BEST FRIENDS
Organizator : Igrzyska Bohaterów
Data : 2021-12-01
Miejsce : Polska
Dystans : 600 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 140
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 140
Na trasie : 0
Wyniki PDF :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1CIUŁA Tomasz
PIERZCHAŁA Anna
146KRAKÓW
JAWORZNO
 X 33ROFR 49104:52:592160:22:15600,06000000,0000:29122.9 (100%)
2ANDROSZ Joanna
BAŁAZY Krzysztof
199RYBNIK
RACIBÓRZ
 X 34Dastina&Dastin9102:18:262160:40:35600,06000000,0000:13260.1 (211.6%)
3BRZEZINA Eliza
BRZEZINA Teresa
47JANKOWICE
JANKOWICE
 K 40Let’s go10000:59:412161:53:44575,7600000-24,3090:06578.7 (470.9%)
4TARALA Andrzej
ROJCZYK Krzysztof
228GLIWICE
RYBNIK
 M 9Jakoś przeżyć zimę9400:44:102112:45:06571,8600000-28,1600:04776.8 (632.1%)
5GĄSIOREK Janusz
GĄSIOREK Beata
113LIBIĄŻ
LIBIĄŻ
 X 37Biegające Biedronki10102:09:331995:12:24555,7600000-44,3100:13257.4 (209.4%)
6WALCZAK Emilia
WALCZAK Krystyna
225JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
 K 46MAMA i CÓRKA11004:19:002163:29:00555,0570000-45,0000:28128.6 (104.6%)
7BAJCAR Beata
PUDA Dorota
186CHYBIE
MNICH
 K 39Doris&Beti Team9901:31:342114:52:15553,5600000-46,4940:09362.7 (295.1%)
8TALAROWSKI Paweł
TALAROWSKA Agnieszka
129KRASNYSTAW
KRASNYSTAW
 X 35Talary9201:43:181993:51:34551,9600000-48,0900:11320.6 (260.9%)
9TRZCIŃSKA Joanna
HUBA Agnieszka
131JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 38Huba&Buba9801:15:522174:35:50547,7600000-52,2620:08433.2 (352.5%)
10ŻARSKA Katarzyna
ŁASTÓWKA Marzena
61JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 42Leniwce ruszają10600:56:482161:25:22547,3600000-52,6700:06578.2 (470.5%)
11LIS Monika
GRABOWSKA-CYBULA Sylwia
178MARKI
MARKI
 K 41STRUGA WALKING10201:01:452145:28:45546,2600000-53,8290:06530.7 (431.8%)
12MIKOŁAJEC Bernadeta
MIKOLAJEC Andrzej
117BRENNA
BRENNA
 X 36Razem ab9601:39:452161:57:36542,3600000-57,7250:11326.2 (265.4%)
13BABINICZ Rafał
DZIĘGIELEWSKA Anna
33BOGATYNIA
PŁOCK
 X 40Marudy10601:36:532087:10:34530,1600000-69,9310:10328.3 (267.1%)
14BURZYŃSKA Beata
BURZYŃSKA Barbara
108KATOWICE
KATOWICE
 K 37Basbetki9502:08:582160:51:27522,9600000-77,0900:14243.3 (198.0%)
15GAWŁOWSKA Dominika
ZAHRAJ Renata
69SKOCZÓW
SKOCZÓW
 K 43Cztery Ręce :)10700:07:022136:27:47512,1600000-87,8610:004369 (3,554.9%)
16KWIATKOWSKI Tomasz
SUKIENNIK Aleksandra
208BIERUŃ
BIERUŃ
 X 43Viking Training Center II11000:52:342155:31:16503,7553494-96,2610:06575 (467.9%)
17CIEMIĘGA Agnieszka
CIEMIĘGA Izabela
132JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele8K 45Daleko jeszcze?11001:52:292161:17:30502,3600000-97,7300:13267.9 (218.0%)
18JAWOREK Łukasz
PASLAWSKA Irma
165TRZCIANY
BRÜGGEN
 X 38ROFR#910201:53:492112:51:31492,4600000-107,5710:13259.6 (211.2%)
19SŁOWIK Marta
NORWA Sylwester
147ROERMOND
PATKÓW
 X 44ROFR 1011001:02:411800:50:23491,3491280-108,7200:07470.2 (382.6%)
20CHODOROWSKA Janina
SROCZYŃSKA Maria
175JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 48Sikorki11001:28:502137:57:23477,8477780-122,2200:11322.7 (262.6%)
21MUSIAŁ Kamila
SOŚNIAK Michał
115KATOWICE
KATOWICE
 X 41Bubuś team ☺10703:46:092161:18:58477,2600000-122,8330:28126.6 (103.0%)
22PIWOŃSKA Ada
PIWOŃSKI Marcin
95PODBUCZE
PODBUCZE
 X 42Cudowni i fantastyczni11008:59:362113:00:06474,2590600-125,8001:0852.7 (42.9%)
23STACHOWICZ Beata
OSIAL Anita
102PŁONSK
PŁOŃSK
 K 44No Way Team10900:55:572137:04:41463,2600000-136,7720:07496.8 (404.2%)
24KRÓLIKOWSKA Alicja
ZAWISŁA Halina
247SUSZEC
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 50QUO VADIS11000:49:011824:40:14460,5460504-139,4960:06563.7 (458.7%)
25ARODŹ Andrzej 166BARTOSZYCENajlepsi kumple4M 11Dziadki Aleksandra11001:39:382041:38:06458,4458401-141,5990:13276.1 (224.7%)
26SZYMCZYŃSKI Jarosław Marian
NATURA Edyta
215CZĘSTOCHOWA
NAŁĘCZÓW
 X 46ROFR1211000:28:262136:30:22433,4433392-166,6080:03914.5 (744.1%)
27ŻAK Olga 181JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsze kumpele10K 49Olga i Rafał11001:59:462160:27:27423,0475207-177,0110:16211.9 (172.4%)
28GAWRONSKI Romuald
GAWROŃSKI Mateusz
100KAMYK
KAMYK
Najlepsi kumple3M 10GAWRONECZKI11000:39:082136:26:24416,8589730-183,2100:05639 (519.9%)
29WLAZŁY Damian
MAŁCZAK Grzegorz
206LUBLINIEC
LUBLINIEC
 M 13Biegiem przez życie11000:58:121848:25:06412,3412336-187,6640:08425.1 (345.9%)
30RASEK Mariusz
RASEK Anna
187CHORZÓW
CHORZÓW
 X 48Robodomik11002:47:162066:49:19391,7392950-208,3310:25140.5 (114.3%)
31HŁĄD Izabella
SZTWIERTNIA Inga
104USTROŃ
USTROŃ
Najlepsze kumpele9K 47tuczniaki11002:02:532112:34:26387,5487245-212,5210:19189.2 (153.9%)
32GOLAK-WEGIERA Katarzyna
WEGIERA Grzegorz
179ROKIETNICA
ROKIETNICA
 X 47ROXKIJE Kasia i Grześ11001:21:302160:27:36377,4406818-222,6240:12277.8 (226.0%)
33WYDRA Czywygra
MALECKA Renata
139WARSZAWA
HEESCH
 X 45ROFR611000:32:102137:00:49376,0457626-224,0040:05701.3 (570.6%)
34KUPCZYK Radosław
KUPCZYK Małgorzata
56NOWY TARG
NOWY TARG
 X 39Tu & Tam10502:59:501973:57:16358,6600000-241,3700:30119.7 (97.4%)
35KOŁODZIEJCZYK Tomek
CIAPA Marcin
122ŁÓDŹ
ZDUŃSKA WOLA
Najlepsi kumple5M 12żonę wziąłeś sobie sam11001:40:482112:49:13352,4419217-247,5890:17209.8 (170.7%)
36RAGAN Małgorzata
KUSIAK Elżbieta
75JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 52Rezerwa Złota11001:37:122162:42:34344,6344628-255,3720:16212.7 (173.1%)
37TYS Małgorzata
KOWNACKI Arkadiusz
126DĄBROWA GÓRNICZA
WITKOWO
 X 49"Quo curris"11000:38:282160:40:19338,6379528-261,4000:06528.1 (429.7%)
38BEŚKA Rafał 195JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsi kumple6M 14LecęBoChcę11001:03:482113:13:41336,4357527-263,6090:11316.4 (257.4%)
39BOSIACKA Marta
BOROWIEC Renata
138ŚWIĘTOCHŁOWICE
DYMINY
 K 53ROFR#211001:58:561810:31:33319,5319533-280,4670:22161.2 (131.2%)
40ZIEBRO Grzegorz
KRAWCZYK Paweł
103SOSNOWIEC
SOSNOWIEC
 M 16Black Paw Matters11001:21:541635:44:47315,9315880-284,1200:15231.4 (188.3%)
41ŁANUCHA Mariola
SURY-WOLNIEWICZ Kamila
20JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 51Pussycat na 5+11001:21:032137:23:52307,4345440-292,6000:15227.6 (185.2%)
42REYMANN Milena
MATUSZCZYK Renata
265JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele11K 54Stare Rury nie rdzewieją11000:16:081629:09:00302,3302260-297,7400:031124.1 (914.6%)
43KARAŚ Jacek
ZIENTAL Grzegorz
141POZNAŃ
BĘDZIN
 M 15ROFR60011000:27:471799:58:17299,9320735-300,0880:05647.7 (527.0%)
44CZACHOROWSKI Pawel
BRUZDA Iwona
274LANGENHAGEN
SKAWINA
 X 52Gazela i Dzik11001:11:34553:04:46295,7295740-304,2600:14247.9 (201.7%)
45MADEJ Kasia
MADEJ Dariusz
84CAMBRIDGE
KROSNO
 X 53Darek & Kasia11002:05:391561:10:07294,0294016-305,9840:25140.4 (114.2%)
46BIERNAT Agnieszka
CZAJKA Mariusz
106JASTRZĘBIE ZDRÓJ
STUDZIONKA
 X 50AiM11002:10:282136:40:58278,0351329-321,9880:28127.9 (104.1%)
47ROSTALSKA Violeta
ADAMCIO Ewa
243OSTRÓW WIELKOPOLSKI
RASZKÓW
 K 55Dziewczyny 50+11000:57:571704:49:01255,1255070-344,9300:13264.1 (214.9%)
48STEFANOWICZ Monika 222KRAKÓWNajlepsze kumpele12K 56Do boju!11000:51:001681:00:01247,1247060-352,9400:12290.7 (236.5%)
49WAWOCZNY Anita
RADZIEWICZ Renata
262JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
WISŁA WIELKA
 K 57Nira i Holi11001:16:281586:17:00245,5245510-354,4900:18192.6 (156.7%)
50KUCHARSKA Katarzyna
GASTOŁ Dorota
280WARSZAWA
WARSZAWA
 K 59Kate&Doroo11000:26:51960:19:51220,8220781-379,2190:07493.4 (401.5%)
51GANCARCZYK Karolina
GANCARCZYK Adam
5JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 X 51Biegowe Wariaty11000:30:572088:45:00219,2347399-380,7950:08425 (345.8%)
52CZERWIŃSKA Klaudyna
GOŁOFIT Edyta
153RYBNIK
RYBNIK
 K 60Opel Girls11008:44:451704:49:14211,4211445-388,5552:2824.2 (19.7%)
53ROSTALSKA Martyna
SCHMIDT Bartłomiej
214OSTRÓW WIELKOPOLSKI
OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 X 55Bar-Mar11000:38:382112:18:26211,4222930-388,5900:10328.3 (267.1%)
54KILON Marcin
KALETA Paweł
196TRZEBINIA
WOLA FILIPOWSKA
 M 17Szwagry 😎11001:30:482161:25:43209,9226541-390,0870:25138.7 (112.9%)
55GADAJ Julita
WRZEŚNIAK Karolina
172WŁOCŁAWEK
GDAŃSK
Najlepsze kumpele13K 61POGADAJMY11001:10:00960:15:41207,7207650-392,3500:20178 (144.8%)
56ŻERUŃ Małgorzata
ŻERUŃ Łukasz
85BIAŁYSTOK
BIAŁYSTOK
 X 54Podlaskie Włóczykije11000:46:072160:49:05206,2268080-393,8500:13268.2 (218.2%)
Poniżej dystansu minimalnego: 200,0 km
57ESKA-WOJCIECHOWSKA Aleksandra
ŚWITOŃ Dariusz
41OSTRÓW WIELKOPOLSKI
OSTRZESZÓW
 X 56A(niołek) i D(iabełek)11000:28:082020:18:13196,3214167-403,6890:08418.7 (340.7%)
58SADLOK Anna
ŁAGOSZ Ewelina
161JAWISZOWICE
BRZEZINKA
 K 58AnaLina11001:12:202108:03:19172,5222228-427,4920:25143.1 (116.4%)
59WRÓBEL Dariusz
ŚWIERSZCZ Aneta
78WARSZAWA
WARSZAWA
 X 57Wróbel & Świerszcz11001:02:292160:49:03111,3200135-488,7090:33106.9 (87.0%)
Niesklasyfikowani
DNCSTRZAŁKA-LECH Magdalena 112ŻORYNajlepsze kumpeleB&M Avengers11000:25:282112:27:44132,7137090-467,3400:11312.5 (254.3%)
DNCOLCZYK Leokadia
OLCZYK Henryk
241JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Krasocki Team11003:19:361705:44:3396,796740-503,2602:0329.1 (23.7%)
DNCSAMOSIEJ Anna
SAMOSIEJ Wojciech
158ŁÓDŹ
ŁÓDŹ
Samoski11004:03:23673:37:0052,152101-547,8994:4012.8 (10.4%)
DNCKUBARSKA Anna 236JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsze kumpeleTuptasie11000:46:591200:40:3533,733680-566,3201:2343 (35.0%)
DNCMYŚLIWIEC Bogdan
MYŚLIWIEC Bernadeta
238JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Papużki Nierozłączki11003:18:5224:43:4117,617580-582,42011:185.3 (4.3%)
Znaleziono 64 wynik(ów)