Organizator : | MLKS Nadwiślanin Chełmno |
Data : | 2023-10-08 |
Miejsce : | Chełmno |
Dystans : | 0.47 km |
Zgłoszonych : | 65 |
Wystartowało : | 46 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 46 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOŚCIELNY Piotr | 255 | SP GRZYBNO | CHŁOPCY | 00:00:00 | ||
2 | KOŚCIELNY Tomasz | 253 | SP GRZYBNO | CHŁOPCY | 00:00:00 | ||
3 | DOLACINSKI Krzysztof | 210 | LUKS START NAKŁO | CHŁOPCY | 00:00:02 | ||
4 | DOBEK Bogusław | 251 | SP STOLNO | CHŁOPCY | 00:00:02 | ||
5 | PACAŁA Mikołaj | 202 | KLUB BIEGACZA SZUBIN | CHŁOPCY | 00:00:02 | ||
6 | KOWALKOWSKI Franciszek | 261 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE | CHŁOPCY | 00:00:02 | ||
7 | ŚLADOWSKI Dominik | 249 | SP PODWIESK | CHŁOPCY | 00:00:02 | ||
8 | SADOWSKI Jan | 231 | SP PAPOWO BISKUPIE | CHŁOPCY | 00:00:02 | ||
9 | SOBCZAK Marcin | 227 | SP KOLNO | CHŁOPCY | 00:00:02 | ||
10 | ZIĘBA Aleksander | 244 | SP PAPOWO BISKUPIE | CHŁOPCY | 00:00:02 | ||
11 | KORCZAK Tymon | 264 | SP IM. B.MALINOWSKIEGO W MAŁYCH ŁUNAWACH | CHŁOPCY | 00:00:02 | ||
12 | KOSAKOVSKYI Yaroslav | 260 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE | CHŁOPCY | 00:00:02 | ||
13 | SPÓZ Adam | 214 | SP IM. B.MALINOWSKIEGO W MAŁYCH ŁUNAWACH | CHŁOPCY | 00:00:02 | ||
14 | LICA Ludwik | 228 | SP KOLNO | CHŁOPCY | 00:00:02 | ||
15 | DALKE Szymon | 203 | KLUB BIEGACZA SZUBIN | CHŁOPCY | 00:00:02 | ||
16 | PROWANCKI Julian | 218 | SP KOLNO | CHŁOPCY | 00:00:02 | ||
17 | MILASZEWSKI Szymon | 229 | SP KOLNO | CHŁOPCY | 00:00:02 | ||
18 | NALEŻYTY Michał | 209 | LUKS START NAKŁO | CHŁOPCY | 00:00:03 | ||
19 | KRAWCZYK Dominik | 226 | SP KOLNO | CHŁOPCY | 00:00:03 | ||
20 | ZAWIEJA Kacper | 207 | LUKS START NAKŁO | CHŁOPCY | 00:00:03 | ||
21 | SKAŁA Jakub | 201 | KLUB BIEGACZA SZUBIN | CHŁOPCY | 00:00:03 | ||
22 | LEJKOWSKI Jan | 213 | SP2 CHEŁMNO | CHŁOPCY | 00:00:03 | ||
23 | ZIELIŃSKI Błażej | 224 | SP KOLNO | CHŁOPCY | 00:00:03 | ||
24 | SEREMAK Rafał | 221 | SP KOLNO | CHŁOPCY | 00:00:03 | ||
25 | ROWIŃSKI Konrad | 257 | SP GRZYBNO | CHŁOPCY | 00:00:03 | ||
26 | WRÓBEL Ignacy | 225 | SP KOLNO | CHŁOPCY | 00:00:03 | ||
27 | SZAŁACH Aleksander | 243 | SP PAPOWO BISKUPIE | CHŁOPCY | 00:00:03 | ||
28 | AUGUSTYNIAK Stanisław | 237 | SP PAPOWO BISKUPIE | CHŁOPCY | 00:00:03 | ||
29 | TEJZA Błażej | 232 | SP PAPOWO BISKUPIE | CHŁOPCY | 00:00:03 | ||
30 | MAJEWSKI Maksymilian | 215 | SP IM. B.MALINOWSKIEGO W MAŁYCH ŁUNAWACH | CHŁOPCY | 00:00:03 | ||
31 | SZYDŁOWSKI Marcin | 223 | SP KOLNO | CHŁOPCY | 00:00:03 | ||
32 | WIŚNIEWSKI Franciszek | 233 | SP PAPOWO BISKUPIE | CHŁOPCY | 00:00:03 | ||
33 | STOPIKOWSKI Oskar | 235 | SP PAPOWO BISKUPIE | CHŁOPCY | 00:00:03 | ||
34 | MILASZEWSKI Vincent | 219 | SP KOLNO | CHŁOPCY | 00:00:03 | ||
35 | ŻOKOWSKI Piotr | 263 | SZKOŁA PODSTAWOWA W BRZOZOWIE | CHŁOPCY | 00:00:03 | ||
36 | JANKOWSKI Mateusz | 241 | SP PAPOWO BISKUPIE | CHŁOPCY | 00:00:03 | ||
37 | RATAJCZAK Marcel | 239 | SP PAPOWO BISKUPIE | CHŁOPCY | 00:00:03 | ||
38 | WEINEROWSKI Hubert | 222 | SP KOLNO | CHŁOPCY | 00:00:03 | ||
39 | FANSLAU Eliasz | 205 | LUKS START NAKŁO | CHŁOPCY | 00:00:03 | ||
40 | KWIATKOWSKI Jan | 254 | SP GRZYBNO | CHŁOPCY | 00:00:04 | ||
41 | ZAWITOWSKI Marcin | 230 | SP KOLNO | CHŁOPCY | 00:00:04 | ||
42 | KUŁAKOWSKI Brajan | 256 | SP GRZYBNO | CHŁOPCY | 00:00:04 | ||
43 | LESZEK Aleksander | 246 | SP PAPOWO BISKUPIE | CHŁOPCY | 00:00:04 | ||
44 | STAWIAK Pawał | 217 | SP KOLNO | CHŁOPCY | 00:00:04 | ||
45 | ŻOKOWSKI Wojciech | 262 | SZKOŁA PODSTAWOWA W BRZOZOWIE | CHŁOPCY | 00:00:04 | ||
46 | GROSS Emil | 248 | SP PAPOWO BISKUPIE | CHŁOPCY | 00:00:05 |
Znaleziono 46 wynik(ów)