BEST FRIENDS
Organizator : Igrzyska Bohaterów
Data : 2021-12-01
Miejsce : Polska
Dystans : 600 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 140
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 140
Na trasie : 0
Wyniki PDF :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1RAŹNIAK Beata
PASŁAWSKA Katarzyna
65JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 3My we Dwie.....2107:29:43480:43:23600,06000000,0000:4480.1 (100%)
2HADALA Ryszard
HADAŁA Dorota
245ZABRZE
ZABRZE
 X 3Napędzani Dziećmi2503:10:00480:37:54501,3600000-98,7290:22158.3 (197.6%)
3KORDZIŃSKI Kazimierz Franciszek
SZWED Krzysztof
156LUBLINIEC
LUBLINIEC
 M 3Meta & Mafia2801:38:23480:57:17476,2600000-123,7540:12290.4 (362.5%)
4SALAMANDRA Jolanta
SALAMANDRA Arkadiusz
77WOLA
WOLA
 X 4Salamandry zimą nie śpią2604:26:32487:33:12453,4600000-146,6460:35102.1 (127.5%)
5KOŻUCH Sławomir
KOŻUCH Katarzyna
89BIELSKO BIAŁA
BIELSKO BIAŁA
 X 5Rodzinka.pl2803:16:07481:12:55440,3600000-159,7400:26134.7 (168.2%)
6OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta
PAJĄK Małgorzata
268JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 6Migotki3203:41:56480:26:38435,8600000-164,2200:30117.8 (147.1%)
7KOLAT Jadwiga
KRZYK Małgorzata
8JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
KRAKÓW
 K 5Lecimy w Trupa2903:06:48481:29:33429,7600000-170,2810:26138 (172.3%)
8ZALEWSKA Barbara
GŁÓWCZYK Izabella
29JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 4Team GZ2901:36:48480:56:33416,5600000-183,4600:13258.2 (322.3%)
9JASTRZĘBSKI Igor
JASTRZĘBSKA Ewa
248JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 8Mom&Son3103:33:00482:03:00398,4600000-201,6100:32112.2 (140.1%)
10WINIARSKI Dariusz
WINIARSKA Ewa
43BOGATYNIA
BOGATYNIA
 X 9Pucki-Team3303:40:00481:22:00387,4600000-212,5930:34105.7 (132.0%)
11PŁASKA Barbara
PŁASKA Grzegorz
31JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 6Marudne małżeństwo3002:29:16481:34:59384,0600000-215,9900:23154.4 (192.8%)
12GRZONKA Andrzej 135JASTRZEBIE-ZDROJNajlepsi kumple1M 5Torcik pomoscik3203:34:32481:07:21381,8600000-218,2000:33106.8 (133.3%)
13RUNOWSKA Monika
CZARNOWSKA Kasia
270POZNAŃ
POZNAŃ
 K 21K&M Positive Always6303:04:08489:40:52354,1600000-245,9400:31115.4 (144.1%)
14SABAT-SKWARECKA Magdalena
SOCHACKA Elżbieta
87GÓRA KALWARIA
GÓRA KALWARIA
 K 7Szybkie i Wściekłe3902:12:38483:58:46348,8600000-251,2350:22157.8 (197.0%)
15KLIMCZAK Marek
KAMINSKI Kasia
148OŚWIĘCIM
KREFELD
 X 13ROFR14102:11:15480:50:27344,4600000-255,6500:22157.4 (196.5%)
16KRAKOWCZYK Karolina
SITARZ Kazimierz
68GOŁKOWICE
RYBNIK
 X 7Łapacze Zachodów Słońca3101:56:00482:01:00341,6600000-258,3800:20176.7 (220.6%)
17JASIŃSKI Maksymilian
ZAWIERUCHA Aleksander
276JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
ŻORY
 M 4,,W góry idziemy'' MARO Team 23103:43:06487:49:51331,7600000-268,3290:4089.2 (111.4%)
18HELIOSZ Agnieszka
SZKATUŁA Henryk
30KROSTOSZOWICE
WODZISLAW ŚL.
 X 12Miłośnicy wschodów i zachodów4002:40:04481:47:19326,1600000-273,8600:29122.3 (152.7%)
19MĄCZKA Zbigniew
ŻYŁKOWSKA Krystyna
120TORUŃ
TORUŃ
 X 10Forever Young Team3601:27:12491:25:44320,7600000-279,2800:16220.7 (275.5%)
20OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta
PAJĄK Małgorzata
18JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 10Migotki Walczące4303:07:08484:30:01313,0600000-287,0200:35100.3 (125.2%)
21DEJEWSKA Arleta
BAŁA Justyna
23JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 11Dobiegniemy Przed Wami4301:05:58394:52:17309,8600000-290,1770:12281.8 (351.8%)
22JASIŃSKI Maksymilian
ZAWIERUCHA Aleksander
49JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
ŻORY
 M 6,,W góry idziemy'' MARO Team 15801:32:46488:24:33308,3600000-291,6620:18199.4 (248.9%)
23MĄDRY Grzegorz
SZCZUDLIK Małgorzata
14TRZEMESZNO
TRZEMESZNO
 X 11Trzemeszeńskie Dziki3901:30:36481:05:20307,3600000-292,7000:17203.5 (254.1%)
24AUGUSCIK Ewelina
MYŚLIWIEC Barbara
24JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele4K 29Nadziane Muszelki :)7200:18:17472:52:36289,8600000-310,2100:03951 (1,187.3%)
25BADACH Agnieszka
MYŚLIWIEC Monika
2JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 12Czasami na diecie5002:50:21481:19:39272,9600000-327,0900:3796.1 (120.0%)
26GORZELAK Joanna
GORZELAK Zbigniew
272JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 15Lazy PANDAS4702:28:51480:18:43267,1600000-332,9470:33107.6 (134.3%)
27CZACHOROWSKI Pawel
BRUZDA Iwona
274LANGENHAGEN
SKAWINA
 X 52Gazela i Dzik11004:12:05481:04:46262,5295740-337,5180:5762.5 (78.0%)
28PERKOWSKA Daria
DROBIAK Kornelia
101JASTRZEBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
Najlepsze kumpele1K 8Love message4103:28:32480:16:00261,8600000-338,2400:4775.3 (94.0%)
29MAZUR Katarzyna
PŁUCHOWSKA Grażyna
39ZABŁOCIE
BIELSKO-BIAŁA
 K 16Świry z Podbeskidzia5801:41:02480:33:26258,9600000-341,0750:23153.8 (192.0%)
30POPOV Sergii
ŁUKAWSKI Tomek
183WARSZAWA
BYDGOSZCZ
Najlepsi kumple2M 7B4Dziady6302:37:10485:37:43257,0600000-343,0380:3698.1 (122.5%)
31WTULICH Arkadiusz
WTULICH - BORKOWSKA Anna
63WŁOCŁAWEK
SIEDLIN
 X 18Bro & Sis5402:13:08481:09:26254,9600000-345,0830:31114.9 (143.4%)
32JANKO Sylwia
ADAMCZUK-SKOTNICKA Urszula
253JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDROJ
 K 22Drużyna nowej ziemi6402:28:00480:43:00252,6600000-347,4200:35102.4 (127.8%)
33MATOGA Urszula
TOPÓR Anna
10SIEPRAW
KRAKÓW
Najlepsze kumpele2K 14Może Kawa Pomoże5101:44:26481:20:10246,2600000-353,7840:25141.5 (176.7%)
34PRZYBYŁA Magdalena
MIKETA Marek
170RYDUŁTOWY
RYBNIK
 X 16har-eM4801:18:35488:48:45245,8600000-354,2440:19187.6 (234.2%)
35KRÓLIKOWSKA Alicja
ZAWISŁA Halina
247SUSZEC
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 50QUO VADIS11001:31:32480:40:14224,6460504-375,4490:24147.2 (183.8%)
36SKOMRA-GAJDA Renata
MATUSZCZAK Kinga
255JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 20Nocny patrol6300:50:49457:27:56218,1600000-381,9420:13257.5 (321.5%)
37BRZEZINA Eliza
BRZEZINA Teresa
47JANKOWICE
JANKOWICE
 K 40Let’s go10001:52:28481:53:44217,2600000-382,7550:31115.9 (144.7%)
38DOLAŚ Danuta
CZURYŃSKA Wiolka
140KRAKÓW
GDYNIA
 K 15ROFR 75700:27:41477:12:19216,2600000-383,7640:07468.7 (585.1%)
39POŁOMSKA Edyta
POŁOMSKI Grzegorz
124RYDUŁTOWY
RYDUŁTOWY
 X 17Połomscy Team5400:28:36480:16:36216,0600000-384,0300:07453.1 (565.7%)
40BETAŃSKA Aneta
GŁUSZAK Aleksandra
37JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE -ZDRÓJ
 K 9Truptające żony4306:09:01480:49:35213,9600000-386,1501:4334.8 (43.4%)
Poniżej dystansu minimalnego: 200,0 km
41MÜLLER Bernard
MÜLLER Dorota
259LUBLINIEC
LUBLINIEC
 X 21ActivFisie6700:22:24465:41:28196,7600000-403,2870:06526.9 (657.8%)
42WRZESIŃSKA Kasiola
ZAJĄCZKOWSKA Bożena
52ŁÓDŹ
ŁĘCZYCA
 K 28Parchate Babusy7103:47:06481:04:25194,9600000-405,1101:0951.5 (64.3%)
43ZUZA-WITKOWSKA Anna
WASIELEWSKA Anetta
12BYDGOSZCZ
BYDGOSZCZ
 K 19Dreptusie Team6300:28:40480:30:42187,7600000-412,3130:09392.8 (490.4%)
44WLAZŁY Damian
MAŁCZAK Grzegorz
206LUBLINIEC
LUBLINIEC
 M 13Biegiem przez życie11001:39:54450:30:26183,3412336-416,6950:32110.1 (137.5%)
45KORYCKA Mariola
BRATEK Magdalena
163ZGIERZ
ZGIERZ
 K 30Szalone One7801:41:29480:50:35180,8600000-419,2140:33106.9 (133.5%)
46PARZYCH Renata
SZWARLIK Bożena
110JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 13Zespół Niespokojnych Nóg5100:23:10480:43:24180,1600000-419,9500:07466.3 (582.1%)
47DĘBOWSKA Beata
DĘBOWSKI Sylwester
16JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 23Dębuski6901:04:27456:10:58179,5600000-420,4880:21167.1 (208.6%)
48BUGAJEWSKA Anna
S Marek
256RUMIA
RUMIA
 X 25CrossBox Kaszuby7402:00:27488:59:14178,5600000-421,5040:4088.9 (111.0%)
49WOLAK Krystyna
SMAGACZ Zyta
34JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE -ZDRÓJ
 K 18Dwie Laski6301:36:20480:26:27177,3600000-422,7500:32110.4 (137.8%)
50WOLNY Ania
BORUS Joanna
92CIESZYN
CIESZYN
 K 35Kaj my som?8401:11:32457:49:16171,3600000-428,6520:25143.7 (179.4%)
51GUZIŃSKI Dariusz
ADASIAK Beata
45PABIANICE
KSAWERÓW
 X 14FRIENDS FN54400:52:25482:43:34171,1600000-428,8600:18195.9 (244.6%)
52TRZCIŃSKA Joanna
HUBA Agnieszka
131JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 38Huba&Buba9801:36:34494:35:50169,6600000-430,4020:34105.4 (131.6%)
53LIS Monika
GRABOWSKA-CYBULA Sylwia
178MARKI
MARKI
 K 41STRUGA WALKING10200:11:56481:33:57166,0600000-433,9780:04834.7 (1,042.1%)
54CIEMIĘGA Agnieszka
CIEMIĘGA Izabela
132JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele8K 45Daleko jeszcze?11002:14:08481:17:30164,1600000-435,9100:4973.4 (91.6%)
55TALAROWSKI Paweł
TALAROWSKA Agnieszka
129KRASNYSTAW
KRASNYSTAW
 X 35Talary9201:05:53457:51:34163,8600000-436,2400:24149.1 (186.1%)
56BURY Jarosław
KOWALIK Anna
168LUBLINIEC
LUBLINIEC
Para mieszana ledwo zakochana1X 20Turyści6002:27:47491:29:55161,6600000-438,3760:5465.6 (81.9%)
57KWIATKOWSKI Tomasz
SUKIENNIK Aleksandra
208BIERUŃ
BIERUŃ
 X 43Viking Training Center II11001:36:42478:04:53159,8553494-440,2040:3699.1 (123.7%)
58WAWOCZNY Anita
RADZIEWICZ Renata
262JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
WISŁA WIELKA
 K 57Nira i Holi11002:55:00482:17:00159,0245510-440,9901:0654.5 (68.0%)
59PYTEL Renata
PYTEL Bartłomiej
231PIELGRZYMOWICE
PIELGRZYMOWICE
 X 24Pytlusie6903:56:18471:19:02156,7600000-443,3311:3039.8 (49.7%)
60CIUŁA Tomasz
PIERZCHAŁA Anna
146KRAKÓW
JAWORZNO
 X 33ROFR 49100:32:02470:44:43156,0600000-443,9720:12292.2 (364.8%)
61PABIAN Kamil
CZYZ Jacek
213JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
CIESZYN
 M 8Koalicja Cesarska8800:54:25432:51:38155,3600000-444,6600:21171.3 (213.9%)
62BAJCAR Beata
PUDA Dorota
186CHYBIE
MNICH
 K 39Doris&Beti Team9902:58:10458:52:15151,3600000-448,6641:1051 (63.7%)
63WIELGOS Magdalena
WIELGOS Rafał
209RUDA ŚLĄSKA
RUDA ŚLĄSKA
 X 26Kotek goni Myszkę7512:00:00492:00:00151,2600000-448,8504:4512.6 (15.7%)
64GAWŁOWSKA Dominika
ZAHRAJ Renata
69SKOCZÓW
SKOCZÓW
 K 43Cztery Ręce :)10702:56:10480:27:47150,4600000-449,6271:1051.2 (63.9%)
65BAJOR Aneta
WLOSZCZYNSKA Marta
144ŻORY
MONACHIUM
 K 32ROFR 38301:09:29480:26:25150,1600000-449,8590:27129.6 (161.8%)
66SZCZUCHNIAK Grzegorz
SZCZUCHNIAK Adriana
62JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 X 28Byle do przodu8200:56:50448:20:46149,4600000-450,6430:22157.7 (196.9%)
67MAZUR Małgorzata
NALEWAJKA Wioleta
224JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 24Przebudzone :)6601:05:37480:48:39147,8600000-452,2000:26135.1 (168.7%)
68WALCZAK Emilia
WALCZAK Krystyna
225JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
 K 46MAMA i CÓRKA11000:53:00483:29:00147,0570000-453,0000:21166.4 (207.7%)
69GĄSIOREK Janusz
GĄSIOREK Beata
113LIBIĄŻ
LIBIĄŻ
 X 37Biegające Biedronki10101:11:46456:56:04146,8600000-453,1660:29122.8 (153.3%)
70KOLAT Jadwiga
KRZYK Małgorzata
234JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
KRAKÓW
 K 27Lecimy w Trupa na Bis7100:24:11481:02:02146,5600000-453,4530:09363.6 (453.9%)
71TYMAN Anna
PILCH Zygfryd
177JASTRZĘBIE ZDRÓJ
KATOWICE
 X 29Śląscy wędrowcy8301:02:56480:58:01146,3600000-453,7190:25139.5 (174.2%)
72WYDRA Czywygra
MALECKA Renata
139WARSZAWA
HEESCH
 X 45ROFR611002:13:02457:00:49145,1457626-454,9400:5565.4 (81.6%)
73MIKOŁAJEC Bernadeta
MIKOLAJEC Andrzej
117BRENNA
BRENNA
 X 36Razem ab9601:10:58481:57:36143,0600000-457,0500:29120.9 (150.9%)
74BAJOR Rafał
GOSTOMSKA Małgorzata
143ŻORY
CZEMPIŃ
 X 19ROFR 55502:37:07480:27:01139,1600000-460,9051:0753.1 (66.3%)
75BIERNAT Agnieszka
CZAJKA Mariusz
106JASTRZĘBIE ZDRÓJ
STUDZIONKA
 X 50AiM11001:32:27468:16:49137,7351329-462,2680:4089.4 (111.6%)
76OSIAL Mariusz
ORLIŃSKA Edyta
26PŁOŃSK
PŁOŃSK
 X 22Ociec&Matke6801:30:31488:07:31137,7600000-462,2820:3991.3 (114.0%)
77GRZONKA Magdalena
GRZONKA Tomasz
127JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 30Tosty8502:13:25432:32:04133,3600000-466,6901:0060 (74.9%)
78MADEJ Kasia
MADEJ Dariusz
84CAMBRIDGE
KROSNO
 X 53Darek & Kasia11001:12:56481:10:07132,3294016-467,6580:33108.9 (136.0%)
79PORWIT Agnieszka
SZOJDA Paulina
204LĘDZINY
TYCHY
 K 36Viking Training Center I8501:17:41480:17:58130,2600000-469,8440:35100.5 (125.5%)
80ZAŁĘSKA Magdalena
ZIOBRO Kamila
264JASTRZĘBIE ZDRÓJ
SOSNOWIEC
 K 17K&M z aparatem na plecach6000:39:27457:00:36129,1600000-470,8950:18196.4 (245.2%)
81SKRZYPIEC Monika
SKRZYPIEC Marcin
201CHORZÓW
CHORZÓW
 X 32Tańczący z wilkami8900:40:20480:54:24128,7600000-471,2800:18191.5 (239.1%)
82ŻARSKA Katarzyna
ŁASTÓWKA Marzena
61JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 42Leniwce ruszają10601:03:22481:25:22127,4600000-472,6000:29120.6 (150.6%)
83KUCHARSKA Katarzyna
GASTOŁ Dorota
280WARSZAWA
WARSZAWA
 K 59Kate&Doroo11000:26:52480:19:51125,4220781-474,5590:12280.1 (349.7%)
84JAWOREK Łukasz
PASLAWSKA Irma
165TRZCIANY
BRÜGGEN
 X 38ROFR#910201:47:07456:51:31123,9600000-476,0990:5169.4 (86.6%)
85STAŚKIEWICZ Beata
ZAJĄCZKOWSKA Emilia
27JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele3K 23Socjal Corpo Group6400:34:51457:34:33123,8600000-476,1600:16213.2 (266.2%)
86TRYNISZEWSKA Anna
WYSZKOWSKA Paulina
51WIĄZOWNA
WARSZAWA
Najlepsze kumpele7K 34Najlepsze kumpele8400:14:27480:07:13122,9600000-477,0550:07510.5 (637.3%)
87KUPCZYK Radosław
KUPCZYK Małgorzata
56NOWY TARG
NOWY TARG
 X 39Tu & Tam10502:54:54197:57:16118,1600000-481,9501:2840.5 (50.6%)
88CZAJKA Karolina
DĄBROWSKI Damian
216ESSEN
ESSEN
 X 27Perełka i Miś8200:28:31480:59:12115,6600000-484,4100:14243.2 (303.6%)
89RASEK Mariusz
RASEK Anna
187CHORZÓW
CHORZÓW
 X 48Robodomik11000:31:47482:49:19114,9392950-485,1070:16216.9 (270.8%)
90BABINICZ Rafał
DZIĘGIELEWSKA Anna
33BOGATYNIA
PŁOCK
 X 40Marudy10600:38:44486:47:38112,4600000-487,6300:20174.1 (217.4%)
91NIEDZIOŁKO Bożena
PŁAZA Monika
116JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele6K 33Turbo trampki8307:04:48361:22:00111,8600000-488,1803:4715.8 (19.7%)
92GADAJ Julita
WRZEŚNIAK Karolina
172WŁOCŁAWEK
GDAŃSK
Najlepsze kumpele13K 61POGADAJMY11003:55:45432:15:41111,7207650-488,2602:0628.4 (35.5%)
93RAGAN Małgorzata
KUSIAK Elżbieta
75JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 52Rezerwa Złota11003:15:04482:42:34109,5344628-490,5091:4633.7 (42.1%)
94ŁANUCHA Mariola
SURY-WOLNIEWICZ Kamila
20JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 51Pussycat na 5+11001:39:55433:23:52106,8345440-493,2400:5664.1 (80.0%)
95SZYMCZYŃSKI Jarosław Marian
NATURA Edyta
215CZĘSTOCHOWA
NAŁĘCZÓW
 X 46ROFR1211000:29:11456:30:22106,5433392-493,4850:16219 (273.4%)
96ZIEBRO Grzegorz
KRAWCZYK Paweł
103SOSNOWIEC
SOSNOWIEC
 M 16Black Paw Matters11001:03:34469:41:23103,3315880-496,6850:3697.5 (121.7%)
97SŁOWIK Marta
NORWA Sylwester
147ROERMOND
PATKÓW
 X 44ROFR 1011000:34:25408:50:23102,8491280-497,1900:20179.2 (223.7%)
98GANCARCZYK Karolina
GANCARCZYK Adam
5JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 X 51Biegowe Wariaty11000:32:27486:32:15101,4347399-498,6250:19187.4 (234.0%)
99CHODOROWSKA Janina
SROCZYŃSKA Maria
175JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 48Sikorki11003:59:43481:57:2398,5477780-501,4902:2624.7 (30.8%)
100REYMANN Milena
MATUSZCZYK Renata
265JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele11K 54Stare Rury nie rdzewieją11000:14:52453:09:0095,8302260-504,2000:09386.6 (482.6%)
101BURZYŃSKA Beata
BURZYŃSKA Barbara
108KATOWICE
KATOWICE
 K 37Basbetki9502:10:46480:51:2795,7600000-504,3101:2143.9 (54.8%)
102KOŁODZIEJCZYK Tomek
CIAPA Marcin
122ŁÓDŹ
ZDUŃSKA WOLA
Najlepsi kumple5M 12żonę wziąłeś sobie sam11000:34:17456:49:1393,2419217-506,7640:22163.2 (203.7%)
103BIELECKA Magdalena
MATUSEK Monika
162RUSINOWICE
RUSINOWICE
Najlepsze kumpele5K 31Meta & Mafia 28200:18:46480:28:2092,4600000-507,6300:12295.3 (368.7%)
104GAWRONSKI Romuald
GAWROŃSKI Mateusz
100KAMYK
KAMYK
Najlepsi kumple3M 10GAWRONECZKI11000:55:33480:26:2491,1589730-508,9400:3698.4 (122.8%)
105BOSIACKA Marta
BOROWIEC Renata
138ŚWIĘTOCHŁOWICE
DYMINY
 K 53ROFR#211000:42:46462:36:1888,9319533-511,0850:28124.7 (155.7%)
106PIWOŃSKA Ada
PIWOŃSKI Marcin
95PODBUCZE
PODBUCZE
 X 42Cudowni i fantastyczni11001:55:06457:00:0687,0590600-513,0101:1945.3 (56.6%)
107HŁĄD Izabella
SZTWIERTNIA Inga
104USTROŃ
USTROŃ
Najlepsze kumpele9K 47tuczniaki11006:58:08384:34:2683,4487245-516,6085:0012 (15.0%)
108KOBIAŁKA Łukasz
STĘPIEŃ Eliza
72HALINÓW
WARSZAWA
 X 31Zimne noski8800:45:21480:41:4581,9600000-518,1400:33108.3 (135.2%)
109STACHOWICZ Beata
OSIAL Anita
102PŁONSK
PŁOŃSK
 K 44No Way Team10901:53:22410:01:4180,3600000-519,7181:2442.5 (53.1%)
110ŻAK Olga 181JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsze kumpele10K 49Olga i Rafał11000:43:08480:27:2778,8475207-521,2360:32109.6 (136.8%)
111ARODŹ Andrzej 166BARTOSZYCENajlepsi kumple4M 11Dziadki Aleksandra11001:09:11385:38:0677,3458401-522,6860:5367.1 (83.8%)
112ZAWISŁA Danuta
GRZYMKIEWICZ Beata
203JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 26Rodzinka Z6901:00:00488:10:0076,9600000-523,0800:4676.9 (96.0%)
113ANDROSZ Joanna
BAŁAZY Krzysztof
199RYBNIK
RACIBÓRZ
 X 34Dastina&Dastin9100:55:01480:40:3571,0600000-528,9900:4677.4 (96.6%)
114BEŚKA Rafał 195JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsi kumple6M 14LecęBoChcę11000:49:35409:13:4169,5357527-530,5020:4284.1 (105.0%)
115ROSTALSKA Violeta
ADAMCIO Ewa
243OSTRÓW WIELKOPOLSKI
RASZKÓW
 K 55Dziewczyny 50+11000:59:00480:49:0169,2255070-530,8400:5170.3 (87.8%)
116TARALA Andrzej
ROJCZYK Krzysztof
228GLIWICE
RYBNIK
 M 9Jakoś przeżyć zimę9400:44:23480:45:0669,0600000-531,0280:3893.2 (116.4%)
117STEFANOWICZ Monika 222KRAKÓWNajlepsze kumpele12K 56Do boju!11000:47:00457:00:0169,0247060-531,0400:4088 (109.9%)
118WARSKA-KUBIAK Monika
MILLER Agnieszka
142SOSNOWIEC
MEERBUSCH
 K 25ROFR#116800:20:00481:03:0063,9600000-536,0900:18191.7 (239.3%)
119KILON Marcin
KALETA Paweł
196TRZEBINIA
WOLA FILIPOWSKA
 M 17Szwagry 😎11001:29:59481:25:4361,8226541-538,2361:2741.2 (51.4%)
120MUSIAŁ Kamila
SOŚNIAK Michał
115KATOWICE
KATOWICE
 X 41Bubuś team ☺10701:57:07385:18:5861,1600000-538,8621:5431.3 (39.1%)
121TYS Małgorzata
KOWNACKI Arkadiusz
126DĄBROWA GÓRNICZA
WITKOWO
 X 49"Quo curris"11001:16:24336:40:1952,1379528-547,9381:2840.9 (51.1%)
122ESKA-WOJCIECHOWSKA Aleksandra
ŚWITOŃ Dariusz
41OSTRÓW WIELKOPOLSKI
OSTRZESZÓW
 X 56A(niołek) i D(iabełek)11000:03:38220:18:1348,3214167-551,6740:04798 (996.3%)
123KARAŚ Jacek
ZIENTAL Grzegorz
141POZNAŃ
BĘDZIN
 M 15ROFR60011000:28:50479:58:2544,8320735-555,2240:3893.2 (116.4%)
124ROSTALSKA Martyna
SCHMIDT Bartłomiej
214OSTRÓW WIELKOPOLSKI
OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 X 55Bar-Mar11001:39:55384:18:2644,4222930-555,5802:1426.7 (33.3%)
125GOLAK-WEGIERA Katarzyna
WEGIERA Grzegorz
179ROKIETNICA
ROKIETNICA
 X 47ROXKIJE Kasia i Grześ11001:44:11401:05:1738,2406818-561,7732:4322 (27.5%)
126SADLOK Anna
ŁAGOSZ Ewelina
161JAWISZOWICE
BRZEZINKA
 K 58AnaLina11002:37:53361:57:4837,4222228-562,6014:1314.2 (17.7%)
127CZERWIŃSKA Klaudyna
GOŁOFIT Edyta
153RYBNIK
RYBNIK
 K 60Opel Girls11000:41:36456:49:1433,5211445-566,5451:1448.3 (60.3%)
128WRÓBEL Dariusz
ŚWIERSZCZ Aneta
78WARSZAWA
WARSZAWA
 X 57Wróbel & Świerszcz11000:30:25408:49:0318,2200135-581,8201:4035.9 (44.8%)
129ŻERUŃ Małgorzata
ŻERUŃ Łukasz
85BIAŁYSTOK
BIAŁYSTOK
 X 54Podlaskie Włóczykije11000:41:2948:49:0513,7268080-586,2703:0119.9 (24.8%)
Niesklasyfikowani
DNCSTRZAŁKA-LECH Magdalena 112ŻORYNajlepsze kumpeleB&M Avengers11000:29:33360:27:4462,9137090-537,1200:28127.7 (159.4%)
DNCOLCZYK Leokadia
OLCZYK Henryk
241JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Krasocki Team11003:30:10241:44:3362,296740-537,8003:2217.8 (22.2%)
DNCKUBARSKA Anna 236JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsze kumpeleTuptasie11000:34:49432:40:3522,033680-578,0301:3537.9 (47.3%)
DNCSAMOSIEJ Anna
SAMOSIEJ Wojciech
158ŁÓDŹ
ŁÓDŹ
Samoski11003:32:3901:47:3320,952101-579,10510:105.9 (7.4%)
DNCMYŚLIWIEC Bogdan
MYŚLIWIEC Bernadeta
238JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Papużki Nierozłączki11003:18:5224:43:4117,617580-582,42011:185.3 (6.6%)
Znaleziono 134 wynik(ów)