Organizator : | MLKS Nadwiślanin Chełmno |
Data : | 2021-10-10 |
Miejsce : | Chełmno |
Dystans : | 0.47 km |
Zgłoszonych : | 40 |
Wystartowało : | 29 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 29 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
| Dziewczęta
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RÓŻYCKA Wiktoria | 101 | LUKS START NAKŁO | Dziewczęta | 00:00:03 | ||
2 | PAWLIKOWSKA Lena | 104 | SP 4 CHEŁMNO | Dziewczęta | 00:00:03 | ||
3 | PODLASIŃSKA Martyna | 123 | SP KOLNO | Dziewczęta | 00:00:03 | ||
4 | WIŚNIEWSKA Nadia | 103 | ROBAKOWO | Dziewczęta | 00:00:04 | ||
5 | KURZEJA Wiktoria | 126 | SP PAPOWO BISKUPIE | Dziewczęta | 00:00:04 | ||
6 | GURGUL Hanna | 105 | SP GRZYBNO | Dziewczęta | 00:00:04 | ||
7 | KORCZAK Olga | 128 | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. B. MALINOWSKIEGO W MAŁYCH ŁUNAWACH | Dziewczęta | 00:00:04 | ||
8 | TRZCIŃSKA Wiktoria | 127 | SP STOLNO | Dziewczęta | 00:00:04 | ||
9 | SZWYDOWSKA Marika | 130 | SP 1 CHEŁMNO | Dziewczęta | 00:00:04 | ||
10 | DRZEWIECKA Olga | 132 | SP 1 CHEŁMNO | Dziewczęta | 00:00:04 | ||
11 | GRYSZAN Emily | 131 | SP 1 CHEŁMNO | Dziewczęta | 00:00:04 | ||
12 | MILASZEWSKA Layla | 125 | SP KOLNO | Dziewczęta | 00:00:04 | ||
13 | CETNARSKA Dominika | 111 | SP KOLNO | Dziewczęta | 00:00:04 | ||
14 | CHMARZYŃSKA Zofia | 118 | SP KOLNO | Dziewczęta | 00:00:04 | ||
15 | JAWORSKA Nikola | 106 | SP GRZYBNO | Dziewczęta | 00:00:05 | ||
16 | PIEKARCZYK Kornelia | 129 | SP 1 CHEŁMNO | Dziewczęta | 00:00:05 | ||
17 | GARGOL Zofia | 121 | SP KOLNO | Dziewczęta | 00:00:05 | ||
18 | KORECKA Oliwia | 442 | SP PAPOWO BISKUPIE | Dziewczęta | 00:00:05 | ||
19 | ŚWITAŁA Oliwia | 122 | SP KOLNO | Dziewczęta | 00:00:05 | ||
20 | GLINIECKA Milena | 124 | SP KOLNO | Dziewczęta | 00:00:05 | ||
21 | MOLSKA Sonia | 109 | SP KOLNO | Dziewczęta | 00:00:05 | ||
22 | POROŻYŃSKA Barbara | 133 | SP 1 CHEŁMNO | Dziewczęta | 00:00:05 | ||
23 | CETNARSKA-JAWOROWSKA Nadia | 116 | SP KOLNO | Dziewczęta | 00:00:05 | ||
24 | MOLSKA Lena | 112 | SP KOLNO | Dziewczęta | 00:00:05 | ||
25 | BACA Daria | 452 | SP GRZYBNO | Dziewczęta | 00:00:05 | ||
26 | URTNOWSKA Julia | 115 | SP KOLNO | Dziewczęta | 00:00:06 | ||
27 | PAWELCZUK Amelia | 107 | SP KOLNO | Dziewczęta | 00:00:06 | ||
28 | MILASZEWSKA Patrycja | 108 | SP KOLNO | Dziewczęta | 00:00:06 | ||
29 | GUZOWSKA Aniela | 120 | SP KOLNO | Dziewczęta | 00:00:06 |
Znaleziono 29 wynik(ów)