8. DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY ROCZNIK 2008-2007
XXIV BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - Białołęka 2021
Organizator : Urząd Dzielnicy Warszawa – Białołęka
Data : 2021-11-11
Miejsce : Warszawa
Dystans : 1.0 km
Zgłoszonych : 59
Wystartowało : 41
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 40
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1GÓRALCZUK Maciej 812BIAŁOŁĘKAKVIII - Chłopcy 2008-2007
2CHOŁKO Dagmara 807WARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2008-2007
3TOR Wiktor 850UKS ZAUŁEK WARRIOR WARSWWARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-2007
4WITEŃKO Jessica 853SP 112WARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2008-2007
5BRUD Krzysztof 805WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-2007
6DOBOSZ Maks 809LEGIAWARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-2007
7GIEJBATOW Julia 810UKS FILIPIDES TERESINKAMPINOSKVIII - Dziewczynki 2008-2007
8HERNER Igor 816WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-2007
9GUT Szymon 815PARKPRZYSZKOLEWARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-2007
10JAKUBOWICZ Maja 821WARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2008-2007
11KNYCH Kamil 828SP 31WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-2007
12ŁAKOMSKA Magdalena 831AKL URSYNÓWWARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2008-2007
13POWAŁKA Mikołaj 841WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-2007
14RADOMSKI Kamil 844JABŁONNAKVIII - Chłopcy 2008-2007
15ZAWIŚLAK Dominik 856ESCOLA VARSOVIAWARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-2007
16PODGÓRSKA Sandra 301ZĄBKIKVIII - Dziewczynki 2008-2007
17BEDNAREK Wiktoria 768WARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2008-2007
18ANKIEWICZ Franciszek 801WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-2007
19BIEŃCZAK Kinga 802WARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2008-2007
20DAJKOWSKI Sebastian 808WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-2007
21GÓRALCZUK Maksymilian 811WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-2007
22HULEJ Małgorzata 820WARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2008-2007
23JANKOWSKA Hanna 822SP 314WARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2008-2007
24JOŃSKA Magdalena 823SP110WARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2008-2007
25JURKOWSKI Kamil 824WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-2007
26ŁOPACIUK Szymon 833WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-2007
27MATUSEWICZ Małgorzata 834WARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2008-2007
28OREŁKO Aleksander 838LEGIONOWOKVIII - Chłopcy 2008-2007
29ROLKA Natalia 845WARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2008-2007
30PRUŚ Lucjan 842WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-2007
31PRZETACKA Zosia 843WARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2008-2007
32ROSZCZYK Martyna 846NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2008-2007
33WITEŃKO Tristan 852SP 112WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-2007
34SŁOTA Marcelina 847WARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2008-2007
35GŁOWACKI Mateusz 420WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-2007
36AMBROZIAK Szymon 800WARSZAWAWKVIII - Chłopcy 2008-2007
37HERNER Alicja 817WARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2008-2007
38ŁAGANOWSKI Sebastian 830WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-2007
39TERECH Laura 849WARSZAWAKVIII - Dziewczynki 2008-2007
40ŁATKOWSKI Piotr 832GRUPA BIEGOWA CHTMOCHOTOMÓWKVIII - Chłopcy 2008-2007
Niesklasyfikowani
LEWTAK Piotr 829UKL OLIMPIJCZYK 112WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-2007
Znaleziono 41 wynik(ów)