Organizator : | Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych "Sub ventum" |
Data : | 2023-01-28 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 10.55 km |
Zgłoszonych : | 405 |
Wystartowało : | 365 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 364 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Drużyna | Zawodnicy klasyfikowani | Czas | Czas łączny |
---|---|---|---|---|
1 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA SŁUPSK | Patryk Błaszczyk Artur Pelo Michał Pytlak | 00:46:36.66 00:49:45.23 00:51:17.95 | 02:27:38.000 |
2 | 1 LĘBORSKI BATALION ZMECHANIZOWANY | Norbert Jefimczyk Robert Czerniak Artur Nowicki | 00:48:19.51 00:56:43.87 00:59:36.30 | 02:44:38.000 |
3 | 3 ZAMOJSKI BATALION ZMECHANIZOWANY | Grzegorz Pawlak Sebastian Adamczuk Aleksandra Jakubczak | 00:57:59.92 00:58:42.62 01:06:30.46 | 03:03:11.000 |
4 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | Marcin Suszczewski Dawid Durman Jakub Landowski | 01:00:13.15 01:01:21.99 01:08:07.39 | 03:09:41.000 |
5 | MAZOWIECKI ODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ | Maciej Dutkiewicz Łukasz Klim Kamil Król | 00:53:15.26 01:12:05.65 01:14:55.04 | 03:20:15.000 |
6 | 7 PBOT | Aleksander Burzyński Robert Mazurczak Oskar Skumiaż | 01:00:35.49 01:09:18.86 01:11:27.46 | 03:21:20.000 |
7 | WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA | Dawid Stypka Hubert Wrona Paweł Dudek | 00:59:36.51 01:10:59.32 01:11:27.96 | 03:22:02.000 |
8 | SFORA BMK | Szymon Adamczewski Rafał Wójcik Michał Świątek | 01:03:33.07 01:09:30.08 01:09:53.68 | 03:22:56.000 |
9 | CSWLĄD POZNAŃ | Marcin Sypniewski Wojciech Masłowski Agata Zygmunt | 00:59:54.00 01:02:26.51 01:22:54.86 | 03:25:14.000 |
10 | 18 BPD | Wojciech Szura Mateusz Bogulak Dawid Kukla | 01:08:37.07 01:10:41.82 01:10:52.03 | 03:30:10.000 |
11 | 1 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICH | Robert Wilczak Patryk Bednarski Łukasz Ostrowski | 01:08:06.39 01:11:05.96 01:13:19.83 | 03:32:30.000 |
12 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | Jakub Pusz Mateusz Waśniewski Rafał Deptuła | 01:10:19.06 01:12:25.56 01:13:32.61 | 03:36:16.000 |
13 | 6 BATALION POWIETRZNODESANTOWY | Mateusz Pieśkiewicz Karol Gniadek Marcin Dudek | 01:01:28.36 01:17:38.82 01:20:06.91 | 03:39:12.000 |
14 | 1 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO | Damian Kaczorowski Mariusz Opieka Mariusz Waślicki | 01:06:23.52 01:15:19.61 01:18:21.21 | 03:40:03.000 |
15 | PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ | Krzysztof Półtorak Paweł Wołkowycki Maciej Wołkowycki | 01:04:12.28 01:12:17.87 01:25:28.86 | 03:41:57.000 |
16 | AWL | Shadi Al madani Filip Muc Michal Białobrocki | 01:09:17.76 01:13:28.47 01:20:08.67 | 03:42:53.000 |
17 | 1 WARSZAWSKA BRYGADA PANCERNA | Łukasz Przekaza Patrick Szczypka Adam Rydzewski | 01:07:41.43 01:16:50.40 01:19:23.99 | 03:43:54.000 |
18 | JW 1145 | Stanisław Grasza Tomasz Bartosz Adam Mrozik | 01:07:36.48 01:16:02.55 01:20:36.76 | 03:44:14.000 |
19 | ISKRA GLIWICE | Paweł Janik Adam Macias Lotariusz Mainka | 01:11:44.15 01:18:49.31 01:20:20.30 | 03:50:53.000 |
20 | 64 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY W POMIECHÓWKU | Maksymilian Kępiński Arkadiusz Chodkiewicz Marcin Łaszczyk | 01:07:20.60 01:21:12.91 01:25:12.76 | 03:53:44.000 |
21 | PUŁK REPREZENTACYJNY WOJSKA POLSKIEGO | Michał Durbas Piotr Pyza Marcin Wartnik | 01:14:59.20 01:14:59.50 01:24:19.42 | 03:54:17.000 |
22 | 6 BDOW | Jan Gabryluk Mateusz Walczak Sebastian Zięba | 01:16:16.19 01:19:33.50 01:19:33.60 | 03:55:22.000 |
23 | 11MBOT | Anna Ogorzałek Krystian Ogorzałek Patryk Janowicz | 01:09:24.12 01:12:27.39 01:33:46.21 | 03:55:37.000 |
24 | POZYTYWNIE ZAKRĘCENI | Witold Korbanek Emilia Korbanek Piotr Janus | 01:19:17.43 01:23:18.79 01:27:51.34 | 04:10:26.000 |
25 | 5 BSP | Wojciech Siwek Piotr Blajer Marcin Bednarczyk | 01:22:56.72 01:25:54.52 01:25:54.56 | 04:14:44.000 |
26 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA SŁUPSK 2 | Anna Raczyńska Mariusz Letkomiller Rafał Matuszewski | 01:22:54.43 01:26:14.68 01:28:44.66 | 04:17:52.000 |
Znaleziono 26 wynik(ów)