BEST FRIENDS
Organizator : Igrzyska Bohaterów
Data : 2021-12-01
Miejsce : Polska
Dystans : 600 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 140
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 140
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1GĄSIOREK Janusz
GĄSIOREK Beata
113LIBIĄŻ
LIBIĄŻ
 X 37Biegające Biedronki10102:27:062401:35:14600,06000000,0000:14244,7
2LIS Monika
GRABOWSKA-CYBULA Sylwia
178MARKI
MARKI
 K 41STRUGA WALKING10200:24:052377:33:57588,0600000-12,0370:021 464,8
3BABINICZ Rafał
DZIĘGIELEWSKA Anna
33BOGATYNIA
PŁOCK
 X 40Marudy10602:36:522394:46:56581,5600000-18,5410:16222,4
4JAWOREK Łukasz
PASLAWSKA Irma
165TRZCIANY
BRÜGGEN
 X 38ROFR#910200:38:162400:51:31580,1600000-19,9420:03909,5
5WALCZAK Emilia
WALCZAK Krystyna
225JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
 K 46MAMA i CÓRKA11001:57:002211:29:00570,0570000-30,0000:12292,3
6ŻARSKA Katarzyna
ŁASTÓWKA Marzena
61JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 42Leniwce ruszają10600:45:102329:25:22563,7600000-36,2800:04748,9
7CIEMIĘGA Agnieszka
CIEMIĘGA Izabela
132JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 45Daleko jeszcze?11002:06:132401:17:30555,0600000-45,0300:13263,8
8PIWOŃSKA Ada
PIWOŃSKI Marcin
95PODBUCZE
PODBUCZE
 X 42Cudowni i fantastyczni11001:05:222401:00:06554,0590600-46,0200:07508,5
9KWIATKOWSKI Tomasz
SUKIENNIK Aleksandra
208BIERUŃ
BIERUŃ
 X 43Viking Training Center II11000:55:392328:52:23553,5553494-46,5060:06596,8
10KUPCZYK Radosław
KUPCZYK Małgorzata
56NOWY TARG
NOWY TARG
 X 39Tu & Tam10507:05:222405:57:16545,2600000-54,7900:4676,9
11MUSIAŁ Kamila
SOŚNIAK Michał
115KATOWICE
KATOWICE
 X 41Bubuś team ☺10701:18:312401:18:58544,6600000-55,4140:08416,2
12STACHOWICZ Beata
OSIAL Anita
102PŁONSK
PŁOŃSK
 K 44No Way Team10901:48:522399:57:15539,8600000-60,2210:12297,5
13GAWŁOWSKA Dominika
ZAHRAJ Renata
69SKOCZÓW
SKOCZÓW
 K 43Cztery Ręce :)10700:28:042400:27:47530,5600000-69,4600:031 134,2
14SŁOWIK Marta
NORWA Sylwester
147ROERMOND
PATKÓW
 X 44ROFR 1011001:02:411800:50:23491,3491280-108,7200:07470,2
15GAWRONSKI Romuald
GAWROŃSKI Mateusz
100KAMYK
KAMYK
Najlepsi kumple2M 10GAWRONECZKI11000:33:072400:26:24477,8589730-122,1700:04865,7
16CHODOROWSKA Janina
SROCZYŃSKA Maria
175JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 48Sikorki11001:28:502137:57:23477,8477780-122,2200:11322,7
17ŻAK Olga 181JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsze kumpele1K 49Olga i Rafał11002:48:402400:27:27471,9475207-128,0850:21167,9
18KRÓLIKOWSKA Alicja
ZAWISŁA Halina
247SUSZEC
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 50QUO VADIS11000:49:011824:40:14460,5460504-139,4960:06563,7
19ARODŹ Andrzej 166BARTOSZYCENajlepsi kumple3M 11Dziadki Aleksandra11001:39:382041:38:06458,4458401-141,5990:13276,1
20HŁĄD Izabella
SZTWIERTNIA Inga
104USTROŃ
USTROŃ
 K 47tuczniaki11001:02:182400:34:26440,1487245-159,8660:08423,9
21SZYMCZYŃSKI Jarosław Marian
NATURA Edyta
215CZĘSTOCHOWA
NAŁĘCZÓW
 X 46ROFR1211000:28:262136:30:22433,4433392-166,6080:03914,5
22WYDRA Czywygra
MALECKA Renata
139WARSZAWA
HEESCH
 X 45ROFR611001:14:412401:00:49425,4457626-174,5540:10341,8
23KOŁODZIEJCZYK Tomek
CIAPA Marcin
122ŁÓDŹ
ZDUŃSKA WOLA
 M 12żonę wziąłeś sobie sam11002:26:172352:49:13414,2419217-185,7830:21169,9
24WLAZŁY Damian
MAŁCZAK Grzegorz
206LUBLINIEC
LUBLINIEC
 M 13Biegiem przez życie11000:58:121848:25:06412,3412336-187,6640:08425,1
25GOLAK-WEGIERA Katarzyna
WEGIERA Grzegorz
179ROKIETNICA
ROKIETNICA
 X 47ROXKIJE Kasia i Grześ11002:06:242248:59:12406,8406818-193,1820:18193,1
26RASEK Mariusz
RASEK Anna
187CHORZÓW
CHORZÓW
 X 48Robodomik11000:12:382354:49:19393,0392950-207,0500:011 866,3
27TYS Małgorzata
KOWNACKI Arkadiusz
126DĄBROWA GÓRNICZA
WITKOWO
 X 49"Quo curris"11001:22:012352:40:19365,0379528-234,9890:13267,0
28BEŚKA Rafał 195JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsi kumple4M 14LecęBoChcę11002:16:212185:13:41357,5357527-242,4730:22157,3
29RAGAN Małgorzata
KUSIAK Elżbieta
75JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 52Rezerwa Złota11001:37:122162:42:34344,6344628-255,3720:16212,7
30ŁANUCHA Mariola
SURY-WOLNIEWICZ Kamila
20JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 51Pussycat na 5+11002:01:392377:23:52330,6345440-269,4500:22163,0
31GANCARCZYK Karolina
GANCARCZYK Adam
5JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 X 51Biegowe Wariaty11001:55:572387:10:56319,6347399-280,4470:21165,4
32BOSIACKA Marta
BOROWIEC Renata
138ŚWIĘTOCHŁOWICE
DYMINY
 K 53ROFR#211001:58:561810:31:33319,5319533-280,4670:22161,2
33BIERNAT Agnieszka
CZAJKA Mariusz
106JASTRZĘBIE ZDRÓJ
STUDZIONKA
 X 50AiM11003:33:192400:40:58317,2351329-282,8070:4089,2
34ZIEBRO Grzegorz
KRAWCZYK Paweł
103SOSNOWIEC
SOSNOWIEC
 M 16Black Paw Matters11001:21:541635:44:47315,9315880-284,1200:15231,4
35KARAŚ Jacek
ZIENTAL Grzegorz
141POZNAŃ
BĘDZIN
 M 15ROFR60011000:37:422405:23:26312,1320735-287,8850:07496,7
36REYMANN Milena
MATUSZCZYK Renata
265JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 54Stare Rury nie rdzewieją11000:16:081629:09:00302,3302260-297,7400:031 124,1
37CZACHOROWSKI Pawel
BRUZDA Iwona
274LANGENHAGEN
SKAWINA
 X 52Gazela i Dzik11001:11:34553:04:46295,7295740-304,2600:14247,9
38MADEJ Kasia
MADEJ Dariusz
84CAMBRIDGE
KROSNO
 X 53Darek & Kasia11002:05:391561:10:07294,0294016-305,9840:25140,4
39ŻERUŃ Małgorzata
ŻERUŃ Łukasz
85BIAŁYSTOK
BIAŁYSTOK
 X 54Podlaskie Włóczykije11006:00:422352:49:05268,1268080-331,9201:2044,6
40ROSTALSKA Violeta
ADAMCIO Ewa
243OSTRÓW WIELKOPOLSKI
RASZKÓW
 K 55Dziewczyny 50+11000:57:571704:49:01255,1255070-344,9300:13264,1
41STEFANOWICZ Monika 222KRAKÓWNajlepsze kumpele2K 56Do boju!11000:51:001681:00:01247,1247060-352,9400:12290,7
42WAWOCZNY Anita
RADZIEWICZ Renata
262JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
WISŁA WIELKA
 K 57Nira i Holi11001:16:281586:17:00245,5245510-354,4900:18192,6
43KILON Marcin
KALETA Paweł
196TRZEBINIA
WOLA FILIPOWSKA
 M 17Szwagry 😎11005:03:472281:25:43226,5226541-373,4591:2044,7
44ROSTALSKA Martyna
SCHMIDT Bartłomiej
214OSTRÓW WIELKOPOLSKI
OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 X 55Bar-Mar11001:21:102232:18:26222,9222930-377,0700:21164,8
45KUCHARSKA Katarzyna
GASTOŁ Dorota
280WARSZAWA
WARSZAWA
 K 59Kate&Doroo11000:26:51960:19:51220,8220781-379,2190:07493,4
46CZERWIŃSKA Klaudyna
GOŁOFIT Edyta
153RYBNIK
RYBNIK
 K 60Opel Girls11008:44:451704:49:14211,4211445-388,5552:2824,2
47SADLOK Anna
ŁAGOSZ Ewelina
161JAWISZOWICE
BRZEZINKA
 K 58AnaLina11002:19:022395:34:22210,8222228-389,1900:3991,0
48GADAJ Julita
WRZEŚNIAK Karolina
172WŁOCŁAWEK
GDAŃSK
 K 61POGADAJMY11001:10:00960:15:41207,7207650-392,3500:20178,0
49ESKA-WOJCIECHOWSKA Aleksandra
ŚWITOŃ Dariusz
41OSTRÓW WIELKOPOLSKI
OSTRZESZÓW
 X 56A(niołek) i D(iabełek)11000:36:162284:18:13202,9214167-397,1210:10335,6
Poniżej dystansu minimalnego: 200,0 km
50WRÓBEL Dariusz
ŚWIERSZCZ Aneta
78WARSZAWA
WARSZAWA
 X 57Wróbel & Świerszcz11001:07:482208:49:03115,5200135-484,4960:35102,2
Niesklasyfikowani
DNCSTRZAŁKA-LECH Magdalena 112ŻORYNajlepsze kumpeleB&M Avengers11000:48:462280:27:44137,1137090-462,9100:21168,7
DNCOLCZYK Leokadia
OLCZYK Henryk
241JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Krasocki Team11003:19:361705:44:3396,796740-503,2602:0329,1
DNCSAMOSIEJ Anna
SAMOSIEJ Wojciech
158ŁÓDŹ
ŁÓDŹ
Samoski11004:03:23673:37:0052,152101-547,8994:4012,8
DNCKUBARSKA Anna 236JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsze kumpeleTuptasie11000:46:591200:40:3533,733680-566,3201:2343,0
DNCMYŚLIWIEC Bogdan
MYŚLIWIEC Bernadeta
238JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Papużki Nierozłączki11003:18:5224:43:4117,617580-582,42011:185,3
Znaleziono 55 wynik(ów)