51 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 5100M - BIEG OTWARTY 2004 I STARSI / WSPÓLNY KOBIETY I MĘŻCZYŹNI
51 Ogólnopolskie Biegi Uliczne
51 Ogólnopolskie Biegi Uliczne
Organizator : | MLKS Nadwiślanin Chełmno |
Data : | 2022-10-09 |
Miejsce : | Chełmno |
Dystans : | 5.1 km |
Zgłoszonych : | 74 |
Wystartowało : | 47 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 47 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 0.47km | Start_All 1.98km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MEGIER Maciej | 57 | GDAŃSK | M20 | 00:00:02 | 00:01:49 | 00:04:54 | ||
2 | SKALSKI Szymon | 58 | GDYNIA | M20 | 00:00:02 | 00:01:51 | 00:05:01 | ||
3 | OCHAL Pawel | 12 | TEAMOCHAL | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:02 | 00:01:52 | 00:05:02 | |
4 | SANKO Aliaksandr | 74 | GRUDZIĄDZ | M30 | 00:00:02 | 00:01:57 | 00:05:16 | ||
5 | OSSOWSKI Mateusz | 8 | MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNO | GDYNIA | M30 | 00:00:02 | 00:02:00 | 00:05:27 | |
6 | GIŻYŃSKI Przemysław | 21 | TKKF PŁOCK | PŁOCK | M40 | 00:00:02 | 00:02:05 | 00:05:33 | |
7 | OCZKOŚ Miłosz | 9 | MLKS NADWISLANIN CHEŁMNO | CHEŁMNO | M20 | 00:00:02 | 00:02:00 | 00:05:51 | |
8 | KORALEWSKA Julia | 56 | GDAŃSK | K20 | 00:00:02 | 00:02:12 | 00:05:57 | ||
9 | GLUGLA Mariusz | 62 | ŚWIECIE | M40 | 00:00:02 | 00:02:14 | 00:05:58 | ||
10 | LATAŃSKI Kajetan | 24 | ZSCKZ GRUBNO | CHEŁMNO | M20 | 00:00:02 | 00:02:12 | 00:05:58 | |
11 | KUNICKI Michał | 7 | LUKS START NAKŁO | NAKŁO | M20 | 00:00:03 | 00:02:10 | 00:06:02 | |
12 | KARBOWNIK Daniel | 18 | THE RUNNERS ŚWIECIE | ŚWIECIE | M20 | 00:00:02 | 00:02:09 | 00:06:04 | |
13 | KARBOWNIK Karol | 53 | ŚWIECIE | M40 | 00:00:03 | 00:02:10 | 00:06:05 | ||
14 | BANACH Tomasz | 54 | GRUDZIĄDZ | M30 | 00:00:04 | 00:02:14 | 00:06:05 | ||
15 | WUDKOWSKI Filip | 48 | CHEŁMNO | M20 | 00:00:03 | 00:02:18 | 00:06:28 | ||
16 | RUCHLEWICZ Natalia | 59 | SZTUM | K20 | 00:00:03 | 00:02:23 | 00:06:31 | ||
17 | WINIARSKI Grzegorz | 17 | THE RUNNERS ŚWIECIE | ŚWIECIE | M40 | 00:00:03 | 00:02:23 | 00:06:32 | |
18 | KUC Bartosz | 10 | SCHUMACHER TEAM BYDGOSZCZ | ŚWIECIE | M30 | 00:00:04 | 00:02:22 | 00:06:32 | |
19 | MOTOFA Marcin | 11 | START TEAM WĄBRZEŹNO | WĄBRZEŹNO | M40 | 00:00:04 | 00:02:23 | 00:06:32 | |
20 | WERNIK Roman | 44 | ŚWIECIE | M40 | 00:00:03 | 00:02:22 | 00:06:34 | ||
21 | MAKOWSKA Danuta | 1 | ABIC JABLONOWO | JABŁONOWO POMORSKIE | K40 | 00:00:03 | 00:02:26 | 00:06:37 | |
22 | IGLEWSKA Żaneta | 6 | LUKS START NAKŁO | NAKŁO | K20 | 00:00:03 | 00:02:23 | 00:06:43 | |
23 | MUSZCZYŃSKI Cezary | 2 | BHP COMPLEX ŚWIECIE | ŚWIECIE | M30 | 00:00:03 | 00:02:23 | 00:06:46 | |
24 | WISZOWATY Marcin | 42 | CHEŁMNO | M30 | 00:00:03 | 00:02:25 | 00:06:49 | ||
25 | OLKOWSKI Jurek | 15 | THE RUNNERS ŚWIECIE | ŚWIEICIE | M60 | 00:00:03 | 00:02:24 | 00:06:50 | |
26 | NAKONIECZNA Monika | 23 | WTORKOWY TRENING | GRUDZIĄDZ | K40 | 00:00:03 | 00:02:37 | 00:07:04 | |
27 | MARCHLEWSKI Adrian | 78 | CHEŁMNO | M20 | 00:00:05 | 00:02:33 | 00:07:17 | ||
28 | MARCHLEWSKI Kamil | 51 | CHEŁMNO | M30 | 00:00:05 | 00:02:37 | 00:07:21 | ||
29 | MACIEJEWSKI Maciej | 3 | BIEGACZE KCYNIA TEAM | KCYNIA | M40 | 00:00:03 | 00:02:40 | 00:07:23 | |
30 | HASS Adam | 26 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:04 | 00:02:45 | 00:07:25 | ||
31 | GIŻYŃSKA Karolina | 22 | TKKF PŁOCK | PŁOCK | K40 | 00:00:03 | 00:02:49 | 00:07:42 | |
32 | SMYKOWSKI Łukasz | 55 | ZAKRZEWO | M40 | 00:00:04 | 00:02:43 | 00:07:47 | ||
33 | ŚRUTKOWSKI Stlwester | 60 | SZTUM | M30 | 00:00:04 | 00:02:55 | 00:07:59 | ||
34 | ŁUKASZEWSKA Adriana | 46 | SKARSZEWO | K20 | 00:00:04 | 00:02:52 | 00:07:59 | ||
35 | BRANDENBURGER Piotr | 45 | SULNOWO | M30 | 00:00:06 | 00:03:01 | 00:08:10 | ||
36 | GROCH Jerzy | 36 | GRUDZIĄDZ | M40 | 00:00:04 | 00:03:02 | 00:08:15 | ||
37 | BŁAŻEJEWSKI Dariusz | 37 | ŚWIECIE | M50 | 00:00:05 | 00:03:02 | 00:08:23 | ||
38 | WARDULIŃSKA Katarzyna | 25 | ZSCKZ GRUBNO | CHEŁMNO | K20 | 00:00:03 | 00:03:02 | 00:08:26 | |
39 | GORDON Monika | 39 | ŚWIECIE | K30 | 00:00:05 | 00:03:09 | 00:08:29 | ||
40 | PIENIAK Marcin | 64 | STOLNO | M40 | 00:00:06 | 00:03:08 | 00:08:37 | ||
41 | OSIECKI Grzegorz | 50 | KISIELICE | M70 | 00:00:04 | 00:03:29 | 00:09:30 | ||
42 | KOŁODZIEJ Martyna | 79 | ŚWIECIE | K20 | 00:00:05 | 00:03:27 | 00:09:41 | ||
43 | STUCKI Marek | 80 | ŚWIECIE | M20 | 00:00:05 | 00:03:28 | 00:09:41 | ||
44 | SZYTNIEWSKI Grzegorz | 69 | GRUDZIĄDZ | M50 | 00:00:05 | 00:03:31 | 00:09:46 | ||
45 | LENC Janusz | 19 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:05 | 00:04:04 | 00:11:09 | |
46 | PIETRUSZEWSKI Bogdan | 34 | GRUDZIĄDZ | M70 | 00:00:05 | 00:04:07 | 00:11:33 | ||
47 | ANGIEL Władysław | 20 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M70 | 00:00:03 | 00:04:16 | 00:11:46 |
Znaleziono 47 wynik(ów)