BEST FRIENDS
Organizator : Igrzyska Bohaterów
Data : 2021-12-01
Miejsce : Polska
Dystans : 600 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 140
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 140
Na trasie : 0
Wyniki PDF :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Dni rywaliazacji
  
Poniżej dystansu minimalnego: 200,0 km
Niesklasyfikowani
DNCKUBARSKA Anna 236JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsze kumpeleTuptasie110
2GORZELAK Joanna
GORZELAK Zbigniew
272JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Lazy PANDAS47
3CZACHOROWSKI Pawel
BRUZDA Iwona
274LANGENHAGEN
SKAWINA
Gazela i Dzik110
4CIEMIĘGA Agnieszka
CIEMIĘGA Izabela
132JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpeleDaleko jeszcze?110
5WLAZŁY Damian
MAŁCZAK Grzegorz
206LUBLINIEC
LUBLINIEC
Biegiem przez życie110
6RUNOWSKA Monika
CZARNOWSKA Kasia
270POZNAŃ
POZNAŃ
K&M Positive Always63
7OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta
PAJĄK Małgorzata
18JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Migotki Walczące43
8GADAJ Julita
WRZEŚNIAK Karolina
172WŁOCŁAWEK
GDAŃSK
Najlepsze kumpelePOGADAJMY110
9SZYMCZYŃSKI Jarosław Marian
NATURA Edyta
215CZĘSTOCHOWA
NAŁĘCZÓW
ROFR12110
10GRZONKA Andrzej 135JASTRZEBIE-ZDROJNajlepsi kumpleTorcik pomoscik32
11KOŁODZIEJCZYK Tomek
CIAPA Marcin
122ŁÓDŹ
ZDUŃSKA WOLA
Najlepsi kumpleżonę wziąłeś sobie sam110
12ZIEBRO Grzegorz
KRAWCZYK Paweł
103SOSNOWIEC
SOSNOWIEC
Black Paw Matters110
13CHODOROWSKA Janina
SROCZYŃSKA Maria
175JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
Sikorki110
14WINIARSKI Dariusz
WINIARSKA Ewa
43BOGATYNIA
BOGATYNIA
Pucki-Team33
15KOLAT Jadwiga
KRZYK Małgorzata
8JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
KRAKÓW
Lecimy w Trupa29
16BURZYŃSKA Beata
BURZYŃSKA Barbara
108KATOWICE
KATOWICE
Basbetki95
17ZĄBCZYŃSKI Dominik
TORBIŃSKI Wiesław
1JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Czym starsi tym twardsi15
18BABINICZ Rafał
DZIĘGIELEWSKA Anna
33BOGATYNIA
PŁOCK
Marudy106
19WTULICH Arkadiusz
WTULICH - BORKOWSKA Anna
63WŁOCŁAWEK
SIEDLIN
Bro & Sis54
20JAWOREK Łukasz
PASLAWSKA Irma
165TRZCIANY
BRÜGGEN
ROFR#9102
21MATOGA Urszula
TOPÓR Anna
10SIEPRAW
KRAKÓW
Najlepsze kumpeleMoże Kawa Pomoże51
DNCSAMOSIEJ Anna
SAMOSIEJ Wojciech
158ŁÓDŹ
ŁÓDŹ
Samoski110
23BAJOR Aneta
WLOSZCZYNSKA Marta
144ŻORY
MONACHIUM
ROFR 383
24NIEDZIOŁKO Bożena
PŁAZA Monika
116JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpeleTurbo trampki83
25WIELGOS Magdalena
WIELGOS Rafał
209RUDA ŚLĄSKA
RUDA ŚLĄSKA
Kotek goni Myszkę75
26KUPCZYK Radosław
KUPCZYK Małgorzata
56NOWY TARG
NOWY TARG
Tu & Tam105
27TRYNISZEWSKA Anna
WYSZKOWSKA Paulina
51WIĄZOWNA
WARSZAWA
Najlepsze kumpeleNajlepsze kumpele84
28BAJCAR Beata
PUDA Dorota
186CHYBIE
MNICH
Doris&Beti Team99
29ANDROSZ Joanna
BAŁAZY Krzysztof
199RYBNIK
RACIBÓRZ
Dastina&Dastin91
30MUSIAŁ Kamila
SOŚNIAK Michał
115KATOWICE
KATOWICE
Bubuś team ☺107
31WYDRA Czywygra
MALECKA Renata
139WARSZAWA
HEESCH
ROFR6110
DNCSTRZAŁKA-LECH Magdalena 112ŻORYNajlepsze kumpeleB&M Avengers110
33KOBIAŁKA Łukasz
STĘPIEŃ Eliza
72HALINÓW
WARSZAWA
Zimne noski88
34ZUZA-WITKOWSKA Anna
WASIELEWSKA Anetta
12BYDGOSZCZ
BYDGOSZCZ
Dreptusie Team63
35ŻAK Olga 181JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsze kumpeleOlga i Rafał110
36BETAŃSKA Aneta
GŁUSZAK Aleksandra
37JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE -ZDRÓJ
Truptające żony43
37WAWOCZNY Anita
RADZIEWICZ Renata
262JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
WISŁA WIELKA
Nira i Holi110
38KOŻUCH Sławomir
KOŻUCH Katarzyna
89BIELSKO BIAŁA
BIELSKO BIAŁA
Rodzinka.pl28
39PRZYBYŁA Magdalena
MIKETA Marek
170RYDUŁTOWY
RYBNIK
har-eM48
40PYTEL Renata
PYTEL Bartłomiej
231PIELGRZYMOWICE
PIELGRZYMOWICE
Pytlusie69
41SŁOWIK Marta
NORWA Sylwester
147ROERMOND
PATKÓW
ROFR 10110
42WOLNY Ania
BORUS Joanna
92CIESZYN
CIESZYN
Kaj my som?84
43JASIŃSKI Maksymilian
ZAWIERUCHA Aleksander
49JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
ŻORY
,,W góry idziemy'' MARO Team 158
44BUGAJEWSKA Anna
GOCEJNA Beata
21PŁOŃSK
PŁOŃSK
Siostry ABBG16
45SALAMANDRA Jolanta
SALAMANDRA Arkadiusz
77WOLA
WOLA
Salamandry zimą nie śpią26
46BIERNAT Agnieszka
CZAJKA Mariusz
106JASTRZĘBIE ZDRÓJ
STUDZIONKA
AiM110
47PŁASKA Barbara
PŁASKA Grzegorz
31JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Marudne małżeństwo30
48BAJOR Rafał
GOSTOMSKA Małgorzata
143ŻORY
CZEMPIŃ
ROFR 555
49MIKOŁAJEC Bernadeta
MIKOLAJEC Andrzej
117BRENNA
BRENNA
Razem ab96
50SKRZYPIEC Monika
SKRZYPIEC Marcin
201CHORZÓW
CHORZÓW
Tańczący z wilkami89
51MAZUR Katarzyna
PŁUCHOWSKA Grażyna
39ZABŁOCIE
BIELSKO-BIAŁA
Świry z Podbeskidzia58
52HŁĄD Izabella
SZTWIERTNIA Inga
104USTROŃ
USTROŃ
Najlepsze kumpeletuczniaki110
53GAWŁOWSKA Dominika
ZAHRAJ Renata
69SKOCZÓW
SKOCZÓW
Cztery Ręce :)107
54TYS Małgorzata
KOWNACKI Arkadiusz
126DĄBROWA GÓRNICZA
WITKOWO
"Quo curris"110
55ŻERUŃ Małgorzata
ŻERUŃ Łukasz
85BIAŁYSTOK
BIAŁYSTOK
Podlaskie Włóczykije110
56CIUŁA Tomasz
PIERZCHAŁA Anna
146KRAKÓW
JAWORZNO
ROFR 491
57KWIATKOWSKI Tomasz
SUKIENNIK Aleksandra
208BIERUŃ
BIERUŃ
Viking Training Center II110
58WARSKA-KUBIAK Monika
MILLER Agnieszka
142SOSNOWIEC
MEERBUSCH
ROFR#1168
59HADALA Ryszard
HADAŁA Dorota
245ZABRZE
ZABRZE
Napędzani Dziećmi25
60ZALEWSKA Barbara
GŁÓWCZYK Izabella
282JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Team GZ Bis14
61CZERWIŃSKA Klaudyna
GOŁOFIT Edyta
153RYBNIK
RYBNIK
Opel Girls110
62ESKA-WOJCIECHOWSKA Aleksandra
ŚWITOŃ Dariusz
41OSTRÓW WIELKOPOLSKI
OSTRZESZÓW
A(niołek) i D(iabełek)110
63GĄSIOREK Janusz
GĄSIOREK Beata
113LIBIĄŻ
LIBIĄŻ
Biegające Biedronki101
64MADEJ Kasia
MADEJ Dariusz
84CAMBRIDGE
KROSNO
Darek & Kasia110
65ŻARSKA Katarzyna
ŁASTÓWKA Marzena
61JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Leniwce ruszają106
66BEŚKA Rafał 195JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsi kumpleLecęBoChcę110
DNCOLCZYK Leokadia
OLCZYK Henryk
241JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Krasocki Team110
68KUCHARSKA Katarzyna
GASTOŁ Dorota
280WARSZAWA
WARSZAWA
Kate&Doroo110
69ROSTALSKA Martyna
SCHMIDT Bartłomiej
214OSTRÓW WIELKOPOLSKI
OSTRÓW WIELKOPOLSKI
Bar-Mar110
70KORDZIŃSKI Kazimierz Franciszek
SZWED Krzysztof
156LUBLINIEC
LUBLINIEC
Meta & Mafia28
71DĘBOWSKA Beata
DĘBOWSKI Sylwester
16JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Dębuski69
72KARAŚ Jacek
ZIENTAL Grzegorz
141POZNAŃ
BĘDZIN
ROFR600110
73RASEK Mariusz
RASEK Anna
187CHORZÓW
CHORZÓW
Robodomik110
74CZAJKA Karolina
DĄBROWSKI Damian
216ESSEN
ESSEN
Perełka i Miś82
75POPOV Sergii
ŁUKAWSKI Tomek
183WARSZAWA
BYDGOSZCZ
Najlepsi kumpleB4Dziady63
76KORYCKA Mariola
BRATEK Magdalena
163ZGIERZ
ZGIERZ
Szalone One78
77ARODŹ Andrzej 166BARTOSZYCENajlepsi kumpleDziadki Aleksandra110
78WRÓBEL Dariusz
ŚWIERSZCZ Aneta
78WARSZAWA
WARSZAWA
Wróbel & Świerszcz110
79RAŹNIAK Beata
PASŁAWSKA Katarzyna
65JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
My we Dwie.....21
80GAWRONSKI Romuald
GAWROŃSKI Mateusz
100KAMYK
KAMYK
Najlepsi kumpleGAWRONECZKI110
81STAŚKIEWICZ Beata
ZAJĄCZKOWSKA Emilia
27JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpeleSocjal Corpo Group64
82PERKOWSKA Daria
DROBIAK Kornelia
101JASTRZEBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
Najlepsze kumpeleLove message41
83TYMAN Anna
PILCH Zygfryd
177JASTRZĘBIE ZDRÓJ
KATOWICE
Śląscy wędrowcy83
84OSIAL Mariusz
ORLIŃSKA Edyta
26PŁOŃSK
PŁOŃSK
Ociec&Matke68
85REYMANN Milena
MATUSZCZYK Renata
265JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpeleStare Rury nie rdzewieją110
86TALAROWSKI Paweł
TALAROWSKA Agnieszka
129KRASNYSTAW
KRASNYSTAW
Talary92
87BIELECKA Magdalena
MATUSEK Monika
162RUSINOWICE
RUSINOWICE
Najlepsze kumpeleMeta & Mafia 282
88ŁANUCHA Mariola
SURY-WOLNIEWICZ Kamila
20JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Pussycat na 5+110
89MĄDRY Grzegorz
SZCZUDLIK Małgorzata
14TRZEMESZNO
TRZEMESZNO
Trzemeszeńskie Dziki39
90BRZEZINA Eliza
BRZEZINA Teresa
47JANKOWICE
JANKOWICE
Let’s go100
91RAGAN Małgorzata
KUSIAK Elżbieta
75JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Rezerwa Złota110
92OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta
PAJĄK Małgorzata
268JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Migotki32
93TORBIŃSKI Wiesław
PASŁAWSKA Katarzyna
229JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
Blyskawice6
94LIS Monika
GRABOWSKA-CYBULA Sylwia
178MARKI
MARKI
STRUGA WALKING102
95TARALA Andrzej
ROJCZYK Krzysztof
228GLIWICE
RYBNIK
Jakoś przeżyć zimę94
96KLIMCZAK Marek
KAMINSKI Kasia
148OŚWIĘCIM
KREFELD
ROFR141
97DOLAŚ Danuta
CZURYŃSKA Wiolka
140KRAKÓW
GDYNIA
ROFR 757
98PARZYCH Renata
SZWARLIK Bożena
110JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
Zespół Niespokojnych Nóg51
99BURY Jarosław
KOWALIK Anna
168LUBLINIEC
LUBLINIEC
Para mieszana ledwo zakochanaTuryści60
100KOLAT Jadwiga
KRZYK Małgorzata
234JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
KRAKÓW
Lecimy w Trupa na Bis71
101HELIOSZ Agnieszka
SZKATUŁA Henryk
30KROSTOSZOWICE
WODZISLAW ŚL.
Miłośnicy wschodów i zachodów40
102SKOMRA-GAJDA Renata
MATUSZCZAK Kinga
255JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Nocny patrol63
103ZALEWSKA Barbara
GŁÓWCZYK Izabella
29JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Team GZ29
104KRAKOWCZYK Karolina
SITARZ Kazimierz
68GOŁKOWICE
RYBNIK
Łapacze Zachodów Słońca31
105GRZONKA Magdalena
GRZONKA Tomasz
127JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Tosty85
106ZĄBCZYŃSKI Dominik
SZWED Krzysztof
250JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
LUBLINIEC
Wilcza Wataha19
107JANKO Sylwia
ADAMCZUK-SKOTNICKA Urszula
253JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDROJ
Drużyna nowej ziemi64
108ZAWISŁA Danuta
GRZYMKIEWICZ Beata
203JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Rodzinka Z69
109ZAŁĘSKA Magdalena
ZIOBRO Kamila
264JASTRZĘBIE ZDRÓJ
SOSNOWIEC
K&M z aparatem na plecach60
110JASIŃSKI Maksymilian
ZAWIERUCHA Aleksander
276JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
ŻORY
,,W góry idziemy'' MARO Team 231
111PABIAN Kamil
CZYZ Jacek
213JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
CIESZYN
Koalicja Cesarska88
112GOLAK-WEGIERA Katarzyna
WEGIERA Grzegorz
179ROKIETNICA
ROKIETNICA
ROXKIJE Kasia i Grześ110
113BOSIACKA Marta
BOROWIEC Renata
138ŚWIĘTOCHŁOWICE
DYMINY
ROFR#2110
114WALCZAK Emilia
WALCZAK Krystyna
225JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
MAMA i CÓRKA110
DNCMYŚLIWIEC Bogdan
MYŚLIWIEC Bernadeta
238JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Papużki Nierozłączki110
116POŁOMSKA Edyta
POŁOMSKI Grzegorz
124RYDUŁTOWY
RYDUŁTOWY
Połomscy Team54
117SZCZUCHNIAK Grzegorz
SZCZUCHNIAK Adriana
62JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
Byle do przodu82
118BADACH Agnieszka
MYŚLIWIEC Monika
2JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
Czasami na diecie50
119WOLAK Krystyna
SMAGACZ Zyta
34JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE -ZDRÓJ
Dwie Laski63
120GANCARCZYK Karolina
GANCARCZYK Adam
5JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
Biegowe Wariaty110
121SABAT-SKWARECKA Magdalena
SOCHACKA Elżbieta
87GÓRA KALWARIA
GÓRA KALWARIA
Szybkie i Wściekłe39
122KILON Marcin
KALETA Paweł
196TRZEBINIA
WOLA FILIPOWSKA
Szwagry 😎110
123PORWIT Agnieszka
SZOJDA Paulina
204LĘDZINY
TYCHY
Viking Training Center I85
124BUGAJEWSKA Anna
SZCZYGIEŁ Sławomir
219PŁOŃSK
PŁOŃSK
Para łączona od dawna zaprzyjaźniona :-)20
125STACHOWICZ Beata
OSIAL Anita
102PŁONSK
PŁOŃSK
No Way Team109
126SADLOK Anna
ŁAGOSZ Ewelina
161JAWISZOWICE
BRZEZINKA
AnaLina110
127WRZESIŃSKA Kasiola
ZAJĄCZKOWSKA Bożena
52ŁÓDŹ
ŁĘCZYCA
Parchate Babusy71
128STEFANOWICZ Monika 222KRAKÓWNajlepsze kumpeleDo boju!110
129AUGUSCIK Ewelina
MYŚLIWIEC Barbara
24JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpeleNadziane Muszelki :)72
130KRÓLIKOWSKA Alicja
ZAWISŁA Halina
247SUSZEC
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
QUO VADIS110
131ROSTALSKA Violeta
ADAMCIO Ewa
243OSTRÓW WIELKOPOLSKI
RASZKÓW
Dziewczyny 50+110
132BUGAJEWSKA Anna
S Marek
256RUMIA
RUMIA
CrossBox Kaszuby74
133MÜLLER Bernard
MÜLLER Dorota
259LUBLINIEC
LUBLINIEC
ActivFisie67
134TRZCIŃSKA Joanna
HUBA Agnieszka
131JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
Huba&Buba98
135PIWOŃSKA Ada
PIWOŃSKI Marcin
95PODBUCZE
PODBUCZE
Cudowni i fantastyczni110
136MĄCZKA Zbigniew
ŻYŁKOWSKA Krystyna
120TORUŃ
TORUŃ
Forever Young Team36
137GUZIŃSKI Dariusz
ADASIAK Beata
45PABIANICE
KSAWERÓW
FRIENDS FN544
138JASTRZĘBSKI Igor
JASTRZĘBSKA Ewa
248JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Mom&Son31
139MAZUR Małgorzata
NALEWAJKA Wioleta
224JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
Przebudzone :)66
140DEJEWSKA Arleta
BAŁA Justyna
23JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Dobiegniemy Przed Wami43
Znaleziono 140 wynik(ów)