48 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 5000M - BIEG OTWARTY 1999 I STARSI / WSPÓLNY KOBIETY I MĘŻCZYŹNI
48 Ogólnopolskie Biegi Uliczne
48 Ogólnopolskie Biegi Uliczne
Organizator : | MLKS Nadwiślanin Chełmno |
Data : | 2019-04-07 |
Miejsce : | Chełmno |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 94 |
Wystartowało : | 78 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 78 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 0.47km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JANKOWSKI Karol | 91 | UKS Czapla Białe Błota | Mężczyźni | 00:00:01 | 00:01:28 | ||
2 | LEŚNIK Adam | 38 | Lechu na sportowo | TORUŃ | Mężczyźni | 00:00:01 | 00:01:29 | |
3 | KUŁAKOWSKI Krzysztof | 36 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | Mężczyźni | 00:00:02 | 00:01:29 | |
4 | MALLEK Patryk | 42 | ZSCKP-Grubno | GRUBNO | Mężczyźni | 00:00:01 | 00:01:31 | |
5 | GOSIEWSKI Radosław | 17 | ZSCKP-Grubno | GRUBNO | Mężczyźni | 00:00:01 | 00:01:33 | |
6 | SOBCZAK Robert | 68 | TKKF 'Instalator - Pelikan' Szubin | SZUBIN | M40 | 00:00:03 | 00:01:34 | |
7 | SOBCZAK Marcin | 69 | TRISPACE | ŻOŁĘDOWO | M40 | 00:00:01 | 00:01:35 | |
8 | AUTRIEB Maciej | 2 | Poza Klubem | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:02 | 00:01:36 | |
9 | ROSZAK Zbigniew | 63 | Gniewkowo | GNIEWKOWO | Mężczyźni | 00:00:04 | 00:01:37 | |
10 | SKRZECZEWSKI Paweł | 66 | ZSCKP-Grubno | GRUBNO | Mężczyźni | 00:00:01 | 00:01:39 | |
11 | WISZOWATY Marcin | 84 | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:03 | 00:01:39 | ||
12 | ZIELINSKI Dominik | 87 | Wda | DRZYCIM | Mężczyźni | 00:00:03 | 00:01:39 | |
13 | MISIASZEK Marek | 44 | BYDGOSZCZ | Mężczyźni | 00:00:03 | 00:01:40 | ||
14 | KORZEC Bartosz | 30 | 69 SPOKES | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:04 | 00:01:40 | |
15 | MOTOFA Marcin | 47 | WĄBRZEŹNO | Mężczyźni | 00:00:04 | 00:01:40 | ||
16 | MARCHLEWSKI Kamil | 90 | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:02 | 00:01:41 | ||
17 | JUREK Piotr | 24 | BBL SZUBIN | SZUBIN | M50 | 00:00:02 | 00:01:42 | |
18 | OLSZEWSKI Rafał | 55 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | GNIEWKOWO | Mężczyźni | 00:00:03 | 00:01:42 | |
19 | KĄTOWSKI Tadeusz | 25 | ŚWIECIE | M50 | 00:00:02 | 00:01:43 | ||
20 | LASKOWSKI Daniel | 37 | Run Pasja | PYSZCZYN | M40 | 00:00:03 | 00:01:45 | |
21 | OKOŃSKI Michał | 51 | Chełmiński Klub Kyokushin Karate | CHEŁMNO | M50 | 00:00:01 | 00:01:48 | |
22 | ZIÓŁKOWSKI Mieczysław | 88 | Decathlon Team Inowrocław | JANIKOWO | M50 | 00:00:04 | 00:01:49 | |
23 | PANASIUK Jarosław | 22 | CHEŁMNO | M40 | 00:00:06 | 00:01:49 | ||
24 | BŁASZCZYK Jan | 5 | AZS UTP w Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | Mężczyźni | 00:00:03 | 00:01:50 | |
25 | PAWŁOWSKI Mateusz | 58 | AZS UTP w Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | Mężczyźni | 00:00:03 | 00:01:50 | |
26 | CHUDECKI Robert | 71 | GRÓDEK | M40 | 00:00:04 | 00:01:51 | ||
27 | RAKOWSKI Wojtek | 62 | Run Pasja | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:04 | 00:01:54 | |
28 | BEDNARZ Paweł | 4 | ZSCKP-Grubno | GRUBNO | Mężczyźni | 00:00:01 | 00:01:56 | |
29 | ALEKSANDROWICZ Tomasz | 1 | 69 SPOKES | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:07 | 00:01:56 | |
30 | STRZYZEWSKI Tomasz | 73 | CHEŁMNO | M40 | 00:00:07 | 00:01:56 | ||
31 | TOBOLSKI Marek | 80 | FLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA | GRUDZIĄDZ | M40 | 00:00:07 | 00:01:57 | |
32 | KĘDZIORSKI Marek | 27 | WĄBRZEŹNO | M50 | 00:00:02 | 00:01:58 | ||
33 | MOKOS Tomasz | 45 | Inowrocław Biega | INOWROCŁAW | Mężczyźni | 00:00:07 | 00:02:00 | |
34 | TOMCZAK Bartosz | 82 | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:07 | 00:02:00 | ||
35 | SEKULSKI Dariusz | 64 | Gniezno | GNIEZNO | M40 | 00:00:04 | 00:02:02 | |
36 | UCIŃSKI Edward | 83 | TKKF 'Instalator - Pelikan' Szubin | SZUBIN | M70 | 00:00:04 | 00:02:03 | |
37 | KRZYSZTYNIAK Tomasz | 34 | Łubu Dubu | CHEŁMNO | M50 | 00:00:05 | 00:02:05 | |
38 | GŁADYSZ Krzysztof | 14 | Gładziorki | ŚWIECIE | M40 | 00:00:05 | 00:02:06 | |
39 | JARUSZEWSKI Krzysztof | 20 | Toruński Klub Karate Kyokushin | CHEŁMNO | M40 | 00:00:07 | 00:02:06 | |
40 | KRZYSZTYNIAK Kacper | 32 | Łubu Dubu | ŚWIECIE | Mężczyźni | 00:00:05 | 00:02:07 | |
41 | DOBEK Rafał | 12 | GRUBNO | Mężczyźni | 00:00:06 | 00:02:07 | ||
42 | DŁONIAK Edmund | 11 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | GNIEWKOWO | M70 | 00:00:06 | 00:02:09 | |
43 | JEGIEWSKI Dariusz | 94 | GRUDZIĄDZ | M40 | 00:00:08 | 00:02:09 | ||
44 | BULIŃSKI Mateusz | 50 | 7 Brygada Obrony Wybrzeża w Słupsku | BYDGOSZCZ | Mężczyźni | 00:00:07 | 00:02:10 | |
45 | OKRĘGLICKI Antoni | 15 | Run Pasja | MARKOWO | M70 | 00:00:05 | 00:02:12 | |
46 | MACIEJEWSKI Maciej | 41 | Kcynia | KCYNIA | M40 | 00:00:06 | 00:02:12 | |
47 | KATLEWSKI Marcin | 92 | CHEŁMNO | Mężczyźni | 00:00:03 | 00:02:19 | ||
48 | GOLA Grzegorz | 16 | MARKOWO | MARKOWO | M40 | 00:00:09 | 00:02:33 |
Znaleziono 48 wynik(ów)