BAŁTYCKI TOUR NORDIC WALKING 2021 - 5 KM
BAŁTYCKI TOUR NORDIC WALKING 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Fundacja Herkules All Sports
Data : 2021-06-12
Miejsce : BAŁTYCKI TOUR 2021
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 215
Wystartowało : 189
Nie ukończyło : 109
Ukończyło : 80
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiKoszalinMielnoSłupskCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Suma
punktów
Czas
łączny
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1MAŚLANKA Iwona 11MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK50-541K 15050500000000150000000015015001:57:06.00 7:487,7
1OWCZAREK Henryka 68MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK75-791K 15050500000000150000000015015002:47:02.00+00:00:0011:085,4
1PIETRZYK Anna 76KALISZ POMORSKIK-Niepełnosprawni(A)1K 15050500000000150000000015015002:23:12.00+00:00:009:326,3
4JÓŹWIAK Marianna 13SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-491K 45050460000000146000000014614601:58:30.00+7:547,6
4WOJTCZAK Urszula 15CZAPELKICZAPLINEKK40-441K 45046500000000146000000014614601:59:42.00+7:587,5
4DAROSZEWSKA Krystyna 28SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-641K 45046500000000146000000014614602:05:29.00+8:217,2
4GAŁKOWSKA Elżbieta 32MARSZ PO ZDROWIETUCZNOK65-691K 45046500000000146000000014614602:15:14.00+9:006,7
4PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 73GOWINOK70-741K 45046500000000146000000014614602:42:04.00+10:485,6
9PUSZKARSKA Małgorzata 14GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAK45-492K 94646500000000142000000014214201:58:47.00+7:557,6
9GRYGOROWICZ Teresa 35KGHM METRACO RUDNALUBINK65-692K 94650460000000142000000014214202:16:34.00+9:066,6
9SAPUŁA Wiktoria 88LUBLINK18-291K 94650460000000142000000014214202:15:41.00+9:026,6
9ZIELIŃSKA Jolanta 91GOSiR OsielskoOSIELSKOK60-642K 94650460000000142000000014214202:05:46.00+8:237,2
9WOROCH Jolanta 106KGHM METRACO RUDNADOPIEWOK55-591K 95046460000000142000000014214202:15:22.00+9:016,6
14MALKIEWICZ Małgorzata 63SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWIERSZYNOK55-592K 144650430000000139000000013913902:13:35.00+8:546,7
14SZYBUT Weronika 94POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK-Dzieci1K 144350460000000139000000013913902:11:31.00+8:466,8
14WITUCKA Karolina 105POZNAŃK-Dzieci1K 144643500000000139000000013913902:08:18.00+8:337,0
17OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 12EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃK50-542K 174646460000000138000000013813801:58:14.00+7:527,6
18LUBAŃSKA Leokadia 60SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(A)2K 184640460000000132000000013213202:26:15.00+9:456,2
19POKŁADOWSKA Joanna 16WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK45-493K 194343430000000129000000012912902:00:40.00+8:027,5
19PRZYBYLSKA Aleksandra 82ELITE TEAMGDYNIAK-Niepełnosprawni(B)1K 194046430000000129000000012912902:26:35.00+9:466,1
19TURZYŃSKA-STOPA Maria 99BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK65-693K 194343430000000129000000012912902:23:04.00+9:326,3
22KUCZYŃSKA Anna 54NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDOBORNIKIK60-643K 224340430000000126000000012612602:13:19.00+8:536,8
23JASTRZĘBSKA-MACKO Marta 39MANOWOK30-391K 234337430000000123000000012312302:27:05.00+9:486,1
23PRZYBORKIEWICZ Gosia 81PIERNIKI TORUŃTORUŃK-Niepełnosprawni(A)3K 234337430000000123000000012312302:46:11.00+11:045,4
25KNITTER Zofia 47BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK-Dzieci3K 254040400000000120000000012012002:21:19.00+9:256,4
25KURCZ Barbara 57WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK50-543K 254040400000000120000000012012002:26:40.00+9:466,1
27LEGOCKA Kinga 30NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASK45-494K 274040340000000114000000011411402:14:05.00+8:566,7
27ŻYWICKA Irena 69BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK60-644K 273737400000000114000000011411402:21:11.00+9:246,4
27ZIELIŃSKA Elżbieta 93NACŁAWK65-694K 273737400000000114000000011411402:39:53.00+10:395,6
30SUPROŃ Marta 164KOSZALINK30-392K 304034340000000108000000010810802:36:02.00+10:245,8
31GUTOWSKA Magdalena 125PAUL TEAMMALBORKK45-495K 313732370000000106000000010610602:19:16.00+9:176,5
32PRACKA Katarzyna 78SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-544K 323432370000000103000000010310302:42:20.00+10:495,5
33WIRKUS Anna 104BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK65-695K 333034370000000101000000010110102:48:19.00+11:135,3
34SZYBUT Roma 93POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK30-393K 34373230000000009900000000999902:50:46.00+11:235,3
Niesklasyfikowani
KRAJEWSKA Hanna 17NWPLPIŁAK18-2950 DNF0 DNF50 DNF DNF DNF DNF DNF--
KASZUBA Zofia 43WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK-Jun.43 DNF0 DNF50 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRĘCKA Irena 52BUDOWOK55-590 DNF0 DNF50 DNF DNF DNF DNF DNF--
TOWARNICKA Izabela 98DAMROKI¸ 19/5K-Niepełnosprawni(B)0 DNF0 DNF50 DNF DNF DNF DNF DNF--
DOLNA-FILIPCZUK Ewelina 30KSK KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYK30-390 DNF0 DNF50 DNF DNF DNF DNF DNF--
KĘSIK Agnieszka 153SWIAT PYTEK U KRYSPINASŁUPSKK30-390 DNF0 DNF46 DNF DNF DNF DNF DNF--
KĘDZIERSKA Karolina 44EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK40-440 DNF0 DNF46 DNF DNF DNF DNF DNF--
PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia 77KSK KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYK-Niepełnosprawni(B)0 DNF0 DNF46 DNF DNF DNF DNF DNF--
RODZIEWICZ Wioletta 85BRAKUSTKAK50-540 DNF0 DNF43 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZDANOWICZ Marta 109DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK40-440 DNF0 DNF43 DNF DNF DNF DNF DNF--
LUDWICZAK Lena 62EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK-Dzieci0 DNF0 DNF43 DNF DNF DNF DNF DNF--
CZERNIEJEWSKA Marta 26EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK45-490 DNF0 DNF40 DNF DNF DNF DNF DNF--
MIŁKOWSKA Jolanta 65TEAM DEAFGDYNIAK-Niepełnosprawni(B)0 DNF0 DNF40 DNF DNF DNF DNF DNF--
UKLEJA Justyna 100POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK30-390 DNF0 DNF40 DNF DNF DNF DNF DNF--
WESOŁOWSKA Anita 103POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK30-390 DNF0 DNF37 DNF DNF DNF DNF DNF--
BANASIK Katarzyna 22DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK30-390 DNF0 DNF32 DNF DNF DNF DNF DNF--
UFEL Marcelina 218MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹK-Jun.50 DNF50 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
RADECKA Krystyna 186CHODZĄCY BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKK80+50 DNF50 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
TUZIMEK Agata 214KUR-TEAMKURÓWK30-3950 DNF50 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZAŁAJ Anna 198KGHM METRACO RUDNALUBINK-Niepełnosprawni(B)50 DNF50 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
GODZIŃSKA Dorota 118BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOK40-4446 DNF50 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOPCZYŃSKA Elżbieta 72POLSKA 2050MIELNOK18-290 DNF50 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
GRZYWOCZ Irena 127MOSINAK70-740 DNF50 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
UFEL Milena 217MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹK-Dzieci50 DNF46 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚWIDERSKA Wioleta 208DEAF KOSZALINKOSZALINK-Niepełnosprawni(B)46 DNF46 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIĘBA Justyna 90WROCŁAWK30-3946 DNF46 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚLUSARCZYK Karolina 206WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Jun.46 DNF46 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
RUDNIK Natalia 189BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK18-29143 DNF46 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
KUTA Marta 156KUR-TEAMKURÓWK55-5943 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZEWCZAK Kamila 200DEAF KOSZALINKOSZALINK-Niepełnosprawni(B)43 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
PŁUCHOWSKA Bernadetta 177KUR-TEAMKURÓWK18-2940 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZEFLER Mariola 217BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK50-5410 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
GODZIŃSKA Paulina 122Bażant NW ElblągMILEJEWOK-Jun.0 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
JANY Katarzyna 134Nordic Walking LubaszCZARNKÓWK30-390 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRAWCZYK Dorota 70DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK60-640 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
MINKIEWICZ Elżbieta 175DRAWSKO POMORSKIEK40-440 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWICKA Agnieszka 180Potęga NordicaPOTĘGOWOK30-390 DNF40 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
PIETRZAK Bogusława 75STOWARZYSZENIE POLSKA 20500MIELNOK65-690 DNF40 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
NAJMUŁA Ewa 77STOWARZYSZENIE POLSKA 2050MIELNOK55-590 DNF40 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
DWORNICKA Anna 115Potęga NordicaPOTĘGOWOK40-440 DNF40 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSTRZEWA Ela 147NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-5443 DNF37 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
WYDRA Agnieszka 230NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-4440 DNF37 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
KUŚMIEREK Beata 155BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK45-4934 DNF37 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWICKA Zuzanna 181Potęga NordicaPOTĘGOWOK-Dzieci0 DNF37 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
TURCZYŃSKA Józefa 133BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK55-590 DNF37 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
W. Iwona 219NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-4437 DNF34 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
SĘDZIK Katarzyna 193LECYMY DURŚBYTOMK45-4930 DNF34 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
MINKIEWICZ Michalina 176stowarzyszenie FILARDRAWSKO POMORSKIEK-Dzieci0 DNF34 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
BABIUCH Halina 74POLSKA 2050MIELNOK60-640 DNF34 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁUCZYŃSKA Jadwiga 73POLSKA 2050MIELNOK50-540 DNF34 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚLUSARCZYK Danuta 205WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK65-6934 DNF32 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZAMOTUŁA - STRZELEC Maryla 216LUBOSTRONIEK60-640 DNF32 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
WRONKO- NIEDZIÓŁKA Nikola 247stowarzyszenie FILARDRAWSKO POMORSKIEK-Dzieci0 DNF32 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
BOLEWICZ Urszula 103stowarzyszenie FILARDRAWSKO POMORSKIEK40-440 DNF32 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZARĘBA Magda 232NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK45-4932 DNF30 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
KARCZEWSKA Edyta 133POZNAŃK45-4926 DNF28 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
KUC - BREJNA Anna 159SZCZECINEKK45-490 DNF26 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
TURZYŃSKA Józefa 212BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK70-7446 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOCOŃ Sylwia 141SIEMIANICEK40-4443 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
JANOWICZ Alina 127KIJKIŻANKI SZCZECINEKSZCZECINEKK65-6940 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
WIŚNIOWSKA Renata 223GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK60-6440 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOMAR Marlena 142WYCHODZĘ Z KIJAMIKONIKOWOK-Niepełnosprawni(A)40 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
MICHALSKA Małgorzata 164KIJKIŻANKI SZCZECINEKSZCZECINEKK55-5940 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
PEPLIŃSKA Grażyna 174NACŁAWK55-5937 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
TORSKA-SZABAŁOWSKA Iwona 211KIJKIŻANKI SZCZECINEKSZCZECINEKK50-5437 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
WECHTA Agnieszka 70KGHM METRACO RUDNAPOLKOWICEK40-4434 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
TKACZYK Marzena 68WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK50-5432 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
GRZEBIENIAK Halina 123NACŁAWK65-6932 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
WIŚNIK Agnieszka 222KIJKIŻANKI SZCZECINEKSZCZECINEKK45-4928 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 103 wynik(ów)