BEST FRIENDS DRUGIE STARCIE
Organizator : Igrzyska Bohaterów
Data : 2023-11-20
Miejsce : Polska
Dystans : 1000 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 192
Wystartowało : 96
Nie ukończyło : 82
Ukończyło : 14
Na trasie : 82
Wyniki PDF :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1
  
Poniżej dystansu minimalnego: 200,0 km
1PAWŁESA Małgorzata
PIOTROWSKA Gabriela
125WARSZAWA
PIASECZNO
Najlepsze kumpeleWyzwanie
2MROZEK Magdalena
D Joanna
148JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
Najlepsze kumpeleLambadziary
3SABAT Agnieszka
BIENIECKI Mirosław
144SANOK
GLIWICE
Para mieszana ledwo zakochanaDream Team 2
4JANAS ANTOLAK Agata
KOCOT Katarzyna
80KOŚCIELISKO
ZAKOPANE
Najlepsze kumpeleHOP SIUP DZIKIE BABY
5TRZCIŃSKA Joanna
HUBA Agnieszka
1JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
Najlepsze kumpeleHubaBuba
6JERSZ Angelika
JERSZ Adriana
23JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpeleDrużyna J
7ŁASTÓWKA Marzena
ŁASTÓWKA Zuzanna
55JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpeleRazem możemy więcej
8BOSIACKA Marta
CHUCHRO Michal
63SOSNOWIEC
WOLA
Para mieszana ledwo zakochanaROFR 8
9JASTRZĘBSKA Ewa
JASTRZĘBSKI Igor
10JASTRZĘBIE ZDRÓJ
ŻORY
Para mieszana ledwo zakochanaMama&Syn
10BARTKÓW Dominik
CEBULSKA Magdalena
107BIELSKO-BIAŁA
DĄBROWA GÓRNICZA
Para mieszana ledwo zakochanaROFR1
11JAWOREK Łukasz
WYDRA Czywygra
119TRZCIANY
WARSZAWA
Najlepsi kumpleROFR7
12ANIOŁ-BARLIK Agnieszka
BARLIK Franek
117JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Para mieszana ledwo zakochanaŻółwiki
13SITKO Dagmara
KOSOWICZ Maciej
35GLIWICE
GLIWICE
Para mieszana ledwo zakochanaBest Team
14S Andrzej
SIKORSKI Igor
101POZNAŃ
WARSZAWA
Najlepsi kumpleASIS
15KAMINSKI Kasia
KLIMCZAK Marek
47KREFELD
OŚWIĘCIM
Para mieszana ledwo zakochanaROFR 5
16MIELAŃCZYK Patrycja
MIELAŃCZYK Mateusz
96WODZISŁAW ŚLĄSKI
WODZISŁAW ŚLĄSKI
Para mieszana ledwo zakochanaPat&Mat
17ANDROSZ Joanna
BAŁAZY Krzysztof
21RYBNIK
RACIBÓRZ
Para mieszana ledwo zakochanaDream Team
18STOPIŃSKA Barbara 179CHORZOWNajlepsze kumpeleBiegusiem
19NIESŁONY Ryszard 176CHORZOWNajlepsi kumpleMALINOWE GWIAZDY
20SZYMCZYŃSKI Jarosław Marian 69CZĘSTOCHOWANajlepsi kumpleROFR9
21IDZIKOWSKA Elżbieta
IDZIKOWSKA Urszula
108JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpeleMama&Córka
Znaleziono 21 wynik(ów)