Organizator : | Fundacja Rozwoju Sportu i Promocji Obronności “MURAWA” |
Data : | 2023-02-11 |
Miejsce : | Nowy Targ |
Dystans : | 47.7 km |
Zgłoszonych : | 69 |
Wystartowało : | 69 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 67 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Masters Kobiet | Masters Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Obidowa 11.6km | Turbacz 31.3km | Ostrowsko 42.8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LACHOR Krzysztof | 31 | RUNNINGTEAM NASTOPY.PL | KŁODNE | Senior Mężczyzn | 00:00:01 | 01:23:42 | 04:14:11 | 05:19:00 | |
2 | MICHALEC Marcin | 38 | KKB MOSIR KROSNO | KROSNO | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:19:53 | 03:51:02 | 04:54:50 | |
3 | GRUND Marek | 16 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | STRZEBIŃ | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:23:44 | 04:02:19 | ||
4 | SOWA Łukasz | 57 | KATOWICE | Masters Mężczyzn | 00:00:02 | 01:19:13 | 04:07:25 | 05:13:06 | ||
5 | ŚCIESZKA Wojciech | 62 | 13 ELT KRAKÓW-BALICE | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:02 | 01:26:26 | 04:15:46 | 05:20:01 | |
6 | WANTULOK Paweł | 68 | WKURW_TEAM | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:32:04 | 05:00:28 | 06:29:57 | |
7 | ZARĘBA Dariusz | 74 | GORĄCY POTOK TEAM | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:46:53 | 05:24:16 | 06:48:21 | |
8 | TIČINOVIĆ Daniel | 65 | BŁĘKITNA XVII | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:56:46 | 06:25:44 | 08:03:26 | |
9 | DANILUK Krzysztof | 8 | BREAKING3 | WARSZAWA | Masters Mężczyzn | 00:00:03 | 01:32:37 | 04:27:31 | 05:43:05 | |
10 | BORÓWKA Ryszard | 5 | GDYNIA | Masters Mężczyzn | 00:00:03 | 01:47:28 | 04:57:58 | 06:08:54 | ||
11 | KOWALIŃSKI Wiesław | 27 | HUTNIK KRAKOW | KRAKOW | Masters Mężczyzn | 00:00:03 | 02:13:31 | 06:45:50 | 08:27:06 | |
12 | PYCIA Adam | 48 | KORONA MASTERS KRAKÓW | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:03 | 01:32:33 | 04:34:14 | ||
13 | KAMIŃSKI Marcin | 21 | ZAWADÓWKA | Masters Mężczyzn | 00:00:04 | 01:41:26 | 05:12:45 | 06:31:11 | ||
14 | TOKARSKI Szymon | 66 | NOWY SĄCZ | Masters Mężczyzn | 00:00:04 | 01:40:28 | 05:29:34 | 06:46:25 | ||
15 | PTASZNIK Szymon | 47 | PODŁĘŻE | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 02:15:41 | 06:09:40 | 07:41:06 | ||
16 | ZADROŻNY Piotr | 73 | BIEGIEM DO 100TKI | BRZEZINY | Masters Mężczyzn | 00:00:04 | 06:25:22 | 08:07:44 | ||
17 | MOJSAK Aron | 40 | GDYNIA | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 01:36:39 | 04:49:45 | 06:05:50 | ||
18 | LANGE Paweł | 32 | INŻYNIERIA BIEGANIA | KATOWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 01:38:26 | 05:01:25 | 06:13:48 | |
19 | SIATKA Krzesimir | 55 | LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM | LUBLIN | Masters Mężczyzn | 00:00:05 | 01:42:56 | 05:10:57 | 06:28:47 | |
20 | JANÍČEK Jaroslav | 18 | PCS LIPTOV | PARTIZÁNSKA ĽUPČA | Weteran Mężczyzn | 00:00:05 | 01:59:19 | 05:57:10 | 07:29:45 | |
21 | ŁUC Grzegorz | 35 | YIENU | OTWOCK | Masters Mężczyzn | 00:00:05 | 02:09:22 | 06:26:02 | 08:13:25 | |
22 | WILK Daniel | 71 | WILK I ZAJĄC | PIŁA | Masters Mężczyzn | 00:00:05 | 02:21:10 | 06:47:37 | 08:33:35 | |
23 | ZWIERZYŃSKI Roman | 75 | LECĘ BO CHCĘ | LUTYNIA | Weteran Mężczyzn | 00:00:05 | 02:20:13 | 06:50:16 | 08:53:50 | |
24 | SEROKA Piotr | 54 | ŁAŃCUT | Masters Mężczyzn | 00:00:05 | 02:22:07 | 06:15:52 | |||
25 | LORYŚ Adam | 33 | FORFITERY | NISKO | Masters Mężczyzn | 00:00:06 | 01:55:38 | 05:24:16 | 06:48:15 | |
26 | RYCHLEC Sławomir | 52 | EASYRUN RACIBÓRZ | RACIBÓRZ | Masters Mężczyzn | 00:00:06 | 01:44:07 | 05:28:54 | 07:08:48 | |
27 | WILGAT Adam | 70 | NBRC/WRC | ZĄBKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:06 | 02:04:02 | 06:02:08 | 07:36:25 | |
28 | KOSZAŁKA Marcin | 26 | FORFITERY | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:06 | 02:04:09 | 06:23:36 | 08:13:05 | |
29 | BOCHENEK Miłosz | 2 | TWORÓG | Masters Mężczyzn | 00:00:07 | 01:29:05 | 04:36:21 | 05:57:54 | ||
30 | GŁAZ Marek | 13 | FORFITERY | STALOWA WOLA | Masters Mężczyzn | 00:00:07 | 02:04:05 | 06:23:34 | 08:13:06 | |
31 | SZYJKA Krzysztof | 61 | MESPROJEKT TEAM | WARSZAWA | Masters Mężczyzn | 00:00:07 | 05:51:07 | |||
32 | PODGÓRSKI Krzysztof | 45 | GRUPA KIEROWNIKA | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 01:37:08 | 04:54:09 | 06:11:06 | |
33 | ŚWIĄTEK Paweł | 63 | WROCŁAW | Masters Mężczyzn | 00:00:08 | 01:44:15 | 05:00:29 | 06:13:47 | ||
34 | MAŁEK Krzysztof | 36 | FORFITERY | RZESZÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:08 | 02:04:06 | 06:36:36 | 08:26:59 | |
35 | LEPIARZ Grzegorz | 1022 | KIELCE | Masters Mężczyzn | 00:00:08 | 01:46:51 | 05:24:18 | |||
36 | MIREK Grzegorz | 39 | MOVE STUDIO PILATES KRAKÓW | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:08 | 01:40:40 | 05:14:30 | ||
37 | KONIECZNY Karol | 25 | BUKOWINA TATRZAŃSKA | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 01:56:48 | 05:45:43 | |||
38 | TURLEJ Dariusz | 67 | BEZ KONDYCJI | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:09 | 02:04:58 | 06:04:35 | 07:19:05 | |
39 | DOMAŃSKI Jarosław | 10 | BIEGAMDLAZDROWIA.PL /ŚWIERZAWA | ŚWIERZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:09 | 01:51:05 | 06:11:22 | 07:40:59 | |
40 | KILIAN Mariusz | 24 | BIAŁYSTOK | Weteran Mężczyzn | 00:00:09 | 01:54:17 | 06:11:19 | |||
41 | WOJTASIŃSKI Daniel | 72 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | Masters Mężczyzn | 00:00:10 | 02:07:46 | 06:38:55 | 08:16:01 | |
42 | KAMIŃSKI Marek | 20 | 180 MINUT | WROCŁAW | Weteran Mężczyzn | 00:00:10 | 02:15:53 | 06:45:46 | 08:25:37 | |
43 | KAŁPOWICZ Tomasz | 19 | DALI NOGI GAĎŻETA | WROCŁAW | Masters Mężczyzn | 00:00:10 | 01:51:06 | 05:56:11 | ||
44 | KAWKA Rafał | 23 | KBKS | KOBIELE WIELKIE | Masters Mężczyzn | 00:00:11 | 02:22:53 | 07:08:00 | 09:09:45 | |
45 | RZUCIDŁO Paweł | 53 | OLSZOWICE | Masters Mężczyzn | 00:00:11 | 02:19:41 | 07:15:31 | 09:09:44 | ||
46 | NIC Jakub | 42 | MAKSYMILIANOWO | Masters Mężczyzn | 00:00:12 | 02:03:59 | 06:19:07 | |||
47 | ALBIŃSKI Tomasz | 1 | RUNNING FROGS | WARSZAWA | Masters Mężczyzn | 00:00:12 | 02:15:53 | 06:45:40 | ||
48 | HAŁAS Marcin | 17 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | Masters Mężczyzn | 00:00:13 | 02:07:40 | 06:40:34 | 08:16:00 | ||
49 | STWORA Arkadiusz | 59 | ARON SPARTAN | MIKOŁÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:13 | 02:12:39 | 07:15:18 | 09:12:20 | |
50 | KARASZEWSKI Aleksander | 22 | BYDGOSZCZ | Masters Mężczyzn | 00:00:14 | 02:28:00 | 07:26:44 | 09:19:57 | ||
51 | WAWRZYNIAK Dawid | 69 | FORDONRUNNERS | BYDGOSZCZ | Masters Mężczyzn | 00:00:14 | 02:27:51 | 07:26:50 | 09:19:53 | |
52 | PRUSAK Piotr | 46 | GORĄCY POTOK TEAM | NOWY SĄCZ | Masters Mężczyzn | 00:00:17 | 04:56:19 | 06:05:27 | ||
53 | KITLAS Dariusz | 1021 | BSB | Weteran Mężczyzn | 00:00:17 | 01:53:15 | 06:03:07 | 07:39:58 | ||
54 | MARGAS Grzegorz | 37 | PROSZOWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:18 | 02:08:41 | 06:25:27 | 08:00:04 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
CYGAN Lukasz | 7 | AMBITNY AMATOR | KRAKOW | Masters Mężczyzn | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
STASIKOWSKI Mateusz | 58 | #RÓBSWOJE | NIEMCE | Masters Mężczyzn | DNF | 01:18:49 DNF | 03:58:02 DNF | DNF |
Znaleziono 56 wynik(ów)