Organizator : | Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych "Sub ventum" |
Data : | 2021-10-02 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 10.55 km |
Zgłoszonych : | 148 |
Wystartowało : | 125 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 125 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | STRUK Adam | 110 | RCI GDYNIA | SŁUCHOWO | M18-35 | |
2 | PELO Artur | 83 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/ 1 BATALION ZMECHANIZOWANY | SŁUPSK | M36-44 | |
3 | PIOTRASCHKE Paweł | 91 | POLICJA.PL | M36-44 | ||
4 | WOJCIECHOWSKI Maciej | 132 | POLICJA.PL | SZCZYTNO | M45+ | |
5 | PYTLAK Michał | 97 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/ 1 BATALION ZMECHANIZOWANY | SIEMIANICE | M18-35 | |
6 | ZACHARCZUK Albin | 136 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/ 1 BATALION ZMECHANIZOWANY | SŁUPSK | M18-35 | |
7 | HERMAN Arkadiusz | 26 | SŁUPSK | M45+ | ||
8 | NOWINOWSKI Andrzej | 77 | KP PSP TUREK | TUREK | M45+ | |
9 | RACZYŃSKA Anna | 98 | BALTIC SEALS/AML SŁUPSK/7BOW | SŁUPSK | K36-44 | |
10 | PIEŚKIEWICZ Mateusz | 87 | 6 BPD | TUREK | M18-35 | |
11 | POŁEĆ Arkadiusz | 93 | POLICJA.PL | RUMIA | M18-35 | |
12 | NOWICKI Artur | 76 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/ 1 BATALION ZMECHANIZOWANY | MALCZYCE | M36-44 | |
13 | MISZKE Patryk | 69 | CRIWWRE GRÓJEC / 5 KRREL LĘBORK | WEJHEROWO | M36-44 | |
14 | NIEDZIÓŁKA Jakub | 73 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | GRABIANÓW | M18-35 | |
15 | ŚWIĄTEK Michał | 118 | 12 WBOT | TRZEMESZNO | M36-44 | |
16 | MAJOR Krzysztof | 63 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | WARSZAWA | M18-35 | |
17 | KLIM Łukasz | 40 | MAZOWIECKI ODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ | WARSZAWA | M18-35 | |
18 | KACZYKOWSKI Mariusz | 33 | RCI GDYNIA | WIERZCHUCINO | M36-44 | |
19 | JEŻYNA Bartosz | 30 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | KARLINO | M18-35 | |
20 | CZAJCZYŃSKI Daniel | 12 | SFORA BMK | WRZEŚNIA | M45+ | |
21 | SOCHAŃSKI Piotr | 107 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | JELNIA | M18-35 | |
22 | WALASIK Damian | 124 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | STRUGA | M18-35 | |
23 | SIWEK Wojciech | 147 | 5 batalion strzelców podhalańskich | PRZEMYŚL | M18-35 | |
24 | GRZECHULSKI Piotr | 23 | MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA | NOWY DWÓR WEJHEROWSKI | M45+ | |
25 | GŁOWACKI Andrzej | 20 | DOWÓDZTWO WOJSK OBRONY TERYTORIALNEJ | LEGIONOWO | M45+ | |
26 | MALINOWSKI Karol | 64 | DOWÓDZTWO WOJSK OBRONY TERYTORIALNEJ | LEGIONOWO | M45+ | |
27 | WOJCIECHOWSKA Ines | 131 | MŁODY VS STARY | MICHAŁÓW - REGINÓW | K45+ | |
28 | SZUBA Mariusz | 116 | NO EXCUSES TEAM | TRZEMESZNO | M45+ | |
29 | WEILAND Adrian | 128 | NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERS | SŁUPSK | M36-44 | |
30 | SOLARZ Patryk | 148 | 5 batalion strzelców podhalańskich | PRZEMYŚL | M18-35 | |
31 | ANDRZEJEWSKI Maciej | 1 | CSWLĄD-POZNAN | GNIEZNO | M18-35 | |
32 | ŻYLICZ Paweł | 140 | ARESZT ŚLEDCZY SŁUPSK | SŁUPSK | M18-35 | |
33 | PIŁCZYŃSKI Zbigniew | 90 | SŁUPSK | M45+ | ||
34 | PRACHNIO Maciej | 95 | SFORA BMK | DŁUGA SZLACHECKA | M45+ | |
35 | WOJCIECHOWSKI Dariusz | 133 | KWATERY U WOJCIECHOWSKICH SWORNEGACIE SFORA BMK | SWORNEGACIE | M45+ | |
36 | ROMAN Krzysztof | 101 | SFORA BMK | BOLSZEWO | M36-44 | |
37 | NACZK Wiktoria | 72 | KADET PCE LĘBORK¸ LKB IM. BRACI PETK | LĘBORK | K18-35 | |
38 | GRALA Karolina | 22 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | STARE MIASTO | K18-35 | |
39 | DOBROWOLSKI Mateusz | 15 | JW 4531 | SZCZECIN | M18-35 | |
40 | SUCHMIEL Daniel | 111 | 5 PUŁK CHEMICZNY | SOSNOWIEC | M18-35 | |
41 | ESSI-EZINH Aleksander | 18 | SFORABMK | PIASECZNO | M18-35 | |
42 | OLESZEK Jerzy | 80 | SZKOŁA PODOFICERSKA MARYNARKI WOJENNEJ USTKA | GRABNO | M45+ | |
43 | ŚLIWIŃSKI Filip | 117 | 1 RBLOG WAŁCZ | DOLASZEWO | M18-35 | |
44 | OKRÓJ Piotr | 79 | 7 PBOT | SŁUPSK | M18-35 | |
45 | TERLECKI Władysław | 119 | MVSS | LEGIONOWO | M36-44 | |
46 | RAHOZA Szymon | 99 | NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERS | SIEMIANICE | M36-44 | |
47 | SAWICZ Łukasz | 105 | WITKOWO | M18-35 | ||
48 | CZERWIŃSKA Anna | 146 | NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERS | SŁUPSK | K36-44 | |
49 | WARZOCHA Jan | 127 | ŻARY | M18-35 | ||
50 | REDZIŃSKI Paweł | 144 | wataha | M18-35 | ||
51 | KOWALSKA Natalia | 47 | 7 PBOT | GDAŃSK | K18-35 | |
52 | BABIŃSKI Marcin | 2 | 7 PBOT | LĘBORK | M18-35 | |
53 | WOŁODKO Michał | 135 | KOMENDA GŁÓWNA POLICJI | RADZYŃ PODLASKI | M18-35 | |
54 | KLINGBEIN Dawid | 149 | BATALION OCHRONY BAZY REDZIKOWO | SŁUPSK | M18-35 | |
55 | DABKOWSKI Mariusz | 150 | JW 5699 | PRZASNYSZ | M45+ | |
56 | SŁYK Jakub | 106 | 6 MAZOWIECKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | CELESTYNÓ | M18-35 | |
57 | KWAPIS Wojciech | 143 | SZKOŁA PODOFICERSKA MARYNARKI WOJENNEJ USTKA | STRZELINO | M36-44 | |
58 | KĘPIŃSKI Maksymilian | 39 | 6 MAZOWIECKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | WARSZAWA | M36-44 | |
59 | RZECHOWSKI Filip | 102 | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | GDYNIA | M36-44 | |
60 | MAJCHRZAK Łukasz | 61 | 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | SŁUPSK | M18-35 | |
61 | JAGODA Anna | 28 | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | RUMIA | K18-35 | |
62 | CICHAŁA Damian | 11 | BATALION OCHRONY BAZY REDZIKOWO/TDT SŁUPSK | SŁUPSK | M18-35 | |
63 | KACZMARCZYK Kamil | 32 | HERNIKTEAM/COAS | RYNIA | M18-35 | |
64 | WALOS Grzegorz | 126 | 8 KOSZALIŃSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY | KOSZALIN | M36-44 | |
65 | KULCZAK Paweł | 51 | BRODOWO | M36-44 | ||
66 | KRYSZAK Przemysław | 48 | 7. EDS | POWIDZ | M36-44 | |
67 | SZCZYPA Filip | 114 | 7. EDS | PUŁAWY | M18-35 | |
68 | MAJCHRZAK Dariusz | 62 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | USTKA | M45+ | |
69 | LEWANDOWSKI Maciej | 54 | POLICJA.PL | KOBYLNICA | M18-35 | |
70 | GRABOWSKI Zbigniew | 21 | SFORA BMK | ŁOMIANKI | M45+ | |
71 | KUBIAK Karolina | 49 | WEJHEROWO | K36-44 | ||
72 | KAMIŃSKI Tomasz | 36 | 8 KOSZALIŃSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY | KOSZALIN | M36-44 | |
73 | ŁOJEK Konrad | 56 | 44 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | M18-35 | |
74 | KONWIŃSKI Michał | 44 | MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA | INOWROCŁAW | M18-35 | |
75 | KAJA Robert | 34 | WIELUŃ BIEGA | WIELUŃ | M45+ | |
76 | JÓSKOWSKI Bogdan | 31 | RCI GDYNIA | REDA | M45+ | |
77 | TOMCZAK Dominik | 121 | MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA | SLUPSK | M45+ | |
78 | LISZEWSKI Damian | 55 | WKB META LUBLINIEC | WROCŁAW | M36-44 | |
79 | DREWNIAK Tomasz | 16 | JW 3775 CHOJNICE | SŁUPSK | M45+ | |
80 | KAMIŃSKI Paweł | 35 | CZELADŹ | M18-35 | ||
81 | JANKIEWICZ Marek | 29 | MŁODY VS STARY | WIELISZEW | M36-44 | |
82 | MROCZKOWSKI Paweł | 71 | 1 PBOT | CZERWONKI | M18-35 | |
83 | KOCISZ Kamil | 43 | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | GIŻYCKO | M36-44 | |
84 | WALCZAK Adrian | 125 | WAT | GRODKÓW | M18-35 | |
85 | WOLIŃSKI Karol | 134 | SGO GDAŃSK | LEGBĄD | M36-44 | |
86 | MAJCHERSKI Piotr | 60 | MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA | KRĘPA KASZUBSKA | M36-44 | |
87 | GIERAT Dawid | 19 | SŁUPSK | M18-35 | ||
88 | SADŁOWSKI Filip | 104 | SŁUPSK | M18-35 | ||
89 | PUCHALSKA-KOCISZ Gabriela | 96 | BBL GIŻYCKO | GIŻYCKO | K36-44 | |
90 | MIERZANIEC Dawid | 67 | 1PBOT | BIAŁYSTOK | M18-35 | |
91 | NOWAK Michał | 75 | URZĄD MIASTA SIEDLCE | SIEDLCE | M18-35 | |
92 | KASPRZYK Piotr | 38 | WAT | WARSZAWA | M18-35 | |
93 | PŁOSKI Krzysztof | 92 | 1RBLOG WAŁCZ/SKŁAD DARŁOWO | BOBOLIN | M36-44 | |
94 | OLSZAR Grzegorz | 81 | DARŁOWSKIE CHARTY/KP DARŁOWO | DARŁOWO | M36-44 | |
95 | MORAWIAK Łukasz | 70 | NOWA KALETKA | M36-44 | ||
96 | STASIEWICZ Magdalena | 108 | 1 PODLASKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | BIAŁYSTOK | K18-35 | |
97 | KOSEWSKA Monika | 46 | MŁODY VS STARY | ŁAJSKI | K36-44 | |
98 | TWARDOWSKI Wojciech | 123 | 2. PUŁK ROZPOZNAWCZY | HRUBIESZÓW | M18-35 | |
99 | BAJUR Bartosz | 3 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | GOŚCISZEWO | M18-35 | |
100 | PERIŻOK Jakub | 84 | 9 BBKPANC | OSTRÓDA | M18-35 | |
101 | HABRAT Barbara | 25 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | KROSNO | K18-35 | |
102 | KARCZEWSKI Michał | 37 | WAT | BIAŁYSTOK | M18-35 | |
103 | SZCZYGIEŁ Marcin | 113 | KRĘPA SŁUPSKA | M36-44 | ||
104 | KLIMEK Marcin | 41 | SŁAWNO | M18-35 | ||
105 | KMIECIK Aleksadra | 42 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | BARTOSZYCE | K18-35 | |
106 | SZEWCZYK Paweł | 115 | NO EXCUSES TEAM | KŁECKO | M45+ | |
107 | HRYCIÓW Paweł | 27 | 8 KOSZALIŃSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY | BIAŁOGARD | M36-44 | |
108 | STASZAK Wojciech | 109 | KMP KOSZALIN | DARŁOWO | M18-35 | |
109 | PIELICH Konrad | 86 | SŁUPSK | M36-44 | ||
110 | DANIELEWICZ Daria | 13 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | GNIEWKOWO | K18-35 | |
111 | MARKOWSKA Angelika | 65 | BOLESŁAWIEC | K18-35 | ||
112 | CHOJNACKI Jarosław | 10 | 6 MAZOWIECKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | WOLA GUTOWSKA | M18-35 | |
113 | BUGAJSKI Robert | 8 | 6 MAZOWIECKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | RADOM | M45+ | |
114 | SUCHTA Joanna | 112 | GDAŃSK | K18-35 | ||
115 | MATUSZEWSKI Rafał | 66 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/ 1 BATALION ZMECHANIZOWANY | KWAKOWO | M45+ | |
116 | WĘCŁAWIAK Jakub | 129 | ORZECHOWO | M18-35 | ||
117 | KEMPIŃSKI Łukasz | 145 | CSMW Ustka | USTKA | M18-35 | |
118 | PIETRZYCKI Dariusz | 89 | SŁUPSK | M45+ | ||
119 | BUBEL Sebastian | 7 | 5 PUŁK CHEMICZNY | TWARDOWICE | M36-44 | |
120 | PIETRZYCKI Andrzej | 88 | NIEZRZESZONY | SLUPSK | M45+ | |
121 | ZNÓJ Tomasz | 139 | SFORA BMK | BORKI-PADUCHY | M36-44 | |
122 | PIEKARSKI Paweł | 85 | MŁODY VS STARY | LEGIONOWO | M45+ | |
123 | BANASZCZYK Kacper | 4 | 6 MAZOWIECKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | RADOM | M18-35 | |
124 | LANG-KULA Monika | 52 | OPOLE | K18-35 | ||
125 | KULA Dawid | 50 | WIERZCHOWO | M18-35 |
Znaleziono 125 wynik(ów)