BEST FRIENDS
Organizator : Igrzyska Bohaterów
Data : 2021-12-01
Miejsce : Polska
Dystans : 600 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 140
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 140
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SALAMANDRA Jolanta
SALAMANDRA Arkadiusz
77WOLA
WOLA
 X 4Salamandry zimą nie śpią2603:27:42612:33:30600,06000000,0000:20173,3
2KOŻUCH Sławomir
KOŻUCH Katarzyna
89BIELSKO BIAŁA
BIELSKO BIAŁA
 X 5Rodzinka.pl2812:46:36601:12:55543,6600000-56,3511:2442,6
3KORDZIŃSKI Kazimierz Franciszek
SZWED Krzysztof
156LUBLINIEC
LUBLINIEC
 M 3Meta & Mafia2801:14:35600:57:17542,8600000-57,1790:08436,7
4OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta
PAJĄK Małgorzata
268JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 6Migotki3206:51:48600:26:38533,1600000-66,9100:4677,7
5KOLAT Jadwiga
KRZYK Małgorzata
8JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
KRAKÓW
 K 5Lecimy w Trupa2901:02:16601:29:33518,1600000-81,9440:07499,2
6GRZONKA Andrzej 135JASTRZEBIE-ZDROJNajlepsi kumple1M 5Torcik pomoscik3202:55:43601:07:21494,2600000-105,8300:21168,7
7JASTRZĘBSKI Igor
JASTRZĘBSKA Ewa
248JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 8Mom&Son3103:26:00602:03:00491,2600000-108,7900:25143,1
8PŁASKA Barbara
PŁASKA Grzegorz
31JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 6Marudne małżeństwo3004:27:52601:34:59485,4600000-114,6200:33108,7
9ZALEWSKA Barbara
GŁÓWCZYK Izabella
29JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 4Team GZ2904:53:10600:56:33483,7600000-116,2600:3699,0
10JASIŃSKI Maksymilian
ZAWIERUCHA Aleksander
276JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
ŻORY
 M 4,,W góry idziemy'' MARO Team 23101:37:45607:49:51461,8600000-138,2020:12283,5
11KRAKOWCZYK Karolina
SITARZ Kazimierz
68GOŁKOWICE
RYBNIK
 X 7Łapacze Zachodów Słońca3125:40:00602:01:00455,7600000-144,3103:2217,8
12WINIARSKI Dariusz
WINIARSKA Ewa
43BOGATYNIA
BOGATYNIA
 X 9Pucki-Team3300:58:00601:22:00444,3600000-155,6830:07459,6
13MĄCZKA Zbigniew
ŻYŁKOWSKA Krystyna
120TORUŃ
TORUŃ
 X 10Forever Young Team3603:57:08605:58:13415,0600000-185,0240:34105,0
14KLIMCZAK Marek
KAMINSKI Kasia
148OŚWIĘCIM
KREFELD
 X 13ROFR14101:09:40576:50:27406,6600000-193,4160:10350,2
15HELIOSZ Agnieszka
SZKATUŁA Henryk
30KROSTOSZOWICE
WODZISLAW ŚL.
 X 12Miłośnicy wschodów i zachodów4003:41:53601:47:19401,9600000-198,1100:33108,7
16SABAT-SKWARECKA Magdalena
SOCHACKA Elżbieta
87GÓRA KALWARIA
GÓRA KALWARIA
 K 7Szybkie i Wściekłe3902:52:17603:58:46387,9600000-212,1450:26135,1
17RUNOWSKA Monika
CZARNOWSKA Kasia
270POZNAŃ
POZNAŃ
 K 21K&M Positive Always6301:38:17585:40:52379,9600000-220,0600:15231,9
18MĄDRY Grzegorz
SZCZUDLIK Małgorzata
14TRZEMESZNO
TRZEMESZNO
 X 11Trzemeszeńskie Dziki3902:13:06601:05:20374,3600000-225,6600:21168,7
19DEJEWSKA Arleta
BAŁA Justyna
23JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 11Dobiegniemy Przed Wami4302:44:18610:52:17370,2600000-229,7950:26135,2
20OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta
PAJĄK Małgorzata
18JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 10Migotki Walczące4305:40:11604:30:01362,4600000-237,5900:5663,9
21JASIŃSKI Maksymilian
ZAWIERUCHA Aleksander
49JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
ŻORY
 M 6,,W góry idziemy'' MARO Team 15800:46:10598:48:26352,9600000-247,1340:07458,6
22BADACH Agnieszka
MYŚLIWIEC Monika
2JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 12Czasami na diecie5005:25:54601:19:39350,5600000-249,5500:5564,5
23POŁOMSKA Edyta
POŁOMSKI Grzegorz
124RYDUŁTOWY
RYDUŁTOWY
 X 17Połomscy Team5401:57:44600:16:36346,3600000-253,7400:20176,5
24PERKOWSKA Daria
DROBIAK Kornelia
101JASTRZEBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 8Love message4105:21:26600:16:00342,5600000-257,4900:5663,9
25AUGUSCIK Ewelina
MYŚLIWIEC Barbara
24JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 29Nadziane Muszelki :)7202:26:04606:19:26341,8600000-258,1630:25140,4
26GORZELAK Joanna
GORZELAK Zbigniew
272JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 15Lazy PANDAS4701:38:58606:55:03341,7600000-258,3330:17207,1
27PRZYBYŁA Magdalena
MIKETA Marek
170RYDUŁTOWY
RYBNIK
 X 16har-eM4802:53:30608:48:45325,0600000-274,9980:32112,4
28MAZUR Katarzyna
PŁUCHOWSKA Grażyna
39ZABŁOCIE
BIELSKO-BIAŁA
 K 16Świry z Podbeskidzia5800:34:43600:33:26321,5600000-278,5060:06555,6
29WTULICH Arkadiusz
WTULICH - BORKOWSKA Anna
63WŁOCŁAWEK
SIEDLIN
 X 18Bro & Sis5402:48:43601:09:26303,3600000-296,7210:33107,9
30POPOV Sergii
ŁUKAWSKI Tomek
183WARSZAWA
BYDGOSZCZ
 M 7B4Dziady6305:27:20605:37:43298,8600000-301,2301:0554,8
31CZACHOROWSKI Pawel
BRUZDA Iwona
274LANGENHAGEN
SKAWINA
 X 52Gazela i Dzik11001:11:34553:04:46295,7295740-304,2600:14247,9
32MATOGA Urszula
TOPÓR Anna
10SIEPRAW
KRAKÓW
 K 14Może Kawa Pomoże5102:38:26601:20:10274,0600000-326,0130:34103,8
33JANKO Sylwia
ADAMCZUK-SKOTNICKA Urszula
253JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDROJ
 K 22Drużyna nowej ziemi6401:13:00600:43:00273,5600000-326,5300:16224,8
34KRÓLIKOWSKA Alicja
ZAWISŁA Halina
247SUSZEC
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 50QUO VADIS11003:15:54600:40:14267,6460504-332,4440:4381,9
35SKOMRA-GAJDA Renata
MATUSZCZAK Kinga
255JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 20Nocny patrol6301:08:06601:27:56248,3600000-351,7240:16218,7
36BRZEZINA Eliza
BRZEZINA Teresa
47JANKOWICE
JANKOWICE
 K 40Let’s go10000:45:00601:53:44245,9600000-354,1170:10327,8
37MÜLLER Bernard
MÜLLER Dorota
259LUBLINIEC
LUBLINIEC
 X 21ActivFisie6700:42:08601:12:38244,0600000-355,9940:10347,5
38TRZCIŃSKA Joanna
HUBA Agnieszka
131JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 38Huba&Buba9801:11:46614:35:50241,1600000-358,9420:17201,5
39BETAŃSKA Aneta
GŁUSZAK Aleksandra
37JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE -ZDRÓJ
 K 9Truptające żony4300:45:43600:49:35238,2600000-361,8270:11312,6
40KORYCKA Mariola
BRATEK Magdalena
163ZGIERZ
ZGIERZ
 K 30Szalone One7801:28:53600:50:35233,3600000-366,7240:22157,5
41WRZESIŃSKA Kasiola
ZAJĄCZKOWSKA Bożena
52ŁÓDŹ
ŁĘCZYCA
 K 28Parchate Babusy7103:13:48601:04:25229,6600000-370,4300:5071,1
42DOLAŚ Danuta
CZURYŃSKA Wiolka
140KRAKÓW
GDYNIA
 K 15ROFR 75701:21:30515:44:26228,6600000-371,3630:21168,3
43BAJOR Rafał
GOSTOMSKA Małgorzata
143ŻORY
CZEMPIŃ
 X 19ROFR 55502:32:11600:27:01228,5600000-371,4700:3990,1
44GUZIŃSKI Dariusz
ADASIAK Beata
45PABIANICE
KSAWERÓW
 X 14FRIENDS FN54401:16:53602:43:34224,9600000-375,0600:20175,5
45WOLNY Ania
BORUS Joanna
92CIESZYN
CIESZYN
 K 35Kaj my som?8402:56:02577:49:16217,4600000-382,6430:4874,1
46PORWIT Agnieszka
SZOJDA Paulina
204LĘDZINY
TYCHY
 K 36Viking Training Center I8500:55:00600:17:58216,1600000-383,8710:15235,8
47DĘBOWSKA Beata
DĘBOWSKI Sylwester
16JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 23Dębuski6907:19:41605:16:13213,7600000-386,2692:0329,2
48TYMAN Anna
PILCH Zygfryd
177JASTRZĘBIE ZDRÓJ
KATOWICE
 X 29Śląscy wędrowcy8304:27:32600:58:01213,7600000-386,3051:1547,9
49ZUZA-WITKOWSKA Anna
WASIELEWSKA Anetta
12BYDGOSZCZ
BYDGOSZCZ
 K 19Dreptusie Team6301:14:52600:30:42213,7600000-386,3480:21171,2
50WLAZŁY Damian
MAŁCZAK Grzegorz
206LUBLINIEC
LUBLINIEC
 M 13Biegiem przez życie11001:13:24576:42:58211,9412336-388,1220:20173,2
51CIEMIĘGA Agnieszka
CIEMIĘGA Izabela
132JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 45Daleko jeszcze?11002:20:51601:17:30210,2600000-389,8300:4089,5
52KWIATKOWSKI Tomasz
SUKIENNIK Aleksandra
208BIERUŃ
BIERUŃ
 X 43Viking Training Center II11002:47:25600:52:23207,3553494-392,6760:4874,3
53PABIAN Kamil
CZYZ Jacek
213JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
CIESZYN
 M 8Koalicja Cesarska8801:18:17600:51:38206,6600000-393,4400:22158,3
54BURY Jarosław
KOWALIK Anna
168LUBLINIEC
LUBLINIEC
 X 20Turyści6000:18:06600:47:29206,2600000-393,7590:05683,7
55PARZYCH Renata
SZWARLIK Bożena
110JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 13Zespół Niespokojnych Nóg5102:55:19600:43:24205,4600000-394,5700:5170,3
Poniżej dystansu minimalnego: 200,0 km
56WIELGOS Magdalena
WIELGOS Rafał
209RUDA ŚLĄSKA
RUDA ŚLĄSKA
 X 26Kotek goni Myszkę7512:00:00588:00:00200,0600000-400,0303:3616,7
57WOLAK Krystyna
SMAGACZ Zyta
34JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE -ZDRÓJ
 K 18Dwie Laski6301:10:00600:26:27199,1600000-400,8700:21170,7
58BUGAJEWSKA Anna
S Marek
256RUMIA
RUMIA
 X 25CrossBox Kaszuby7402:06:52608:59:14198,2600000-401,8290:3893,7
59LIS Monika
GRABOWSKA-CYBULA Sylwia
178MARKI
MARKI
 K 41STRUGA WALKING10203:35:58601:33:57198,1600000-401,8581:0555,0
60WALCZAK Emilia
WALCZAK Krystyna
225JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
 K 46MAMA i CÓRKA11000:43:00603:29:00196,0570000-404,0000:13273,5
61BAJCAR Beata
PUDA Dorota
186CHYBIE
MNICH
 K 39Doris&Beti Team9900:50:55602:52:15190,0600000-409,9720:16223,9
62GAWŁOWSKA Dominika
ZAHRAJ Renata
69SKOCZÓW
SKOCZÓW
 K 43Cztery Ręce :)10703:49:45600:27:47189,3600000-410,7441:1249,4
63TALAROWSKI Paweł
TALAROWSKA Agnieszka
129KRASNYSTAW
KRASNYSTAW
 X 35Talary9202:30:41505:51:34188,4600000-411,6100:4775,0
64GĄSIOREK Janusz
GĄSIOREK Beata
113LIBIĄŻ
LIBIĄŻ
 X 37Biegające Biedronki10102:19:59600:53:40188,1600000-411,9310:4480,6
65MAZUR Małgorzata
NALEWAJKA Wioleta
224JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 24Przebudzone :)6601:54:16600:48:39186,9600000-413,0800:3698,1
66BAJOR Aneta
WLOSZCZYNSKA Marta
144ŻORY
MONACHIUM
 K 32ROFR 38300:54:19576:26:25185,7600000-414,3170:17205,1
67PYTEL Renata
PYTEL Bartłomiej
231PIELGRZYMOWICE
PIELGRZYMOWICE
 X 24Pytlusie6903:45:49609:18:08181,0600000-418,9951:1448,1
68KOLAT Jadwiga
KRZYK Małgorzata
234JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
KRAKÓW
 K 27Lecimy w Trupa na Bis7102:07:27601:02:02174,9600000-425,0560:4382,4
69WAWOCZNY Anita
RADZIEWICZ Renata
262JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
WISŁA WIELKA
 K 57Nira i Holi11001:00:26578:17:00174,9245510-425,0900:20173,7
70ZAWISŁA Danuta
GRZYMKIEWICZ Beata
203JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 26Rodzinka Z6906:40:00608:10:00169,1600000-430,9402:2125,4
71OSIAL Mariusz
ORLIŃSKA Edyta
26PŁOŃSK
PŁOŃSK
 X 22Ociec&Matke6800:36:48597:07:22168,7600000-431,3270:13275,0
72CZAJKA Karolina
DĄBROWSKI Damian
216ESSEN
ESSEN
 X 27Perełka i Miś8202:12:30600:59:12167,5600000-432,5100:4775,8
73SZCZUCHNIAK Grzegorz
SZCZUCHNIAK Adriana
62JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 X 28Byle do przodu8202:25:04616:20:46166,0600000-433,9630:5268,7
74JAWOREK Łukasz
PASLAWSKA Irma
165TRZCIANY
BRÜGGEN
 X 38ROFR#910202:32:20576:51:31162,2600000-437,8290:5663,9
75CIUŁA Tomasz
PIERZCHAŁA Anna
146KRAKÓW
JAWORZNO
 X 33ROFR 49100:42:47600:22:15160,2600000-439,8220:16224,6
76WYDRA Czywygra
MALECKA Renata
139WARSZAWA
HEESCH
 X 45ROFR611003:45:26601:00:49156,5457626-443,5301:2641,6
77MIKOŁAJEC Bernadeta
MIKOLAJEC Andrzej
117BRENNA
BRENNA
 X 36Razem ab9601:29:00577:57:36155,3600000-444,7180:34104,7
78KUCHARSKA Katarzyna
GASTOŁ Dorota
280WARSZAWA
WARSZAWA
 K 59Kate&Doroo11000:55:25600:19:51155,0220781-445,0290:21167,8
79MADEJ Kasia
MADEJ Dariusz
84CAMBRIDGE
KROSNO
 X 53Darek & Kasia11000:56:55601:10:07151,2294016-448,7630:22159,4
80ZAŁĘSKA Magdalena
ZIOBRO Kamila
264JASTRZĘBIE ZDRÓJ
SOSNOWIEC
 K 17K&M z aparatem na plecach6002:36:57553:00:36149,9600000-450,1211:0257,3
81RASEK Mariusz
RASEK Anna
187CHORZÓW
CHORZÓW
 X 48Robodomik11005:50:03602:49:19149,0392950-451,0432:2125,5
82GRZONKA Magdalena
GRZONKA Tomasz
127JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 30Tosty8500:43:10600:32:04146,3600000-453,7200:17203,3
83BIERNAT Agnieszka
CZAJKA Mariusz
106JASTRZĘBIE ZDRÓJ
STUDZIONKA
 X 50AiM11002:33:30498:36:18144,1351329-455,8681:0356,3
84TRYNISZEWSKA Anna
WYSZKOWSKA Paulina
51WIĄZOWNA
WARSZAWA
 K 34Najlepsze kumpele8400:53:58576:07:13143,8600000-456,1900:22159,9
85SZYMCZYŃSKI Jarosław Marian
NATURA Edyta
215CZĘSTOCHOWA
NAŁĘCZÓW
 X 46ROFR1211001:09:57600:30:22143,2433392-456,8190:29122,8
86RAGAN Małgorzata
KUSIAK Elżbieta
75JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 52Rezerwa Złota11001:29:11602:42:34142,0344628-458,0130:3795,5
87SKRZYPIEC Monika
SKRZYPIEC Marcin
201CHORZÓW
CHORZÓW
 X 32Tańczący z wilkami8900:47:00600:54:24141,6600000-458,3800:19180,8
88ŻARSKA Katarzyna
ŁASTÓWKA Marzena
61JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 42Leniwce ruszają10602:05:48601:25:22139,8600000-460,2000:5366,7
89BABINICZ Rafał
DZIĘGIELEWSKA Anna
33BOGATYNIA
PŁOCK
 X 40Marudy10606:48:57534:47:38139,4600000-460,5572:5520,5
90GADAJ Julita
WRZEŚNIAK Karolina
172WŁOCŁAWEK
GDAŃSK
 K 61POGADAJMY11000:50:00600:15:41138,7207650-461,3100:21166,4
91SŁOWIK Marta
NORWA Sylwester
147ROERMOND
PATKÓW
 X 44ROFR 1011002:11:01552:50:23136,2491280-463,8100:5762,4
92NIEDZIOŁKO Bożena
PŁAZA Monika
116JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 33Turbo trampki8302:12:41601:22:00134,8600000-465,2500:5960,9
93BIELECKA Magdalena
MATUSEK Monika
162RUSINOWICE
RUSINOWICE
 K 31Meta & Mafia 28200:32:02600:28:20131,0600000-469,0500:14245,3
94STAŚKIEWICZ Beata
ZAJĄCZKOWSKA Emilia
27JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 23Socjal Corpo Group6401:20:16577:34:33129,0600000-471,0100:3796,4
95WARSKA-KUBIAK Monika
MILLER Agnieszka
142SOSNOWIEC
MEERBUSCH
 K 25ROFR#116801:32:55601:03:00127,6600000-472,4200:4382,4
96ZIEBRO Grzegorz
KRAWCZYK Paweł
103SOSNOWIEC
SOSNOWIEC
 M 16Black Paw Matters11001:04:11606:01:42121,6315880-478,3760:31113,7
97REYMANN Milena
MATUSZCZYK Renata
265JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 54Stare Rury nie rdzewieją11000:35:06597:09:00120,1302260-479,9500:17205,2
98KOBIAŁKA Łukasz
STĘPIEŃ Eliza
72HALINÓW
WARSZAWA
 X 31Zimne noski8810:07:14600:41:45119,5600000-480,5505:0511,8
99ŁANUCHA Mariola
SURY-WOLNIEWICZ Kamila
20JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 51Pussycat na 5+11001:56:42553:23:52118,8345440-481,2000:5861,1
100KUPCZYK Radosław
KUPCZYK Małgorzata
56NOWY TARG
NOWY TARG
 X 39Tu & Tam10502:54:54197:57:16118,1600000-481,9501:2840,5
101GAWRONSKI Romuald
GAWROŃSKI Mateusz
100KAMYK
KAMYK
Najlepsi kumple2M 10GAWRONECZKI11000:24:08576:26:24112,9589730-487,0600:12280,8
102GANCARCZYK Karolina
GANCARCZYK Adam
5JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 X 51Biegowe Wariaty11000:44:26559:01:33112,0347399-487,9640:23151,3
103CHODOROWSKA Janina
SROCZYŃSKA Maria
175JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 48Sikorki11001:04:00601:57:23110,4477780-489,5900:34103,5
104BURZYŃSKA Beata
BURZYŃSKA Barbara
108KATOWICE
KATOWICE
 K 37Basbetki9501:59:39600:51:27108,5600000-491,5401:0654,4
105PIWOŃSKA Ada
PIWOŃSKI Marcin
95PODBUCZE
PODBUCZE
 X 42Cudowni i fantastyczni11000:44:39601:00:06105,1590600-494,9500:25141,2
106HŁĄD Izabella
SZTWIERTNIA Inga
104USTROŃ
USTROŃ
 K 47tuczniaki11001:04:55600:34:26103,6487245-496,3690:3795,8
107ARODŹ Andrzej 166BARTOSZYCENajlepsi kumple3M 11Dziadki Aleksandra11001:10:01577:38:06103,0458401-497,0310:4088,2
108BOSIACKA Marta
BOROWIEC Renata
138ŚWIĘTOCHŁOWICE
DYMINY
 K 53ROFR#211002:00:21607:32:21103,0319533-497,0461:1051,3
109ŻAK Olga 181JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsze kumpele1K 49Olga i Rafał11000:55:00600:27:27101,1475207-498,8790:32110,3
110ROSTALSKA Violeta
ADAMCIO Ewa
243OSTRÓW WIELKOPOLSKI
RASZKÓW
 K 55Dziewczyny 50+11001:12:18528:49:0198,9255070-501,0900:4382,1
111TARALA Andrzej
ROJCZYK Krzysztof
228GLIWICE
RYBNIK
 M 9Jakoś przeżyć zimę9401:05:12600:45:0694,7600000-505,3450:4187,1
112STEFANOWICZ Monika 222KRAKÓWNajlepsze kumpele2K 56Do boju!11003:07:00601:00:0194,0247060-506,0401:5930,1
113KOŁODZIEJCZYK Tomek
CIAPA Marcin
122ŁÓDŹ
ZDUŃSKA WOLA
 M 12żonę wziąłeś sobie sam11000:34:17456:49:1393,2419217-506,7640:22163,2
114STACHOWICZ Beata
OSIAL Anita
102PŁONSK
PŁOŃSK
 K 44No Way Team10901:05:28568:49:3690,3600000-509,6980:4382,8
115GOLAK-WEGIERA Katarzyna
WEGIERA Grzegorz
179ROKIETNICA
ROKIETNICA
 X 47ROXKIJE Kasia i Grześ11002:42:54569:16:2489,1406818-510,8901:4932,8
116BEŚKA Rafał 195JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsi kumple4M 14LecęBoChcę11002:33:35505:13:4183,6357527-516,3821:5032,7
117ROSTALSKA Martyna
SCHMIDT Bartłomiej
214OSTRÓW WIELKOPOLSKI
OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 X 55Bar-Mar11001:25:04552:18:2681,7222930-518,2701:0257,6
118KILON Marcin
KALETA Paweł
196TRZEBINIA
WOLA FILIPOWSKA
 M 17Szwagry 😎11000:47:36601:25:4377,6226541-522,4050:3697,8
119ANDROSZ Joanna
BAŁAZY Krzysztof
199RYBNIK
RACIBÓRZ
 X 34Dastina&Dastin9100:28:38576:40:3576,0600000-523,9900:22159,3
120MUSIAŁ Kamila
SOŚNIAK Michał
115KATOWICE
KATOWICE
 X 41Bubuś team ☺10701:57:07385:18:5861,1600000-538,8621:5431,3
121TYS Małgorzata
KOWNACKI Arkadiusz
126DĄBROWA GÓRNICZA
WITKOWO
 X 49"Quo curris"11000:05:49552:40:1959,7379528-540,3070:05615,7
122SADLOK Anna
ŁAGOSZ Ewelina
161JAWISZOWICE
BRZEZINKA
 K 58AnaLina11001:29:18574:45:4549,9222228-550,0631:4733,6
123KARAŚ Jacek
ZIENTAL Grzegorz
141POZNAŃ
BĘDZIN
 M 15ROFR60011000:46:00600:12:1049,7320735-550,3090:5564,8
124ESKA-WOJCIECHOWSKA Aleksandra
ŚWITOŃ Dariusz
41OSTRÓW WIELKOPOLSKI
OSTRZESZÓW
 X 56A(niołek) i D(iabełek)11000:03:38220:18:1348,3214167-551,6740:04798,0
125CZERWIŃSKA Klaudyna
GOŁOFIT Edyta
153RYBNIK
RYBNIK
 K 60Opel Girls11010:05:00528:49:1434,6211445-565,41517:293,4
126WRÓBEL Dariusz
ŚWIERSZCZ Aneta
78WARSZAWA
WARSZAWA
 X 57Wróbel & Świerszcz11000:34:21528:49:0325,9200135-574,1221:1945,2
127ŻERUŃ Małgorzata
ŻERUŃ Łukasz
85BIAŁYSTOK
BIAŁYSTOK
 X 54Podlaskie Włóczykije11000:41:2948:49:0513,7268080-586,2703:0119,9
Niesklasyfikowani
DNCSTRZAŁKA-LECH Magdalena 112ŻORYNajlepsze kumpeleB&M Avengers11000:32:31552:27:4470,1137090-529,8700:27129,4
DNCOLCZYK Leokadia
OLCZYK Henryk
241JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Krasocki Team11002:49:26529:44:3369,596740-530,4602:2624,6
DNCKUBARSKA Anna 236JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsze kumpeleTuptasie11000:14:49528:40:3523,233680-576,8400:3893,8
DNCSAMOSIEJ Anna
SAMOSIEJ Wojciech
158ŁÓDŹ
ŁÓDŹ
Samoski11003:32:3901:47:3320,952101-579,10510:105,9
DNCMYŚLIWIEC Bogdan
MYŚLIWIEC Bernadeta
238JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Papużki Nierozłączki11003:18:5224:43:4117,617580-582,42011:185,3
Znaleziono 132 wynik(ów)