BEST FRIENDS
Organizator : Igrzyska Bohaterów
Data : 2021-12-01
Miejsce : Polska
Dystans : 600 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 140
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 140
Na trasie : 0
Wyniki PDF :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SKRZYPIEC Monika
SKRZYPIEC Marcin
201CHORZÓW
CHORZÓW
 X 32Tańczący z wilkami8901:02:002040:54:24585,06000000,0000:06566.1 (100%)
2PABIAN Kamil
CZYZ Jacek
213JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
CIESZYN
 M 8Koalicja Cesarska8801:20:442040:51:38577,2600000-7,7500:08429 (75.8%)
3BRZEZINA Eliza
BRZEZINA Teresa
47JANKOWICE
JANKOWICE
 K 40Let’s go10000:52:532041:53:44559,6600000-25,3930:05634.9 (112.2%)
4GĄSIOREK Janusz
GĄSIOREK Beata
113LIBIĄŻ
LIBIĄŻ
 X 37Biegające Biedronki10102:09:331995:12:24555,7600000-29,2900:13257.4 (45.5%)
5TALAROWSKI Paweł
TALAROWSKA Agnieszka
129KRASNYSTAW
KRASNYSTAW
 X 35Talary9201:43:181993:51:34551,9600000-33,0700:11320.6 (56.6%)
6CIUŁA Tomasz
PIERZCHAŁA Anna
146KRAKÓW
JAWORZNO
 X 33ROFR 49105:28:511968:22:15539,6600000-45,3840:3698.5 (17.4%)
7TARALA Andrzej
ROJCZYK Krzysztof
228GLIWICE
RYBNIK
 M 9Jakoś przeżyć zimę9400:29:311992:45:06539,4600000-45,6100:031096.4 (193.7%)
8TRZCIŃSKA Joanna
HUBA Agnieszka
131JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 38Huba&Buba9800:40:382054:35:50537,7600000-47,2620:04794 (140.3%)
9KOBIAŁKA Łukasz
STĘPIEŃ Eliza
72HALINÓW
WARSZAWA
 X 31Zimne noski8804:21:312040:41:45536,9600000-48,0400:29123.2 (21.8%)
10ANDROSZ Joanna
BAŁAZY Krzysztof
199RYBNIK
RACIBÓRZ
 X 34Dastina&Dastin9101:53:502040:40:35528,6600000-56,3700:12278.6 (49.2%)
11BABINICZ Rafał
DZIĘGIELEWSKA Anna
33BOGATYNIA
PŁOCK
 X 40Marudy10603:05:242046:47:38521,0600000-63,9760:21168.6 (29.8%)
12ŻARSKA Katarzyna
ŁASTÓWKA Marzena
61JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 42Leniwce ruszają10603:53:212017:25:22518,6600000-66,3600:26133.3 (23.5%)
13WALCZAK Emilia
WALCZAK Krystyna
225JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
 K 46MAMA i CÓRKA11002:57:002043:29:00517,0570000-67,9800:20175.3 (31.0%)
14BAJCAR Beata
PUDA Dorota
186CHYBIE
MNICH
 K 39Doris&Beti Team9901:03:301994:52:15508,5600000-76,4960:07480.5 (84.9%)
15LIS Monika
GRABOWSKA-CYBULA Sylwia
178MARKI
MARKI
 K 41STRUGA WALKING10200:12:081993:33:57504,0600000-80,9670:012492.4 (440.3%)
16GAWŁOWSKA Dominika
ZAHRAJ Renata
69SKOCZÓW
SKOCZÓW
 K 43Cztery Ręce :)10701:48:252040:27:47500,6600000-84,3430:12277.1 (48.9%)
17SŁOWIK Marta
NORWA Sylwester
147ROERMOND
PATKÓW
 X 44ROFR 1011001:02:411800:50:23491,3491280-93,7000:07470.2 (83.1%)
18KWIATKOWSKI Tomasz
SUKIENNIK Aleksandra
208BIERUŃ
BIERUŃ
 X 43Viking Training Center II11000:35:262040:52:23486,9553494-98,0590:04824.5 (145.6%)
19MIKOŁAJEC Bernadeta
MIKOLAJEC Andrzej
117BRENNA
BRENNA
 X 36Razem ab9601:26:002041:57:36486,1600000-98,9270:10339.1 (59.9%)
20BURZYŃSKA Beata
BURZYŃSKA Barbara
108KATOWICE
KATOWICE
 K 37Basbetki9500:37:022040:51:27475,9600000-109,0700:04771.1 (136.2%)
21CIEMIĘGA Agnieszka
CIEMIĘGA Izabela
132JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele8K 45Daleko jeszcze?11002:10:572017:17:30472,7600000-112,2600:16216.6 (38.3%)
22JAWOREK Łukasz
PASLAWSKA Irma
165TRZCIANY
BRÜGGEN
 X 38ROFR#910203:18:152016:51:31470,3600000-114,6710:25142.3 (25.1%)
23KRÓLIKOWSKA Alicja
ZAWISŁA Halina
247SUSZEC
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 50QUO VADIS11000:49:011824:40:14460,5460504-124,4760:06563.7 (99.6%)
24CHODOROWSKA Janina
SROCZYŃSKA Maria
175JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 48Sikorki11001:36:282041:57:23458,5477780-126,4500:12285.2 (50.4%)
25ARODŹ Andrzej 166BARTOSZYCENajlepsi kumple4M 11Dziadki Aleksandra11001:39:382041:38:06458,4458401-126,5790:13276.1 (48.8%)
26STACHOWICZ Beata
OSIAL Anita
102PŁONSK
PŁOŃSK
 K 44No Way Team10900:55:142038:54:40450,2600000-134,7340:07489.1 (86.4%)
27MUSIAŁ Kamila
SOŚNIAK Michał
115KATOWICE
KATOWICE
 X 41Bubuś team ☺10703:09:472041:18:58425,8600000-159,1510:26134.6 (23.8%)
28SZYMCZYŃSKI Jarosław Marian
NATURA Edyta
215CZĘSTOCHOWA
NAŁĘCZÓW
 X 46ROFR1211000:33:462040:30:22423,4433392-161,6220:04752.3 (132.9%)
29PIWOŃSKA Ada
PIWOŃSKI Marcin
95PODBUCZE
PODBUCZE
 X 42Cudowni i fantastyczni11000:47:062041:00:06414,2590600-170,7800:06527.6 (93.2%)
30WLAZŁY Damian
MAŁCZAK Grzegorz
206LUBLINIEC
LUBLINIEC
 M 13Biegiem przez życie11000:58:121848:25:06412,3412336-172,6440:08425.1 (75.1%)
31GAWRONSKI Romuald
GAWROŃSKI Mateusz
100KAMYK
KAMYK
Najlepsi kumple3M 10GAWRONECZKI11010:54:392040:26:24387,6589730-197,3401:4135.5 (6.3%)
32RASEK Mariusz
RASEK Anna
187CHORZÓW
CHORZÓW
 X 48Robodomik11003:45:372042:49:19379,1392950-205,9020:35100.8 (17.8%)
33HŁĄD Izabella
SZTWIERTNIA Inga
104USTROŃ
USTROŃ
Najlepsze kumpele9K 47tuczniaki11001:36:051920:34:26368,3487245-216,6640:15230 (40.6%)
34KUPCZYK Radosław
KUPCZYK Małgorzata
56NOWY TARG
NOWY TARG
 X 39Tu & Tam10502:59:501973:57:16358,6600000-226,3500:30119.7 (21.1%)
35WYDRA Czywygra
MALECKA Renata
139WARSZAWA
HEESCH
 X 45ROFR611001:42:401969:00:49356,5457626-228,5040:17208.3 (36.8%)
36GOLAK-WEGIERA Katarzyna
WEGIERA Grzegorz
179ROKIETNICA
ROKIETNICA
 X 47ROXKIJE Kasia i Grześ11002:32:531421:43:17342,5406818-242,5170:26134.4 (23.7%)
37RAGAN Małgorzata
KUSIAK Elżbieta
75JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 52Rezerwa Złota11002:08:272042:42:34336,9344628-248,0540:22157.4 (27.8%)
38KOŁODZIEJCZYK Tomek
CIAPA Marcin
122ŁÓDŹ
ZDUŃSKA WOLA
Najlepsi kumple5M 12żonę wziąłeś sobie sam11000:50:092040:49:13333,3419217-251,6410:09398.8 (70.4%)
39TYS Małgorzata
KOWNACKI Arkadiusz
126DĄBROWA GÓRNICZA
WITKOWO
 X 49"Quo curris"11002:30:272016:40:19331,9379528-253,0710:27132.4 (23.4%)
40ŻAK Olga 181JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsze kumpele10K 49Olga i Rafał11001:06:132040:27:27322,9475207-262,1120:12292.6 (51.7%)
41BOSIACKA Marta
BOROWIEC Renata
138ŚWIĘTOCHŁOWICE
DYMINY
 K 53ROFR#211001:58:561810:31:33319,5319533-265,4470:22161.2 (28.5%)
42ZIEBRO Grzegorz
KRAWCZYK Paweł
103SOSNOWIEC
SOSNOWIEC
 M 16Black Paw Matters11001:21:541635:44:47315,9315880-269,1000:15231.4 (40.9%)
43BEŚKA Rafał 195JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsi kumple6M 14LecęBoChcę11001:13:232017:13:41315,3357527-269,6400:13257.8 (45.5%)
44REYMANN Milena
MATUSZCZYK Renata
265JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele11K 54Stare Rury nie rdzewieją11000:16:081629:09:00302,3302260-282,7200:031124.1 (198.6%)
45KARAŚ Jacek
ZIENTAL Grzegorz
141POZNAŃ
BĘDZIN
 M 15ROFR60011000:27:471799:58:17299,9320735-285,0680:05647.7 (114.4%)
46CZACHOROWSKI Pawel
BRUZDA Iwona
274LANGENHAGEN
SKAWINA
 X 52Gazela i Dzik11001:11:34553:04:46295,7295740-289,2400:14247.9 (43.8%)
47MADEJ Kasia
MADEJ Dariusz
84CAMBRIDGE
KROSNO
 X 53Darek & Kasia11002:05:391561:10:07294,0294016-290,9640:25140.4 (24.8%)
48ŁANUCHA Mariola
SURY-WOLNIEWICZ Kamila
20JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 51Pussycat na 5+11002:49:061993:23:52280,7345440-304,2700:3699.6 (17.6%)
49BIERNAT Agnieszka
CZAJKA Mariusz
106JASTRZĘBIE ZDRÓJ
STUDZIONKA
 X 50AiM11001:00:001816:50:22260,9351329-324,0860:13260.9 (46.1%)
50ROSTALSKA Violeta
ADAMCIO Ewa
243OSTRÓW WIELKOPOLSKI
RASZKÓW
 K 55Dziewczyny 50+11000:57:571704:49:01255,1255070-329,9100:13264.1 (46.7%)
51STEFANOWICZ Monika 222KRAKÓWNajlepsze kumpele12K 56Do boju!11000:51:001681:00:01247,1247060-337,9200:12290.7 (51.4%)
52WAWOCZNY Anita
RADZIEWICZ Renata
262JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
WISŁA WIELKA
 K 57Nira i Holi11001:16:281586:17:00245,5245510-339,4700:18192.6 (34.0%)
53KUCHARSKA Katarzyna
GASTOŁ Dorota
280WARSZAWA
WARSZAWA
 K 59Kate&Doroo11000:26:51960:19:51220,8220781-364,1990:07493.4 (87.2%)
54GANCARCZYK Karolina
GANCARCZYK Adam
5JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 X 51Biegowe Wariaty11002:31:232043:50:06214,1347399-370,9050:4284.8 (15.0%)
55CZERWIŃSKA Klaudyna
GOŁOFIT Edyta
153RYBNIK
RYBNIK
 K 60Opel Girls11008:44:451704:49:14211,4211445-373,5352:2824.2 (4.3%)
56GADAJ Julita
WRZEŚNIAK Karolina
172WŁOCŁAWEK
GDAŃSK
Najlepsze kumpele13K 61POGADAJMY11001:10:00960:15:41207,7207650-377,3300:20178 (31.4%)
57ROSTALSKA Martyna
SCHMIDT Bartłomiej
214OSTRÓW WIELKOPOLSKI
OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 X 55Bar-Mar11001:48:202040:18:26207,4222930-377,6000:31114.9 (20.3%)
Poniżej dystansu minimalnego: 200,0 km
58ESKA-WOJCIECHOWSKA Aleksandra
ŚWITOŃ Dariusz
41OSTRÓW WIELKOPOLSKI
OSTRZESZÓW
 X 56A(niołek) i D(iabełek)11000:28:082020:18:13196,3214167-388,6690:08418.7 (74.0%)
59KILON Marcin
KALETA Paweł
196TRZEBINIA
WOLA FILIPOWSKA
 M 17Szwagry 😎11000:04:082017:25:43195,8226541-389,1540:012842.6 (502.1%)
60ŻERUŃ Małgorzata
ŻERUŃ Łukasz
85BIAŁYSTOK
BIAŁYSTOK
 X 54Podlaskie Włóczykije11000:18:541968:49:05164,6268080-420,3400:06522.7 (92.3%)
61SADLOK Anna
ŁAGOSZ Ewelina
161JAWISZOWICE
BRZEZINKA
 K 58AnaLina11001:58:162017:01:24161,5222228-423,4830:4381.9 (14.5%)
62WRÓBEL Dariusz
ŚWIERSZCZ Aneta
78WARSZAWA
WARSZAWA
 X 57Wróbel & Świerszcz11001:35:132040:49:03106,9200135-478,0840:5367.4 (11.9%)
Niesklasyfikowani
DNCSTRZAŁKA-LECH Magdalena 112ŻORYNajlepsze kumpeleB&M Avengers11003:20:261656:27:44128,6137090-456,3401:3338.5 (6.8%)
DNCOLCZYK Leokadia
OLCZYK Henryk
241JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Krasocki Team11003:19:361705:44:3396,796740-488,2402:0329.1 (5.1%)
DNCSAMOSIEJ Anna
SAMOSIEJ Wojciech
158ŁÓDŹ
ŁÓDŹ
Samoski11004:03:23673:37:0052,152101-532,8794:4012.8 (2.3%)
DNCKUBARSKA Anna 236JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsze kumpeleTuptasie11000:46:591200:40:3533,733680-551,3001:2343 (7.6%)
DNCMYŚLIWIEC Bogdan
MYŚLIWIEC Bernadeta
238JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Papużki Nierozłączki11003:18:5224:43:4117,617580-567,40011:185.3 (0.9%)
Znaleziono 67 wynik(ów)