Organizator : | Gmina Miasta Gdańsk |
Data : | 2023-05-14 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 90 |
Wystartowało : | 80 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 79 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Drużyna 1 | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SYLDATK Patryk | 103 | Elita M | 14:15 | 00:00:00 | ||||
2 | KOWALSKA Natalia | 18 | Biegun OCR Team | GDAŃSK | Elita K | 14:30 | 00:00:00 | ||
3 | GAŃKO Karolina | 23 | Obstacle Center Team | DĘBE WIELKIE | Elita K | 14:30 | 00:00:00 | ||
4 | BOROWSKI Mateusz | 24 | KolekTYw | GDAŃSK | Elita M | 14:00 | 00:00:00 | ||
5 | POLAK Jarek | 25 | BigYellowFoot Adventure Team | KOŚCIERZYNA | Elita M | 14:00 | 00:00:00 | ||
6 | ZAWADZKI Piotr | 28 | Active Flow | REDA | Elita M | 14:15 | 00:00:00 | ||
7 | REKOWSKI Bartosz | 29 | KIEŁPINO | Elita M | 14:15 | 00:00:00 | |||
8 | SZCZEPANSKI Karol | 30 | KIEŁPINO | Elita M | 14:00 | 00:00:00 | |||
9 | WRUK Agata | 4 | xRunners | GDYNIA | Elita K | 14:30 | 00:00:00 | ||
10 | GÓRA Aleksandra | 10 | WOLF TEAM | ŁĘCZYCE | Elita K | 14:30 | 00:00:00 | ||
11 | PRUSKO Paulina | 11 | WATAHA | ZIĘBICE | Elita K | 14:30 | 00:00:00 | ||
12 | PAWLIKOWSKA-ŚLĘCZKOWSKA Zuzanna | 13 | Warriors Łódź | ŁÓDŹ | Elita K | 14:30 | 00:00:00 | ||
13 | WIĘCŁAWSKA Magdalena | 14 | Biegun OCR Team | GDAŃSK | Elita K | 14:30 | 00:00:00 | ||
14 | MIELEWCZYK Marcin | 31 | Hardersi | BOBOWO | Elita M | 14:00 | 00:00:00 | ||
15 | TAŃSKI Michał | 33 | xRunners | GDAŃSK | Elita M | 14:00 | 00:00:00 | ||
16 | PAWLAK Robert | 35 | WARSZAWA | Elita M | 14:15 | 00:00:00 | |||
17 | WIELOGÓRSKI Mateusz | 36 | BigYellowFoot Adventure Team | GDAŃSK | Elita M | 14:00 | 00:00:00 | ||
18 | RADKOWSKI Marcin | 37 | Hardersi | STAROGARD GDAŃSKI | Elita M | 14:00 | 00:00:00 | ||
19 | EHRLICH Przemysław | 38 | GDAŃSK | Elita M | 14:15 | 00:00:00 | |||
20 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 40 | Warriors Łódź | ŁÓDŹ | Elita M | 14:00 | 00:00:00 | ||
21 | LANGER Piotr | 41 | Warriors Łódź | ŁÓDŹ | Elita M | 14:00 | 00:00:00 | ||
22 | ZWIERZYŃSKI Marek | 42 | TATA W BŁOTKU LATA | PRABUTY | Elita M | 14:00 | 00:00:00 | ||
23 | MALINOWSKI Michał | 43 | GDAŃSK | Elita M | 14:00 | 00:00:00 | |||
24 | KORDALSKI Jarek | 45 | xRunners | GDAŃSK | Elita M | 14:15 | 00:00:00 | ||
25 | DARGA Marcin | 47 | WOLF TEAM | STARZYNO | Elita M | 14:15 | 00:00:00 | ||
26 | KOWALSKI Artur | 50 | Warriors Łódź | ŁÓDŹ | Elita M | 14:00 | 00:00:00 | ||
27 | KRĘGIELSKI Bartosz | 51 | BIEGUN | GDAŃSK | Elita M | 14:15 | 00:00:00 | ||
28 | POPIK Adam | 52 | RKś | NOWY DWÓR GDAŃSKI | Elita M | 14:00 | 00:00:00 | ||
29 | ROPELA Radosław | 58 | WOLF TEAM | ŁĘCZYCE | Elita M | 14:00 | 00:00:00 | ||
30 | JACIÓW Paweł | 61 | WATAHA | PRZEMYŚL | Elita M | 14:00 | 00:00:00 | ||
31 | KAWECKI Piotr | 66 | CYGANY | Elita M | 14:00 | 00:00:00 | |||
32 | WOŹNICA Kamil | 67 | WARSZAWA | Elita M | 14:15 | 00:00:00 | |||
33 | CZAPRAN Marek | 68 | xRunners | GDAŃSK | Elita M | 14:00 | 00:00:00 | ||
34 | ŁUCZAK Łukasz | 69 | xRunners | GDAŃSK | Elita M | 14:15 | 00:00:00 | ||
35 | OGIŃSKI Szymon | 70 | Warriors Łódź | ŁÓDŹ | Elita M | 14:00 | 00:00:00 | ||
36 | SZYMAŃSKI Bartłomiej | 71 | Warriors Łódź | ŁÓDŹ | Elita M | 14:00 | 00:00:00 | ||
37 | SZAFRANIEC Jakub | 72 | GDAŃSK | Elita M | 14:15 | 00:00:00 | |||
38 | BARAN Konrad | 74 | Warriors Łódź | ŁÓDŹ | Elita M | 14:00 | 00:00:00 | ||
39 | GAWINECKI Mateusz | 75 | GDAŃSK | Elita M | 14:15 | 00:00:00 | |||
40 | BĄK Daniel | 78 | Biegun OCR Team | GDAŃSK | Elita M | 14:00 | 00:00:00 | ||
41 | KARCZEWSKI Adam | 80 | holdtheline | CHMIELNO | Elita M | 14:15 | 00:00:00 | ||
42 | KARBOWSKI Sławomir | 81 | Crossfox OCR | OBORY | Elita M | 14:15 | 00:00:00 | ||
43 | EPIMACH-SZYPILLO Tomasz | 86 | GDANSK | Elita M | 14:15 | 00:00:00 | |||
44 | GAWROŃSKI Piotr | 88 | STRASZYN | Elita M | 14:15 | 00:00:00 | |||
45 | GOŁKO Jakub | 91 | WEJHEROWO | Elita M | 14:15 | 00:00:00 | |||
46 | FORMELA Piotr | 92 | Biegun OCR Team | GDAŃSK | Elita M | 14:00 | 00:00:00 | ||
47 | ŻÓŁĆ Beata | 152 | Żółć | ZBYCHOWO | Open K | 14:45 | 00:00:00 | ||
48 | HOŁDA Magda | 157 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | Open K | 14:45 | 00:00:00 | ||
49 | ADAMIAK Katarzyna | 159 | GDAŃSK | Open K | 14:45 | 00:00:00 | |||
50 | ŻÓŁĆ Sebastian | 162 | Żółć | ZBYCHOWO | Open M | 14:45 | 00:00:00 | ||
51 | SZULIMOWICZ Maciej | 163 | Biegun OCR Team | GDANSKA | Open M | 15:00 | 00:00:00 | ||
52 | ZIELIŃSKI Łukasz | 169 | OCR Banino | BANINO | Open M | 14:45 | 00:00:00 | ||
53 | ITRICH Michał | 172 | GDAŃSK | Open M | 14:45 | 00:00:00 | |||
54 | KAZIMIERCZYK Kamil | 173 | GDAŃSK | Open M | 14:45 | 00:00:00 | |||
55 | DANKOWSKI Arkadiusz | 175 | GDAŃSK | Open M | 14:45 | 00:00:00 | |||
56 | DANKOWSKI Krzysztof | 176 | GDAŃSK | Open M | 14:45 | 00:00:00 | |||
57 | RODA Radosław | 177 | SPIE Sport Team | GDAŃSK | Open M | 14:45 | 00:00:00 | ||
58 | DOMAŃSKI Marek Domański | 178 | SPIE Sport Team | GDAŃSK | Open M | 14:45 | 00:00:00 | ||
59 | KRAUSE Krzysztof | 180 | Prymus Team | GDAŃSK | Open M | 14:45 | 00:00:00 | ||
60 | HOŁDA Dominik | 186 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | Open M | 14:45 | 00:00:00 | ||
61 | PETKE Krzysztof | 188 | LPP Team | GDYNIA | Open M | 14:45 | 00:00:00 | ||
62 | MALINOWSKI Daniel | 193 | ŚWIECIE | Open M | 15:00 | 00:00:00 | |||
63 | ZARADZKI Daniel | 196 | ZX | SOPOT | Open M | 15:00 | 00:00:00 | ||
64 | MARCZEWSKI Adrian | 197 | ZX | GDYNIA | Open M | 15:00 | 00:00:00 | ||
65 | JEGLIŃSKI Jarosław | 199 | GDAŃSK | Open M | 15:00 | 00:00:00 | |||
66 | CHWALCZEWSKI Konrad | 200 | GDYNIA | Open M | 14:45 | 00:00:00 | |||
67 | ZALEJASZ Paulina | 99 | Elita K | 14:30 | 00:00:00 | ||||
68 | NAGY Laszlo | 101 | Elita M | 14:15 | 00:00:00 | ||||
69 | KATŁOWSKI Marcin | 104 | Elita M | 14:00 | 00:00:00 | ||||
70 | WITKOWSKI Paweł | 102 | GDAŃSK | Elita M | 14:00 | 00:00:00 | |||
71 | CZAPIEWSKI Sylwester | 54 | BigYellowFoot Adventure Team | GDAŃSK | Elita M | 14:00 | 00:00:00 | ||
72 | BAŁA Maciej | 167 | MOSTY | Open M | 14:45 | 00:00:00 | |||
73 | ŁYKOWSKI Eryk | 165 | Prymus Team | GDYNIA | Open M | 14:45 | 00:00:00 | ||
Przekroczony limit czasu: 01:30:00 | |||||||||
74 | PAPROCKI Paweł | 168 | Somsiady | GDAŃSK | Open M | 14:45 | 00:00:00 | ||
75 | KARBOWSKA Emilia | 158 | Crossfox OCR | TORUŃ | Open K | 15:00 | 00:00:00 | ||
76 | SULARZ Jakub | 183 | GDAŃSK | Open M | 14:45 | 00:00:00 | |||
77 | SULARZ Marcin | 182 | GDAŃSK | Open M | 14:45 | 00:00:00 | |||
78 | SULARZ Dariusz | 181 | GDAŃSK | Open M | 14:45 | 00:00:00 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
KOWALCZYK Magda | 12 | Warriors Łódź | ŁÓDŹ | Elita K | 14:30 | DNF | |||
KOMAR Tomasz | 192 | Na przypale albo wcale!!! | LUBISZEWO | Open M | 15:00 | DNF |
Znaleziono 80 wynik(ów)