Organizator : | Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych "Sub ventum" |
Data : | 2022-01-22 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 10.55 km |
Zgłoszonych : | 320 |
Wystartowało : | 284 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 284 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Drużyna | Zawodnicy klasyfikowani | Czas | Czas łączny |
---|---|---|---|---|
1 | 7 BOW/1 LBZ | Artur Pelo Norbert Jefimczyk Michał Pytlak | 00:48:59.58 00:51:37.48 00:57:03.08 | 02:37:39.000 |
2 | POLICJA.PL | Arkadiusz Połeć Maciej Wojciechowski Wojciech Niedziółka | 00:52:29.16 00:52:40.12 01:00:09.97 | 02:45:18.000 |
3 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | Jakub Niedziółka Norbert Wnuk Jakub Szostek | 00:55:43.17 00:59:24.13 00:59:42.12 | 02:54:49.000 |
4 | PK | Konrad Płonka Michał Rost Damian Łabędź | 00:58:09.00 00:58:09.00 00:58:57.00 | 02:55:15.000 |
5 | 3 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | Szymon Szmist Łukasz Groch Paweł Posadzki | 00:54:30.50 01:03:36.08 01:03:38.00 | 03:01:44.000 |
6 | 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | Bartłomiej Tworek Kazimierz Siek Damian Saruga | 00:56:28.54 01:02:52.57 01:13:04.38 | 03:12:24.000 |
7 | WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA | Julian Miecznikowski Mateusz Włodarczyk Agnieszka Kowalska | 01:01:59.66 01:04:00.04 01:08:27.93 | 03:14:26.000 |
8 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | Patryk Kościński Daniel Jarzębiński Jakub Żołna | 01:05:18.56 01:05:24.58 01:05:46.92 | 03:16:28.000 |
9 | 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | Łukasz Wasylka Natalia Kowalska Piotr Okrój | 01:04:25.92 01:10:12.96 01:12:46.35 | 03:27:23.000 |
10 | SFORA BMK | Tomasz Jeska Krzysztof Adach Krzysztof ROMAN | 01:08:04.52 01:08:08.00 01:12:15.07 | 03:28:27.000 |
11 | AWL | Patryk Białkowski Miłosz Możdżyński-Wójcik Kacper Opalski | 01:07:48.75 01:11:01.34 01:11:44.24 | 03:30:33.000 |
12 | 1 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO | Damian Kaczorowski Kamil Tenderenda Łukasz Bonisławski | 01:07:03.70 01:16:07.75 01:17:48.67 | 03:40:58.000 |
13 | 1 PBOT | Dawid Mierzaniec Paweł Mroczkowski Paweł Panasiuk | 01:10:18.96 01:17:28.15 01:18:18.91 | 03:46:04.000 |
14 | 9 ŁBOT | Wojciech KUSIAK Marcin BERNER Przemysław WICIK | 01:09:18.54 01:11:38.56 01:28:12.44 | 03:49:08.000 |
15 | MAZOWIECKI ODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ | Sławomir Głowacki Bartłomiej Maciejewski Tomasz Bożyk | 01:14:01.60 01:15:11.64 01:20:46.05 | 03:49:58.000 |
16 | CWAŁUJĄCE ŻÓŁWIE | Przemysław Firmanty Maciej Surmiak Marcin Tulczyński | 01:12:59.35 01:16:28.83 01:22:56.72 | 03:52:23.000 |
17 | OSŻW MIŃSK MAZOWIECKI | Mariusz MURAWSKI Marcin IZDEBSKI Izabela LICKIEWICZ | 01:03:47.61 01:16:29.50 01:32:39.07 | 03:52:55.000 |
18 | MŁODY VS STARY / SFORA BMK | Ines Wojciechowska Anna Szczyplińska Monika Kosewska | 01:12:20.17 01:16:46.63 01:27:06.21 | 03:56:12.000 |
19 | DWOT | Andrzej Głowacki Karol Malinowski Paweł Piekarski | 01:09:06.82 01:10:31.35 01:38:36.07 | 03:58:13.000 |
20 | JW 4724 | Patryk ZAWALSKI Michał CYGANEK Łukasz OSTASZ | 01:02:50.40 01:21:05.74 01:34:35.31 | 03:58:30.000 |
21 | MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA SIEMIROWICE | Dominik Tomczak Piotr Grzechulski Michał Konwiński | 01:19:45.53 01:21:56.27 01:29:22.15 | 04:11:03.000 |
22 | MDS BRODNICA | Piotr Kapelusz Jacek Kulwicki Patryk Walecki | 01:22:48.49 01:30:30.35 01:35:33.97 | 04:28:51.000 |
23 | JW 3390 | Kamil GRUSZCZYŃSKI Krzysztof BOBIS Sebastian Bubel | 01:31:08.98 01:32:04.00 01:36:02.89 | 04:39:14.000 |
Znaleziono 23 wynik(ów)