Organizator : | Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice, Urząd Miasta w Kępicach, Nadleśnictwem Warcino, Kępicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, OSP Korzybie, OSP Kępice, OSP Warcino. |
Data : | 2020-08-22 |
Miejsce : | Korzybie |
Dystans : | 34 km |
Zgłoszonych : | 49 |
Wystartowało : | 39 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 39 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open-Profi | M-Open-Profi | K-Open-Amator | M-Open-Amator | Fit Challenge | K-1 | M-1 | K-2 | M-2 | K-3 | M-3 | K-4 | M-4 | K-5 | M-5 | K-6 | M-6 | K-7+ | M-7+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 34km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WANTA Łukasz | 44 | DRUTEX | BYTÓW | M-3 | 3 | M 4 | 01:05:32.59 | 1:55 | 31.1 (100%) | ||
2 | POKŁADOWSKI Damian | 30 | BYTÓW | M-3 | 4 | M 6 | 01:05:33.35 | +00:00:00 (0.0%) | 1:55 | 31.1 (100%) | ||
3 | DARGAS Adam | 3 | MLKS BASZTA BYTÓW | BYTÓW | M-5 | 1 | M 7 | 01:05:33.39 | +00:00:00 (0.0%) | 1:55 | 31.1 (100%) | |
4 | PIETRZYK Michał | 26 | TEAM GAD | TYCHOWO | M-4 | 4 | M 11 | 01:10:30.59 | +00:04:57 (7.0%) | 2:04 | 28.9 (92.9%) | |
5 | MICHOŃSKI Paweł | 22 | TOYOTA KAWISBIKE MTB TEAM SŁUPSK | SŁUPSK | M-2 | 2 | M 13 | 01:12:03.96 | +00:06:31 (9.1%) | 2:07 | 28.3 (91.0%) | |
6 | LECIEJEWSKI Mateusz | 18 | CZŁUCHÓW | M-2 | 3 | M 16 | 01:14:25.54 | +00:08:52 (11.9%) | 2:11 | 27.4 (88.1%) | ||
7 | SROKA Tomasz | 39 | DZIKI | KOSZALIN | M-5 | 3 | M 18 | 01:16:00.63 | +00:10:28 (13.8%) | 2:14 | 26.8 (86.2%) | |
8 | MYSZKOWSKI Piotr | 25 | MLKS BASZTA BYTÓW | BORZYTUCHOM | M-5 | 4 | M 19 | 01:16:14.76 | +00:10:42 (14.0%) | 2:14 | 26.8 (86.2%) | |
9 | TREDER Marian | 43 | TEAM TREDER | ŁOSINO | M-5 | 5 | M 20 | 01:19:11.80 | +00:13:39 (17.2%) | 2:19 | 25.8 (83.0%) | |
10 | GAJEWSKI Marcin | 7 | GRUDZIĄDZ | M-3 | 7 | M 21 | 01:20:44.18 | +00:15:11 (18.8%) | 2:22 | 25.3 (81.4%) | ||
11 | JOŃCZYK Krzysztof | 11 | TEAM GAD | SŁAWNO | M-4 | 6 | M 22 | 01:21:17.82 | +00:15:45 (19.4%) | 2:23 | 25.1 (80.7%) | |
12 | RYBARCZYK Maciej | 34 | BYTÓW | M-4 | 7 | M 23 | 01:21:43.40 | +00:16:10 (19.8%) | 2:24 | 25 (80.4%) | ||
13 | STRZELECKI Zbigniew | 40 | KORZYBSKIE REKINY | KORZYBIE | M-6 | 1 | M 24 | 01:22:52.64 | +00:17:20 (20.9%) | 2:26 | 24.6 (79.1%) | |
14 | PIETRZYK Mateusz | 28 | SIANÓW | M-2 | 4 | M 25 | 01:23:14.80 | +00:17:42 (21.3%) | 2:26 | 24.5 (78.8%) | ||
15 | ZMARZŁY Tomasz | 48 | SŁUPSK | SŁUPSK | M-4 | 8 | M 26 | 01:24:26.36 | +00:18:53 (22.4%) | 2:29 | 24.2 (77.8%) | |
16 | DREWNIAK Artur | 4 | KIELNO | M-4 | 9 | M 27 | 01:29:03.06 | +00:23:30 (26.4%) | 2:37 | 22.9 (73.6%) | ||
17 | GAJEK Artur | 6 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M-4 | 10 | M 28 | 01:29:05.23 | +00:23:32 (26.4%) | 2:37 | 22.9 (73.6%) | |
18 | ZIELONKA Tadeusz | 47 | PARCHOWO | M-5 | 6 | M 29 | 01:30:59.24 | +00:25:26 (28.0%) | 2:40 | 22.4 (72.0%) | ||
19 | WIECZOREK Jacek | 45 | SŁAWNO | M-4 | 11 | M 30 | 01:31:06.91 | +00:25:34 (28.1%) | 2:40 | 22.4 (72.0%) | ||
20 | SZAJKOWSKI Tomasz | 41 | TCZEW | M-6 | 2 | M 31 | 01:32:23.75 | +00:26:51 (29.1%) | 2:43 | 22.1 (71.1%) | ||
21 | JUSZCZAK Krzysztof | 12 | KOSZALIN | M-6 | 3 | M 32 | 01:35:48.56 | +00:30:15 (31.6%) | 2:49 | 21.3 (68.5%) | ||
22 | KOBIEROWSKI Sergiusz | 14 | MLKS BASZTA BYTÓW | BYTÓW | M-1 | 2 | M 33 | 01:37:10.98 | +00:31:38 (32.6%) | 2:51 | 21 (67.5%) | |
23 | MISZKER Marek | 24 | ARBET TEAM | ROSNOWO | M-4 | 12 | M 34 | 01:42:11.25 | +00:36:38 (35.9%) | 3:00 | 20 (64.3%) | |
24 | DZEDZEJ Marcin | 5 | KATOWICE | M-3 | 8 | M 35 | 01:51:17.95 | +00:45:45 (41.1%) | 3:16 | 18.3 (58.8%) |
Znaleziono 24 wynik(ów)