BAŁTYCKI TOUR NORDIC WALKING 2021 - 10 KM
BAŁTYCKI TOUR NORDIC WALKING 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Fundacja Herkules All Sports
Data : 2021-06-12
Miejsce : BAŁTYCKI TOUR 2021
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 81
Wystartowało : 69
Nie ukończyło : 34
Ukończyło : 35
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Koszalin | Mielno | Słupsk | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiKoszalinMielnoSłupskCzas
netto
10.8km
Czas
brutto
10.8km
Suma
punktów
Czas
łączny
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1CZAJKA Urszula 6KGHM METRACO RUDNARUMIAK60-691K 15050500000000150000000015015004:12:25.00 8:247,1
1FRANCZAK Małgorzata 10NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK18-291K 115050500000000150000000015015004:07:02.00+00:00:008:147,3
1STACHOWICZ Joanna 47BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK30-391K 15050500000000150000000015015004:07:39.00+00:00:008:157,3
1SZCZUDLIK Małgorzata 50KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-491K 15050500000000150000000015015003:54:47.00+00:00:007:497,7
5KREFT Barbara 28PARCHOWOK50-591K 54646500000000142000000014214204:10:58.00+8:217,2
6MIŚKOWICZ Anna 34NESSI TIME BIAŁAGŁOGÓWEKK60-692K 64646460000000138000000013813804:20:59.00+8:416,9
7LUDWICZAK Andżelika 31EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK40-492K 74643460000000135000000013513504:04:42.00+8:097,4
7BROŻYNA Agata 104NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK30-392K 74346460000000135000000013513504:23:17.00+8:466,8
9POSTEK Danuta 40MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-592K 94343460000000132000000013213204:33:12.00+9:066,6
9KNITTER Monika 48POLANÓWK30-393K 94643430000000132000000013213204:25:24.00+8:506,8
11KUŁAKOWSKA Halina 28KATOWICKI NORDIC WALKINGOLKUSZK40-493K 114046430000000129000000012912904:05:18.00+8:107,3
11STOLTMANN Helena 91BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK60-693K 114343430000000129000000012912904:29:21.00+8:586,7
13CHOLEWKA Jolanta 4MARSZ PO ZDROWIEKOSTRZYN WLKPK60-694K 134040400000000120000000012012005:03:13.00+10:065,9
13FRANCZAK Anna 11NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-593K 134037430000000120000000012012004:48:14.00+9:366,2
15DUSZA Anna 9SZCZECINK50-594K 153740400000000117000000011711704:55:21.00+9:506,1
16PALIWODA Kasia 37EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINMIERZYNK40-494K 163437340000000105000000010510504:29:05.00+8:586,7
17CZEKRYSZEW Małgorzata 7SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-595K 173234370000000103000000010310305:29:13.00+10:585,5
18BECHLER Zofia 2GWIAZDY PÓŁNOCYCEWLINOK40-495K 18283426000000008800000000888805:07:04.00+10:145,9
Niesklasyfikowani
WIECZORKOWSKA Dagmara 60WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK40-4943 DNF0 DNF40 DNF DNF DNF DNF DNF--
IGNASIAK Anna 17DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMSTAREK30-39137 DNF0 DNF40 DNF DNF DNF DNF DNF--
SERÓWKA Lidia 162DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK40-490 DNF0 DNF37 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻAMOJCIN Małgorzata 60NORDICLUB SZCZECINSZCZECINK60-690 DNF0 DNF37 DNF DNF DNF DNF DNF--
WITCZAK Aleksandra 168SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-490 DNF0 DNF32 DNF DNF DNF DNF DNF--
STANKOWSKA Marzena 48KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-490 DNF0 DNF30 DNF DNF DNF DNF DNF--
WYSOCKA Bernadeta 62BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK40-4930 DNF0 DNF28 DNF DNF DNF DNF DNF--
JĘDRASIAK Renata 63KGHM METRACO RUDNAPOLKOWICEK50-5950 DNF50 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
JANUR Wiesława 17POZNAŃK40-490 DNF40 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
KNAP Edyta 24MIELNOK40-490 DNF32 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
BENZA Ewa 1WARSZAWAK18-2946 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
TYLKA Edyta 56CIDRY LOTAJOMTARNOWSKIE GÓRYK18-2943 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
JUREK Kamila 19DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMBIAŁOŚLIWIEK30-3940 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
JANUR Wiesia 19POZNAŃK40-4937 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIÓŁKOWSKA Ewa 59SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-5934 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
KASZUBA Adriana 21KOSZALINK40-4932 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 34 wynik(ów)