BAŁTYCKI TOUR NORDIC WALKING 2021 - 5 KM
BAŁTYCKI TOUR NORDIC WALKING 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Fundacja Herkules All Sports
Data : 2021-06-12
Miejsce : BAŁTYCKI TOUR 2021
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 215
Wystartowało : 189
Nie ukończyło : 109
Ukończyło : 80
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiKoszalinMielnoSłupskCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Suma
punktów
Czas
łączny
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1WITUCKI Jacek 1POZNAŃM50-541M 15050500000000150000000015015001:39:08.00 6:369,1
1SZAMOTULSKI Henryk 2EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINTRZEBIATÓWM40-441M 15050500000000150000000015015001:41:09.00+00:00:006:448,9
1WOROCH Roman 3KGHM METRACO RUDNADOPIEWOM60-641M 15050500000000150000000015015001:47:37.00+00:00:007:108,4
1BRZOZOWSKI Piotr 4AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-391M 15050500000000150000000015015001:48:39.00+00:00:007:148,3
1KNITTER Michał 5BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-291M 15050500000000150000000015015001:48:27.00+00:00:007:138,3
1PRZYBORKIEWICZ Kriss 80PIERNIKI TORUŃTORUŃM45-491M 15050500000000150000000015015001:55:06.00+00:00:007:407,8
1PUSZKARSKI Adam 83GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM-Dzieci1M 15050500000000150000000015015002:05:56.00+00:00:008:237,1
1RUSINOWICZ Andrzej 87DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM75-791M 15050500000000150000000015015002:07:45.00+00:00:008:317,0
1TOPOREK Rafał 210POLIPACK TEAM GWEPRZODKOWOM-Niepełnosprawni(B)1M 115050500000000150000000015015001:55:14.00+00:00:007:407,8
10PARZYBUT Jan 6POSTĘP PNIEWY TEAMPNIEWYM55-591M 104650500000000146000000014614601:49:10.00+7:168,2
10NOWALIŃSKI Piotrek 67FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKM-Niepełnosprawni(A)1M 104650500000000146000000014614602:04:22.00+8:177,2
12KOPCZEWSKI Dariusz 7WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINM55-592M 125046460000000142000000014214201:51:05.00+7:248,1
12WALCZAK Ryszard 101ZIELONA GÓRAM70-741M 124650460000000142000000014214202:00:31.00+8:027,5
14KASPRZAK Tadeusz 42OSIEKM-Niepełnosprawni(A)2M 145043460000000139000000013913902:07:15.00+8:297,1
14KOSTECKI Wiesław 50NW CZŁAPSKI TEAMNOWY DWÓR MAZOWIECKIM65-691M 144643500000000139000000013913902:05:11.00+8:207,2
16ADAMOWICZ Andrzej 20ŁÓDŹM75-792M 164646460000000138000000013813802:19:50.00+9:196,4
16GRYGOROWICZ Bogdan 36KGHM METRACO RUDNALUBINM-Niepełnosprawni(B)2M 164646460000000138000000013813802:06:34.00+8:267,1
16KOWNACKI Bartłomiej 51LASOWICE WIELKIEM40-442M 164646460000000138000000013813802:01:03.00+8:047,4
16ZMYSŁOWSKI Zygmunt 92Nordic Walking LubaszLUBASZM60-642M 1614646460000000138000000013813801:55:56.00+7:437,8
20KUŚMIEREK Mateusz 9BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-292M 204646430000000135000000013513501:54:30.00+7:387,9
20KRUGIOŁKA Grzegorz 53AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYM30-392M 204646430000000135000000013513502:01:44.00+8:067,4
20WALCZAK Grzegorz 57NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASM45-492M 204346460000000135000000013513502:06:27.00+8:257,1
23FRĄCKOWIAK Roman 8EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃM50-542M 234343460000000132000000013213201:50:49.00+7:238,1
23MARCZAK Tomasz 64KS IDMAR RACING TEAMALEKSANDRIA IM18-293M 234343460000000132000000013213202:00:21.00+8:017,5
25SZYMAŃSKI Stefan 95SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKKIEŹLINYM70-742M 254040500000000130000000013013002:06:22.00+8:257,1
26GÓRAL Andrzej 34KGHM METRACO RUDNABYDGOSZCZM-Niepełnosprawni(A)3M 264346400000000129000000012912902:08:11.00+8:327,0
26PIĄTKOWSKI Józef 75KGHM METRACO.RUDNAPOLKOWICEM75-793M 264343430000000129000000012912902:25:47.00+9:436,2
26TOMCZYK Edward 96MARSZ POZDROWIEPOZNAŃM70-743M 264343430000000129000000012912902:02:51.00+8:117,3
29CIESIELSKI Krzysztof 25FAST WALKERGNIEZNOM65-692M 294337460000000126000000012612602:08:17.00+8:337,0
29MROZIŃSKI Tadeusz 66NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM55-593M 294043430000000126000000012612601:54:53.00+7:397,8
31CZŁAPSKI Krzysztof 27NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-594M 314340400000000123000000012312301:59:57.00+7:597,5
31ZAWADZKI Krzysztof 108WETERANZIELONA GORAM65-693M 314040430000000123000000012312302:09:09.00+8:367,0
33STACHOWICZ Marcin 46BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM30-393M 334337400000000120000000012012002:07:22.00+8:297,1
33PAJĘCKI Adam 69PARAKULOS KOWALKOWALM-Niepełnosprawni(B)3M 334040400000000120000000012012002:36:55.00+10:275,7
35JÓŹWIAK Dominik 41SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-294M 354037400000000117000000011711703:00:33.00+12:025,0
35LUBAŃSKI Tomasz 61SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM60-643M 353737430000000117000000011711702:24:50.00+9:396,2
37KLIMCZAK Adam 45GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM55-595M 373737370000000111000000011111102:04:50.00+8:197,2
38ZIELIŃSKI Andrzej 94NACŁAWM65-694M 383732400000000109000000010910902:19:05.00+9:166,5
39GUTOWSKI Paweł 37PAUL TEAMMALBORKM-Niepełnosprawni(A)4M 393734370000000108000000010810802:26:11.00+9:446,2
39KUSIAK Włodzimierz 58SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKGDAŃSKM70-744M 393437370000000108000000010810802:14:19.00+8:576,7
41DOBRZYŃSKI Adam 29KOSZALINM30-394M 413734340000000105000000010510502:31:35.00+10:065,9
42REHLIS Aleksander 84WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINM30-395M 423432370000000103000000010310302:39:03.00+10:365,7
43KULCZYCKI Jan 56SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKGDAŃSK80-288M70-745M 433234340000000100000000010010002:55:10.00+11:405,1
44PALUCH Paweł 170AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM55-596M 44343232000000009800000000989802:17:02.00+9:086,6
45FRANCZAK Dariusz 31NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-597M 45323034000000009600000000969602:28:22.00+9:536,1
46PRACKI Zbigniew 79SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM55-598M 46303430000000009400000000949402:15:23.00+9:016,6
Niesklasyfikowani
WALCZAK Henryk 102NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDPOZNAŃM80+0 DNF0 DNF50 DNF DNF DNF DNF DNF--
KŁOS Maciej 46NW WYSPA SOBIESZEWSKAGDAŃSKM30-390 DNF0 DNF46 DNF DNF DNF DNF DNF--
JÓŹWIAK Łukasz 130SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)43 DNF0 DNF43 DNF DNF DNF DNF DNF--
PALACH Dariusz 70BILDERSGOŚCICINOM45-4910 DNF0 DNF43 DNF DNF DNF DNF DNF--
PIĄTEK Dariusz 74POLIPACK TEAM GWEGNIEWINOM-Niepełnosprawni(A)0 DNF0 DNF43 DNF DNF DNF DNF DNF--
KUCZYŃSKI Włodzimierz 55NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDOBORNIKIM60-640 DNF40 DNF40 DNF DNF DNF DNF DNF--
ADAMUS Marian 21SILESIA NORDIC TEAMBYTOM-GARDNA WIELKAM70-740 DNF0 DNF40 DNF DNF DNF DNF DNF--
GONIA Krzysztof 148BANINOM55-590 DNF0 DNF28 DNF DNF DNF DNF DNF--
DEMBKOWSKI Ryszard 111OLD SNAKETORUŃM65-69150 DNF50 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
TUZIMEK Jakub 215KUR-TEAMKURÓWM-Jun.50 DNF50 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
CZMOCH Marian 109ŁOSICEM70-74150 DNF46 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
TUZIMEK Adam 216KUR-TEAMKURÓWM-Jun.46 DNF46 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
GWIZDAŁA Zbigniew 125GOŁĄBEKM50-54146 DNF46 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
BOLEWICZ Antoni 104DRAWSKO POMORSKIEM-Dzieci0 DNF46 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
HELWICH Stefan 132KGHM METRACO RUDNAWIELENM65-690 DNF46 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚLUSARCZYK Błażej 207WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM-Dzieci43 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
STANISŁAWSKI Jan 194MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM60-6443 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚLUSARCZYK Grzegorz 53WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM45-4937 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
MIKITYSZYN Dawid 174stowarzyszenie FILARDRAWSKO POMORSKIEM-Niepełnosprawni(B)10 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
POLKOWSKI Piotr 65NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM30-390 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
GWIZDAŁA Bartosz 126GOŁĄBEKM30-39140 DNF40 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSTRZEWA Maciek 146NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-5437 DNF40 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚCIBIOR Robert 204KUR-TEAMKLEMENTOWICEM45-4934 DNF40 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
LUBETZKI Adam 236DRAWSKO POMORSKIEM-Niepełnosprawni(A)0 DNF40 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
TICHORYK Volodymir 76STOWARZYSZENIE POLSKA 2050MIELNOM18-290 DNF40 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
CETERA Janusz 24EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINDZIWNÓWEKM-Niepełnosprawni(A)40 DNF37 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
SKWIROWSKI Paweł 208stowarzyszenie FILARDRAWSKO POMORSKIEM-Niepełnosprawni(B)0 DNF37 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
BARCZAK Tomasz 78STOWARZYSZENIE POLSKA 2050KOSZALINM45-490 DNF37 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
SIKORSKI Tomasz 207stowarzyszenie FILARDRAWSKO POMORSKIEM45-490 DNF34 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
STRZELEC Jan 211LUBOSTRONIEM60-640 DNF34 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
BERCZYŃSKI Henryk 71NADLEŚNICTWO OKONEKOKONEKM65-690 DNF34 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
KARCZMARSKI Krzysztof 134IPA RADOMKOZIENICEM60-6434 DNF32 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
LASKOWSKI Dariusz 166stowarzyszenie FILARDRAWSKO POMORSKIEM-Niepełnosprawni(A)0 DNF32 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
WYSOCKI Gabriel 107BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM-Dzieci46 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
PAWLAK Sebastian 71STARA MUSZELKAGDAŃSKM45-4946 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
WIŚNIOWSKI Jerzy 224GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM60-6440 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
KWIATKOWSKI Dariusz 72KTP STAIZA MUSZELKAGDAŃSKM50-5440 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
WECHTA Paweł 69KGHM METRACO RUDNAPOLKOWICEM45-4940 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
LEWANDOWSKI Marian 157BIAŁOGARDM70-74137 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
DQGRZYWOCZ Bernard 128KGHM METRA CORUDNAMOSINAM70-7410 DQ0 DQ0 DQ DQ DQ DQ DQ--
Znaleziono 86 wynik(ów)