |
41 | KLIMKIEWICZ Bożena | 29 | CHEŁMNO | Kobiety | 00:00:03 | 00:02:03 | 00:09:30 | ||
42 | LEWANDOWSKA Małgorzata | 39 | TG SOKÓŁ | GNIEWKOWO. | K50 | 00:00:04 | 00:02:02 | 00:09:41 | |
43 | GŁADYSZ Krzysztof | 14 | Gładziorki | ŚWIECIE | M40 | 00:00:05 | 00:02:06 | 00:09:41 | |
44 | BULIŃSKI Mateusz | 50 | 7 Brygada Obrony Wybrzeża w Słupsku | BYDGOSZCZ | Mężczyźni | 00:00:07 | 00:02:10 | 00:09:43 | |
45 | BOROWIEC Wioleta | 6 | BBL SZUBIN | SZUBIN | Kobiety | 00:00:04 | 00:02:04 | 00:09:44 | |
46 | CHRZANOWSKA Cecylia | 8 | Aktywne Lisewo | LISEWO | K60 | 00:00:06 | 00:02:08 | 00:09:45 | |
47 | BANASZAK Monika | 3 | Run Pasja | PYSZCZYN | Kobiety | 00:00:03 | 00:02:08 | 00:09:46 | |
48 | DOBEK Rafał | 12 | GRUBNO | Mężczyźni | 00:00:06 | 00:02:07 | 00:09:46 | ||
49 | TOBOLSKA Anna | 79 | FLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA | GRUDZIĄDZ | K40 | 00:00:06 | 00:02:03 | 00:09:52 | |
50 | BEDNARZ Paweł | 4 | ZSCKP-Grubno | GRUBNO | Mężczyźni | 00:00:01 | 00:01:56 | 00:10:06 | |
51 | OLSZEWSKA Ewa | 54 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | GNIEWKOWO | K40 | 00:00:08 | 00:02:10 | 00:10:06 | |
52 | UCIŃSKI Edward | 83 | TKKF 'Instalator - Pelikan' Szubin | SZUBIN | M70 | 00:00:04 | 00:02:03 | 00:10:09 | |
53 | DŁONIAK Edmund | 11 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | GNIEWKOWO | M70 | 00:00:06 | 00:02:09 | 00:10:09 | |
54 | MACIEJEWSKI Maciej | 41 | Kcynia | KCYNIA | M40 | 00:00:06 | 00:02:12 | 00:10:09 | |
55 | GUZOWSKA Małgosia | 18 | Gniezno | GNIEZNO | Kobiety | 00:00:04 | 00:02:15 | 00:10:12 | |
56 | OKRĘGLICKA Barbara | 53 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | K50 | 00:00:03 | 00:02:02 | 00:10:13 | |
57 | KĘDZIORSKA Beata | 26 | WĄBRZEŹNO | K40 | 00:00:02 | 00:02:12 | 00:10:31 | ||
58 | TOMCZAK Izabela | 81 | CHEŁMNO | Kobiety | 00:00:07 | 00:02:25 | 00:10:41 | ||
59 | PINCZEWSKA-WIKTOR Małgorzata | 60 | CHEŁMNO | K40 | 00:00:02 | 00:02:17 | 00:10:47 | ||
60 | OKRĘGLICKI Antoni | 15 | Run Pasja | MARKOWO | M70 | 00:00:05 | 00:02:12 | 00:10:50 | |
61 | MUSZYŃSKA Izabela | 48 | BUKOWIEC | K50 | 00:00:05 | 00:02:29 | 00:10:56 | ||
62 | KRZYSZTYNIAK Kacper | 32 | Łubu Dubu | ŚWIECIE | Mężczyźni | 00:00:05 | 00:02:07 | 00:11:01 | |
63 | KATLEWSKI Marcin | 92 | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:03 | 00:02:19 | 00:11:02 | ||
64 | KATLEWSKA Marika | 93 | CHEŁMNO | Kobiety | 00:00:03 | 00:02:19 | 00:11:02 | ||
65 | BEDNAREK Grażyna | 78 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:10 | 00:02:38 | 00:11:17 | |
66 | NOWICKA Tatiana | 49 | ŚWIECIE | K40 | 00:00:07 | 00:02:35 | 00:11:29 | ||
66 | SŁOMSKA Monika | 67 | ŚWIECIE | Kobiety | 00:00:07 | 00:02:33 | 00:11:29 | ||
68 | CHUDECKA Beata | 9 | Poza klubem | GRÓDEK | K40 | 00:00:06 | 00:02:36 | 00:11:30 | |
69 | GOLA Grzegorz | 16 | MARKOWO | MARKOWO | M40 | 00:00:09 | 00:02:33 | 00:11:34 | |
70 | SOBIERAJ Magdalena | 70 | KLUB | GRUDZIĄDZ | K40 | 00:00:09 | 00:02:33 | 00:11:48 | |
71 | JEGIERSKA Anna | 21 | Klub | GRUDZIĄDZ | Kobiety | 00:00:08 | 00:02:34 | 00:11:50 | |
72 | KRZYSZTYNIAK Ilona | 33 | Łubu Dubu | CHEŁMNO | K40 | 00:00:05 | 00:02:36 | 00:12:26 | |
73 | KRZYŻELEWSKA-GRINBERG Anna | 35 | Łubu Dubu | POLSKA | K40 | 00:00:05 | 00:02:36 | 00:12:41 | |
74 | WRUK Justyna | 86 | GRÓDEK | K40 | 00:00:06 | 00:02:37 | 00:12:44 | ||
75 | GERLICKA Klaudia | 13 | ZSCKP-Grubno | GRUBNO | Kobiety | 00:00:08 | 00:02:44 | 00:12:48 | |
76 | SPICA Sandra | 72 | ZSCKP-Grubno | GRUBNO | Kobiety | 00:00:08 | 00:02:44 | 00:12:48 | |
77 | TOBOLSKA Grażyna | 76 | Akademia Biegania Grudziądz | GRUDZIĄDZ | K60 | 00:00:08 | 00:02:43 | 00:12:57 | |
78 | KISZKA Justyna | 28 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | Kobiety | 00:00:09 | 00:02:45 | 00:13:55 |
Znaleziono 78 wynik(ów)