BEST FRIENDS
Organizator : Igrzyska Bohaterów
Data : 2021-12-01
Miejsce : Polska
Dystans : 600 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 140
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 140
Na trasie : 0
Wyniki PDF :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1PARZYCH Renata
SZWARLIK Bożena
110JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 13Zespół Niespokojnych Nóg5101:43:021200:43:24600,06000000,0000:10349.4 (100%)
2MATOGA Urszula
TOPÓR Anna
10SIEPRAW
KRAKÓW
Najlepsze kumpele2K 14Może Kawa Pomoże5101:30:491201:20:10600,06000000,0000:09396.4 (113.5%)
3WTULICH Arkadiusz
WTULICH - BORKOWSKA Anna
63WŁOCŁAWEK
SIEDLIN
 X 18Bro & Sis5401:33:101201:09:26575,1600000-24,9440:09370.3 (106.0%)
4BAJOR Rafał
GOSTOMSKA Małgorzata
143ŻORY
CZEMPIŃ
 X 19ROFR 55501:10:171200:27:01570,9600000-29,1410:07487.3 (139.5%)
5POŁOMSKA Edyta
POŁOMSKI Grzegorz
124RYDUŁTOWY
RYDUŁTOWY
 X 17Połomscy Team5402:07:581176:16:36565,8600000-34,2200:13265.3 (75.9%)
6MAZUR Katarzyna
PŁUCHOWSKA Grażyna
39ZABŁOCIE
BIELSKO-BIAŁA
 K 16Świry z Podbeskidzia5802:15:101200:33:26554,3600000-45,7350:14246 (70.4%)
7DOLAŚ Danuta
CZURYŃSKA Wiolka
140KRAKÓW
GDYNIA
 K 15ROFR 75700:49:191176:39:41547,2600000-52,7900:05665.8 (190.6%)
8AUGUSCIK Ewelina
MYŚLIWIEC Barbara
24JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele4K 29Nadziane Muszelki :)7201:00:271182:19:26542,5600000-57,5190:06538.4 (154.1%)
9JANKO Sylwia
ADAMCZUK-SKOTNICKA Urszula
253JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDROJ
 K 22Drużyna nowej ziemi6405:09:001200:43:00539,2600000-60,8000:34104.7 (30.0%)
10RUNOWSKA Monika
CZARNOWSKA Kasia
270POZNAŃ
POZNAŃ
 K 21K&M Positive Always6300:44:431185:40:52527,2600000-72,7700:05707.4 (202.5%)
11WRZESIŃSKA Kasiola
ZAJĄCZKOWSKA Bożena
52ŁÓDŹ
ŁĘCZYCA
 K 28Parchate Babusy7103:28:151129:04:25508,0600000-92,0300:24146.4 (41.9%)
12JASIŃSKI Maksymilian
ZAWIERUCHA Aleksander
49JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
ŻORY
 M 6,,W góry idziemy'' MARO Team 15800:13:281208:24:33506,4600000-93,6030:012256.2 (645.7%)
13POPOV Sergii
ŁUKAWSKI Tomek
183WARSZAWA
BYDGOSZCZ
Najlepsi kumple2M 7B4Dziady6301:54:441205:37:43504,0600000-95,9910:13263.6 (75.4%)
14WOLAK Krystyna
SMAGACZ Zyta
34JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE -ZDRÓJ
 K 18Dwie Laski6303:15:121200:26:27489,1600000-110,8700:23150.3 (43.0%)
15MÜLLER Bernard
MÜLLER Dorota
259LUBLINIEC
LUBLINIEC
 X 21ActivFisie6700:20:451204:16:31483,6600000-116,3640:021398.5 (400.3%)
16WARSKA-KUBIAK Monika
MILLER Agnieszka
142SOSNOWIEC
MEERBUSCH
 K 25ROFR#116802:02:501201:03:00475,4600000-124,6000:15232.2 (66.5%)
17ZUZA-WITKOWSKA Anna
WASIELEWSKA Anetta
12BYDGOSZCZ
BYDGOSZCZ
 K 19Dreptusie Team6301:21:111200:30:42470,1600000-129,9260:10347.4 (99.4%)
18SKOMRA-GAJDA Renata
MATUSZCZAK Kinga
255JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 20Nocny patrol6302:19:001201:27:56465,5600000-134,5260:17200.9 (57.5%)
19BURY Jarosław
KOWALIK Anna
168LUBLINIEC
LUBLINIEC
Para mieszana ledwo zakochana1X 20Turyści6002:09:051178:45:48451,2600000-148,7670:17209.7 (60.0%)
20MAZUR Małgorzata
NALEWAJKA Wioleta
224JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 24Przebudzone :)6602:30:401200:48:39445,7600000-154,2900:20177.5 (50.8%)
21KORYCKA Mariola
BRATEK Magdalena
163ZGIERZ
ZGIERZ
 K 30Szalone One7801:01:051176:50:35434,6600000-165,4310:08426.9 (122.2%)
22DĘBOWSKA Beata
DĘBOWSKI Sylwester
16JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 23Dębuski6902:15:041205:09:29433,7600000-166,3090:18192.7 (55.2%)
23ZAŁĘSKA Magdalena
ZIOBRO Kamila
264JASTRZĘBIE ZDRÓJ
SOSNOWIEC
 K 17K&M z aparatem na plecach6003:18:521201:00:36431,9600000-168,1410:27130.3 (37.3%)
24OSIAL Mariusz
ORLIŃSKA Edyta
26PŁOŃSK
PŁOŃSK
 X 22Ociec&Matke6802:26:491206:58:31424,2600000-175,8250:20173.3 (49.6%)
25BRZEZINA Eliza
BRZEZINA Teresa
47JANKOWICE
JANKOWICE
 K 40Let’s go10001:08:001201:53:44422,9600000-177,0530:09373.2 (106.8%)
26STAŚKIEWICZ Beata
ZAJĄCZKOWSKA Emilia
27JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele3K 23Socjal Corpo Group6401:56:001201:34:33414,6600000-185,4400:16214.4 (61.4%)
27PYTEL Renata
PYTEL Bartłomiej
231PIELGRZYMOWICE
PIELGRZYMOWICE
 X 24Pytlusie6902:02:481211:22:29408,3600000-191,7240:18199.5 (57.1%)
28TRZCIŃSKA Joanna
HUBA Agnieszka
131JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 38Huba&Buba9803:51:181214:35:50405,7600000-194,2720:34105.2 (30.1%)
29TYMAN Anna
PILCH Zygfryd
177JASTRZĘBIE ZDRÓJ
KATOWICE
 X 29Śląscy wędrowcy8305:23:571200:58:01405,1600000-194,8580:4775 (21.5%)
30LIS Monika
GRABOWSKA-CYBULA Sylwia
178MARKI
MARKI
 K 41STRUGA WALKING10200:12:451177:33:57396,6600000-203,3530:011866.6 (534.2%)
31KOLAT Jadwiga
KRZYK Małgorzata
234JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
KRAKÓW
 K 27Lecimy w Trupa na Bis7100:42:181201:02:02393,3600000-206,7450:06557.8 (159.6%)
32KRÓLIKOWSKA Alicja
ZAWISŁA Halina
247SUSZEC
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 50QUO VADIS11000:29:001176:40:14386,8460504-213,2240:04800.2 (229.0%)
33BAJOR Aneta
WLOSZCZYNSKA Marta
144ŻORY
MONACHIUM
 K 32ROFR 38300:37:541200:26:25380,2600000-219,7640:05602 (172.3%)
34GAWŁOWSKA Dominika
ZAHRAJ Renata
69SKOCZÓW
SKOCZÓW
 K 43Cztery Ręce :)10701:02:171200:27:47370,3600000-229,6550:10356.8 (102.1%)
35SZCZUCHNIAK Grzegorz
SZCZUCHNIAK Adriana
62JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 X 28Byle do przodu8201:00:451216:20:46368,7600000-231,2760:09364.2 (104.2%)
36BABINICZ Rafał
DZIĘGIELEWSKA Anna
33BOGATYNIA
PŁOCK
 X 40Marudy10603:37:301122:26:28364,4600000-235,6040:35100.5 (28.8%)
37CZAJKA Karolina
DĄBROWSKI Damian
216ESSEN
ESSEN
 X 27Perełka i Miś8200:49:101200:59:12359,4600000-240,6200:08438.6 (125.5%)
38PORWIT Agnieszka
SZOJDA Paulina
204LĘDZINY
TYCHY
 K 36Viking Training Center I8503:39:321200:17:58356,8600000-243,1800:3697.5 (27.9%)
39CIEMIĘGA Agnieszka
CIEMIĘGA Izabela
132JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele8K 45Daleko jeszcze?11000:36:491201:17:30350,0600000-250,0400:06570.3 (163.2%)
40TRYNISZEWSKA Anna
WYSZKOWSKA Paulina
51WIĄZOWNA
WARSZAWA
Najlepsze kumpele7K 34Najlepsze kumpele8401:01:281200:07:13349,0600000-250,9990:10340.7 (97.5%)
41TALAROWSKI Paweł
TALAROWSKA Agnieszka
129KRASNYSTAW
KRASNYSTAW
 X 35Talary9207:02:431177:51:34345,9600000-254,0601:1349.1 (14.1%)
42BUGAJEWSKA Anna
S Marek
256RUMIA
RUMIA
 X 25CrossBox Kaszuby7400:52:171206:37:09341,7600000-258,3110:09392.1 (112.2%)
43WOLNY Ania
BORUS Joanna
92CIESZYN
CIESZYN
 K 35Kaj my som?8400:42:421153:49:16336,0600000-264,0240:07472.1 (135.1%)
44WIELGOS Magdalena
WIELGOS Rafał
209RUDA ŚLĄSKA
RUDA ŚLĄSKA
 X 26Kotek goni Myszkę7519:18:001212:00:00334,8600000-265,2103:2717.3 (5.0%)
45WLAZŁY Damian
MAŁCZAK Grzegorz
206LUBLINIEC
LUBLINIEC
 M 13Biegiem przez życie11001:07:061009:40:48334,1412336-265,8720:12298.8 (85.5%)
46ZAWISŁA Danuta
GRZYMKIEWICZ Beata
203JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 26Rodzinka Z6902:04:051208:10:00334,1600000-265,9500:22161.5 (46.2%)
47KWIATKOWSKI Tomasz
SUKIENNIK Aleksandra
208BIERUŃ
BIERUŃ
 X 43Viking Training Center II11000:32:071115:43:01331,6553494-268,4000:05619.5 (177.3%)
48GĄSIOREK Janusz
GĄSIOREK Beata
113LIBIĄŻ
LIBIĄŻ
 X 37Biegające Biedronki10102:12:551176:43:34330,8600000-269,2340:24149.3 (42.7%)
49BIELECKA Magdalena
MATUSEK Monika
162RUSINOWICE
RUSINOWICE
Najlepsze kumpele5K 31Meta & Mafia 28200:35:281176:28:20329,5600000-270,4700:06557.5 (159.6%)
50BAJCAR Beata
PUDA Dorota
186CHYBIE
MNICH
 K 39Doris&Beti Team9901:01:411058:52:15322,3600000-277,7500:11313.5 (89.7%)
51SKRZYPIEC Monika
SKRZYPIEC Marcin
201CHORZÓW
CHORZÓW
 X 32Tańczący z wilkami8900:19:111200:54:24316,3600000-283,7200:03989.2 (283.1%)
52SŁOWIK Marta
NORWA Sylwester
147ROERMOND
PATKÓW
 X 44ROFR 1011000:48:371176:50:23316,1491280-283,8600:09390.2 (111.7%)
53CIUŁA Tomasz
PIERZCHAŁA Anna
146KRAKÓW
JAWORZNO
 X 33ROFR 49100:42:541200:22:15301,0600000-298,9600:08421 (120.5%)
54CHODOROWSKA Janina
SROCZYŃSKA Maria
175JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 48Sikorki11002:06:191177:57:23298,4477780-301,5600:25141.8 (40.6%)
55CZACHOROWSKI Pawel
BRUZDA Iwona
274LANGENHAGEN
SKAWINA
 X 52Gazela i Dzik11001:11:34553:04:46295,7295740-304,2600:14247.9 (71.0%)
56TARALA Andrzej
ROJCZYK Krzysztof
228GLIWICE
RYBNIK
 M 9Jakoś przeżyć zimę9400:39:061176:45:06290,1600000-309,8740:08445.2 (127.4%)
57ARODŹ Andrzej 166BARTOSZYCENajlepsi kumple4M 11Dziadki Aleksandra11001:47:211201:38:06278,9458401-321,0900:23155.9 (44.6%)
58PABIAN Kamil
CZYZ Jacek
213JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
CIESZYN
 M 8Koalicja Cesarska8800:45:29984:51:38277,7600000-322,3100:09366.3 (104.8%)
59WALCZAK Emilia
WALCZAK Krystyna
225JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
 K 46MAMA i CÓRKA11000:29:001203:29:00270,0570000-330,0000:06558.6 (159.9%)
60KOBIAŁKA Łukasz
STĘPIEŃ Eliza
72HALINÓW
WARSZAWA
 X 31Zimne noski8801:17:201200:41:45266,1600000-333,9100:17206.4 (59.1%)
61GOLAK-WEGIERA Katarzyna
WEGIERA Grzegorz
179ROKIETNICA
ROKIETNICA
 X 47ROXKIJE Kasia i Grześ11002:42:161105:45:04263,7406818-336,2680:3697.5 (27.9%)
62NIEDZIOŁKO Bożena
PŁAZA Monika
116JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele6K 33Turbo trampki8301:42:001201:22:00263,7600000-336,3300:23155.1 (44.4%)
63JAWOREK Łukasz
PASLAWSKA Irma
165TRZCIANY
BRÜGGEN
 X 38ROFR#910201:04:551176:51:31263,6600000-336,4110:14243.6 (69.7%)
64SZYMCZYŃSKI Jarosław Marian
NATURA Edyta
215CZĘSTOCHOWA
NAŁĘCZÓW
 X 46ROFR1211000:56:571176:30:22260,7433392-339,3210:13274.6 (78.6%)
65MADEJ Kasia
MADEJ Dariusz
84CAMBRIDGE
KROSNO
 X 53Darek & Kasia11002:17:451201:10:07256,9294016-343,0840:32111.9 (32.0%)
66MIKOŁAJEC Bernadeta
MIKOLAJEC Andrzej
117BRENNA
BRENNA
 X 36Razem ab9600:50:501201:57:36254,4600000-345,5680:11300.3 (85.9%)
67ŻARSKA Katarzyna
ŁASTÓWKA Marzena
61JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 42Leniwce ruszają10601:32:421201:25:22253,3600000-346,6800:21164 (46.9%)
68REYMANN Milena
MATUSZCZYK Renata
265JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele11K 54Stare Rury nie rdzewieją11001:39:271221:09:00252,5302260-347,5400:23152.3 (43.6%)
69RASEK Mariusz
RASEK Anna
187CHORZÓW
CHORZÓW
 X 48Robodomik11002:38:191202:49:19251,0392950-348,9570:3795.1 (27.2%)
70GRZONKA Magdalena
GRZONKA Tomasz
127JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 30Tosty8500:38:161176:32:04249,4600000-350,5800:09391.1 (111.9%)
71PIWOŃSKA Ada
PIWOŃSKI Marcin
95PODBUCZE
PODBUCZE
 X 42Cudowni i fantastyczni11001:24:361129:00:06248,5590600-351,5300:20176.2 (50.4%)
72WYDRA Czywygra
MALECKA Renata
139WARSZAWA
HEESCH
 X 45ROFR611000:32:531129:00:49246,9457626-353,1000:07450.5 (128.9%)
73RAGAN Małgorzata
KUSIAK Elżbieta
75JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 52Rezerwa Złota11001:13:21938:42:34236,8344628-363,1820:18193.7 (55.4%)
74STACHOWICZ Beata
OSIAL Anita
102PŁONSK
PŁOŃSK
 K 44No Way Team10902:13:521129:12:15236,4600000-363,5880:33106 (30.3%)
75BURZYŃSKA Beata
BURZYŃSKA Barbara
108KATOWICE
KATOWICE
 K 37Basbetki9500:17:261176:51:27235,3600000-364,6800:04809.9 (231.8%)
76GAWRONSKI Romuald
GAWROŃSKI Mateusz
100KAMYK
KAMYK
Najlepsi kumple3M 10GAWRONECZKI11001:28:531128:26:24234,9589730-365,1100:22158.6 (45.4%)
77BOSIACKA Marta
BOROWIEC Renata
138ŚWIĘTOCHŁOWICE
DYMINY
 K 53ROFR#211000:55:271201:08:40233,5319533-366,5490:14252.6 (72.3%)
78KARAŚ Jacek
ZIENTAL Grzegorz
141POZNAŃ
BĘDZIN
 M 15ROFR60011000:44:441212:42:33227,3320735-372,6660:11304.9 (87.3%)
79ZIEBRO Grzegorz
KRAWCZYK Paweł
103SOSNOWIEC
SOSNOWIEC
 M 16Black Paw Matters11001:08:251208:03:20221,0315880-379,0250:18193.8 (55.5%)
80KUCHARSKA Katarzyna
GASTOŁ Dorota
280WARSZAWA
WARSZAWA
 K 59Kate&Doroo11000:26:51960:19:51220,8220781-379,2190:07493.4 (141.2%)
81KUPCZYK Radosław
KUPCZYK Małgorzata
56NOWY TARG
NOWY TARG
 X 39Tu & Tam10502:12:421205:57:16218,2600000-381,7900:3698.7 (28.2%)
82BIERNAT Agnieszka
CZAJKA Mariusz
106JASTRZĘBIE ZDRÓJ
STUDZIONKA
 X 50AiM11001:22:201144:23:09216,9351329-383,1030:22158.1 (45.2%)
83MUSIAŁ Kamila
SOŚNIAK Michał
115KATOWICE
KATOWICE
 X 41Bubuś team ☺10702:57:451201:18:58213,4600000-386,6150:4972 (20.6%)
84GADAJ Julita
WRZEŚNIAK Karolina
172WŁOCŁAWEK
GDAŃSK
Najlepsze kumpele13K 61POGADAJMY11001:10:00960:15:41207,7207650-392,3500:20178 (50.9%)
85WAWOCZNY Anita
RADZIEWICZ Renata
262JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
WISŁA WIELKA
 K 57Nira i Holi11003:12:461106:17:00206,4245510-393,5700:5664.3 (18.4%)
86HŁĄD Izabella
SZTWIERTNIA Inga
104USTROŃ
USTROŃ
Najlepsze kumpele9K 47tuczniaki11001:29:401200:34:26205,7487245-394,2600:26137.7 (39.4%)
Poniżej dystansu minimalnego: 200,0 km
87ŁANUCHA Mariola
SURY-WOLNIEWICZ Kamila
20JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 51Pussycat na 5+11001:06:071201:23:52197,1345440-402,8700:20178.9 (51.2%)
88STEFANOWICZ Monika 222KRAKÓWNajlepsze kumpele12K 56Do boju!11000:49:001201:00:01192,5247060-407,5400:15235.7 (67.5%)
89ROSTALSKA Violeta
ADAMCIO Ewa
243OSTRÓW WIELKOPOLSKI
RASZKÓW
 K 55Dziewczyny 50+11001:00:381152:49:01190,4255070-409,6300:19188.4 (53.9%)
90KOŁODZIEJCZYK Tomek
CIAPA Marcin
122ŁÓDŹ
ZDUŃSKA WOLA
Najlepsi kumple5M 12żonę wziąłeś sobie sam11000:52:291200:49:13184,3419217-415,7090:17210.7 (60.3%)
91ŻAK Olga 181JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsze kumpele10K 49Olga i Rafał11000:30:02984:27:27181,8475207-418,2300:09363.1 (103.9%)
92KILON Marcin
KALETA Paweł
196TRZEBINIA
WOLA FILIPOWSKA
 M 17Szwagry 😎11001:10:341081:25:43174,0226541-425,9740:24148 (42.4%)
93TYS Małgorzata
KOWNACKI Arkadiusz
126DĄBROWA GÓRNICZA
WITKOWO
 X 49"Quo curris"11000:39:381200:40:19162,9379528-437,1070:14246.6 (70.6%)
94ANDROSZ Joanna
BAŁAZY Krzysztof
199RYBNIK
RACIBÓRZ
 X 34Dastina&Dastin9103:09:221200:40:35162,0600000-437,9701:1051.3 (14.7%)
95GANCARCZYK Karolina
GANCARCZYK Adam
5JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 X 51Biegowe Wariaty11000:05:311206:02:50161,4347399-438,6070:021755.3 (502.4%)
96BEŚKA Rafał 195JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsi kumple6M 14LecęBoChcę11001:14:131177:13:41159,2357527-440,7940:27128.7 (36.8%)
97ŻERUŃ Małgorzata
ŻERUŃ Łukasz
85BIAŁYSTOK
BIAŁYSTOK
 X 54Podlaskie Włóczykije11000:41:471152:49:05136,8268080-463,2100:18196.4 (56.2%)
98SADLOK Anna
ŁAGOSZ Ewelina
161JAWISZOWICE
BRZEZINKA
 K 58AnaLina11000:38:371202:33:57115,8222228-484,1520:20180 (51.5%)
99ROSTALSKA Martyna
SCHMIDT Bartłomiej
214OSTRÓW WIELKOPOLSKI
OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 X 55Bar-Mar11002:18:28888:18:26111,6222930-488,3801:1448.4 (13.9%)
100ESKA-WOJCIECHOWSKA Aleksandra
ŚWITOŃ Dariusz
41OSTRÓW WIELKOPOLSKI
OSTRZESZÓW
 X 56A(niołek) i D(iabełek)11000:00:121180:18:1394,1214167-505,9330:0028220.1 (8,076.7%)
101WRÓBEL Dariusz
ŚWIERSZCZ Aneta
78WARSZAWA
WARSZAWA
 X 57Wróbel & Świerszcz11000:32:421128:49:0342,7200135-557,3190:4578.3 (22.4%)
102CZERWIŃSKA Klaudyna
GOŁOFIT Edyta
153RYBNIK
RYBNIK
 K 60Opel Girls11000:17:56792:49:1438,5211445-561,5450:27128.7 (36.8%)
Niesklasyfikowani
DNCSTRZAŁKA-LECH Magdalena 112ŻORYNajlepsze kumpeleB&M Avengers11000:26:571176:27:44115,3137090-484,7500:14256.6 (73.4%)
DNCOLCZYK Leokadia
OLCZYK Henryk
241JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Krasocki Team11002:07:12793:44:3384,796740-515,3201:3039.9 (11.4%)
DNCSAMOSIEJ Anna
SAMOSIEJ Wojciech
158ŁÓDŹ
ŁÓDŹ
Samoski11004:03:23673:37:0052,152101-547,8994:4012.8 (3.7%)
DNCKUBARSKA Anna 236JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsze kumpeleTuptasie11000:46:591200:40:3533,733680-566,3201:2343 (12.3%)
DNCMYŚLIWIEC Bogdan
MYŚLIWIEC Bernadeta
238JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Papużki Nierozłączki11003:18:5224:43:4117,617580-582,42011:185.3 (1.5%)
Znaleziono 107 wynik(ów)