BEST FRIENDS
Organizator : Igrzyska Bohaterów
Data : 2021-12-01
Miejsce : Polska
Dystans : 600 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 140
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 140
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ZALEWSKA Barbara
GŁÓWCZYK Izabella
282JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 1Team GZ Bis1411:03:53243:49:06500,36000000,0001:1945,2
2ZĄBCZYŃSKI Dominik
TORBIŃSKI Wiesław
1JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 M 1Czym starsi tym twardsi1506:43:42241:14:50406,5600000-93,8700:5960,4
3BUGAJEWSKA Anna
GOCEJNA Beata
21PŁOŃSK
PŁOŃSK
 K 2Siostry ABBG1605:50:14251:00:29381,7600000-118,6270:5565,4
4ZĄBCZYŃSKI Dominik
SZWED Krzysztof
250JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
LUBLINIEC
 M 2Wilcza Wataha1903:11:08241:23:08315,9600000-184,4600:3699,2
5BUGAJEWSKA Anna
SZCZYGIEŁ Sławomir
219PŁOŃSK
PŁOŃSK
 X 2Para łączona od dawna zaprzyjaźniona :-)2005:28:12243:33:40290,1600000-210,2741:0753,0
6RUNOWSKA Monika
CZARNOWSKA Kasia
270POZNAŃ
POZNAŃ
 K 21K&M Positive Always6302:00:25249:40:52281,6600000-218,7000:25140,3
7RAŹNIAK Beata
PASŁAWSKA Katarzyna
65JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 3My we Dwie.....2105:07:39240:43:23275,8600000-224,5161:0653,8
8KORDZIŃSKI Kazimierz Franciszek
SZWED Krzysztof
156LUBLINIEC
LUBLINIEC
 M 3Meta & Mafia2801:18:06240:57:17275,1600000-225,2860:17211,3
9SALAMANDRA Jolanta
SALAMANDRA Arkadiusz
77WOLA
WOLA
 X 4Salamandry zimą nie śpią2613:27:34248:51:39253,5600000-246,8383:1118,8
10KOLAT Jadwiga
KRZYK Małgorzata
8JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
KRAKÓW
 K 5Lecimy w Trupa2903:26:37241:29:33250,0600000-250,3300:4972,6
11HADALA Ryszard
HADAŁA Dorota
245ZABRZE
ZABRZE
 X 3Napędzani Dziećmi2503:06:17240:37:54234,3600000-266,0520:4775,5
12DEJEWSKA Arleta
BAŁA Justyna
23JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 11Dobiegniemy Przed Wami4303:12:37250:52:17225,2600000-275,1770:5170,1
13KOŻUCH Sławomir
KOŻUCH Katarzyna
89BIELSKO BIAŁA
BIELSKO BIAŁA
 X 5Rodzinka.pl2803:39:02241:12:55218,4600000-281,9301:0059,8
14KRAKOWCZYK Karolina
SITARZ Kazimierz
68GOŁKOWICE
RYBNIK
 X 7Łapacze Zachodów Słońca3104:11:00194:01:00218,4600000-281,9801:0852,2
15OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta
PAJĄK Małgorzata
268JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 6Migotki3205:06:27240:26:38213,0600000-287,3301:2641,7
16WINIARSKI Dariusz
WINIARSKA Ewa
43BOGATYNIA
BOGATYNIA
 X 9Pucki-Team3304:58:00241:22:00212,1600000-288,2031:2442,7
17AUGUSCIK Ewelina
MYŚLIWIEC Barbara
24JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 29Nadziane Muszelki :)7202:35:52246:19:26208,9600000-291,4440:4480,4
18ZALEWSKA Barbara
GŁÓWCZYK Izabella
29JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 4Team GZ2900:19:59240:56:33206,4600000-293,9200:05619,8
Poniżej dystansu minimalnego: 200,0 km
19SABAT-SKWARECKA Magdalena
SOCHACKA Elżbieta
87GÓRA KALWARIA
GÓRA KALWARIA
 K 7Szybkie i Wściekłe3906:08:05243:58:46199,6600000-300,7151:5032,5
20PŁASKA Barbara
PŁASKA Grzegorz
31JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 6Marudne małżeństwo3002:52:33241:34:59194,3600000-306,0600:5367,6
21JASTRZĘBSKI Igor
JASTRZĘBSKA Ewa
248JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 8Mom&Son3101:25:00242:03:00194,2600000-306,1100:26137,1
22GRZONKA Andrzej 135JASTRZEBIE-ZDROJNajlepsi kumple1M 5Torcik pomoscik3202:29:55241:07:21194,2600000-306,1400:4677,7
23KLIMCZAK Marek
KAMINSKI Kasia
148OŚWIĘCIM
KREFELD
 X 13ROFR14101:14:00216:50:27188,2600000-312,0940:23152,6
24JASIŃSKI Maksymilian
ZAWIERUCHA Aleksander
49JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
ŻORY
 M 6,,W góry idziemy'' MARO Team 15813:22:41246:29:26187,3600000-313,0724:1714,0
25JANKO Sylwia
ADAMCZUK-SKOTNICKA Urszula
253JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDROJ
 K 22Drużyna nowej ziemi6403:14:41240:43:00160,7600000-339,6101:1249,5
26OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta
PAJĄK Małgorzata
18JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 10Migotki Walczące4304:33:07244:30:01158,5600000-341,8101:4334,8
27MĄDRY Grzegorz
SZCZUDLIK Małgorzata
14TRZEMESZNO
TRZEMESZNO
 X 11Trzemeszeńskie Dziki3901:26:12241:05:20154,6600000-345,7600:33107,6
28HELIOSZ Agnieszka
SZKATUŁA Henryk
30KROSTOSZOWICE
WODZISLAW ŚL.
 X 12Miłośnicy wschodów i zachodów4003:42:50169:47:19148,9600000-351,4801:2940,1
29MAZUR Katarzyna
PŁUCHOWSKA Grażyna
39ZABŁOCIE
BIELSKO-BIAŁA
 K 16Świry z Podbeskidzia5810:06:32240:33:26144,6600000-355,7364:1114,3
30PERKOWSKA Daria
DROBIAK Kornelia
101JASTRZEBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 8Love message4105:01:53240:16:00143,9600000-356,4302:0528,6
31POPOV Sergii
ŁUKAWSKI Tomek
183WARSZAWA
BYDGOSZCZ
 M 7B4Dziady6301:48:54245:37:43141,5600000-358,8070:4678,0
32KRÓLIKOWSKA Alicja
ZAWISŁA Halina
247SUSZEC
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 50QUO VADIS11001:54:13240:40:14138,3460504-362,0530:4972,6
33BADACH Agnieszka
MYŚLIWIEC Monika
2JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 12Czasami na diecie5003:14:05241:19:39132,0600000-368,3801:2840,8
34ZUZA-WITKOWSKA Anna
WASIELEWSKA Anetta
12BYDGOSZCZ
BYDGOSZCZ
 K 19Dreptusie Team6302:40:44240:30:42131,9600000-368,4851:1349,2
35MATOGA Urszula
TOPÓR Anna
10SIEPRAW
KRAKÓW
 K 14Może Kawa Pomoże5102:51:20241:20:10128,5600000-371,8411:2045,0
36PRZYBYŁA Magdalena
MIKETA Marek
170RYDUŁTOWY
RYBNIK
 X 16har-eM4802:47:09248:48:45126,7600000-373,5941:1945,5
37GORZELAK Joanna
GORZELAK Zbigniew
272JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 15Lazy PANDAS4703:27:51243:05:02126,7600000-373,6641:3836,6
38TALAROWSKI Paweł
TALAROWSKA Agnieszka
129KRASNYSTAW
KRASNYSTAW
 X 35Talary9200:47:07241:51:34126,6600000-373,7000:22161,3
39WTULICH Arkadiusz
WTULICH - BORKOWSKA Anna
63WŁOCŁAWEK
SIEDLIN
 X 18Bro & Sis5401:49:13241:09:26126,5600000-373,8870:5169,5
40MÜLLER Bernard
MÜLLER Dorota
259LUBLINIEC
LUBLINIEC
 X 21ActivFisie6702:27:23254:58:53123,4600000-376,9261:1150,2
41BUGAJEWSKA Anna
S Marek
256RUMIA
RUMIA
 X 25CrossBox Kaszuby7407:51:08248:59:14120,8600000-379,5823:5415,4
42CZACHOROWSKI Pawel
BRUZDA Iwona
274LANGENHAGEN
SKAWINA
 X 52Gazela i Dzik11001:36:51241:04:46119,0295740-381,3350:4873,7
43WOLAK Krystyna
SMAGACZ Zyta
34JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE -ZDRÓJ
 K 18Dwie Laski6305:29:08240:26:27118,4600000-381,9602:4621,6
44KUPCZYK Radosław
KUPCZYK Małgorzata
56NOWY TARG
NOWY TARG
 X 39Tu & Tam10502:54:54197:57:16118,1600000-382,2901:2840,5
45MĄCZKA Zbigniew
ŻYŁKOWSKA Krystyna
120TORUŃ
TORUŃ
 X 10Forever Young Team3601:39:02245:15:12117,7600000-382,6900:5071,3
46BRZEZINA Eliza
BRZEZINA Teresa
47JANKOWICE
JANKOWICE
 K 40Let’s go10002:28:57241:53:44117,6600000-382,7051:1547,4
47PABIAN Kamil
CZYZ Jacek
213JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
CIESZYN
 M 8Koalicja Cesarska8801:52:23240:51:38116,6600000-383,7800:5762,2
48TRZCIŃSKA Joanna
HUBA Agnieszka
131JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 38Huba&Buba9802:45:35206:35:50116,2600000-384,1421:2542,1
49BIERNAT Agnieszka
CZAJKA Mariusz
106JASTRZĘBIE ZDRÓJ
STUDZIONKA
 X 50AiM11002:12:29240:40:58115,4351329-384,9801:0852,2
50SZCZUCHNIAK Grzegorz
SZCZUCHNIAK Adriana
62JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 X 28Byle do przodu8202:10:36256:20:46115,3600000-385,0731:0753,0
51WOLNY Ania
BORUS Joanna
92CIESZYN
CIESZYN
 K 35Kaj my som?8403:02:29241:49:16114,6600000-385,7531:3537,7
52PARZYCH Renata
SZWARLIK Bożena
110JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 13Zespół Niespokojnych Nóg5101:33:25240:43:24109,1600000-391,2100:5170,1
53DĘBOWSKA Beata
DĘBOWSKI Sylwester
16JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 23Dębuski6904:55:25245:41:52103,4600000-396,9022:5121,0
54WIELGOS Magdalena
WIELGOS Rafał
209RUDA ŚLĄSKA
RUDA ŚLĄSKA
 X 26Kotek goni Myszkę7512:00:00228:00:00102,7600000-397,6707:008,6
55MIKOŁAJEC Bernadeta
MIKOLAJEC Andrzej
117BRENNA
BRENNA
 X 36Razem ab9600:25:20241:57:36101,4600000-398,9600:14240,1
56BETAŃSKA Aneta
GŁUSZAK Aleksandra
37JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE -ZDRÓJ
 K 9Truptające żony4302:19:10240:49:3599,6600000-400,7101:2343,0
57SKOMRA-GAJDA Renata
MATUSZCZAK Kinga
255JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 20Nocny patrol6304:32:40217:27:5696,7600000-403,6592:4921,3
58BAJOR Aneta
WLOSZCZYNSKA Marta
144ŻORY
MONACHIUM
 K 32ROFR 38301:45:14240:26:2596,3600000-404,0671:0554,9
59JASIŃSKI Maksymilian
ZAWIERUCHA Aleksander
276JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
ŻORY
 M 4,,W góry idziemy'' MARO Team 23102:55:28247:49:5195,8600000-404,5181:4932,8
60BURY Jarosław
KOWALIK Anna
168LUBLINIEC
LUBLINIEC
 X 20Turyści6001:54:06192:44:1995,0600000-405,3071:1250,0
61POŁOMSKA Edyta
POŁOMSKI Grzegorz
124RYDUŁTOWY
RYDUŁTOWY
 X 17Połomscy Team5401:47:13216:16:3693,4600000-406,9101:0852,3
62WAWOCZNY Anita
RADZIEWICZ Renata
262JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
WISŁA WIELKA
 K 57Nira i Holi11001:20:00218:17:0092,6245510-407,7000:5169,5
63BAJOR Rafał
GOSTOMSKA Małgorzata
143ŻORY
CZEMPIŃ
 X 19ROFR 55500:15:58240:27:0190,5600000-409,8720:10340,0
64BAJCAR Beata
PUDA Dorota
186CHYBIE
MNICH
 K 39Doris&Beti Team9901:36:29242:52:1589,2600000-411,1181:0455,5
65DOLAŚ Danuta
CZURYŃSKA Wiolka
140KRAKÓW
GDYNIA
 K 15ROFR 75701:10:47210:59:5089,0600000-411,3810:4775,4
66BABINICZ Rafał
DZIĘGIELEWSKA Anna
33BOGATYNIA
PŁOCK
 X 40Marudy10601:53:12198:47:3888,2600000-412,0951:1646,8
67CIUŁA Tomasz
PIERZCHAŁA Anna
146KRAKÓW
JAWORZNO
 X 33ROFR 49101:01:51211:27:0086,5600000-413,8490:4283,9
68LIS Monika
GRABOWSKA-CYBULA Sylwia
178MARKI
MARKI
 K 41STRUGA WALKING10202:13:44241:33:5786,2600000-414,1571:3338,7
69WLAZŁY Damian
MAŁCZAK Grzegorz
206LUBLINIEC
LUBLINIEC
 M 13Biegiem przez życie11001:21:42185:45:4986,0412336-414,3290:5663,2
70STAŚKIEWICZ Beata
ZAJĄCZKOWSKA Emilia
27JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 23Socjal Corpo Group6400:33:16193:34:3383,6600000-416,7800:23150,7
71GĄSIOREK Janusz
GĄSIOREK Beata
113LIBIĄŻ
LIBIĄŻ
 X 37Biegające Biedronki10102:12:29192:07:4083,1600000-417,2411:3537,6
72SKRZYPIEC Monika
SKRZYPIEC Marcin
201CHORZÓW
CHORZÓW
 X 32Tańczący z wilkami8901:13:00240:54:2482,7600000-417,6000:5268,0
73PYTEL Renata
PYTEL Bartłomiej
231PIELGRZYMOWICE
PIELGRZYMOWICE
 X 24Pytlusie6902:19:08245:28:0882,0600000-418,3551:4135,4
74WYDRA Czywygra
MALECKA Renata
139WARSZAWA
HEESCH
 X 45ROFR611002:13:55217:00:4981,8457626-418,5801:3836,6
75KOLAT Jadwiga
KRZYK Małgorzata
234JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
KRAKÓW
 K 27Lecimy w Trupa na Bis7100:32:16241:02:0281,3600000-419,0270:23151,2
76ŻARSKA Katarzyna
ŁASTÓWKA Marzena
61JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 42Leniwce ruszają10601:46:05241:25:2278,0600000-422,3901:2144,1
77CIEMIĘGA Agnieszka
CIEMIĘGA Izabela
132JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 45Daleko jeszcze?11002:53:54217:17:3077,8600000-422,5502:1426,8
78BOSIACKA Marta
BOROWIEC Renata
138ŚWIĘTOCHŁOWICE
DYMINY
 K 53ROFR#211000:56:22240:47:3075,4319533-424,9190:4480,3
79NIEDZIOŁKO Bożena
PŁAZA Monika
116JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 33Turbo trampki8301:17:00217:22:0074,9600000-425,4301:0158,4
80KORYCKA Mariola
BRATEK Magdalena
163ZGIERZ
ZGIERZ
 K 30Szalone One7801:55:42216:50:3574,5600000-425,8051:3338,7
81WRZESIŃSKA Kasiola
ZAJĄCZKOWSKA Bożena
52ŁÓDŹ
ŁĘCZYCA
 K 28Parchate Babusy7101:15:46169:04:2573,7600000-426,6101:0158,4
82GAWŁOWSKA Dominika
ZAHRAJ Renata
69SKOCZÓW
SKOCZÓW
 K 43Cztery Ręce :)10701:48:05240:27:4772,1600000-428,2681:2940,0
83ŁANUCHA Mariola
SURY-WOLNIEWICZ Kamila
20JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 51Pussycat na 5+11002:18:25241:23:5271,5345440-428,8201:5631,0
84REYMANN Milena
MATUSZCZYK Renata
265JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 54Stare Rury nie rdzewieją11001:45:36261:09:0071,2302260-429,1201:2840,5
85MADEJ Kasia
MADEJ Dariusz
84CAMBRIDGE
KROSNO
 X 53Darek & Kasia11000:58:18241:10:0770,3294016-430,0330:4972,4
86TYMAN Anna
PILCH Zygfryd
177JASTRZĘBIE ZDRÓJ
KATOWICE
 X 29Śląscy wędrowcy8302:36:35240:58:0168,9600000-431,4232:1626,4
87OSIAL Mariusz
ORLIŃSKA Edyta
26PŁOŃSK
PŁOŃSK
 X 22Ociec&Matke6800:42:00213:24:3368,8600000-431,5370:3698,3
88RASEK Mariusz
RASEK Anna
187CHORZÓW
CHORZÓW
 X 48Robodomik11000:57:20242:49:1968,4392950-431,9820:5071,5
89BURZYŃSKA Beata
BURZYŃSKA Barbara
108KATOWICE
KATOWICE
 K 37Basbetki9501:18:55240:51:2761,9600000-438,4101:1647,1
90SŁOWIK Marta
NORWA Sylwester
147ROERMOND
PATKÓW
 X 44ROFR 1011000:44:34240:50:2361,5491280-438,8100:4382,8
91WALCZAK Emilia
WALCZAK Krystyna
225JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
 K 46MAMA i CÓRKA11001:03:00243:29:0061,0570000-439,3401:0158,1
92ZIEBRO Grzegorz
KRAWCZYK Paweł
103SOSNOWIEC
SOSNOWIEC
 M 16Black Paw Matters11000:32:25244:03:1560,4315880-439,8990:32111,9
93ZAŁĘSKA Magdalena
ZIOBRO Kamila
264JASTRZĘBIE ZDRÓJ
SOSNOWIEC
 K 17K&M z aparatem na plecach6002:47:56241:00:3659,7600000-440,5952:4821,3
94GUZIŃSKI Dariusz
ADASIAK Beata
45PABIANICE
KSAWERÓW
 X 14FRIENDS FN54403:37:01242:43:3459,5600000-440,8903:3916,4
95CHODOROWSKA Janina
SROCZYŃSKA Maria
175JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 48Sikorki11002:00:38217:57:2359,3477780-441,0902:0229,5
96ARODŹ Andrzej 166BARTOSZYCENajlepsi kumple3M 11Dziadki Aleksandra11002:12:49241:38:0658,9458401-441,3932:1526,6
97GANCARCZYK Karolina
GANCARCZYK Adam
5JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 X 51Biegowe Wariaty11000:55:47244:48:2857,8347399-442,5320:5762,2
98GADAJ Julita
WRZEŚNIAK Karolina
172WŁOCŁAWEK
GDAŃSK
 K 61POGADAJMY11001:46:00192:15:4156,0207650-444,3701:5331,7
99GAWRONSKI Romuald
GAWROŃSKI Mateusz
100KAMYK
KAMYK
Najlepsi kumple2M 10GAWRONECZKI11000:51:26240:26:2455,9589730-444,4900:5565,2
100SZYMCZYŃSKI Jarosław Marian
NATURA Edyta
215CZĘSTOCHOWA
NAŁĘCZÓW
 X 46ROFR1211002:10:36216:30:2254,1433392-446,2862:2424,8
101CZAJKA Karolina
DĄBROWSKI Damian
216ESSEN
ESSEN
 X 27Perełka i Miś8201:25:17240:59:1251,2600000-449,1401:3936,0
102MAZUR Małgorzata
NALEWAJKA Wioleta
224JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 24Przebudzone :)6602:21:40240:48:3949,7600000-450,6002:5021,1
103TRYNISZEWSKA Anna
WYSZKOWSKA Paulina
51WIĄZOWNA
WARSZAWA
 K 34Najlepsze kumpele8401:25:11240:07:1349,1600000-451,2221:4434,6
104JAWOREK Łukasz
PASLAWSKA Irma
165TRZCIANY
BRÜGGEN
 X 38ROFR#910200:57:13240:51:3149,0600000-451,2911:0951,4
105ESKA-WOJCIECHOWSKA Aleksandra
ŚWITOŃ Dariusz
41OSTRÓW WIELKOPOLSKI
OSTRZESZÓW
 X 56A(niołek) i D(iabełek)11000:03:38220:18:1348,3214167-452,0140:04798,0
106STACHOWICZ Beata
OSIAL Anita
102PŁONSK
PŁOŃSK
 K 44No Way Team10901:51:45213:27:1048,2600000-452,1652:1925,9
107ZAWISŁA Danuta
GRZYMKIEWICZ Beata
203JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 26Rodzinka Z6903:00:00248:10:0047,8600000-452,5403:4515,9
108KOŁODZIEJCZYK Tomek
CIAPA Marcin
122ŁÓDŹ
ZDUŃSKA WOLA
 M 12żonę wziąłeś sobie sam11000:29:44216:49:1346,8419217-453,5870:3894,3
109HŁĄD Izabella
SZTWIERTNIA Inga
104USTROŃ
USTROŃ
 K 47tuczniaki11003:04:03216:34:2645,3487245-455,0044:0314,8
110ROSTALSKA Violeta
ADAMCIO Ewa
243OSTRÓW WIELKOPOLSKI
RASZKÓW
 K 55Dziewczyny 50+11001:25:49168:49:0145,3255070-455,0201:5331,7
111TARALA Andrzej
ROJCZYK Krzysztof
228GLIWICE
RYBNIK
 M 9Jakoś przeżyć zimę9401:11:38192:45:0643,9600000-456,4281:3736,8
112KILON Marcin
KALETA Paweł
196TRZEBINIA
WOLA FILIPOWSKA
 M 17Szwagry 😎11000:16:57217:25:4342,0226541-458,3680:24148,6
113KUCHARSKA Katarzyna
GASTOŁ Dorota
280WARSZAWA
WARSZAWA
 K 59Kate&Doroo11000:31:10240:19:5140,2220781-460,1700:4677,3
114PIWOŃSKA Ada
PIWOŃSKI Marcin
95PODBUCZE
PODBUCZE
 X 42Cudowni i fantastyczni11001:36:43169:00:0640,0590600-460,3602:2524,8
115KARAŚ Jacek
ZIENTAL Grzegorz
141POZNAŃ
BĘDZIN
 M 15ROFR60011001:48:29150:22:0140,0320735-460,3622:4222,1
116STEFANOWICZ Monika 222KRAKÓWNajlepsze kumpele2K 56Do boju!11000:50:00241:00:0139,0247060-461,3801:1746,8
117GRZONKA Magdalena
GRZONKA Tomasz
127JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 30Tosty8500:42:06216:32:0437,6600000-462,7901:0753,5
118KWIATKOWSKI Tomasz
SUKIENNIK Aleksandra
208BIERUŃ
BIERUŃ
 X 43Viking Training Center II11001:32:49216:52:2335,7553494-464,6752:3623,1
119KOBIAŁKA Łukasz
STĘPIEŃ Eliza
72HALINÓW
WARSZAWA
 X 31Zimne noski8800:44:53240:41:4535,4600000-464,9601:1647,3
120PORWIT Agnieszka
SZOJDA Paulina
204LĘDZINY
TYCHY
 K 36Viking Training Center I8501:34:29192:17:5835,2600000-465,1842:4122,3
121RAGAN Małgorzata
KUSIAK Elżbieta
75JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 52Rezerwa Złota11000:16:05242:42:3434,8344628-465,5280:27129,9
122TYS Małgorzata
KOWNACKI Arkadiusz
126DĄBROWA GÓRNICZA
WITKOWO
 X 49"Quo curris"11001:47:45192:40:1933,9379528-466,4703:1018,9
123WARSKA-KUBIAK Monika
MILLER Agnieszka
142SOSNOWIEC
MEERBUSCH
 K 25ROFR#116802:00:00241:03:0033,8600000-466,5803:3316,9
124BIELECKA Magdalena
MATUSEK Monika
162RUSINOWICE
RUSINOWICE
 K 31Meta & Mafia 28201:19:58192:28:2031,9600000-468,4102:3024,0
125ROSTALSKA Martyna
SCHMIDT Bartłomiej
214OSTRÓW WIELKOPOLSKI
OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 X 55Bar-Mar11001:40:53192:18:2629,2222930-471,1403:2717,4
126ŻAK Olga 181JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsze kumpele1K 49Olga i Rafał11000:18:49192:27:2728,1475207-472,1940:4089,7
127GOLAK-WEGIERA Katarzyna
WEGIERA Grzegorz
179ROKIETNICA
ROKIETNICA
 X 47ROXKIJE Kasia i Grześ11002:25:1366:14:2425,9406818-474,4465:3610,7
128ANDROSZ Joanna
BAŁAZY Krzysztof
199RYBNIK
RACIBÓRZ
 X 34Dastina&Dastin9100:32:09192:40:3522,0600000-478,3801:2741,0
129BEŚKA Rafał 195JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsi kumple4M 14LecęBoChcę11000:52:15145:13:4119,0357527-481,3002:4421,9
130SADLOK Anna
ŁAGOSZ Ewelina
161JAWISZOWICE
BRZEZINKA
 K 58AnaLina11001:09:3942:56:5916,6222228-483,7164:1114,3
131CZERWIŃSKA Klaudyna
GOŁOFIT Edyta
153RYBNIK
RYBNIK
 K 60Opel Girls11000:53:29192:49:1416,6211445-483,7453:1318,6
132ŻERUŃ Małgorzata
ŻERUŃ Łukasz
85BIAŁYSTOK
BIAŁYSTOK
 X 54Podlaskie Włóczykije11000:41:2948:49:0513,7268080-486,6103:0119,9
133MUSIAŁ Kamila
SOŚNIAK Michał
115KATOWICE
KATOWICE
 X 41Bubuś team ☺10701:14:28145:18:5812,6600000-487,7155:5310,2
134WRÓBEL Dariusz
ŚWIERSZCZ Aneta
78WARSZAWA
WARSZAWA
 X 57Wróbel & Świerszcz11000:35:13240:49:039,9200135-490,4143:3216,9
Niesklasyfikowani
DNCOLCZYK Leokadia
OLCZYK Henryk
241JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Krasocki Team11003:30:10241:44:3362,296740-438,1403:2217,8
DNCSTRZAŁKA-LECH Magdalena 112ŻORYNajlepsze kumpeleB&M Avengers11000:40:41240:27:4450,3137090-450,0600:4874,2
DNCSAMOSIEJ Anna
SAMOSIEJ Wojciech
158ŁÓDŹ
ŁÓDŹ
Samoski11003:32:3901:47:3320,952101-479,44510:105,9
DNCMYŚLIWIEC Bogdan
MYŚLIWIEC Bernadeta
238JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Papużki Nierozłączki11003:18:5224:43:4117,617580-482,76011:185,3
DNCKUBARSKA Anna 236JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsze kumpeleTuptasie11002:24:3272:40:3516,133680-484,2208:576,7
Znaleziono 139 wynik(ów)