8. DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY ROCZNIK 2008-2007
XXIV BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - Białołęka 2021
Organizator : Urząd Dzielnicy Warszawa – Białołęka
Data : 2021-11-11
Miejsce : Warszawa
Dystans : 1.0 km
Zgłoszonych : 59
Wystartowało : 41
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 40
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KNYCH Kamil 828SP 31WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-20071M 100:03:01.80 3:0119,9
2ZAWIŚLAK Dominik 856ESCOLA VARSOVIAWARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-20072M 200:03:14.60+00:00:123:1418,6
3DOBOSZ Maks 809LEGIAWARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-20073M 300:03:28.85+00:00:273:2817,3
4POWAŁKA Mikołaj 841WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-20074M 400:03:30.90+00:00:293:3017,1
5WITEŃKO Tristan 852SP 112WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-20075M 500:03:33.05+00:00:313:3316,9
6GUT Szymon 815PARKPRZYSZKOLEWARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-20076M 600:03:38.30+00:00:363:3816,5
7ŁATKOWSKI Piotr 832GRUPA BIEGOWA CHTMOCHOTOMÓWKVIII - Chłopcy 2008-20077M 700:03:38.95+00:00:373:3816,5
8GÓRALCZUK Maciej 812BIAŁOŁĘKAKVIII - Chłopcy 2008-20078M 800:03:41.50+00:00:393:4116,3
9AMBROZIAK Szymon 800WARSZAWAWKVIII - Chłopcy 2008-20079M 900:03:41.60+00:00:393:4116,3
10GÓRALCZUK Maksymilian 811WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-200710M 1000:03:42.30+00:00:403:4216,2
11DAJKOWSKI Sebastian 808WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-200711M 1100:03:54.60+00:00:523:5415,4
12JURKOWSKI Kamil 824WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-200712M 1200:03:55.85+00:00:543:5515,3
13OREŁKO Aleksander 838LEGIONOWOKVIII - Chłopcy 2008-200713M 1300:03:58.65+00:00:563:5815,1
14PRUŚ Lucjan 842WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-200714M 1400:03:58.80+00:00:573:5815,1
15ŁAGANOWSKI Sebastian 830WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-200715M 1500:03:59.35+00:00:573:5915,1
16GŁOWACKI Mateusz 420WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-200716M 1600:04:17.60+00:01:154:1714,0
16BRUD Krzysztof 805WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-200716M 1600:04:17.60+00:01:154:1714,0
18ANKIEWICZ Franciszek 801WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-200718M 1800:04:36.50+00:01:344:3613,0
19RADOMSKI Kamil 844JABŁONNAKVIII - Chłopcy 2008-200719M 1900:04:47.65+00:01:454:4712,5
20HERNER Igor 816WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-200720M 2000:05:03.25+00:02:015:0311,9
21ŁOPACIUK Szymon 833WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-200721M 2100:05:19.95+00:02:185:1911,3
22TOR Wiktor 850UKS ZAUŁEK WARRIOR WARSWWARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-200722M 2200:06:19.00+00:03:176:199,5
Niesklasyfikowani
LEWTAK Piotr 829UKL OLIMPIJCZYK 112WARSZAWAKVIII - Chłopcy 2008-2007 DNF--
Znaleziono 23 wynik(ów)