BEST FRIENDS
Organizator : Igrzyska Bohaterów
Data : 2021-12-01
Miejsce : Polska
Dystans : 600 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 140
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 140
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KRAKOWCZYK Karolina
SITARZ Kazimierz
68GOŁKOWICE
RYBNIK
 X 7Łapacze Zachodów Słońca3101:56:00722:01:00600,06000000,0000:11310,3
2JASTRZĘBSKI Igor
JASTRZĘBSKA Ewa
248JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 8Mom&Son3103:11:00722:03:00600,06000000,0000:19188,5
3JASIŃSKI Maksymilian
ZAWIERUCHA Aleksander
276JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
ŻORY
 M 4,,W góry idziemy'' MARO Team 23104:34:10727:49:51600,06000000,0000:27131,3
4GRZONKA Andrzej 135JASTRZEBIE-ZDROJNajlepsi kumple1M 5Torcik pomoscik3203:10:17721:07:21588,7600000-11,3100:19185,6
5OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta
PAJĄK Małgorzata
268JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 6Migotki3201:49:43720:26:38579,3600000-20,7200:11316,8
6WINIARSKI Dariusz
WINIARSKA Ewa
43BOGATYNIA
BOGATYNIA
 X 9Pucki-Team3305:09:00721:22:00546,3600000-53,6530:33106,1
7MĄCZKA Zbigniew
ŻYŁKOWSKA Krystyna
120TORUŃ
TORUŃ
 X 10Forever Young Team3602:34:08724:57:00511,4600000-88,5820:18199,1
8MĄDRY Grzegorz
SZCZUDLIK Małgorzata
14TRZEMESZNO
TRZEMESZNO
 X 11Trzemeszeńskie Dziki3903:32:29721:05:20468,8600000-131,2200:27132,4
9HELIOSZ Agnieszka
SZKATUŁA Henryk
30KROSTOSZOWICE
WODZISLAW ŚL.
 X 12Miłośnicy wschodów i zachodów4000:32:19721:47:19465,5600000-134,5000:04864,3
10SABAT-SKWARECKA Magdalena
SOCHACKA Elżbieta
87GÓRA KALWARIA
GÓRA KALWARIA
 K 7Szybkie i Wściekłe3901:41:42723:58:46465,5600000-134,5450:13274,6
11DEJEWSKA Arleta
BAŁA Justyna
23JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 11Dobiegniemy Przed Wami4303:37:54730:52:17447,7600000-152,2930:29123,3
12RUNOWSKA Monika
CZARNOWSKA Kasia
270POZNAŃ
POZNAŃ
 K 21K&M Positive Always6301:21:51729:40:52436,6600000-163,3800:11320,1
13OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta
PAJĄK Małgorzata
18JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 10Migotki Walczące4302:00:13724:30:01436,5600000-163,5200:16217,8
14KLIMCZAK Marek
KAMINSKI Kasia
148OŚWIĘCIM
KREFELD
 X 13ROFR14101:37:59696:50:27435,9600000-164,0960:13266,9
15BADACH Agnieszka
MYŚLIWIEC Monika
2JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 12Czasami na diecie5001:30:42721:19:39412,7600000-187,2900:13273,0
16GORZELAK Joanna
GORZELAK Zbigniew
272JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 15Lazy PANDAS4702:44:04702:55:03410,7600000-189,3200:23150,2
17PERKOWSKA Daria
DROBIAK Kornelia
101JASTRZEBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 8Love message4102:01:14720:16:00409,0600000-190,9700:17202,4
18JASIŃSKI Maksymilian
ZAWIERUCHA Aleksander
49JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
ŻORY
 M 6,,W góry idziemy'' MARO Team 15801:32:36718:43:26405,3600000-194,7400:13262,6
19AUGUSCIK Ewelina
MYŚLIWIEC Barbara
24JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 29Nadziane Muszelki :)7201:39:37716:20:33389,0600000-210,9710:15234,3
20PRZYBYŁA Magdalena
MIKETA Marek
170RYDUŁTOWY
RYBNIK
 X 16har-eM4802:31:10728:48:45379,7600000-220,2920:23150,7
21BETAŃSKA Aneta
GŁUSZAK Aleksandra
37JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE -ZDRÓJ
 K 9Truptające żony4302:58:01720:49:35376,9600000-223,1360:28127,0
22WTULICH Arkadiusz
WTULICH - BORKOWSKA Anna
63WŁOCŁAWEK
SIEDLIN
 X 18Bro & Sis5401:03:00721:09:26370,2600000-229,8290:10352,5
23POŁOMSKA Edyta
POŁOMSKI Grzegorz
124RYDUŁTOWY
RYDUŁTOWY
 X 17Połomscy Team5400:37:33720:16:36368,6600000-231,4100:06589,0
24MAZUR Katarzyna
PŁUCHOWSKA Grażyna
39ZABŁOCIE
BIELSKO-BIAŁA
 K 16Świry z Podbeskidzia5801:29:04720:33:26367,1600000-232,8600:14247,3
25MATOGA Urszula
TOPÓR Anna
10SIEPRAW
KRAKÓW
 K 14Może Kawa Pomoże5101:38:39721:20:10353,3600000-246,6890:16214,9
26POPOV Sergii
ŁUKAWSKI Tomek
183WARSZAWA
BYDGOSZCZ
 M 7B4Dziady6302:45:57725:37:43337,3600000-262,7460:29121,9
27JANKO Sylwia
ADAMCZUK-SKOTNICKA Urszula
253JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDROJ
 K 22Drużyna nowej ziemi6402:37:36720:43:00317,5600000-282,4900:29120,9
28CZACHOROWSKI Pawel
BRUZDA Iwona
274LANGENHAGEN
SKAWINA
 X 52Gazela i Dzik11001:11:34553:04:46295,7295740-304,2600:14247,9
29GUZIŃSKI Dariusz
ADASIAK Beata
45PABIANICE
KSAWERÓW
 X 14FRIENDS FN54400:20:46722:43:34295,2600000-304,7800:04853,0
30WRZESIŃSKA Kasiola
ZAJĄCZKOWSKA Bożena
52ŁÓDŹ
ŁĘCZYCA
 K 28Parchate Babusy7105:03:09721:04:25295,0600000-305,0501:0158,4
31KRÓLIKOWSKA Alicja
ZAWISŁA Halina
247SUSZEC
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 50QUO VADIS11001:23:00720:40:14289,5460504-310,4660:17209,3
32DOLAŚ Danuta
CZURYŃSKA Wiolka
140KRAKÓW
GDYNIA
 K 15ROFR 75702:13:30731:44:26285,8600000-314,1960:28128,5
33BAJOR Rafał
GOSTOMSKA Małgorzata
143ŻORY
CZEMPIŃ
 X 19ROFR 55501:48:39720:27:01282,4600000-317,5670:23156,0
34BRZEZINA Eliza
BRZEZINA Teresa
47JANKOWICE
JANKOWICE
 K 40Let’s go10000:51:13721:53:44280,6600000-319,3940:10328,7
35SKOMRA-GAJDA Renata
MATUSZCZAK Kinga
255JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 20Nocny patrol6301:01:37721:27:56275,9600000-324,0870:13268,7
36ZUZA-WITKOWSKA Anna
WASIELEWSKA Anetta
12BYDGOSZCZ
BYDGOSZCZ
 K 19Dreptusie Team6302:43:51720:30:42274,4600000-325,5710:35100,5
37KORYCKA Mariola
BRATEK Magdalena
163ZGIERZ
ZGIERZ
 K 30Szalone One7803:05:29720:50:35270,1600000-329,9340:4187,4
38BAJCAR Beata
PUDA Dorota
186CHYBIE
MNICH
 K 39Doris&Beti Team9907:39:20722:52:15267,6600000-332,3641:4235,0
39WLAZŁY Damian
MAŁCZAK Grzegorz
206LUBLINIEC
LUBLINIEC
 M 13Biegiem przez życie11001:11:10720:37:49264,5412336-335,5470:16223,0
40PARZYCH Renata
SZWARLIK Bożena
110JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 13Zespół Niespokojnych Nóg5101:30:06720:43:24260,6600000-339,4200:20173,5
41TYMAN Anna
PILCH Zygfryd
177JASTRZĘBIE ZDRÓJ
KATOWICE
 X 29Śląscy wędrowcy8301:07:42720:58:01259,4600000-340,5640:15229,9
42TRZCIŃSKA Joanna
HUBA Agnieszka
131JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 38Huba&Buba9802:55:13734:35:50258,4600000-341,6420:4088,5
43MÜLLER Bernard
MÜLLER Dorota
259LUBLINIEC
LUBLINIEC
 X 21ActivFisie6700:21:25655:13:48249,4600000-350,5610:05698,8
44WOLAK Krystyna
SMAGACZ Zyta
34JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE -ZDRÓJ
 K 18Dwie Laski6306:50:38696:26:27249,4600000-350,5901:3836,4
45BURY Jarosław
KOWALIK Anna
168LUBLINIEC
LUBLINIEC
 X 20Turyści6001:41:28694:35:10245,8600000-354,2060:24145,3
46DĘBOWSKA Beata
DĘBOWSKI Sylwester
16JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 23Dębuski6906:25:41724:32:33244,9600000-355,1501:3438,1
47PORWIT Agnieszka
SZOJDA Paulina
204LĘDZINY
TYCHY
 K 36Viking Training Center I8501:51:41696:17:58244,4600000-355,5770:27131,3
48KWIATKOWSKI Tomasz
SUKIENNIK Aleksandra
208BIERUŃ
BIERUŃ
 X 43Viking Training Center II11001:25:34720:52:23244,1553494-355,9140:21171,2
49OSIAL Mariusz
ORLIŃSKA Edyta
26PŁOŃSK
PŁOŃSK
 X 22Ociec&Matke6802:41:10720:27:57236,7600000-363,2800:4088,1
50WALCZAK Emilia
WALCZAK Krystyna
225JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
 K 46MAMA i CÓRKA11002:29:00723:29:00236,0570000-364,0000:3795,0
51CIEMIĘGA Agnieszka
CIEMIĘGA Izabela
132JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 45Daleko jeszcze?11000:52:16721:17:30233,9600000-366,0900:13268,5
52PABIAN Kamil
CZYZ Jacek
213JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
CIESZYN
 M 8Koalicja Cesarska8801:15:24696:51:38231,8600000-368,1800:19184,5
53GĄSIOREK Janusz
GĄSIOREK Beata
113LIBIĄŻ
LIBIĄŻ
 X 37Biegające Biedronki10103:38:51674:46:29231,7600000-368,2530:5663,5
54LIS Monika
GRABOWSKA-CYBULA Sylwia
178MARKI
MARKI
 K 41STRUGA WALKING10201:43:21697:33:57229,8600000-370,1790:26133,4
55MAZUR Małgorzata
NALEWAJKA Wioleta
224JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 24Przebudzone :)6601:28:49720:48:39229,8600000-370,1900:23155,2
56PYTEL Renata
PYTEL Bartłomiej
231PIELGRZYMOWICE
PIELGRZYMOWICE
 X 24Pytlusie6901:52:21722:27:53229,5600000-370,5450:29122,5
57BAJOR Aneta
WLOSZCZYNSKA Marta
144ŻORY
MONACHIUM
 K 32ROFR 38302:09:48720:26:25228,4600000-371,5850:34105,6
58WOLNY Ania
BORUS Joanna
92CIESZYN
CIESZYN
 K 35Kaj my som?8401:35:04625:49:16226,6600000-373,3590:25143,0
59ZAWISŁA Danuta
GRZYMKIEWICZ Beata
203JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 26Rodzinka Z6901:02:00728:10:00224,0600000-375,9600:16216,8
60WIELGOS Magdalena
WIELGOS Rafał
209RUDA ŚLĄSKA
RUDA ŚLĄSKA
 X 26Kotek goni Myszkę7512:00:00732:00:00223,5600000-376,5403:1318,6
61TALAROWSKI Paweł
TALAROWSKA Agnieszka
129KRASNYSTAW
KRASNYSTAW
 X 35Talary9201:43:07673:51:34216,9600000-383,0600:28126,2
62BUGAJEWSKA Anna
S Marek
256RUMIA
RUMIA
 X 25CrossBox Kaszuby7400:38:49721:02:02214,4600000-385,6190:10331,4
63GAWŁOWSKA Dominika
ZAHRAJ Renata
69SKOCZÓW
SKOCZÓW
 K 43Cztery Ręce :)10701:40:28648:27:47208,1600000-391,9280:28124,3
64SZCZUCHNIAK Grzegorz
SZCZUCHNIAK Adriana
62JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 X 28Byle do przodu8200:46:38712:20:46203,1600000-396,9190:13261,3
65ZAŁĘSKA Magdalena
ZIOBRO Kamila
264JASTRZĘBIE ZDRÓJ
SOSNOWIEC
 K 17K&M z aparatem na plecach6000:54:17721:00:36202,3600000-397,7140:16223,6
66BABINICZ Rafał
DZIĘGIELEWSKA Anna
33BOGATYNIA
PŁOCK
 X 40Marudy10601:51:12713:47:08201,1600000-398,8860:33108,5
Poniżej dystansu minimalnego: 200,0 km
67KOLAT Jadwiga
KRZYK Małgorzata
234JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
KRAKÓW
 K 27Lecimy w Trupa na Bis7100:26:16721:02:02198,2600000-401,8420:07452,6
68MADEJ Kasia
MADEJ Dariusz
84CAMBRIDGE
KROSNO
 X 53Darek & Kasia11000:12:53721:10:07187,2294016-412,7760:04871,9
69CZAJKA Karolina
DĄBROWSKI Damian
216ESSEN
ESSEN
 X 27Perełka i Miś8200:50:12720:59:12186,1600000-413,9200:16222,4
70RASEK Mariusz
RASEK Anna
187CHORZÓW
CHORZÓW
 X 48Robodomik11000:30:25722:49:19185,6392950-414,4430:09366,0
71TRYNISZEWSKA Anna
WYSZKOWSKA Paulina
51WIĄZOWNA
WARSZAWA
 K 34Najlepsze kumpele8401:38:13720:07:13184,7600000-415,3280:31112,8
72KUCHARSKA Katarzyna
GASTOŁ Dorota
280WARSZAWA
WARSZAWA
 K 59Kate&Doroo11001:22:02720:19:51183,4220781-416,5890:26134,1
73WAWOCZNY Anita
RADZIEWICZ Renata
262JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
WISŁA WIELKA
 K 57Nira i Holi11001:06:00626:17:00181,4245510-418,5700:21164,9
74BIELECKA Magdalena
MATUSEK Monika
162RUSINOWICE
RUSINOWICE
 K 31Meta & Mafia 28200:41:22696:28:20179,9600000-420,0600:13261,0
75WARSKA-KUBIAK Monika
MILLER Agnieszka
142SOSNOWIEC
MEERBUSCH
 K 25ROFR#116800:30:00697:03:00178,0600000-422,0400:10355,9
76SKRZYPIEC Monika
SKRZYPIEC Marcin
201CHORZÓW
CHORZÓW
 X 32Tańczący z wilkami8901:01:00720:54:24177,2600000-422,8500:20174,2
77NIEDZIOŁKO Bożena
PŁAZA Monika
116JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 33Turbo trampki8302:01:32697:22:00175,2600000-424,8500:4186,5
78RAGAN Małgorzata
KUSIAK Elżbieta
75JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 52Rezerwa Złota11001:01:48722:42:34174,8344628-425,2080:21169,7
79JAWOREK Łukasz
PASLAWSKA Irma
165TRZCIANY
BRÜGGEN
 X 38ROFR#910201:23:32672:51:31174,3600000-425,7160:28125,2
80CIUŁA Tomasz
PIERZCHAŁA Anna
146KRAKÓW
JAWORZNO
 X 33ROFR 49101:24:10648:22:15170,0600000-429,9920:29121,2
81MIKOŁAJEC Bernadeta
MIKOLAJEC Andrzej
117BRENNA
BRENNA
 X 36Razem ab9603:27:22721:57:36168,4600000-431,5831:1348,7
82STAŚKIEWICZ Beata
ZAJĄCZKOWSKA Emilia
27JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 23Socjal Corpo Group6400:52:00721:34:33168,0600000-431,9700:18193,9
83WYDRA Czywygra
MALECKA Renata
139WARSZAWA
HEESCH
 X 45ROFR611001:07:13721:00:49166,8457626-433,2100:24148,9
84GADAJ Julita
WRZEŚNIAK Karolina
172WŁOCŁAWEK
GDAŃSK
 K 61POGADAJMY11004:39:10720:15:41165,6207650-434,3601:4135,6
85GRZONKA Magdalena
GRZONKA Tomasz
127JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 30Tosty8501:58:54696:32:04163,4600000-436,6400:4382,4
86SZYMCZYŃSKI Jarosław Marian
NATURA Edyta
215CZĘSTOCHOWA
NAŁĘCZÓW
 X 46ROFR1211000:57:59720:30:22162,6433392-437,3670:21168,3
87ŻARSKA Katarzyna
ŁASTÓWKA Marzena
61JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 42Leniwce ruszają10603:07:21673:25:22157,3600000-442,7501:1150,4
88SŁOWIK Marta
NORWA Sylwester
147ROERMOND
PATKÓW
 X 44ROFR 1011004:40:57672:50:23152,1491280-447,9001:5032,5
89TARALA Andrzej
ROJCZYK Krzysztof
228GLIWICE
RYBNIK
 M 9Jakoś przeżyć zimę9402:05:03696:45:06145,3600000-454,6540:5169,7
90BIERNAT Agnieszka
CZAJKA Mariusz
106JASTRZĘBIE ZDRÓJ
STUDZIONKA
 X 50AiM11001:00:55681:30:05145,3351329-454,6930:25143,1
91BOSIACKA Marta
BOROWIEC Renata
138ŚWIĘTOCHŁOWICE
DYMINY
 K 53ROFR#211008:30:28728:51:34144,6319533-455,4333:3117,0
92ŁANUCHA Mariola
SURY-WOLNIEWICZ Kamila
20JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 51Pussycat na 5+11002:58:57721:23:52143,7345440-456,2801:1448,2
93ZIEBRO Grzegorz
KRAWCZYK Paweł
103SOSNOWIEC
SOSNOWIEC
 M 16Black Paw Matters11000:59:42647:23:55140,6315880-459,3860:25141,3
94CHODOROWSKA Janina
SROCZYŃSKA Maria
175JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 48Sikorki11001:56:30697:57:23140,5477780-459,5300:4972,3
95REYMANN Milena
MATUSZCZYK Renata
265JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 54Stare Rury nie rdzewieją11002:52:14741:09:00139,8302260-460,2501:1348,7
96ŻAK Olga 181JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsze kumpele1K 49Olga i Rafał11000:41:56720:27:27138,5475207-461,5500:18198,1
97BURZYŃSKA Beata
BURZYŃSKA Barbara
108KATOWICE
KATOWICE
 K 37Basbetki9502:16:01720:51:27136,1600000-463,9000:5960,0
98KUPCZYK Radosław
KUPCZYK Małgorzata
56NOWY TARG
NOWY TARG
 X 39Tu & Tam10503:18:04701:57:16135,3600000-464,7201:2741,0
99GOLAK-WEGIERA Katarzyna
WEGIERA Grzegorz
179ROKIETNICA
ROKIETNICA
 X 47ROXKIJE Kasia i Grześ11002:40:46699:04:50134,7406818-465,2851:1150,3
100KOBIAŁKA Łukasz
STĘPIEŃ Eliza
72HALINÓW
WARSZAWA
 X 31Zimne noski8801:35:48720:41:45133,1600000-466,9100:4383,4
101PIWOŃSKA Ada
PIWOŃSKI Marcin
95PODBUCZE
PODBUCZE
 X 42Cudowni i fantastyczni11000:33:48721:00:06132,4590600-467,6300:15235,0
102HŁĄD Izabella
SZTWIERTNIA Inga
104USTROŃ
USTROŃ
 K 47tuczniaki11001:56:24720:34:26130,0487245-470,0110:5367,0
103STEFANOWICZ Monika 222KRAKÓWNajlepsze kumpele2K 56Do boju!11000:40:00697:00:01129,8247060-470,2400:18194,6
104ARODŹ Andrzej 166BARTOSZYCENajlepsi kumple3M 11Dziadki Aleksandra11001:21:06721:38:06126,8458401-473,2120:3893,8
105GAWRONSKI Romuald
GAWROŃSKI Mateusz
100KAMYK
KAMYK
Najlepsi kumple2M 10GAWRONECZKI11000:34:48624:26:24119,4589730-480,6500:17205,8
106GANCARCZYK Karolina
GANCARCZYK Adam
5JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 X 51Biegowe Wariaty11000:10:59720:32:58113,6347399-486,3630:05620,8
107KOŁODZIEJCZYK Tomek
CIAPA Marcin
122ŁÓDŹ
ZDUŃSKA WOLA
 M 12żonę wziąłeś sobie sam11000:29:01672:49:13111,2419217-488,7640:15230,0
108TYS Małgorzata
KOWNACKI Arkadiusz
126DĄBROWA GÓRNICZA
WITKOWO
 X 49"Quo curris"11000:51:34720:40:19110,3379528-489,6890:28128,4
109STACHOWICZ Beata
OSIAL Anita
102PŁONSK
PŁOŃSK
 K 44No Way Team10901:13:01713:57:37107,0600000-493,0020:4087,9
110ROSTALSKA Violeta
ADAMCIO Ewa
243OSTRÓW WIELKOPOLSKI
RASZKÓW
 K 55Dziewczyny 50+11000:56:18696:49:01106,0255070-493,9600:31113,0
111KILON Marcin
KALETA Paweł
196TRZEBINIA
WOLA FILIPOWSKA
 M 17Szwagry 😎11000:44:24721:25:4394,6226541-505,4090:28127,8
112ROSTALSKA Martyna
SCHMIDT Bartłomiej
214OSTRÓW WIELKOPOLSKI
OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 X 55Bar-Mar11001:31:54720:18:2694,0222930-506,0100:5861,4
113BEŚKA Rafał 195JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsi kumple4M 14LecęBoChcę11000:51:35697:13:4191,6357527-508,3530:33106,6
114ANDROSZ Joanna
BAŁAZY Krzysztof
199RYBNIK
RACIBÓRZ
 X 34Dastina&Dastin9101:13:51672:40:3586,0600000-513,9900:5169,9
115MUSIAŁ Kamila
SOŚNIAK Michał
115KATOWICE
KATOWICE
 X 41Bubuś team ☺10703:01:02697:18:5875,2600000-524,8342:2424,9
116KARAŚ Jacek
ZIENTAL Grzegorz
141POZNAŃ
BĘDZIN
 M 15ROFR60011001:42:46658:19:0973,0320735-526,9591:2442,6
117SADLOK Anna
ŁAGOSZ Ewelina
161JAWISZOWICE
BRZEZINKA
 K 58AnaLina11000:16:02717:27:4563,2222228-536,7980:15236,5
118ESKA-WOJCIECHOWSKA Aleksandra
ŚWITOŃ Dariusz
41OSTRÓW WIELKOPOLSKI
OSTRZESZÓW
 X 56A(niołek) i D(iabełek)11000:03:38220:18:1348,3214167-551,6740:04798,0
119CZERWIŃSKA Klaudyna
GOŁOFIT Edyta
153RYBNIK
RYBNIK
 K 60Opel Girls11000:19:51624:49:1436,9211445-563,0750:32111,6
120WRÓBEL Dariusz
ŚWIERSZCZ Aneta
78WARSZAWA
WARSZAWA
 X 57Wróbel & Świerszcz11000:34:21528:49:0325,9200135-574,1221:1945,2
121ŻERUŃ Małgorzata
ŻERUŃ Łukasz
85BIAŁYSTOK
BIAŁYSTOK
 X 54Podlaskie Włóczykije11000:41:2948:49:0513,7268080-586,2703:0119,9
Niesklasyfikowani
DNCSTRZAŁKA-LECH Magdalena 112ŻORYNajlepsze kumpeleB&M Avengers11000:51:58720:27:4488,0137090-511,9800:35101,6
DNCOLCZYK Leokadia
OLCZYK Henryk
241JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Krasocki Team11002:49:26529:44:3369,596740-530,4602:2624,6
DNCSAMOSIEJ Anna
SAMOSIEJ Wojciech
158ŁÓDŹ
ŁÓDŹ
Samoski11004:03:23673:37:0052,152101-547,8994:4012,8
DNCKUBARSKA Anna 236JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsze kumpeleTuptasie11000:14:49528:40:3523,233680-576,8400:3893,8
DNCMYŚLIWIEC Bogdan
MYŚLIWIEC Bernadeta
238JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Papużki Nierozłączki11003:18:5224:43:4117,617580-582,42011:185,3
Znaleziono 126 wynik(ów)