BEST FRIENDS
Organizator : Igrzyska Bohaterów
Data : 2021-12-01
Miejsce : Polska
Dystans : 600 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 140
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 140
Na trasie : 0
Wyniki PDF :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1PRZYBYŁA Magdalena
MIKETA Marek
170RYDUŁTOWY
RYBNIK
 X 16har-eM4801:09:321088:48:45589,76000000,0000:07508.9 (100%)
2GORZELAK Joanna
GORZELAK Zbigniew
272JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 15Lazy PANDAS4702:26:061086:55:03572,3600000-17,3910:15235 (46.2%)
3MATOGA Urszula
TOPÓR Anna
10SIEPRAW
KRAKÓW
Najlepsze kumpele2K 14Może Kawa Pomoże5101:26:381081:20:10563,7600000-25,9710:09390.4 (76.7%)
4BADACH Agnieszka
MYŚLIWIEC Monika
2JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 12Czasami na diecie5004:03:181081:19:39541,2600000-48,5220:26133.5 (26.2%)
5AUGUSCIK Ewelina
MYŚLIWIEC Barbara
24JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele4K 29Nadziane Muszelki :)7201:11:531056:17:52531,4600000-58,3240:08443.5 (87.1%)
6WTULICH Arkadiusz
WTULICH - BORKOWSKA Anna
63WŁOCŁAWEK
SIEDLIN
 X 18Bro & Sis5400:56:101081:09:26529,4600000-60,3120:06565.5 (111.1%)
7BAJOR Rafał
GOSTOMSKA Małgorzata
143ŻORY
CZEMPIŃ
 X 19ROFR 55501:50:531080:27:01525,0600000-64,7190:12284.1 (55.8%)
8PARZYCH Renata
SZWARLIK Bożena
110JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 13Zespół Niespokojnych Nóg5103:17:021080:43:24524,6600000-65,1420:22159.7 (31.4%)
9POŁOMSKA Edyta
POŁOMSKI Grzegorz
124RYDUŁTOWY
RYDUŁTOWY
 X 17Połomscy Team5400:42:181080:16:36523,9600000-65,8620:04743 (146.0%)
10MAZUR Katarzyna
PŁUCHOWSKA Grażyna
39ZABŁOCIE
BIELSKO-BIAŁA
 K 16Świry z Podbeskidzia5801:53:071080:33:26516,4600000-73,2670:13273.9 (53.8%)
11DOLAŚ Danuta
CZURYŃSKA Wiolka
140KRAKÓW
GDYNIA
 K 15ROFR 75700:54:501074:48:32504,4600000-85,3270:06551.9 (108.4%)
12JASIŃSKI Maksymilian
ZAWIERUCHA Aleksander
49JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
ŻORY
 M 6,,W góry idziemy'' MARO Team 15800:31:341088:24:33501,5600000-88,1900:03953.3 (187.3%)
13RUNOWSKA Monika
CZARNOWSKA Kasia
270POZNAŃ
POZNAŃ
 K 21K&M Positive Always6300:37:001017:40:52494,5600000-95,2420:04801.8 (157.6%)
14JANKO Sylwia
ADAMCZUK-SKOTNICKA Urszula
253JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDROJ
 K 22Drużyna nowej ziemi6406:15:001080:43:00478,9600000-110,7920:4676.6 (15.1%)
15POPOV Sergii
ŁUKAWSKI Tomek
183WARSZAWA
BYDGOSZCZ
Najlepsi kumple2M 7B4Dziady6302:02:061085:37:43461,5600000-128,2250:15226.8 (44.6%)
16WRZESIŃSKA Kasiola
ZAJĄCZKOWSKA Bożena
52ŁÓDŹ
ŁĘCZYCA
 K 28Parchate Babusy7103:10:021009:04:25456,8600000-132,9520:24144.2 (28.3%)
17ZUZA-WITKOWSKA Anna
WASIELEWSKA Anetta
12BYDGOSZCZ
BYDGOSZCZ
 K 19Dreptusie Team6301:46:131080:30:42445,3600000-144,4380:14251.5 (49.4%)
18WARSKA-KUBIAK Monika
MILLER Agnieszka
142SOSNOWIEC
MEERBUSCH
 K 25ROFR#116801:57:511081:03:00426,7600000-163,0020:16217.2 (42.7%)
19WOLAK Krystyna
SMAGACZ Zyta
34JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE -ZDRÓJ
 K 18Dwie Laski6304:36:281080:26:27425,5600000-164,1920:3892.3 (18.1%)
20BURY Jarosław
KOWALIK Anna
168LUBLINIEC
LUBLINIEC
Para mieszana ledwo zakochana1X 20Turyści6001:12:541058:25:20418,6600000-171,0830:10344.6 (67.7%)
21SKOMRA-GAJDA Renata
MATUSZCZAK Kinga
255JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 20Nocny patrol6302:39:141081:27:56412,3600000-177,4440:23155.3 (30.5%)
22MÜLLER Bernard
MÜLLER Dorota
259LUBLINIEC
LUBLINIEC
 X 21ActivFisie6700:11:201082:41:08407,9600000-181,7900:012159.6 (424.4%)
23KORYCKA Mariola
BRATEK Magdalena
163ZGIERZ
ZGIERZ
 K 30Szalone One7800:53:271008:50:35404,1600000-185,6460:07453.6 (89.1%)
24DĘBOWSKA Beata
DĘBOWSKI Sylwester
16JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 23Dębuski6902:26:471085:59:01388,7600000-201,0220:22158.9 (31.2%)
25BRZEZINA Eliza
BRZEZINA Teresa
47JANKOWICE
JANKOWICE
 K 40Let’s go10000:31:001081:53:44377,1600000-212,5700:04730 (143.4%)
26LIS Monika
GRABOWSKA-CYBULA Sylwia
178MARKI
MARKI
 K 41STRUGA WALKING10201:49:301081:33:57376,6600000-213,0710:17206.4 (40.6%)
27ZAŁĘSKA Magdalena
ZIOBRO Kamila
264JASTRZĘBIE ZDRÓJ
SOSNOWIEC
 K 17K&M z aparatem na plecach6001:42:521081:00:36373,5600000-216,2240:16217.8 (42.8%)
28KRÓLIKOWSKA Alicja
ZAWISŁA Halina
247SUSZEC
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 50QUO VADIS11002:26:401056:40:14373,5460504-216,2570:23152.8 (30.0%)
29PYTEL Renata
PYTEL Bartłomiej
231PIELGRZYMOWICE
PIELGRZYMOWICE
 X 24Pytlusie6901:16:461084:28:39371,1600000-218,5730:12290.1 (57.0%)
30TRZCIŃSKA Joanna
HUBA Agnieszka
131JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 38Huba&Buba9802:06:101094:35:50370,8600000-218,8740:20176.4 (34.7%)
31MAZUR Małgorzata
NALEWAJKA Wioleta
224JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 24Przebudzone :)6603:13:031056:48:39370,4600000-219,3620:31115.1 (22.6%)
32BAJOR Aneta
WLOSZCZYNSKA Marta
144ŻORY
MONACHIUM
 K 32ROFR 38300:54:111080:26:25369,7600000-220,0100:08409.4 (80.4%)
33TYMAN Anna
PILCH Zygfryd
177JASTRZĘBIE ZDRÓJ
KATOWICE
 X 29Śląscy wędrowcy8300:44:031080:58:01365,6600000-224,0890:07498 (97.9%)
34STAŚKIEWICZ Beata
ZAJĄCZKOWSKA Emilia
27JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele3K 23Socjal Corpo Group6403:29:001081:34:33361,6600000-228,1020:34103.8 (20.4%)
35OSIAL Mariusz
ORLIŃSKA Edyta
26PŁOŃSK
PŁOŃSK
 X 22Ociec&Matke6800:30:471077:05:48352,3600000-237,4350:05686.6 (134.9%)
36BABINICZ Rafał
DZIĘGIELEWSKA Anna
33BOGATYNIA
PŁOCK
 X 40Marudy10601:41:501038:47:38344,3600000-245,4260:17202.9 (39.9%)
37GAWŁOWSKA Dominika
ZAHRAJ Renata
69SKOCZÓW
SKOCZÓW
 K 43Cztery Ręce :)10700:38:431080:27:47341,9600000-247,7850:06529.9 (104.1%)
38SZCZUCHNIAK Grzegorz
SZCZUCHNIAK Adriana
62JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 X 28Byle do przodu8201:43:591048:20:46337,0600000-252,6980:18194.5 (38.2%)
39WLAZŁY Damian
MAŁCZAK Grzegorz
206LUBLINIEC
LUBLINIEC
 M 13Biegiem przez życie11001:07:061009:40:48334,1412336-255,5840:12298.8 (58.7%)
40WOLNY Ania
BORUS Joanna
92CIESZYN
CIESZYN
 K 35Kaj my som?8400:57:541081:49:16332,9600000-256,8010:10345 (67.8%)
41KOLAT Jadwiga
KRZYK Małgorzata
234JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
KRAKÓW
 K 27Lecimy w Trupa na Bis7102:45:401081:02:02330,1600000-259,5840:30119.6 (23.5%)
42CIEMIĘGA Agnieszka
CIEMIĘGA Izabela
132JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele8K 45Daleko jeszcze?11001:08:371057:17:30326,6600000-263,1020:12285.6 (56.1%)
43BUGAJEWSKA Anna
S Marek
256RUMIA
RUMIA
 X 25CrossBox Kaszuby7402:40:321088:59:14324,4600000-265,2730:29121.3 (23.8%)
44BAJCAR Beata
PUDA Dorota
186CHYBIE
MNICH
 K 39Doris&Beti Team9901:01:411058:52:15322,3600000-267,4620:11313.5 (61.6%)
45PORWIT Agnieszka
SZOJDA Paulina
204LĘDZINY
TYCHY
 K 36Viking Training Center I8502:17:001080:17:58320,4600000-269,3460:25140.3 (27.6%)
46KWIATKOWSKI Tomasz
SUKIENNIK Aleksandra
208BIERUŃ
BIERUŃ
 X 43Viking Training Center II11001:47:401032:52:23320,1553494-269,6530:20178.4 (35.1%)
47GĄSIOREK Janusz
GĄSIOREK Beata
113LIBIĄŻ
LIBIĄŻ
 X 37Biegające Biedronki10100:54:54982:36:06310,4600000-279,3320:10339.2 (66.7%)
48WIELGOS Magdalena
WIELGOS Rafał
209RUDA ŚLĄSKA
RUDA ŚLĄSKA
 X 26Kotek goni Myszkę7512:00:001092:00:00310,3600000-279,4222:1925.9 (5.1%)
49CZAJKA Karolina
DĄBROWSKI Damian
216ESSEN
ESSEN
 X 27Perełka i Miś8202:08:511080:59:12308,9600000-280,8220:25143.8 (28.3%)
50TRYNISZEWSKA Anna
WYSZKOWSKA Paulina
51WIĄZOWNA
WARSZAWA
Najlepsze kumpele7K 34Najlepsze kumpele8401:35:101080:07:13303,0600000-286,7440:18191 (37.5%)
51ZAWISŁA Danuta
GRZYMKIEWICZ Beata
203JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 26Rodzinka Z6902:09:001088:10:00301,0600000-288,6920:25140 (27.5%)
52TALAROWSKI Paweł
TALAROWSKA Agnieszka
129KRASNYSTAW
KRASNYSTAW
 X 35Talary9202:59:161009:51:34299,4600000-290,2920:35100.2 (19.7%)
53CZACHOROWSKI Pawel
BRUZDA Iwona
274LANGENHAGEN
SKAWINA
 X 52Gazela i Dzik11001:11:34553:04:46295,7295740-293,9720:14247.9 (48.7%)
54BIELECKA Magdalena
MATUSEK Monika
162RUSINOWICE
RUSINOWICE
Najlepsze kumpele5K 31Meta & Mafia 28201:41:281080:28:20291,8600000-297,9620:20172.5 (33.9%)
55SKRZYPIEC Monika
SKRZYPIEC Marcin
201CHORZÓW
CHORZÓW
 X 32Tańczący z wilkami8901:46:001080:54:24281,5600000-308,2620:22159.3 (31.3%)
56PABIAN Kamil
CZYZ Jacek
213JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
CIESZYN
 M 8Koalicja Cesarska8800:45:29984:51:38277,7600000-312,0220:09366.3 (72.0%)
57SŁOWIK Marta
NORWA Sylwester
147ROERMOND
PATKÓW
 X 44ROFR 1011001:06:051056:50:23275,3491280-314,4420:14249.9 (49.1%)
58WALCZAK Emilia
WALCZAK Krystyna
225JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
 K 46MAMA i CÓRKA11000:11:00963:29:00266,0570000-323,7120:021450.9 (285.1%)
59CHODOROWSKA Janina
SROCZYŃSKA Maria
175JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 48Sikorki11002:00:451081:57:23264,2477780-325,5120:27131.3 (25.8%)
60TARALA Andrzej
ROJCZYK Krzysztof
228GLIWICE
RYBNIK
 M 9Jakoś przeżyć zimę9402:19:501056:45:06257,8600000-331,9420:32110.6 (21.7%)
61CIUŁA Tomasz
PIERZCHAŁA Anna
146KRAKÓW
JAWORZNO
 X 33ROFR 49101:26:03973:21:57253,0600000-336,6820:20176.4 (34.7%)
62NIEDZIOŁKO Bożena
PŁAZA Monika
116JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele6K 33Turbo trampki8301:15:001081:22:00251,8600000-337,9320:17201.4 (39.6%)
63ARODŹ Andrzej 166BARTOSZYCENajlepsi kumple4M 11Dziadki Aleksandra11001:32:431081:38:06247,0458401-342,7500:22159.8 (31.4%)
64SZYMCZYŃSKI Jarosław Marian
NATURA Edyta
215CZĘSTOCHOWA
NAŁĘCZÓW
 X 46ROFR1211001:25:191080:30:22245,6433392-344,0970:20172.7 (33.9%)
65JAWOREK Łukasz
PASLAWSKA Irma
165TRZCIANY
BRÜGGEN
 X 38ROFR#910201:37:451080:51:31243,5600000-346,2420:24149.4 (29.4%)
66GOLAK-WEGIERA Katarzyna
WEGIERA Grzegorz
179ROKIETNICA
ROKIETNICA
 X 47ROXKIJE Kasia i Grześ11002:04:16985:58:28243,4406818-346,3120:30117.5 (23.1%)
67GRZONKA Magdalena
GRZONKA Tomasz
127JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 30Tosty8500:52:001080:32:04240,5600000-349,1920:12277.5 (54.5%)
68MIKOŁAJEC Bernadeta
MIKOLAJEC Andrzej
117BRENNA
BRENNA
 X 36Razem ab9601:26:231033:57:36238,9600000-350,8600:21165.9 (32.6%)
69RASEK Mariusz
RASEK Anna
187CHORZÓW
CHORZÓW
 X 48Robodomik11002:25:481082:49:19237,5392950-352,2280:3697.7 (19.2%)
70REYMANN Milena
MATUSZCZYK Renata
265JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele11K 54Stare Rury nie rdzewieją11002:19:391077:09:00237,3302260-352,4420:35101.9 (20.0%)
71RAGAN Małgorzata
KUSIAK Elżbieta
75JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 52Rezerwa Złota11001:13:21938:42:34236,8344628-352,8940:18193.7 (38.1%)
72MADEJ Kasia
MADEJ Dariusz
84CAMBRIDGE
KROSNO
 X 53Darek & Kasia11000:26:001009:10:07235,9294016-353,7960:06544.4 (107.0%)
73BURZYŃSKA Beata
BURZYŃSKA Barbara
108KATOWICE
KATOWICE
 K 37Basbetki9501:04:231032:51:27233,9600000-355,8120:16218 (42.8%)
74KOBIAŁKA Łukasz
STĘPIEŃ Eliza
72HALINÓW
WARSZAWA
 X 31Zimne noski8812:43:221080:41:45230,9600000-358,7723:1818.2 (3.6%)
75PIWOŃSKA Ada
PIWOŃSKI Marcin
95PODBUCZE
PODBUCZE
 X 42Cudowni i fantastyczni11001:38:471057:00:06226,6590600-363,1620:26137.6 (27.0%)
76WYDRA Czywygra
MALECKA Renata
139WARSZAWA
HEESCH
 X 45ROFR611001:31:081081:00:49225,4457626-364,3420:24148.4 (29.2%)
77ŻARSKA Katarzyna
ŁASTÓWKA Marzena
61JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 42Leniwce ruszają10603:28:54961:25:22222,0600000-367,7320:5663.8 (12.5%)
78KUCHARSKA Katarzyna
GASTOŁ Dorota
280WARSZAWA
WARSZAWA
 K 59Kate&Doroo11000:26:51960:19:51220,8220781-368,9310:07493.4 (97.0%)
79STACHOWICZ Beata
OSIAL Anita
102PŁONSK
PŁOŃSK
 K 44No Way Team10902:58:301073:54:23219,5600000-370,2240:4873.8 (14.5%)
80GAWRONSKI Romuald
GAWROŃSKI Mateusz
100KAMYK
KAMYK
Najlepsi kumple3M 10GAWRONECZKI11001:52:281056:26:24217,1589730-372,6520:31115.8 (22.8%)
81BIERNAT Agnieszka
CZAJKA Mariusz
106JASTRZĘBIE ZDRÓJ
STUDZIONKA
 X 50AiM11001:19:23969:44:23209,2351329-380,5550:22158.1 (31.1%)
82GADAJ Julita
WRZEŚNIAK Karolina
172WŁOCŁAWEK
GDAŃSK
Najlepsze kumpele13K 61POGADAJMY11001:10:00960:15:41207,7207650-382,0620:20178 (35.0%)
83KUPCZYK Radosław
KUPCZYK Małgorzata
56NOWY TARG
NOWY TARG
 X 39Tu & Tam10505:07:501037:57:16201,5600000-388,2421:3139.3 (7.7%)
84WAWOCZNY Anita
RADZIEWICZ Renata
262JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
WISŁA WIELKA
 K 57Nira i Holi11004:09:02842:17:00200,1245510-389,6221:1448.2 (9.5%)
Poniżej dystansu minimalnego: 200,0 km
85HŁĄD Izabella
SZTWIERTNIA Inga
104USTROŃ
USTROŃ
Najlepsze kumpele9K 47tuczniaki11002:57:271056:34:26199,7487245-390,0540:5367.5 (13.3%)
86BOSIACKA Marta
BOROWIEC Renata
138ŚWIĘTOCHŁOWICE
DYMINY
 K 53ROFR#211000:58:081080:57:32199,0319533-390,7280:17205.4 (40.4%)
87ŁANUCHA Mariola
SURY-WOLNIEWICZ Kamila
20JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 51Pussycat na 5+11001:36:581033:23:52183,2345440-406,4720:31113.4 (22.3%)
88ROSTALSKA Violeta
ADAMCIO Ewa
243OSTRÓW WIELKOPOLSKI
RASZKÓW
 K 55Dziewczyny 50+11004:56:051056:49:01182,8255070-406,9321:3737 (7.3%)
89KARAŚ Jacek
ZIENTAL Grzegorz
141POZNAŃ
BĘDZIN
 M 15ROFR60011001:47:451057:21:14182,2320735-407,4910:35101.5 (19.9%)
90ŻAK Olga 181JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsze kumpele10K 49Olga i Rafał11000:30:02984:27:27181,8475207-407,9420:09363.1 (71.3%)
91ZIEBRO Grzegorz
KRAWCZYK Paweł
103SOSNOWIEC
SOSNOWIEC
 M 16Black Paw Matters11001:09:181063:24:02181,5315880-408,2370:22157.1 (30.9%)
92MUSIAŁ Kamila
SOŚNIAK Michał
115KATOWICE
KATOWICE
 X 41Bubuś team ☺10702:34:411057:18:58176,3600000-413,4170:5268.4 (13.4%)
93STEFANOWICZ Monika 222KRAKÓWNajlepsze kumpele12K 56Do boju!11000:52:001081:00:01175,5247060-414,2520:17202.5 (39.8%)
94KILON Marcin
KALETA Paweł
196TRZEBINIA
WOLA FILIPOWSKA
 M 17Szwagry 😎11001:10:341081:25:43174,0226541-415,6860:24148 (29.1%)
95KOŁODZIEJCZYK Tomek
CIAPA Marcin
122ŁÓDŹ
ZDUŃSKA WOLA
Najlepsi kumple5M 12żonę wziąłeś sobie sam11000:39:201080:49:13161,1419217-428,6010:14245.8 (48.3%)
96GANCARCZYK Karolina
GANCARCZYK Adam
5JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 X 51Biegowe Wariaty11000:31:411029:20:26160,2347399-429,5030:11303.4 (59.6%)
97BEŚKA Rafał 195JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsi kumple6M 14LecęBoChcę11001:20:071009:13:41138,1357527-451,6450:34103.4 (20.3%)
98ŻERUŃ Małgorzata
ŻERUŃ Łukasz
85BIAŁYSTOK
BIAŁYSTOK
 X 54Podlaskie Włóczykije11008:10:53984:49:05132,8268080-456,9123:4116.2 (3.2%)
99TYS Małgorzata
KOWNACKI Arkadiusz
126DĄBROWA GÓRNICZA
WITKOWO
 X 49"Quo curris"11000:35:45984:40:19132,0379528-457,7470:16221.5 (43.5%)
100ROSTALSKA Martyna
SCHMIDT Bartłomiej
214OSTRÓW WIELKOPOLSKI
OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 X 55Bar-Mar11002:18:28888:18:26111,6222930-478,0921:1448.4 (9.5%)
101ANDROSZ Joanna
BAŁAZY Krzysztof
199RYBNIK
RACIBÓRZ
 X 34Dastina&Dastin9100:58:461032:40:35111,0600000-478,7220:31113.3 (22.3%)
102SADLOK Anna
ŁAGOSZ Ewelina
161JAWISZOWICE
BRZEZINKA
 K 58AnaLina11003:01:04883:34:51110,5222228-479,2561:3836.6 (7.2%)
103ESKA-WOJCIECHOWSKA Aleksandra
ŚWITOŃ Dariusz
41OSTRÓW WIELKOPOLSKI
OSTRZESZÓW
 X 56A(niołek) i D(iabełek)11002:05:59940:18:1394,0214167-495,7071:2044.8 (8.8%)
104WRÓBEL Dariusz
ŚWIERSZCZ Aneta
78WARSZAWA
WARSZAWA
 X 57Wróbel & Świerszcz11000:41:101080:49:0340,7200135-549,0341:0059.3 (11.7%)
105CZERWIŃSKA Klaudyna
GOŁOFIT Edyta
153RYBNIK
RYBNIK
 K 60Opel Girls11000:17:56792:49:1438,5211445-551,2570:27128.7 (25.3%)
Niesklasyfikowani
DNCSTRZAŁKA-LECH Magdalena 112ŻORYNajlepsze kumpeleB&M Avengers11000:50:29960:27:44108,9137090-480,8320:27129.4 (25.4%)
DNCOLCZYK Leokadia
OLCZYK Henryk
241JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Krasocki Team11002:07:12793:44:3384,796740-505,0321:3039.9 (7.8%)
DNCSAMOSIEJ Anna
SAMOSIEJ Wojciech
158ŁÓDŹ
ŁÓDŹ
Samoski11004:03:23673:37:0052,152101-537,6114:4012.8 (2.5%)
DNCKUBARSKA Anna 236JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsze kumpeleTuptasie11000:14:49528:40:3523,233680-566,5520:3893.8 (18.4%)
DNCMYŚLIWIEC Bogdan
MYŚLIWIEC Bernadeta
238JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Papużki Nierozłączki11003:18:5224:43:4117,617580-572,13211:185.3 (1.0%)
Znaleziono 110 wynik(ów)