Organizator : | Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych "Sub ventum" |
Data : | 2021-10-02 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 10.55 km |
Zgłoszonych : | 148 |
Wystartowało : | 125 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 125 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 10.55km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOWALSKA Natalia | 47 | 7 PBOT | GDAŃSK | K18-35 | 1 | K 1 | 01:10:25.02 | 6:40 | 9 (100%) | ||
2 | WOJCIECHOWSKA Ines | 131 | MŁODY VS STARY | MICHAŁÓW - REGINÓW | K45+ | 1 | K 2 | 01:12:14.73 | +00:01:49 (2.5%) | 6:50 | 8.8 (97.8%) | |
3 | HABRAT Barbara | 25 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | KROSNO | K18-35 | 2 | K 3 | 01:12:44.91 | +00:02:19 (3.2%) | 6:53 | 8.7 (96.7%) | |
4 | NACZK Wiktoria | 72 | KADET PCE LĘBORK¸ LKB IM. BRACI PETK | LĘBORK | K18-35 | 3 | K 4 | 01:12:50.27 | +00:02:25 (3.3%) | 6:54 | 8.7 (96.7%) | |
5 | JAGODA Anna | 28 | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | RUMIA | K18-35 | 4 | K 5 | 01:13:47.99 | +00:03:22 (4.6%) | 6:59 | 8.6 (95.6%) | |
6 | LANG-KULA Monika | 52 | OPOLE | K18-35 | 5 | K 6 | 01:16:13.23 | +00:05:48 (7.6%) | 7:13 | 8.3 (92.2%) | ||
7 | KUBIAK Karolina | 49 | WEJHEROWO | K36-44 | 1 | K 7 | 01:17:54.21 | +00:07:29 (9.6%) | 7:23 | 8.1 (90.0%) | ||
8 | STASIEWICZ Magdalena | 108 | 1 PODLASKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | BIAŁYSTOK | K18-35 | 6 | K 8 | 01:20:36.81 | +00:10:11 (12.6%) | 7:38 | 7.9 (87.8%) | |
9 | DANIELEWICZ Daria | 13 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | GNIEWKOWO | K18-35 | 7 | K 9 | 01:21:00.66 | +00:10:35 (13.1%) | 7:40 | 7.8 (86.7%) | |
10 | KMIECIK Aleksadra | 42 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | BARTOSZYCE | K18-35 | 8 | K 10 | 01:21:01.41 | +00:10:36 (13.1%) | 7:40 | 7.8 (86.7%) | |
11 | RACZYŃSKA Anna | 98 | BALTIC SEALS/AML SŁUPSK/7BOW | SŁUPSK | K36-44 | 2 | K 11 | 01:22:05.66 | +00:11:40 (14.2%) | 7:46 | 7.7 (85.6%) | |
12 | MARKOWSKA Angelika | 65 | BOLESŁAWIEC | K18-35 | 9 | K 12 | 01:23:36.83 | +00:13:11 (15.8%) | 7:55 | 7.6 (84.4%) | ||
13 | KOSEWSKA Monika | 46 | MŁODY VS STARY | ŁAJSKI | K36-44 | 3 | K 13 | 01:26:00.51 | +00:15:35 (18.1%) | 8:09 | 7.4 (82.2%) | |
14 | CZERWIŃSKA Anna | 146 | NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERS | SŁUPSK | K36-44 | 4 | K 14 | 01:35:54.13 | +00:25:29 (26.6%) | 9:05 | 6.6 (73.3%) | |
15 | PUCHALSKA-KOCISZ Gabriela | 96 | BBL GIŻYCKO | GIŻYCKO | K36-44 | 5 | K 15 | 01:38:19.83 | +00:27:54 (28.4%) | 9:19 | 6.4 (71.1%) | |
16 | GRALA Karolina | 22 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | STARE MIASTO | K18-35 | 10 | K 16 | 01:41:24.35 | +00:30:59 (30.6%) | 9:36 | 6.2 (68.9%) | |
17 | SUCHTA Joanna | 112 | GDAŃSK | K18-35 | 11 | K 17 | 01:41:40.07 | +00:31:15 (30.7%) | 9:38 | 6.2 (68.9%) |
Znaleziono 17 wynik(ów)