Organizator : | Fundacja Rozwoju Sportu i Promocji Obronności “MURAWA” |
Data : | 2024-02-10 |
Miejsce : | Nowy Targ |
Dystans : | 47.7 km |
Zgłoszonych : | 87 |
Wystartowało : | 70 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 69 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Masters Kobiet | Masters Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Turbacz 31.3km | Ostrowsko 42.8km | Czas netto 47.7km | Czas brutto 47.7km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PITUCH Grzegorz | 64 | WYSOKA | Masters Mężczyzn | 1 | M 2 | 00:00:00 | 03:36:07 | 05:03:56.45 | 05:03:56.95 | 6:22 | 9.4 (100%) | ||||
2 | SOWA Łukasz | 73 | KATOWICE | Masters Mężczyzn | 2 | M 3 | 00:00:00 | 03:39:07 | 05:09:22.90 | 05:09:23.55 | +00:05:26 (1.8%) | 6:29 | 9.3 (98.9%) | |||
3 | MATLOK Marek | 51 | 100 MARATHON CLUB POLSKA | ZABRZE | Masters Mężczyzn | 3 | M 5 | 00:00:01 | 04:15:50 | 05:53:23.70 | 05:53:25.25 | +00:49:28 (14.0%) | 7:24 | 8.1 (86.2%) | ||
4 | JAGIELSKI Piotr | 30 | RUDA ŚLĄSKA | Masters Mężczyzn | 4 | M 6 | 00:00:00 | 04:15:52 | 06:00:05.75 | 06:00:06.70 | +00:56:09 (15.6%) | 7:32 | 7.9 (84.0%) | |||
5 | BORÓWKA Ryszard | 10 | GDYNIA | Masters Mężczyzn | 5 | M 8 | 00:00:02 | 04:35:46 | 06:27:15.55 | 06:27:17.70 | +01:23:20 (21.5%) | 8:07 | 7.4 (78.7%) | |||
6 | JAGODZKI Daniel | 31 | GORĄCY POTOK TEAM | KIELCE | Masters Mężczyzn | 6 | M 9 | 00:00:05 | 04:35:38 | 06:27:53.85 | 06:27:59.10 | +01:24:02 (21.7%) | 8:07 | 7.4 (78.7%) | ||
7 | MIELECKI Maciej | 53 | FAT & FURIOUS | WARSZAWA | Masters Mężczyzn | 7 | M 10 | 00:01:50 | 04:37:49 | 06:26:37.25 | 06:28:27.75 | +01:24:30 (21.8%) | 8:06 | 7.4 (78.7%) | ||
8 | DULĘBA Marcin | 19 | GORĄCY POTOK TEAM | KORZECKO | Masters Mężczyzn | 8 | M 11 | 00:00:05 | 04:21:32 | 06:30:31.70 | 06:30:37.05 | +01:26:40 (22.2%) | 8:11 | 7.3 (77.7%) | ||
9 | MENDYKA Łukasz | 52 | ŚRODA WLKP. | Masters Mężczyzn | 9 | M 14 | 00:00:03 | 04:49:33 | 06:38:33.05 | 06:38:36.45 | +01:34:39 (23.7%) | 8:21 | 7.2 (76.6%) | |||
10 | WYSIŃSKI Grzegorz | 85 | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 10 | M 18 | 00:00:04 | 04:52:14 | 06:54:14.40 | 06:54:18.75 | +01:50:21 (26.6%) | 8:41 | 6.9 (73.4%) | |||
11 | DERDA Mariusz | 17 | AKTYWNY DYNÓW | DYNÓW | Masters Mężczyzn | 11 | M 19 | 00:00:05 | 04:49:05 | 06:55:18.95 | 06:55:24.55 | +01:51:27 (26.8%) | 8:42 | 6.9 (73.4%) | ||
12 | KLOS Wojciech | 38 | PANIÓWKI | Masters Mężczyzn | 12 | M 21 | 00:00:11 | 05:02:07 | 07:07:13.65 | 07:07:24.65 | +02:03:27 (28.9%) | 8:57 | 6.7 (71.3%) | |||
13 | PIETRZYK Przemyslaw | 62 | STUDIO GRAFREZ | SKAWINA | Masters Mężczyzn | 13 | M 23 | 00:00:09 | 05:12:29 | 07:15:58.15 | 07:16:07.95 | +02:12:11 (30.3%) | 9:08 | 6.6 (70.2%) | ||
14 | SULKOWSKI Arkadiusz | 79 | SULEK TEAM | KNURÓW | Masters Mężczyzn | 14 | M 24 | 00:00:11 | 05:06:29 | 07:20:06.25 | 07:20:17.25 | +02:16:20 (31.0%) | 9:13 | 6.5 (69.1%) | ||
15 | NOWACKI Edmund | 58 | ŻOŁĘDOWO | Masters Mężczyzn | 15 | M 25 | 00:00:13 | 05:03:47 | 07:21:13.85 | 07:21:27.45 | +02:17:30 (31.1%) | 9:14 | 6.5 (69.1%) | |||
16 | SEROKA Piotr | 87 | ŁAŃCUT | Masters Mężczyzn | 16 | M 26 | 00:00:06 | 05:12:23 | 07:38:49.00 | 07:38:55.50 | +02:34:58 (33.8%) | 9:37 | 6.2 (66.0%) | |||
17 | KĘDZIORA Leszek | 36 | OKNONET ULTRA RUN OPOCZNO | OPOCZNO | Masters Mężczyzn | 17 | M 28 | 00:00:11 | 05:18:32 | 07:40:12.80 | 07:40:24.10 | +02:36:27 (34.0%) | 9:38 | 6.2 (66.0%) | ||
18 | NAWROT Łukasz | 55 | BIEG Z CHRYSTUSEM | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Masters Mężczyzn | 18 | M 29 | 00:00:10 | 05:17:43 | 07:43:03.95 | 07:43:14.70 | +02:39:17 (34.4%) | 9:42 | 6.2 (66.0%) | ||
19 | OSTASZEWSKI Ireneusz | 60 | BIAŁYSTOK | Masters Mężczyzn | 19 | M 32 | 00:00:04 | 05:32:32 | 07:56:05.85 | 07:56:10.35 | +02:52:13 (36.2%) | 9:58 | 6 (63.8%) | |||
20 | KUBICA Bartosz | 43 | WISŁA WIELKA | Masters Mężczyzn | 20 | M 33 | 00:00:03 | 05:33:58 | 07:57:48.95 | 07:57:52.50 | +02:53:55 (36.4%) | 10:01 | 6 (63.8%) | |||
21 | LAGUTKO Nikolay | 46 | WROCLAW | Masters Mężczyzn | 21 | M 34 | 00:00:04 | 05:33:38 | 07:57:51.85 | 07:57:56.20 | +02:53:59 (36.4%) | 10:01 | 6 (63.8%) | |||
22 | CEGLEWSKI Marcin | 15 | HARPAGANY RUNNING TEAM | POZNAŃ | Masters Mężczyzn | 22 | M 35 | 00:00:00 | 05:39:01 | 07:58:16.10 | 07:58:16.30 | +02:54:19 (36.4%) | 10:01 | 6 (63.8%) | ||
23 | TROCHIMOWICZ Hubert T | 82 | ENDORPHINERS | WARSZAWA | Masters Mężczyzn | 23 | M 36 | 00:00:00 | 08:00:29.00 | 08:00:29.00 | +02:56:32 (36.7%) | 10:04 | 6 (63.8%) | |||
24 | BALCERZAK Mariusz | 5 | DROGA DO ULTRA / SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | Masters Mężczyzn | 24 | M 37 | 00:00:44 | 05:35:31 | 08:05:43.20 | 08:06:28.00 | +03:02:31 (37.5%) | 10:10 | 5.9 (62.8%) | ||
25 | ADAMCZYK Marcin | 1 | GOŁUSKI | Masters Mężczyzn | 25 | M 39 | 00:00:00 | 08:07:29.00 | 08:07:29.00 | +03:03:32 (37.6%) | 10:13 | 5.9 (62.8%) | ||||
26 | LECH Grzegorz | 48 | FIZJOBIEGACZE SZCZECIN | SZCZECIN | Masters Mężczyzn | 26 | M 41 | 00:00:02 | 05:33:29 | 08:12:42.00 | 08:12:44.45 | +03:08:47 (38.3%) | 10:19 | 5.8 (61.7%) | ||
27 | ADAMIEC Marcin | 2 | WISŁA | Masters Mężczyzn | 27 | M 42 | 00:00:14 | 05:36:44 | 08:17:29.50 | 08:17:44.25 | +03:13:47 (38.9%) | 10:25 | 5.8 (61.7%) | |||
28 | STANGL Rastislav | 76 | HAPPY TUCARROYA | PRAHA | Masters Mężczyzn | 28 | M 43 | 00:00:09 | 05:52:50 | 08:35:35.55 | 08:35:45.05 | +03:31:48 (41.1%) | 10:48 | 5.6 (59.6%) | ||
29 | KOCZOROWSKI Marcin | 40 | TEAM ZABIEGANEDNI | RADIÓWEK | Masters Mężczyzn | 29 | M 45 | 00:00:09 | 06:02:20 | 08:40:08.00 | 08:40:17.40 | +03:36:20 (41.6%) | 10:54 | 5.5 (58.5%) | ||
30 | ŁUC Grzegorz | 50 | YIENU | OTWOCK | Masters Mężczyzn | 30 | M 46 | 00:00:03 | 06:02:17 | 08:45:32.85 | 08:45:36.55 | +03:41:39 (42.2%) | 11:01 | 5.4 (57.4%) | ||
31 | KAWKA Rafał | 34 | KBKS RADOMSKO | KOBIELE WIELKIE | Masters Mężczyzn | 31 | M 48 | 00:00:08 | 06:02:04 | 08:58:20.45 | 08:58:29.05 | +03:54:32 (43.6%) | 11:17 | 5.3 (56.4%) | ||
32 | STWORA Arkadiusz | 78 | MIKOŁÓW | Masters Mężczyzn | 32 | M 50 | 00:00:05 | 06:08:48 | 09:17:44.05 | 09:17:49.35 | +04:13:52 (45.5%) | 11:41 | 5.1 (54.3%) | |||
33 | FALANA Zbyszek | 22 | RAK N ROLL | LELÓW | Masters Mężczyzn | 33 | M 51 | 00:00:09 | 06:09:04 | 09:17:44.90 | 09:17:54.55 | +04:13:57 (45.5%) | 11:41 | 5.1 (54.3%) | ||
34 | DYDUŁA Łukasz | 20 | ITAL CAR TEAM | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 34 | M 53 | 00:00:07 | 06:19:48 | 09:31:33.05 | 09:31:40.70 | +04:27:43 (46.8%) | 11:58 | 5 (53.2%) | ||
35 | KAŁUZIŃSKI Dominik | 33 | WOŁOMIN | Masters Mężczyzn | 35 | M 54 | 00:00:03 | 07:56:17 | 11:00:58.20 | 11:01:01.30 | +05:57:04 (54.0%) | 13:51 | 4.3 (45.7%) | |||
Przekroczony limit czasu: 12:00:00 | ||||||||||||||||
36 | GULAJSKI Rafał | 1023 | Masters Mężczyzn | 36 | M 55 | 00:00:00 | 13:17:09.00 | 13:17:09.00 | +08:13:12 (61.9%) | 16:42 | 3.6 (38.3%) | |||||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||
DNC | CURYLO Tomek | 16 | ŻORY | Masters Mężczyzn | 00:00:01 | 03:36:02 | 04:12:48.00 | 04:12:49.00 | 0:00 | 11.3 (120.2%) | ||||||
DNC | KĘPIŃSKI Maciej | 37 | MOGILANY | Masters Mężczyzn | 00:00:08 | 03:53:29 | 04:43:34.85 | 04:43:43.55 | 0:00 | 10.1 (107.4%) |
Znaleziono 38 wynik(ów)