BEST FRIENDS
Organizator : Igrzyska Bohaterów
Data : 2021-12-01
Miejsce : Polska
Dystans : 600 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 140
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 140
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1BUGAJEWSKA Anna
GOCEJNA Beata
21PŁOŃSK
PŁOŃSK
 K 2Siostry ABBG1608:08:27370:43:16600,06000000,0000:4873,7
2ZĄBCZYŃSKI Dominik
SZWED Krzysztof
250JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
LUBLINIEC
 M 2Wilcza Wataha1903:04:54361:23:08490,0600000-109,9900:22159,0
3RAŹNIAK Beata
PASŁAWSKA Katarzyna
65JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 3My we Dwie.....2108:24:58360:43:23437,9600000-162,0511:0952,0
4BUGAJEWSKA Anna
SZCZYGIEŁ Sławomir
219PŁOŃSK
PŁOŃSK
 X 2Para łączona od dawna zaprzyjaźniona :-)2004:26:47364:48:38436,6600000-163,3640:3698,2
5KORDZIŃSKI Kazimierz Franciszek
SZWED Krzysztof
156LUBLINIEC
LUBLINIEC
 M 3Meta & Mafia2801:07:54360:57:17394,0600000-205,9740:10348,2
6HADALA Ryszard
HADAŁA Dorota
245ZABRZE
ZABRZE
 X 3Napędzani Dziećmi2502:07:12360:37:54362,2600000-237,8270:21170,8
7SALAMANDRA Jolanta
SALAMANDRA Arkadiusz
77WOLA
WOLA
 X 4Salamandry zimą nie śpią2602:05:24368:36:58344,3600000-255,7370:21164,7
8KOLAT Jadwiga
KRZYK Małgorzata
8JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
KRAKÓW
 K 5Lecimy w Trupa2901:36:16361:29:33340,6600000-259,3520:16212,3
9KOŻUCH Sławomir
KOŻUCH Katarzyna
89BIELSKO BIAŁA
BIELSKO BIAŁA
 X 5Rodzinka.pl2804:02:09361:12:55334,8600000-265,1700:4383,0
10ZALEWSKA Barbara
GŁÓWCZYK Izabella
29JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 4Team GZ2907:47:00360:56:33334,4600000-265,6101:2343,0
11OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta
PAJĄK Małgorzata
268JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 6Migotki3205:52:22360:26:38326,5600000-273,4601:0455,6
12WINIARSKI Dariusz
WINIARSKA Ewa
43BOGATYNIA
BOGATYNIA
 X 9Pucki-Team3302:48:00361:22:00321,3600000-278,6830:31114,8
13KRAKOWCZYK Karolina
SITARZ Kazimierz
68GOŁKOWICE
RYBNIK
 X 7Łapacze Zachodów Słońca3110:32:00362:01:00310,2600000-289,8002:0229,4
14JASTRZĘBSKI Igor
JASTRZĘBSKA Ewa
248JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 8Mom&Son3105:14:00362:03:00310,0600000-289,9801:0059,2
15RUNOWSKA Monika
CZARNOWSKA Kasia
270POZNAŃ
POZNAŃ
 K 21K&M Positive Always6300:32:10345:40:52309,0600000-291,0000:06576,4
16DEJEWSKA Arleta
BAŁA Justyna
23JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 11Dobiegniemy Przed Wami4302:48:40366:30:00303,7600000-296,3270:33108,0
17GRZONKA Andrzej 135JASTRZEBIE-ZDROJNajlepsi kumple1M 5Torcik pomoscik3201:53:06361:07:21286,8600000-313,2200:23152,1
18SABAT-SKWARECKA Magdalena
SOCHACKA Elżbieta
87GÓRA KALWARIA
GÓRA KALWARIA
 K 7Szybkie i Wściekłe3901:36:56363:58:46281,8600000-318,2250:20174,4
19PŁASKA Barbara
PŁASKA Grzegorz
31JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 6Marudne małżeństwo3004:19:42337:34:59278,9600000-321,1500:5564,4
20AUGUSCIK Ewelina
MYŚLIWIEC Barbara
24JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 29Nadziane Muszelki :)7202:28:37366:19:26270,3600000-329,6780:32109,1
21KLIMCZAK Marek
KAMINSKI Kasia
148OŚWIĘCIM
KREFELD
 X 13ROFR14101:29:12360:50:27265,4600000-334,5710:20178,5
22OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta
PAJĄK Małgorzata
18JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 10Migotki Walczące4303:19:58364:30:01242,5600000-357,5500:4972,7
23HELIOSZ Agnieszka
SZKATUŁA Henryk
30KROSTOSZOWICE
WODZISLAW ŚL.
 X 12Miłośnicy wschodów i zachodów4003:58:12337:47:19238,4600000-361,5900:5960,1
24MĄDRY Grzegorz
SZCZUDLIK Małgorzata
14TRZEMESZNO
TRZEMESZNO
 X 11Trzemeszeńskie Dziki3901:56:23361:05:20238,0600000-362,0200:29122,7
25JASIŃSKI Maksymilian
ZAWIERUCHA Aleksander
49JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
ŻORY
 M 6,,W góry idziemy'' MARO Team 15801:00:11368:24:33237,9600000-362,0540:15237,2
26BADACH Agnieszka
MYŚLIWIEC Monika
2JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 12Czasami na diecie5001:33:21361:19:39221,5600000-378,5200:25142,4
27PERKOWSKA Daria
DROBIAK Kornelia
101JASTRZEBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 8Love message4103:21:24360:16:00221,0600000-379,0000:5465,8
28MĄCZKA Zbigniew
ŻYŁKOWSKA Krystyna
120TORUŃ
TORUŃ
 X 10Forever Young Team3601:50:24362:00:20220,4600000-379,5950:30119,8
29POPOV Sergii
ŁUKAWSKI Tomek
183WARSZAWA
BYDGOSZCZ
 M 7B4Dziady6303:11:33362:53:14214,0600000-386,0090:5367,0
30CZACHOROWSKI Pawel
BRUZDA Iwona
274LANGENHAGEN
SKAWINA
 X 52Gazela i Dzik11002:21:45361:04:46209,7295740-390,3310:4088,7
31JANKO Sylwia
ADAMCZUK-SKOTNICKA Urszula
253JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDROJ
 K 22Drużyna nowej ziemi6403:07:55360:43:00209,0600000-391,0000:5366,7
32GORZELAK Joanna
GORZELAK Zbigniew
272JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 15Lazy PANDAS4703:15:13363:49:17206,0600000-393,9950:5663,3
Poniżej dystansu minimalnego: 200,0 km
33JASIŃSKI Maksymilian
ZAWIERUCHA Aleksander
276JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
ŻORY
 M 4,,W góry idziemy'' MARO Team 23103:34:58367:49:51195,0600000-404,9671:0654,4
34MATOGA Urszula
TOPÓR Anna
10SIEPRAW
KRAKÓW
 K 14Może Kawa Pomoże5101:14:02361:20:10193,0600000-407,0200:23156,4
35MAZUR Katarzyna
PŁUCHOWSKA Grażyna
39ZABŁOCIE
BIELSKO-BIAŁA
 K 16Świry z Podbeskidzia5801:56:17336:33:26192,1600000-407,9040:3699,1
36WTULICH Arkadiusz
WTULICH - BORKOWSKA Anna
63WŁOCŁAWEK
SIEDLIN
 X 18Bro & Sis5401:00:00361:09:26185,3600000-414,7110:19185,3
37KRÓLIKOWSKA Alicja
ZAWISŁA Halina
247SUSZEC
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 50QUO VADIS11001:29:32360:40:14185,0460504-415,0330:29124,0
38PRZYBYŁA Magdalena
MIKETA Marek
170RYDUŁTOWY
RYBNIK
 X 16har-eM4800:46:41344:48:45174,2600000-425,8460:16223,8
39ZUZA-WITKOWSKA Anna
WASIELEWSKA Anetta
12BYDGOSZCZ
BYDGOSZCZ
 K 19Dreptusie Team6300:36:52360:30:42173,2600000-426,8490:12281,8
40BRZEZINA Eliza
BRZEZINA Teresa
47JANKOWICE
JANKOWICE
 K 40Let’s go10001:01:12361:53:44170,1600000-429,9220:21166,7
41SKOMRA-GAJDA Renata
MATUSZCZAK Kinga
255JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 20Nocny patrol6303:27:36361:27:56158,5600000-441,4931:1845,8
42MÜLLER Bernard
MÜLLER Dorota
259LUBLINIEC
LUBLINIEC
 X 21ActivFisie6700:23:17364:09:52156,3600000-443,7040:08402,8
43PARZYCH Renata
SZWARLIK Bożena
110JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 13Zespół Niespokojnych Nóg5101:17:50360:43:24156,0600000-444,0300:29120,2
44BETAŃSKA Aneta
GŁUSZAK Aleksandra
37JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE -ZDRÓJ
 K 9Truptające żony4304:07:25360:49:35155,6600000-444,3561:3537,7
45WOLAK Krystyna
SMAGACZ Zyta
34JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE -ZDRÓJ
 K 18Dwie Laski6304:41:21360:26:27153,5600000-446,4901:4932,7
46DOLAŚ Danuta
CZURYŃSKA Wiolka
140KRAKÓW
GDYNIA
 K 15ROFR 75701:58:19335:43:43152,5600000-447,4770:4677,3
47TALAROWSKI Paweł
TALAROWSKA Agnieszka
129KRASNYSTAW
KRASNYSTAW
 X 35Talary9202:44:40337:51:34152,5600000-447,4801:0455,6
48KORYCKA Mariola
BRATEK Magdalena
163ZGIERZ
ZGIERZ
 K 30Szalone One7800:56:55336:50:35148,0600000-452,0450:23156,0
49POŁOMSKA Edyta
POŁOMSKI Grzegorz
124RYDUŁTOWY
RYDUŁTOWY
 X 17Połomscy Team5402:38:22360:16:36147,9600000-452,1001:0456,0
50LIS Monika
GRABOWSKA-CYBULA Sylwia
178MARKI
MARKI
 K 41STRUGA WALKING10200:13:13361:33:57146,5600000-453,4660:05665,2
51DĘBOWSKA Beata
DĘBOWSKI Sylwester
16JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 23Dębuski6904:15:48339:00:13146,3600000-453,6801:4434,3
52PABIAN Kamil
CZYZ Jacek
213JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
CIESZYN
 M 8Koalicja Cesarska8801:23:56360:51:38144,2600000-455,8200:34103,1
53TRZCIŃSKA Joanna
HUBA Agnieszka
131JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 38Huba&Buba9803:11:42374:35:50143,6600000-456,3721:2045,0
54GUZIŃSKI Dariusz
ADASIAK Beata
45PABIANICE
KSAWERÓW
 X 14FRIENDS FN54403:21:01362:43:34143,6600000-456,4301:2442,9
55CIUŁA Tomasz
PIERZCHAŁA Anna
146KRAKÓW
JAWORZNO
 X 33ROFR 49102:10:37360:22:15143,1600000-456,9250:5465,7
56SZCZUCHNIAK Grzegorz
SZCZUCHNIAK Adriana
62JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 X 28Byle do przodu8201:58:43328:20:46141,3600000-458,6630:5071,4
57WLAZŁY Damian
MAŁCZAK Grzegorz
206LUBLINIEC
LUBLINIEC
 M 13Biegiem przez życie11001:07:26361:01:01140,9412336-459,1020:28125,4
58WAWOCZNY Anita
RADZIEWICZ Renata
262JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
WISŁA WIELKA
 K 57Nira i Holi11002:00:00314:17:00140,0245510-459,9700:5170,0
59WOLNY Ania
BORUS Joanna
92CIESZYN
CIESZYN
 K 35Kaj my som?8400:51:59361:49:16139,3600000-460,7330:22160,7
60BAJOR Aneta
WLOSZCZYNSKA Marta
144ŻORY
MONACHIUM
 K 32ROFR 38300:46:40360:26:25138,0600000-461,9730:20177,5
61BURY Jarosław
KOWALIK Anna
168LUBLINIEC
LUBLINIEC
 X 20Turyści6003:35:13264:20:30137,8600000-462,1751:3338,4
62BUGAJEWSKA Anna
S Marek
256RUMIA
RUMIA
 X 25CrossBox Kaszuby7401:33:28368:59:14134,7600000-465,2560:4186,5
63WYDRA Czywygra
MALECKA Renata
139WARSZAWA
HEESCH
 X 45ROFR611001:06:32337:00:49131,9457626-468,0700:30119,0
64KOLAT Jadwiga
KRZYK Małgorzata
234JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
KRAKÓW
 K 27Lecimy w Trupa na Bis7102:07:49361:02:02131,5600000-468,4670:5861,7
65BIERNAT Agnieszka
CZAJKA Mariusz
106JASTRZĘBIE ZDRÓJ
STUDZIONKA
 X 50AiM11001:39:18312:09:46130,3351329-469,7030:4578,7
66WRZESIŃSKA Kasiola
ZAJĄCZKOWSKA Bożena
52ŁÓDŹ
ŁĘCZYCA
 K 28Parchate Babusy7101:35:09337:04:25126,9600000-473,1100:4480,0
67GAWŁOWSKA Dominika
ZAHRAJ Renata
69SKOCZÓW
SKOCZÓW
 K 43Cztery Ręce :)10701:00:40360:27:47123,8600000-476,2090:29122,4
68CIEMIĘGA Agnieszka
CIEMIĘGA Izabela
132JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 45Daleko jeszcze?11001:22:54361:17:30123,7600000-476,3300:4089,5
69BAJOR Rafał
GOSTOMSKA Małgorzata
143ŻORY
CZEMPIŃ
 X 19ROFR 55500:15:33360:27:01123,2600000-476,8470:07475,2
70WIELGOS Magdalena
WIELGOS Rafał
209RUDA ŚLĄSKA
RUDA ŚLĄSKA
 X 26Kotek goni Myszkę7512:00:00372:00:00122,3600000-477,7205:5310,2
71WALCZAK Emilia
WALCZAK Krystyna
225JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
 K 46MAMA i CÓRKA11003:58:00363:29:00120,0570000-480,0001:5930,3
72MIKOŁAJEC Bernadeta
MIKOLAJEC Andrzej
117BRENNA
BRENNA
 X 36Razem ab9600:56:23337:57:36119,9600000-480,0580:28127,6
73KUPCZYK Radosław
KUPCZYK Małgorzata
56NOWY TARG
NOWY TARG
 X 39Tu & Tam10502:54:54197:57:16118,1600000-481,9501:2840,5
74SKRZYPIEC Monika
SKRZYPIEC Marcin
201CHORZÓW
CHORZÓW
 X 32Tańczący z wilkami8901:25:36360:54:24117,2600000-482,8300:4382,1
75ŻARSKA Katarzyna
ŁASTÓWKA Marzena
61JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 42Leniwce ruszają10603:36:16337:25:22116,6600000-483,4201:5132,3
76GĄSIOREK Janusz
GĄSIOREK Beata
113LIBIĄŻ
LIBIĄŻ
 X 37Biegające Biedronki10100:55:51310:41:49114,1600000-485,8940:29122,6
77PYTEL Renata
PYTEL Bartłomiej
231PIELGRZYMOWICE
PIELGRZYMOWICE
 X 24Pytlusie6900:55:39375:19:02113,4600000-486,5560:29122,3
78NIEDZIOŁKO Bożena
PŁAZA Monika
116JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 33Turbo trampki8307:04:48361:22:00111,8600000-488,1803:4715,8
79STAŚKIEWICZ Beata
ZAJĄCZKOWSKA Emilia
27JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 23Socjal Corpo Group6400:46:06361:34:33110,5600000-489,5000:25143,8
80BABINICZ Rafał
DZIĘGIELEWSKA Anna
33BOGATYNIA
PŁOCK
 X 40Marudy10601:39:56342:47:38108,7600000-491,2800:5565,3
81BAJCAR Beata
PUDA Dorota
186CHYBIE
MNICH
 K 39Doris&Beti Team9901:11:51362:52:15105,9600000-494,1190:4088,4
82TYMAN Anna
PILCH Zygfryd
177JASTRZĘBIE ZDRÓJ
KATOWICE
 X 29Śląscy wędrowcy8301:57:01360:58:01105,5600000-494,5431:0654,1
83ZAŁĘSKA Magdalena
ZIOBRO Kamila
264JASTRZĘBIE ZDRÓJ
SOSNOWIEC
 K 17K&M z aparatem na plecach6001:29:34337:00:36101,7600000-498,2590:5268,2
84ŁANUCHA Mariola
SURY-WOLNIEWICZ Kamila
20JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 51Pussycat na 5+11000:49:47361:23:52100,0345440-499,9700:29120,6
85KWIATKOWSKI Tomasz
SUKIENNIK Aleksandra
208BIERUŃ
BIERUŃ
 X 43Viking Training Center II11003:55:10360:52:2398,9553494-501,0882:2225,2
86MAZUR Małgorzata
NALEWAJKA Wioleta
224JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 24Przebudzone :)6604:28:41360:48:3994,4600000-505,5902:5021,1
87MADEJ Kasia
MADEJ Dariusz
84CAMBRIDGE
KROSNO
 X 53Darek & Kasia11001:01:02361:10:0793,6294016-506,3710:3992,0
88OSIAL Mariusz
ORLIŃSKA Edyta
26PŁOŃSK
PŁOŃSK
 X 22Ociec&Matke6800:51:21365:20:3793,4600000-506,6410:33109,1
89ZIEBRO Grzegorz
KRAWCZYK Paweł
103SOSNOWIEC
SOSNOWIEC
 M 16Black Paw Matters11001:53:27325:41:2393,1315880-506,9051:1349,2
90TRYNISZEWSKA Anna
WYSZKOWSKA Paulina
51WIĄZOWNA
WARSZAWA
 K 34Najlepsze kumpele8400:29:41360:07:1390,9600000-509,0770:19183,8
91CZAJKA Karolina
DĄBROWSKI Damian
216ESSEN
ESSEN
 X 27Perełka i Miś8203:00:57336:59:1290,5600000-509,5402:0030,0
92CHODOROWSKA Janina
SROCZYŃSKA Maria
175JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 48Sikorki11000:41:14337:57:2390,3477780-509,7000:27131,4
93RASEK Mariusz
RASEK Anna
187CHORZÓW
CHORZÓW
 X 48Robodomik11001:10:32362:49:1989,2392950-510,8290:4775,9
94KUCHARSKA Katarzyna
GASTOŁ Dorota
280WARSZAWA
WARSZAWA
 K 59Kate&Doroo11001:56:17360:19:5187,0220781-512,9601:2044,9
95REYMANN Milena
MATUSZCZYK Renata
265JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 54Stare Rury nie rdzewieją11001:51:50381:09:0087,0302260-513,0101:1746,7
96GANCARCZYK Karolina
GANCARCZYK Adam
5JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 X 51Biegowe Wariaty11000:30:18364:40:4886,5347399-513,4870:21171,3
97SŁOWIK Marta
NORWA Sylwester
147ROERMOND
PATKÓW
 X 44ROFR 1011001:16:27336:50:2385,8491280-514,2000:5367,3
98BOSIACKA Marta
BOROWIEC Renata
138ŚWIĘTOCHŁOWICE
DYMINY
 K 53ROFR#211000:58:29337:06:1585,7319533-514,3390:4087,9
99GRZONKA Magdalena
GRZONKA Tomasz
127JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 30Tosty8502:20:27360:32:0484,1600000-515,9101:4035,9
100BIELECKA Magdalena
MATUSEK Monika
162RUSINOWICE
RUSINOWICE
 K 31Meta & Mafia 28202:31:40360:28:2083,3600000-516,6801:4933,0
101JAWOREK Łukasz
PASLAWSKA Irma
165TRZCIANY
BRÜGGEN
 X 38ROFR#910200:40:06360:51:3177,6600000-522,4220:31116,1
102KOŁODZIEJCZYK Tomek
CIAPA Marcin
122ŁÓDŹ
ZDUŃSKA WOLA
 M 12żonę wziąłeś sobie sam11001:53:24312:49:1376,1419217-523,9061:2940,3
103BURZYŃSKA Beata
BURZYŃSKA Barbara
108KATOWICE
KATOWICE
 K 37Basbetki9500:50:24360:51:2775,0600000-525,0400:4089,2
104SZYMCZYŃSKI Jarosław Marian
NATURA Edyta
215CZĘSTOCHOWA
NAŁĘCZÓW
 X 46ROFR1211000:58:29360:30:2274,3433392-525,6780:4776,2
105PORWIT Agnieszka
SZOJDA Paulina
204LĘDZINY
TYCHY
 K 36Viking Training Center I8501:46:56312:17:5874,1600000-525,9501:2641,5
106ARODŹ Andrzej 166BARTOSZYCENajlepsi kumple3M 11Dziadki Aleksandra11001:23:31337:38:0671,7458401-528,2561:0951,5
107GADAJ Julita
WRZEŚNIAK Karolina
172WŁOCŁAWEK
GDAŃSK
 K 61POGADAJMY11001:32:00360:15:4169,5207650-530,4901:1945,3
108GAWRONSKI Romuald
GAWROŃSKI Mateusz
100KAMYK
KAMYK
Najlepsi kumple2M 10GAWRONECZKI11002:09:15360:26:2469,4589730-530,5601:5132,2
109PIWOŃSKA Ada
PIWOŃSKI Marcin
95PODBUCZE
PODBUCZE
 X 42Cudowni i fantastyczni11001:57:05337:00:0668,3590600-531,7001:4235,0
110STACHOWICZ Beata
OSIAL Anita
102PŁONSK
PŁOŃSK
 K 44No Way Team10900:53:26352:51:4064,6600000-535,4180:4972,5
111RAGAN Małgorzata
KUSIAK Elżbieta
75JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 52Rezerwa Złota11002:44:42362:42:3462,3344628-537,6962:3822,7
112BEŚKA Rafał 195JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsi kumple4M 14LecęBoChcę11000:53:11313:13:4161,5357527-538,5090:5169,4
113ZAWISŁA Danuta
GRZYMKIEWICZ Beata
203JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 26Rodzinka Z6903:40:00368:10:0060,7600000-539,3003:3716,6
114ŻAK Olga 181JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsze kumpele1K 49Olga i Rafał11001:32:39336:27:2760,4475207-539,5701:3139,1
115TARALA Andrzej
ROJCZYK Krzysztof
228GLIWICE
RYBNIK
 M 9Jakoś przeżyć zimę9400:52:51360:45:0660,4600000-539,6480:5268,5
116KOBIAŁKA Łukasz
STĘPIEŃ Eliza
72HALINÓW
WARSZAWA
 X 31Zimne noski8801:08:13336:41:4557,3600000-542,7501:1150,4
117HŁĄD Izabella
SZTWIERTNIA Inga
104USTROŃ
USTROŃ
 K 47tuczniaki11002:53:57360:34:2657,2487245-542,8063:0219,7
118STEFANOWICZ Monika 222KRAKÓWNajlepsze kumpele2K 56Do boju!11000:54:00361:00:0156,5247060-543,5400:5762,7
119ROSTALSKA Violeta
ADAMCIO Ewa
243OSTRÓW WIELKOPOLSKI
RASZKÓW
 K 55Dziewczyny 50+11000:42:47336:49:0152,2255070-547,8200:4973,2
120TYS Małgorzata
KOWNACKI Arkadiusz
126DĄBROWA GÓRNICZA
WITKOWO
 X 49"Quo curris"11001:16:24336:40:1952,1379528-547,9381:2840,9
121MUSIAŁ Kamila
SOŚNIAK Michał
115KATOWICE
KATOWICE
 X 41Bubuś team ☺10702:01:06337:18:5849,0600000-550,9512:2824,3
122ESKA-WOJCIECHOWSKA Aleksandra
ŚWITOŃ Dariusz
41OSTRÓW WIELKOPOLSKI
OSTRZESZÓW
 X 56A(niołek) i D(iabełek)11000:03:38220:18:1348,3214167-551,6740:04798,0
123KILON Marcin
KALETA Paweł
196TRZEBINIA
WOLA FILIPOWSKA
 M 17Szwagry 😎11000:34:49337:25:4345,1226541-554,9420:4677,6
124WARSKA-KUBIAK Monika
MILLER Agnieszka
142SOSNOWIEC
MEERBUSCH
 K 25ROFR#116802:00:00361:03:0044,1600000-555,9402:4322,0
125ANDROSZ Joanna
BAŁAZY Krzysztof
199RYBNIK
RACIBÓRZ
 X 34Dastina&Dastin9100:39:08360:40:3542,0600000-558,0200:5564,4
126KARAŚ Jacek
ZIENTAL Grzegorz
141POZNAŃ
BĘDZIN
 M 15ROFR60011001:48:29150:22:0140,0320735-560,0222:4222,1
127SADLOK Anna
ŁAGOSZ Ewelina
161JAWISZOWICE
BRZEZINKA
 K 58AnaLina11002:37:53361:57:4837,4222228-562,6014:1314,2
128ROSTALSKA Martyna
SCHMIDT Bartłomiej
214OSTRÓW WIELKOPOLSKI
OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 X 55Bar-Mar11000:17:56336:18:2631,6222930-568,4000:34105,7
129GOLAK-WEGIERA Katarzyna
WEGIERA Grzegorz
179ROKIETNICA
ROKIETNICA
 X 47ROXKIJE Kasia i Grześ11002:25:1366:14:2425,9406818-574,1065:3610,7
130CZERWIŃSKA Klaudyna
GOŁOFIT Edyta
153RYBNIK
RYBNIK
 K 60Opel Girls11000:39:41360:49:1420,5211445-579,5251:5631,0
131ŻERUŃ Małgorzata
ŻERUŃ Łukasz
85BIAŁYSTOK
BIAŁYSTOK
 X 54Podlaskie Włóczykije11000:41:2948:49:0513,7268080-586,2703:0119,9
132WRÓBEL Dariusz
ŚWIERSZCZ Aneta
78WARSZAWA
WARSZAWA
 X 57Wróbel & Świerszcz11000:56:15336:49:0313,3200135-586,6904:1314,2
Niesklasyfikowani
DNCSTRZAŁKA-LECH Magdalena 112ŻORYNajlepsze kumpeleB&M Avengers11000:29:33360:27:4462,9137090-537,1200:28127,7
DNCOLCZYK Leokadia
OLCZYK Henryk
241JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Krasocki Team11003:30:10241:44:3362,296740-537,8003:2217,8
DNCSAMOSIEJ Anna
SAMOSIEJ Wojciech
158ŁÓDŹ
ŁÓDŹ
Samoski11003:32:3901:47:3320,952101-579,10510:105,9
DNCKUBARSKA Anna 236JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsze kumpeleTuptasie11000:32:38336:40:3518,133680-581,8801:4833,3
DNCMYŚLIWIEC Bogdan
MYŚLIWIEC Bernadeta
238JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Papużki Nierozłączki11003:18:5224:43:4117,617580-582,42011:185,3
Znaleziono 137 wynik(ów)