Organizator : | Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych "Sub ventum" |
Data : | 2021-10-02 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 10.55 km |
Zgłoszonych : | 148 |
Wystartowało : | 125 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 125 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 10.55km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PELO Artur | 83 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/ 1 BATALION ZMECHANIZOWANY | SŁUPSK | M36-44 | 1 | M 2 | 00:48:15.29 | 4:34 | 13.1 (100%) | ||
2 | PIOTRASCHKE Paweł | 91 | POLICJA.PL | M36-44 | 2 | M 3 | 00:50:21.07 | +00:02:05 (4.2%) | 4:46 | 12.6 (96.2%) | ||
3 | NOWICKI Artur | 76 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/ 1 BATALION ZMECHANIZOWANY | MALCZYCE | M36-44 | 3 | M 8 | 00:56:04.50 | +00:07:49 (13.9%) | 5:18 | 11.3 (86.3%) | |
4 | MISZKE Patryk | 69 | CRIWWRE GRÓJEC / 5 KRREL LĘBORK | WEJHEROWO | M36-44 | 4 | M 11 | 00:58:43.14 | +00:10:27 (17.8%) | 5:33 | 10.8 (82.4%) | |
5 | ŚWIĄTEK Michał | 118 | 12 WBOT | TRZEMESZNO | M36-44 | 5 | M 13 | 01:01:14.75 | +00:12:59 (21.2%) | 5:48 | 10.3 (78.6%) | |
6 | KĘPIŃSKI Maksymilian | 39 | 6 MAZOWIECKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | WARSZAWA | M36-44 | 6 | M 22 | 01:06:20.01 | +00:18:04 (27.3%) | 6:17 | 9.5 (72.5%) | |
7 | KACZYKOWSKI Mariusz | 33 | RCI GDYNIA | WIERZCHUCINO | M36-44 | 7 | M 27 | 01:06:51.09 | +00:18:35 (27.8%) | 6:20 | 9.5 (72.5%) | |
8 | RZECHOWSKI Filip | 102 | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | GDYNIA | M36-44 | 8 | M 36 | 01:09:45.59 | +00:21:30 (30.8%) | 6:36 | 9.1 (69.5%) | |
9 | ROMAN Krzysztof | 101 | SFORA BMK | BOLSZEWO | M36-44 | 9 | M 40 | 01:10:17.72 | +00:22:02 (31.4%) | 6:39 | 9 (68.7%) | |
10 | KRYSZAK Przemysław | 48 | 7. EDS | POWIDZ | M36-44 | 10 | M 48 | 01:11:50.77 | +00:23:35 (32.8%) | 6:48 | 8.8 (67.2%) | |
11 | OLSZAR Grzegorz | 81 | DARŁOWSKIE CHARTY/KP DARŁOWO | DARŁOWO | M36-44 | 11 | M 52 | 01:12:41.65 | +00:24:26 (33.6%) | 6:53 | 8.7 (66.4%) | |
12 | PŁOSKI Krzysztof | 92 | 1RBLOG WAŁCZ/SKŁAD DARŁOWO | BOBOLIN | M36-44 | 12 | M 53 | 01:12:41.67 | +00:24:26 (33.6%) | 6:53 | 8.7 (66.4%) | |
13 | MORAWIAK Łukasz | 70 | NOWA KALETKA | M36-44 | 13 | M 57 | 01:13:01.42 | +00:24:46 (33.9%) | 6:55 | 8.7 (66.4%) | ||
14 | JANKIEWICZ Marek | 29 | MŁODY VS STARY | WIELISZEW | M36-44 | 14 | M 64 | 01:15:39.93 | +00:27:24 (36.2%) | 7:10 | 8.4 (64.1%) | |
15 | WALOS Grzegorz | 126 | 8 KOSZALIŃSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY | KOSZALIN | M36-44 | 15 | M 67 | 01:16:09.33 | +00:27:54 (36.6%) | 7:13 | 8.3 (63.4%) | |
16 | TERLECKI Władysław | 119 | MVSS | LEGIONOWO | M36-44 | 16 | M 70 | 01:16:23.17 | +00:28:07 (36.8%) | 7:14 | 8.3 (63.4%) | |
17 | WEILAND Adrian | 128 | NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERS | SŁUPSK | M36-44 | 17 | M 73 | 01:17:36.47 | +00:29:21 (37.8%) | 7:21 | 8.2 (62.6%) | |
18 | PIELICH Konrad | 86 | SŁUPSK | M36-44 | 18 | M 74 | 01:17:37.08 | +00:29:21 (37.8%) | 7:21 | 8.2 (62.6%) | ||
19 | KOCISZ Kamil | 43 | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | GIŻYCKO | M36-44 | 19 | M 78 | 01:18:41.74 | +00:30:26 (38.7%) | 7:27 | 8 (61.1%) | |
20 | WOLIŃSKI Karol | 134 | SGO GDAŃSK | LEGBĄD | M36-44 | 20 | M 80 | 01:20:04.65 | +00:31:49 (39.7%) | 7:35 | 7.9 (60.3%) | |
21 | LISZEWSKI Damian | 55 | WKB META LUBLINIEC | WROCŁAW | M36-44 | 21 | M 82 | 01:20:24.10 | +00:32:08 (40.0%) | 7:37 | 7.9 (60.3%) | |
22 | MAJCHERSKI Piotr | 60 | MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA | KRĘPA KASZUBSKA | M36-44 | 22 | M 84 | 01:23:15.41 | +00:35:00 (42.0%) | 7:53 | 7.6 (58.0%) | |
23 | BUBEL Sebastian | 7 | 5 PUŁK CHEMICZNY | TWARDOWICE | M36-44 | 23 | M 88 | 01:25:56.68 | +00:37:41 (43.9%) | 8:08 | 7.4 (56.5%) | |
24 | RAHOZA Szymon | 99 | NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERS | SIEMIANICE | M36-44 | 24 | M 92 | 01:26:27.75 | +00:38:12 (44.2%) | 8:11 | 7.3 (55.7%) | |
25 | KULCZAK Paweł | 51 | BRODOWO | M36-44 | 25 | M 95 | 01:29:43.94 | +00:41:28 (46.2%) | 8:30 | 7.1 (54.2%) | ||
26 | KAMIŃSKI Tomasz | 36 | 8 KOSZALIŃSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY | KOSZALIN | M36-44 | 26 | M 102 | 01:38:05.81 | +00:49:50 (50.8%) | 9:17 | 6.5 (49.6%) | |
27 | ZNÓJ Tomasz | 139 | SFORA BMK | BORKI-PADUCHY | M36-44 | 27 | M 103 | 01:38:30.02 | +00:50:14 (51.0%) | 9:20 | 6.4 (48.9%) | |
28 | HRYCIÓW Paweł | 27 | 8 KOSZALIŃSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY | BIAŁOGARD | M36-44 | 28 | M 105 | 01:41:16.96 | +00:53:01 (52.4%) | 9:35 | 6.3 (48.1%) | |
29 | KWAPIS Wojciech | 143 | SZKOŁA PODOFICERSKA MARYNARKI WOJENNEJ USTKA | STRZELINO | M36-44 | 29 | M 106 | 01:41:19.53 | +00:53:04 (52.4%) | 9:36 | 6.2 (47.3%) | |
30 | SZCZYGIEŁ Marcin | 113 | KRĘPA SŁUPSKA | M36-44 | 30 | M 107 | 01:43:28.94 | +00:55:13 (53.4%) | 9:48 | 6.1 (46.6%) |
Znaleziono 30 wynik(ów)