BAŁTYCKI TOUR NORDIC WALKING 2021 - 10 KM
BAŁTYCKI TOUR NORDIC WALKING 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Fundacja Herkules All Sports
Data : 2021-06-12
Miejsce : BAŁTYCKI TOUR 2021
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 81
Wystartowało : 69
Nie ukończyło : 34
Ukończyło : 35
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Koszalin | Mielno | Słupsk | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiKoszalinMielnoSłupskCzas
netto
10.8km
Czas
brutto
10.8km
Suma
punktów
Czas
łączny
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1SZYMAŃSKI Stefan 51SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKKIEŹLINYM70+1M 115050500000000150000000015015004:07:16.00 8:147,3
2MARCZAK Tomasz 32KS IDMAR RACING TEAMALEKSANDRIA IM18-291M 215046500000000146000000014614603:45:50.00+7:318,0
2POLKOWSKI Piotr 64NW CZŁAPSKI TEAMM30-391M 215050460000000146000000014614603:35:22.00+7:108,4
4CZŁAPSKI Krzysztof 8NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-591M 45043500000000143000000014314303:45:37.00+7:318,0
5KNITTER Tomasz 25BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-292M 54650460000000142000000014214203:35:47.00+7:118,3
6CHOJNACKI Paweł 3EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINMIERZYNM50-592M 64646460000000138000000013813803:46:19.00+7:328,0
6CHYRA Janusz 5LUBLINIECM40-491M 64646460000000138000000013813803:55:11.00+7:507,7
8KUŚMIEREK Jan 29BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM50-593M 84350430000000136000000013613603:42:40.00+7:258,1
8WIŚNIEWSKI Sławomir 58GDAŃSKM40-492M 84343500000000136000000013613603:56:29.00+7:527,6
10KĘPA Andrzej 22FAMILY TEAM KĘPA SPORTKOSZALINM70+2M 104046460000000132000000013213204:13:05.00+8:267,1
11FRĄCKOWIAK Mateusz 115EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃM18-293M 114343430000000129000000012912904:10:23.00+8:207,2
12MĄDRY Grzegorz 33KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60-691M 124034500000000124000000012412404:01:44.00+8:037,4
13KLIMCZAK Adam 23GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM50-594M 133737400000000114000000011411403:58:15.00+7:567,6
14JANKOWSKI Grzegorz 16STĘSZEW TEAMWITOBELM60-692M 143732430000000112000000011211204:18:01.00+8:367,0
15FRANCZAK Dariusz 12NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-595M 153434370000000105000000010510504:19:10.00+8:386,9
16ŻAMOJCIN Marek 61NORDICLUB SZCZECINSZCZECINM60-693M 163030400000000100000000010010004:27:54.00+8:556,7
17JÓŹWIAK Łukasz 18SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-596M 17303032000000009200000000929204:36:12.00+9:126,5
Niesklasyfikowani
KŁOS Maciej 155NW WYSPA SOBIESZEWSKAGDAŃSKM30-390 DNF0 DNF50 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRIGER Roman 26SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKPAPOWO TORUŃSKIEM60-6934 DNF0 DNF46 DNF DNF DNF DNF DNF--
PALUCH Pawel 161AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM50-590 DNF0 DNF34 DNF DNF DNF DNF DNF--
JUREK Adam 20KGHM METRACO RUDNALUBINM60-69146 DNF50 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
NAKONIECZNY Grzegorz 35EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM40-490 DNF50 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
POŁUBIAK Paweł 39SIECINOM30-3946 DNF46 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
HELWICH Stefan 15KGHM METRACO RUDNAWIELENM60-690 DNF46 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
SIWAK Piotr 44KGHM METRACO RUDNARUDNAM60-6943 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚLUSARCZYK Andrzej 54WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM70+43 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
PUSZKIEL Leszek 41GREEN TAEMZIELONA GÓRAM60-6950 DNF40 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
RADECKI Artur 42CHODZĄCY BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM50-5940 DNF40 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚLUSARCZYK Marcin 52WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-4934 DNF40 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
BERESZKO Waldemar 2MOSIR TKKF SATURN CZELADŹSOSNOWIECM60-6932 DNF37 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
PALUCH Paweł 38AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM50-5932 DNF32 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚWIDEREK Marcin 56NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM40-4950 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
KACZMAREK Eugeniusz 23SŁUPSKM70+246 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
GODZIŃSKI Paweł 14BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOM40-4940 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWACZYK Tomasz 36MARSZ PO ZDROWIEGNIEZNOM40-4937 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 35 wynik(ów)