Organizator : | Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych "Sub ventum" |
Data : | 2021-10-02 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 10.55 km |
Zgłoszonych : | 148 |
Wystartowało : | 125 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 125 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 10.55km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STRUK Adam | 110 | RCI GDYNIA | SŁUCHOWO | M18-35 | 1 | M 1 | 00:46:57.62 | 4:27 | 13.5 (100%) | ||
2 | PIEŚKIEWICZ Mateusz | 87 | 6 BPD | TUREK | M18-35 | 2 | M 4 | 00:50:43.54 | +00:03:45 (7.4%) | 4:48 | 12.5 (92.6%) | |
3 | POŁEĆ Arkadiusz | 93 | POLICJA.PL | RUMIA | M18-35 | 3 | M 6 | 00:53:51.38 | +00:06:53 (12.8%) | 5:06 | 11.8 (87.4%) | |
4 | PYTLAK Michał | 97 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/ 1 BATALION ZMECHANIZOWANY | SIEMIANICE | M18-35 | 4 | M 7 | 00:55:37.75 | +00:08:40 (15.6%) | 5:16 | 11.4 (84.4%) | |
5 | ZACHARCZUK Albin | 136 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/ 1 BATALION ZMECHANIZOWANY | SŁUPSK | M18-35 | 5 | M 9 | 00:57:09.31 | +00:10:11 (17.8%) | 5:25 | 11.1 (82.2%) | |
6 | NIEDZIÓŁKA Jakub | 73 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | GRABIANÓW | M18-35 | 6 | M 12 | 00:59:17.55 | +00:12:19 (20.8%) | 5:37 | 10.7 (79.3%) | |
7 | ANDRZEJEWSKI Maciej | 1 | CSWLĄD-POZNAN | GNIEZNO | M18-35 | 7 | M 15 | 01:01:54.76 | +00:14:57 (24.2%) | 5:52 | 10.2 (75.6%) | |
8 | WARZOCHA Jan | 127 | ŻARY | M18-35 | 8 | M 16 | 01:01:57.58 | +00:14:59 (24.2%) | 5:52 | 10.2 (75.6%) | ||
9 | MAJOR Krzysztof | 63 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | WARSZAWA | M18-35 | 9 | M 17 | 01:02:58.30 | +00:16:00 (25.4%) | 5:58 | 10.1 (74.8%) | |
10 | SOCHAŃSKI Piotr | 107 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | JELNIA | M18-35 | 10 | M 18 | 01:02:58.38 | +00:16:00 (25.4%) | 5:58 | 10.1 (74.8%) | |
11 | DOBROWOLSKI Mateusz | 15 | JW 4531 | SZCZECIN | M18-35 | 11 | M 19 | 01:04:56.82 | +00:17:59 (27.7%) | 6:09 | 9.7 (71.9%) | |
12 | ŻYLICZ Paweł | 140 | ARESZT ŚLEDCZY SŁUPSK | SŁUPSK | M18-35 | 12 | M 20 | 01:05:46.44 | +00:18:48 (28.6%) | 6:14 | 9.6 (71.1%) | |
13 | WALASIK Damian | 124 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | STRUGA | M18-35 | 13 | M 21 | 01:05:47.10 | +00:18:49 (28.6%) | 6:14 | 9.6 (71.1%) | |
14 | PERIŻOK Jakub | 84 | 9 BBKPANC | OSTRÓDA | M18-35 | 14 | M 23 | 01:06:22.17 | +00:19:24 (29.2%) | 6:17 | 9.5 (70.4%) | |
15 | KLIM Łukasz | 40 | MAZOWIECKI ODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ | WARSZAWA | M18-35 | 15 | M 24 | 01:06:23.73 | +00:19:26 (29.3%) | 6:17 | 9.5 (70.4%) | |
16 | MIERZANIEC Dawid | 67 | 1PBOT | BIAŁYSTOK | M18-35 | 16 | M 25 | 01:06:26.43 | +00:19:28 (29.3%) | 6:17 | 9.5 (70.4%) | |
17 | NOWAK Michał | 75 | URZĄD MIASTA SIEDLCE | SIEDLCE | M18-35 | 17 | M 26 | 01:06:37.82 | +00:19:40 (29.5%) | 6:18 | 9.5 (70.4%) | |
18 | SUCHMIEL Daniel | 111 | 5 PUŁK CHEMICZNY | SOSNOWIEC | M18-35 | 18 | M 29 | 01:07:41.32 | +00:20:43 (30.6%) | 6:24 | 9.4 (69.6%) | |
19 | REDZIŃSKI Paweł | 144 | wataha | M18-35 | 19 | M 31 | 01:07:59.53 | +00:21:01 (30.9%) | 6:26 | 9.3 (68.9%) | ||
20 | SIWEK Wojciech | 147 | 5 batalion strzelców podhalańskich | PRZEMYŚL | M18-35 | 20 | M 32 | 01:08:27.39 | +00:21:29 (31.4%) | 6:29 | 9.2 (68.1%) | |
21 | ESSI-EZINH Aleksander | 18 | SFORABMK | PIASECZNO | M18-35 | 21 | M 33 | 01:08:52.37 | +00:21:54 (31.8%) | 6:31 | 9.2 (68.1%) | |
22 | ŚLIWIŃSKI Filip | 117 | 1 RBLOG WAŁCZ | DOLASZEWO | M18-35 | 22 | M 37 | 01:09:49.53 | +00:22:51 (32.7%) | 6:37 | 9.1 (67.4%) | |
23 | JEŻYNA Bartosz | 30 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | KARLINO | M18-35 | 23 | M 39 | 01:10:15.20 | +00:23:17 (33.2%) | 6:39 | 9 (66.7%) | |
24 | OKRÓJ Piotr | 79 | 7 PBOT | SŁUPSK | M18-35 | 24 | M 42 | 01:10:53.57 | +00:23:55 (33.8%) | 6:43 | 8.9 (65.9%) | |
25 | BAJUR Bartosz | 3 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | GOŚCISZEWO | M18-35 | 25 | M 44 | 01:11:25.94 | +00:24:28 (34.3%) | 6:46 | 8.9 (65.9%) | |
26 | KAMIŃSKI Paweł | 35 | CZELADŹ | M18-35 | 26 | M 45 | 01:11:31.68 | +00:24:34 (34.3%) | 6:46 | 8.9 (65.9%) | ||
27 | TWARDOWSKI Wojciech | 123 | 2. PUŁK ROZPOZNAWCZY | HRUBIESZÓW | M18-35 | 27 | M 46 | 01:11:32.28 | +00:24:34 (34.4%) | 6:46 | 8.8 (65.2%) | |
28 | SZCZYPA Filip | 114 | 7. EDS | PUŁAWY | M18-35 | 28 | M 47 | 01:11:50.36 | +00:24:52 (34.6%) | 6:48 | 8.8 (65.2%) | |
29 | KASPRZYK Piotr | 38 | WAT | WARSZAWA | M18-35 | 29 | M 49 | 01:11:55.70 | +00:24:58 (34.7%) | 6:49 | 8.8 (65.2%) | |
30 | ŁOJEK Konrad | 56 | 44 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | M18-35 | 30 | M 50 | 01:11:58.30 | +00:25:00 (34.8%) | 6:49 | 8.8 (65.2%) | |
31 | MAJCHRZAK Łukasz | 61 | 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | SŁUPSK | M18-35 | 31 | M 55 | 01:13:00.82 | +00:26:03 (35.7%) | 6:55 | 8.7 (64.4%) | |
32 | LEWANDOWSKI Maciej | 54 | POLICJA.PL | KOBYLNICA | M18-35 | 32 | M 56 | 01:13:01.36 | +00:26:03 (35.7%) | 6:55 | 8.7 (64.4%) | |
33 | BABIŃSKI Marcin | 2 | 7 PBOT | LĘBORK | M18-35 | 33 | M 60 | 01:15:01.26 | +00:28:03 (37.4%) | 7:06 | 8.4 (62.2%) | |
34 | CICHAŁA Damian | 11 | BATALION OCHRONY BAZY REDZIKOWO/TDT SŁUPSK | SŁUPSK | M18-35 | 34 | M 62 | 01:15:17.55 | +00:28:19 (37.6%) | 7:08 | 8.4 (62.2%) | |
35 | STASZAK Wojciech | 109 | KMP KOSZALIN | DARŁOWO | M18-35 | 35 | M 63 | 01:15:27.71 | +00:28:30 (37.8%) | 7:09 | 8.4 (62.2%) | |
36 | KACZMARCZYK Kamil | 32 | HERNIKTEAM/COAS | RYNIA | M18-35 | 36 | M 65 | 01:15:54.64 | +00:28:57 (38.1%) | 7:11 | 8.3 (61.5%) | |
37 | MROCZKOWSKI Paweł | 71 | 1 PBOT | CZERWONKI | M18-35 | 37 | M 66 | 01:16:06.30 | +00:29:08 (38.3%) | 7:12 | 8.3 (61.5%) | |
38 | KULA Dawid | 50 | WIERZCHOWO | M18-35 | 38 | M 68 | 01:16:15.08 | +00:29:17 (38.4%) | 7:13 | 8.3 (61.5%) | ||
39 | KONWIŃSKI Michał | 44 | MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA | INOWROCŁAW | M18-35 | 39 | M 69 | 01:16:16.13 | +00:29:18 (38.4%) | 7:13 | 8.3 (61.5%) | |
40 | WOŁODKO Michał | 135 | KOMENDA GŁÓWNA POLICJI | RADZYŃ PODLASKI | M18-35 | 40 | M 71 | 01:16:47.10 | +00:29:49 (38.8%) | 7:16 | 8.2 (60.7%) | |
41 | KARCZEWSKI Michał | 37 | WAT | BIAŁYSTOK | M18-35 | 41 | M 72 | 01:17:28.17 | +00:30:30 (39.4%) | 7:20 | 8.2 (60.7%) | |
42 | KLINGBEIN Dawid | 149 | BATALION OCHRONY BAZY REDZIKOWO | SŁUPSK | M18-35 | 42 | M 75 | 01:17:38.73 | +00:30:41 (39.5%) | 7:21 | 8.2 (60.7%) | |
43 | WALCZAK Adrian | 125 | WAT | GRODKÓW | M18-35 | 43 | M 79 | 01:20:01.02 | +00:33:03 (41.3%) | 7:35 | 7.9 (58.5%) | |
44 | GIERAT Dawid | 19 | SŁUPSK | M18-35 | 44 | M 89 | 01:26:22.81 | +00:39:25 (45.6%) | 8:11 | 7.3 (54.1%) | ||
45 | SADŁOWSKI Filip | 104 | SŁUPSK | M18-35 | 45 | M 90 | 01:26:23.32 | +00:39:25 (45.6%) | 8:11 | 7.3 (54.1%) | ||
46 | SŁYK Jakub | 106 | 6 MAZOWIECKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | CELESTYNÓ | M18-35 | 46 | M 91 | 01:26:23.77 | +00:39:26 (45.6%) | 8:11 | 7.3 (54.1%) | |
47 | CHOJNACKI Jarosław | 10 | 6 MAZOWIECKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | WOLA GUTOWSKA | M18-35 | 47 | M 93 | 01:27:29.76 | +00:40:32 (46.3%) | 8:17 | 7.2 (53.3%) | |
48 | BANASZCZYK Kacper | 4 | 6 MAZOWIECKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | RADOM | M18-35 | 48 | M 97 | 01:32:28.07 | +00:45:30 (49.2%) | 8:45 | 6.8 (50.4%) | |
49 | SAWICZ Łukasz | 105 | WITKOWO | M18-35 | 49 | M 98 | 01:33:35.07 | +00:46:37 (49.8%) | 8:52 | 6.8 (50.4%) | ||
50 | SOLARZ Patryk | 148 | 5 batalion strzelców podhalańskich | PRZEMYŚL | M18-35 | 50 | M 99 | 01:35:00.74 | +00:48:03 (50.6%) | 9:00 | 6.7 (49.6%) | |
51 | WĘCŁAWIAK Jakub | 129 | ORZECHOWO | M18-35 | 51 | M 101 | 01:37:59.80 | +00:51:02 (52.1%) | 9:17 | 6.5 (48.1%) | ||
52 | KEMPIŃSKI Łukasz | 145 | CSMW Ustka | USTKA | M18-35 | 52 | M 104 | 01:41:11.63 | +00:54:14 (53.6%) | 9:35 | 6.3 (46.7%) | |
53 | KLIMEK Marcin | 41 | SŁAWNO | M18-35 | 53 | M 108 | 01:43:29.29 | +00:56:31 (54.6%) | 9:48 | 6.1 (45.2%) |
Znaleziono 53 wynik(ów)