BEST FRIENDS
Organizator : Igrzyska Bohaterów
Data : 2021-12-01
Miejsce : Polska
Dystans : 600 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 140
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 140
Na trasie : 0
Wyniki PDF :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1TORBIŃSKI Wiesław
PASŁAWSKA Katarzyna
229JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 X 1Blyskawice6101:00:00.05d 04:54:23600,06000000,00010:065.9 (100%)
2ZALEWSKA Barbara
GŁÓWCZYK Izabella
282JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 1Team GZ Bis14101:39:01.013d 03:49:06600,06000000,00010:095.9 (100%)
3ZĄBCZYŃSKI Dominik
TORBIŃSKI Wiesław
1JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 M 1Czym starsi tym twardsi15089:13:31.014d 01:14:50600,06000000,0008:556.7 (113.6%)
4BUGAJEWSKA Anna
GOCEJNA Beata
21PŁOŃSK
PŁOŃSK
 K 2Siostry ABBG16104:03:03.015d 10:43:16600,06000000,00010:245.8 (98.3%)
5ZĄBCZYŃSKI Dominik
SZWED Krzysztof
250JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
LUBLINIEC
 M 2Wilcza Wataha19075:56:45.018d 01:23:08600,06000000,0007:357.9 (133.9%)
6BUGAJEWSKA Anna
SZCZYGIEŁ Sławomir
219PŁOŃSK
PŁOŃSK
 X 2Para łączona od dawna zaprzyjaźniona :-)20111:05:05.018d 23:36:21600,06000000,00011:065.4 (91.5%)
7RAŹNIAK Beata
PASŁAWSKA Katarzyna
65JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 3My we Dwie.....21128:10:03.020d 00:43:23600,06000000,00012:494.7 (79.7%)
8HADALA Ryszard
HADAŁA Dorota
245ZABRZE
ZABRZE
 X 3Napędzani Dziećmi25096:33:12.024d 00:37:54600,06000000,0009:396.2 (105.1%)
9SALAMANDRA Jolanta
SALAMANDRA Arkadiusz
77WOLA
WOLA
 X 4Salamandry zimą nie śpią26122:32:00.025d 12:33:30600,06000000,00012:154.9 (83.1%)
10KORDZIŃSKI Kazimierz Franciszek
SZWED Krzysztof
156LUBLINIEC
LUBLINIEC
 M 3Meta & Mafia28062:22:35.027d 00:57:17600,06000000,0006:149.6 (162.7%)
11KOŻUCH Sławomir
KOŻUCH Katarzyna
89BIELSKO BIAŁA
BIELSKO BIAŁA
 X 5Rodzinka.pl28119:32:05.027d 01:12:55600,06000000,00011:575 (84.7%)
12ZALEWSKA Barbara
GŁÓWCZYK Izabella
29JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 4Team GZ29106:55:00.028d 00:56:33600,06000000,00010:415.6 (94.9%)
13KOLAT Jadwiga
KRZYK Małgorzata
8JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
KRAKÓW
 K 5Lecimy w Trupa29118:20:00.028d 01:29:33600,06000000,00011:505.1 (86.4%)
14PŁASKA Barbara
PŁASKA Grzegorz
31JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 6Marudne małżeństwo30097:43:21.029d 01:34:59600,06000000,0009:466.1 (103.4%)
15KRAKOWCZYK Karolina
SITARZ Kazimierz
68GOŁKOWICE
RYBNIK
 X 7Łapacze Zachodów Słońca31093:07:03.030d 02:01:00600,06000000,0009:186.4 (108.5%)
16JASTRZĘBSKI Igor
JASTRZĘBSKA Ewa
248JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 8Mom&Son31092:38:54.030d 02:03:00600,06000000,0009:156.5 (110.2%)
17JASIŃSKI Maksymilian
ZAWIERUCHA Aleksander
276JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
ŻORY
 M 4,,W góry idziemy'' MARO Team 231108:46:02.030d 07:49:51600,06000000,00010:525.5 (93.2%)
18OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta
PAJĄK Małgorzata
268JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 6Migotki32168:18:05.031d 00:26:38600,06000000,00016:493.6 (61.0%)
19GRZONKA Andrzej 135JASTRZEBIE-ZDROJNajlepsi kumple1M 5Torcik pomoscik32104:26:03.031d 01:07:21600,06000000,00010:265.7 (96.6%)
20WINIARSKI Dariusz
WINIARSKA Ewa
43BOGATYNIA
BOGATYNIA
 X 9Pucki-Team33124:42:03.032d 01:22:00600,06000000,00012:284.8 (81.4%)
21MĄCZKA Zbigniew
ŻYŁKOWSKA Krystyna
120TORUŃ
TORUŃ
 X 10Forever Young Team36062:39:39.035d 08:38:52600,06000000,0006:159.6 (162.7%)
22MĄDRY Grzegorz
SZCZUDLIK Małgorzata
14TRZEMESZNO
TRZEMESZNO
 X 11Trzemeszeńskie Dziki39080:19:25.038d 01:05:20600,06000000,0008:017.5 (127.1%)
23SABAT-SKWARECKA Magdalena
SOCHACKA Elżbieta
87GÓRA KALWARIA
GÓRA KALWARIA
 K 7Szybkie i Wściekłe39128:37:02.038d 03:58:46600,06000000,00012:514.7 (79.7%)
24HELIOSZ Agnieszka
SZKATUŁA Henryk
30KROSTOSZOWICE
WODZISLAW ŚL.
 X 12Miłośnicy wschodów i zachodów40076:25:53.039d 01:47:19600,06000000,0007:387.9 (133.9%)
25PERKOWSKA Daria
DROBIAK Kornelia
101JASTRZEBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
Najlepsze kumpele1K 8Love message41113:28:00.040d 00:16:00600,06000000,00011:205.3 (89.8%)
26KLIMCZAK Marek
KAMINSKI Kasia
148OŚWIĘCIM
KREFELD
 X 13ROFR141068:22:37.040d 00:50:27600,06000000,0006:508.8 (149.2%)
27BETAŃSKA Aneta
GŁUSZAK Aleksandra
37JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE -ZDRÓJ
 K 9Truptające żony43157:36:03.042d 00:49:35600,06000000,00015:453.8 (64.4%)
28OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta
PAJĄK Małgorzata
18JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 10Migotki Walczące43161:29:00.042d 04:30:01600,06000000,00016:083.7 (62.7%)
29DEJEWSKA Arleta
BAŁA Justyna
23JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 11Dobiegniemy Przed Wami43108:59:02.042d 10:52:17600,06000000,00010:535.5 (93.2%)
30GUZIŃSKI Dariusz
ADASIAK Beata
45PABIANICE
KSAWERÓW
 X 14FRIENDS FN544128:11:01.043d 02:43:34600,06000000,00012:494.7 (79.7%)
31GORZELAK Joanna
GORZELAK Zbigniew
272JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 15Lazy PANDAS47098:37:23.046d 06:55:03600,06000000,0009:516.1 (103.4%)
32PRZYBYŁA Magdalena
MIKETA Marek
170RYDUŁTOWY
RYBNIK
 X 16har-eM48077:04:02.047d 08:48:45600,06000000,0007:427.8 (132.2%)
33BADACH Agnieszka
MYŚLIWIEC Monika
2JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 12Czasami na diecie50104:25:05.049d 01:19:39600,06000000,00010:265.7 (96.6%)
34PARZYCH Renata
SZWARLIK Bożena
110JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 13Zespół Niespokojnych Nóg51132:26:01.050d 00:43:24600,06000000,00013:144.5 (76.3%)
35MATOGA Urszula
TOPÓR Anna
10SIEPRAW
KRAKÓW
Najlepsze kumpele2K 14Może Kawa Pomoże51109:31:01.050d 01:20:10600,06000000,00010:575.5 (93.2%)
36POŁOMSKA Edyta
POŁOMSKI Grzegorz
124RYDUŁTOWY
RYDUŁTOWY
 X 17Połomscy Team54059:14:24.053d 00:16:36600,06000000,0005:5510.1 (171.2%)
37WTULICH Arkadiusz
WTULICH - BORKOWSKA Anna
63WŁOCŁAWEK
SIEDLIN
 X 18Bro & Sis54086:10:31.053d 01:09:26600,06000000,0008:377 (118.6%)
38BAJOR Rafał
GOSTOMSKA Małgorzata
143ŻORY
CZEMPIŃ
 X 19ROFR 555098:58:40.054d 00:27:01600,06000000,0009:536.1 (103.4%)
39DOLAŚ Danuta
CZURYŃSKA Wiolka
140KRAKÓW
GDYNIA
 K 15ROFR 757074:20:38.056d 11:44:26600,06000000,0007:268.1 (137.3%)
40MAZUR Katarzyna
PŁUCHOWSKA Grażyna
39ZABŁOCIE
BIELSKO-BIAŁA
 K 16Świry z Podbeskidzia58067:58:10.057d 00:33:26600,06000000,0006:478.8 (149.2%)
41JASIŃSKI Maksymilian
ZAWIERUCHA Aleksander
49JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
ŻORY
 M 6,,W góry idziemy'' MARO Team 158090:14:42.057d 08:24:33600,06000000,0009:016.6 (111.9%)
42ZAŁĘSKA Magdalena
ZIOBRO Kamila
264JASTRZĘBIE ZDRÓJ
SOSNOWIEC
 K 17K&M z aparatem na plecach60093:15:25.059d 01:00:36600,06000000,0009:196.4 (108.5%)
43BURY Jarosław
KOWALIK Anna
168LUBLINIEC
LUBLINIEC
Para mieszana ledwo zakochana1X 20Turyści60071:16:27.059d 05:03:49600,06000000,0007:078.4 (142.4%)
44WOLAK Krystyna
SMAGACZ Zyta
34JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE -ZDRÓJ
 K 18Dwie Laski63209:11:03.062d 00:26:27600,06000000,00020:552.9 (49.2%)
45ZUZA-WITKOWSKA Anna
WASIELEWSKA Anetta
12BYDGOSZCZ
BYDGOSZCZ
 K 19Dreptusie Team63086:15:20.062d 00:30:42600,06000000,0008:377 (118.6%)
46SKOMRA-GAJDA Renata
MATUSZCZAK Kinga
255JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 20Nocny patrol63118:13:00.062d 01:27:56600,06000000,00011:495.1 (86.4%)
47POPOV Sergii
ŁUKAWSKI Tomek
183WARSZAWA
BYDGOSZCZ
Najlepsi kumple2M 7B4Dziady63143:48:00.062d 05:37:43600,06000000,00014:224.2 (71.2%)
48RUNOWSKA Monika
CZARNOWSKA Kasia
270POZNAŃ
POZNAŃ
 K 21K&M Positive Always63112:43:03.062d 09:40:52600,06000000,00011:165.3 (89.8%)
49JANKO Sylwia
ADAMCZUK-SKOTNICKA Urszula
253JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDROJ
 K 22Drużyna nowej ziemi64188:38:00.063d 00:43:00600,06000000,00018:513.2 (54.2%)
50STAŚKIEWICZ Beata
ZAJĄCZKOWSKA Emilia
27JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele3K 23Socjal Corpo Group64140:55:01.063d 01:34:33600,06000000,00014:054.3 (72.9%)
51MAZUR Małgorzata
NALEWAJKA Wioleta
224JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 24Przebudzone :)66115:12:05.065d 00:48:39600,06000000,00011:315.2 (88.1%)
52MÜLLER Bernard
MÜLLER Dorota
259LUBLINIEC
LUBLINIEC
 X 21ActivFisie67071:17:24.066d 07:46:53600,06000000,0007:078.4 (142.4%)
53OSIAL Mariusz
ORLIŃSKA Edyta
26PŁOŃSK
PŁOŃSK
 X 22Ociec&Matke68067:55:59.066d 22:55:21600,06000000,0006:478.8 (149.2%)
54WARSKA-KUBIAK Monika
MILLER Agnieszka
142SOSNOWIEC
MEERBUSCH
 K 25ROFR#1168116:41:04.067d 01:03:00600,06000000,00011:405.1 (86.4%)
55DĘBOWSKA Beata
DĘBOWSKI Sylwester
16JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 23Dębuski69233:57:01.068d 00:17:51600,06000000,00023:232.6 (44.1%)
56PYTEL Renata
PYTEL Bartłomiej
231PIELGRZYMOWICE
PIELGRZYMOWICE
 X 24Pytlusie69100:14:02.068d 04:04:42600,06000000,00010:016 (101.7%)
57ZAWISŁA Danuta
GRZYMKIEWICZ Beata
203JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 26Rodzinka Z69258:38:04.068d 08:10:00600,06000000,00025:512.3 (39.0%)
58KOLAT Jadwiga
KRZYK Małgorzata
234JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
KRAKÓW
 K 27Lecimy w Trupa na Bis71121:37:00.070d 01:02:02600,06000000,00012:094.9 (83.1%)
59WRZESIŃSKA Kasiola
ZAJĄCZKOWSKA Bożena
52ŁÓDŹ
ŁĘCZYCA
 K 28Parchate Babusy71108:15:01.070d 01:04:25600,06000000,00010:495.5 (93.2%)
60AUGUSCIK Ewelina
MYŚLIWIEC Barbara
24JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele4K 29Nadziane Muszelki :)72115:40:02.071d 06:19:26600,06000000,00011:345.2 (88.1%)
61BUGAJEWSKA Anna
S Marek
256RUMIA
RUMIA
 X 25CrossBox Kaszuby74184:13:04.073d 08:59:14600,06000000,00018:253.3 (55.9%)
62WIELGOS Magdalena
WIELGOS Rafał
209RUDA ŚLĄSKA
RUDA ŚLĄSKA
 X 26Kotek goni Myszkę75968:22:04.074d 12:00:00600,06000000,00096:500.6 (10.2%)
63KORYCKA Mariola
BRATEK Magdalena
163ZGIERZ
ZGIERZ
 K 30Szalone One78099:12:22.077d 00:50:35600,06000000,0009:556 (101.7%)
64BIELECKA Magdalena
MATUSEK Monika
162RUSINOWICE
RUSINOWICE
Najlepsze kumpele5K 31Meta & Mafia 282072:35:33.081d 00:28:20600,06000000,0007:158.3 (140.7%)
65CZAJKA Karolina
DĄBROWSKI Damian
216ESSEN
ESSEN
 X 27Perełka i Miś82060:47:58.081d 00:59:12600,06000000,0006:049.9 (167.8%)
66SZCZUCHNIAK Grzegorz
SZCZUCHNIAK Adriana
62JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 X 28Byle do przodu82086:32:35.081d 16:20:46600,06000000,0008:396.9 (116.9%)
67BAJOR Aneta
WLOSZCZYNSKA Marta
144ŻORY
MONACHIUM
 K 32ROFR 383110:55:05.082d 00:26:25600,06000000,00011:055.4 (91.5%)
68TYMAN Anna
PILCH Zygfryd
177JASTRZĘBIE ZDRÓJ
KATOWICE
 X 29Śląscy wędrowcy83156:18:04.082d 00:58:01600,06000000,00015:373.8 (64.4%)
69NIEDZIOŁKO Bożena
PŁAZA Monika
116JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele6K 33Turbo trampki83112:39:03.082d 01:22:00600,06000000,00011:155.3 (89.8%)
70TRYNISZEWSKA Anna
WYSZKOWSKA Paulina
51WIĄZOWNA
WARSZAWA
Najlepsze kumpele7K 34Najlepsze kumpele84092:05:15.083d 00:07:13600,06000000,0009:126.5 (110.2%)
71WOLNY Ania
BORUS Joanna
92CIESZYN
CIESZYN
 K 35Kaj my som?84095:54:44.083d 01:49:16600,06000000,0009:356.3 (106.8%)
72PORWIT Agnieszka
SZOJDA Paulina
204LĘDZINY
TYCHY
 K 36Viking Training Center I85148:21:02.084d 00:17:58600,06000000,00014:504 (67.8%)
73GRZONKA Magdalena
GRZONKA Tomasz
127JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 30Tosty85079:37:10.084d 00:32:04600,06000000,0007:577.5 (127.1%)
74KOBIAŁKA Łukasz
STĘPIEŃ Eliza
72HALINÓW
WARSZAWA
 X 31Zimne noski88148:12:02.087d 00:41:45600,06000000,00014:494 (67.8%)
75PABIAN Kamil
CZYZ Jacek
213JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
CIESZYN
 M 8Koalicja Cesarska88070:42:54.087d 00:51:38600,06000000,0007:048.5 (144.1%)
76SKRZYPIEC Monika
SKRZYPIEC Marcin
201CHORZÓW
CHORZÓW
 X 32Tańczący z wilkami89123:53:03.088d 00:54:24600,06000000,00012:234.8 (81.4%)
77CIUŁA Tomasz
PIERZCHAŁA Anna
146KRAKÓW
JAWORZNO
 X 33ROFR 491117:08:02.090d 00:22:15600,06000000,00011:425.1 (86.4%)
78ANDROSZ Joanna
BAŁAZY Krzysztof
199RYBNIK
RACIBÓRZ
 X 34Dastina&Dastin91095:54:18.090d 00:40:35600,06000000,0009:356.3 (106.8%)
79TALAROWSKI Paweł
TALAROWSKA Agnieszka
129KRASNYSTAW
KRASNYSTAW
 X 35Talary92065:26:42.091d 01:51:34600,06000000,0006:329.2 (155.9%)
80TARALA Andrzej
ROJCZYK Krzysztof
228GLIWICE
RYBNIK
 M 9Jakoś przeżyć zimę94068:15:46.093d 00:45:06600,06000000,0006:498.8 (149.2%)
81BURZYŃSKA Beata
BURZYŃSKA Barbara
108KATOWICE
KATOWICE
 K 37Basbetki95116:26:00.094d 00:51:27600,06000000,00011:385.2 (88.1%)
82MIKOŁAJEC Bernadeta
MIKOLAJEC Andrzej
117BRENNA
BRENNA
 X 36Razem ab96122:36:01.095d 01:57:36600,06000000,00012:154.9 (83.1%)
83TRZCIŃSKA Joanna
HUBA Agnieszka
131JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 38Huba&Buba98136:40:02.097d 14:35:50600,06000000,00013:404.4 (74.6%)
84BAJCAR Beata
PUDA Dorota
186CHYBIE
MNICH
 K 39Doris&Beti Team99108:00:05.098d 02:52:15600,06000000,00010:485.6 (94.9%)
85BRZEZINA Eliza
BRZEZINA Teresa
47JANKOWICE
JANKOWICE
 K 40Let’s go100109:52:04.099d 01:53:44600,06000000,00010:595.5 (93.2%)
86GĄSIOREK Janusz
GĄSIOREK Beata
113LIBIĄŻ
LIBIĄŻ
 X 37Biegające Biedronki101064:14:02.0100d 01:35:14600,06000000,0006:259.3 (157.6%)
87LIS Monika
GRABOWSKA-CYBULA Sylwia
178MARKI
MARKI
 K 41STRUGA WALKING102102:27:02.0100d 13:44:30600,06000000,00010:145.9 (100%)
88JAWOREK Łukasz
PASLAWSKA Irma
165TRZCIANY
BRÜGGEN
 X 38ROFR#9102095:32:39.0101d 00:51:31600,06000000,0009:336.3 (106.8%)
89KUPCZYK Radosław
KUPCZYK Małgorzata
56NOWY TARG
NOWY TARG
 X 39Tu & Tam105142:22:04.0104d 05:57:16600,06000000,00014:144.2 (71.2%)
90ŻARSKA Katarzyna
ŁASTÓWKA Marzena
61JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 42Leniwce ruszają106103:05:04.0105d 01:25:22600,06000000,00010:185.8 (98.3%)
91BABINICZ Rafał
DZIĘGIELEWSKA Anna
33BOGATYNIA
PŁOCK
 X 40Marudy106125:38:02.0105d 06:47:38600,06000000,00012:334.8 (81.4%)
92GAWŁOWSKA Dominika
ZAHRAJ Renata
69SKOCZÓW
SKOCZÓW
 K 43Cztery Ręce :)107128:16:01.0106d 00:27:47600,06000000,00012:494.7 (79.7%)
93MUSIAŁ Kamila
SOŚNIAK Michał
115KATOWICE
KATOWICE
 X 41Bubuś team ☺107106:58:02.0106d 01:18:58600,06000000,00010:415.6 (94.9%)
94STACHOWICZ Beata
OSIAL Anita
102PŁONSK
PŁOŃSK
 K 44No Way Team109075:46:19.0107d 18:56:06600,06000000,0007:347.9 (133.9%)
95CIEMIĘGA Agnieszka
CIEMIĘGA Izabela
132JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele8K 45Daleko jeszcze?110086:42:25.0109d 01:17:30600,06000000,0008:406.9 (116.9%)
96PIWOŃSKA Ada
PIWOŃSKI Marcin
95PODBUCZE
PODBUCZE
 X 42Cudowni i fantastyczni110076:34:56.0110d 01:00:06590,6590600-9,4007:467.7 (130.5%)
97GAWRONSKI Romuald
GAWROŃSKI Mateusz
100KAMYK
KAMYK
Najlepsi kumple3M 10GAWRONECZKI110127:49:04.0107d 00:26:24589,7589730-10,27013:004.6 (78.0%)
98WALCZAK Emilia
WALCZAK Krystyna
225JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
 K 46MAMA i CÓRKA110153:23:00.092d 03:29:00570,0570000-30,00016:083.7 (62.7%)
99KWIATKOWSKI Tomasz
SUKIENNIK Aleksandra
208BIERUŃ
BIERUŃ
 X 43Viking Training Center II110112:07:05.097d 00:52:23553,5553494-46,50612:094.9 (83.1%)
100SŁOWIK Marta
NORWA Sylwester
147ROERMOND
PATKÓW
 X 44ROFR 10110071:40:14.075d 00:50:23491,3491280-108,7208:456.9 (116.9%)
101HŁĄD Izabella
SZTWIERTNIA Inga
104USTROŃ
USTROŃ
Najlepsze kumpele9K 47tuczniaki110100:50:01.0107d 00:34:26487,2487245-112,75512:254.8 (81.4%)
102CHODOROWSKA Janina
SROCZYŃSKA Maria
175JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 48Sikorki110145:31:02.089d 01:57:23477,8477780-122,22018:163.3 (55.9%)
103ŻAK Olga 181JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsze kumpele10K 49Olga i Rafał110070:51:38.0102d 00:27:27475,2475207-124,7938:566.7 (113.6%)
104KRÓLIKOWSKA Alicja
ZAWISŁA Halina
247SUSZEC
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 50QUO VADIS110114:21:01.076d 00:40:14460,5460504-139,49614:534 (67.8%)
105ARODŹ Andrzej 166BARTOSZYCENajlepsi kumple4M 11Dziadki Aleksandra110092:28:36.085d 01:38:06458,4458401-141,59912:065 (84.7%)
106WYDRA Czywygra
MALECKA Renata
139WARSZAWA
HEESCH
 X 45ROFR6110065:34:59.0103d 01:00:49457,6457626-142,3748:357 (118.6%)
107SZYMCZYŃSKI Jarosław Marian
NATURA Edyta
215CZĘSTOCHOWA
NAŁĘCZÓW
 X 46ROFR12110056:02:06.089d 00:30:22433,4433392-166,6087:457.7 (130.5%)
108KOŁODZIEJCZYK Tomek
CIAPA Marcin
122ŁÓDŹ
ZDUŃSKA WOLA
Najlepsi kumple5M 12żonę wziąłeś sobie sam110037:25:23.0101d 00:49:13419,2419217-180,7835:2111.2 (189.8%)
109WLAZŁY Damian
MAŁCZAK Grzegorz
206LUBLINIEC
LUBLINIEC
 M 13Biegiem przez życie110041:14:55.077d 00:25:06412,3412336-187,6646:0010 (169.5%)
110GOLAK-WEGIERA Katarzyna
WEGIERA Grzegorz
179ROKIETNICA
ROKIETNICA
 X 47ROXKIJE Kasia i Grześ110057:01:11.093d 16:59:12406,8406818-193,1828:247.1 (120.3%)
111RASEK Mariusz
RASEK Anna
187CHORZÓW
CHORZÓW
 X 48Robodomik110100:56:00.098d 02:49:19393,0392950-207,05015:243.9 (66.1%)
112TYS Małgorzata
KOWNACKI Arkadiusz
126DĄBROWA GÓRNICZA
WITKOWO
 X 49"Quo curris"110061:13:18.0105d 00:40:19379,5379528-220,4729:406.2 (105.1%)
113BEŚKA Rafał 195JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsi kumple6M 14LecęBoChcę110041:09:57.091d 01:13:41357,5357527-242,4736:548.7 (147.5%)
114BIERNAT Agnieszka
CZAJKA Mariusz
106JASTRZĘBIE ZDRÓJ
STUDZIONKA
 X 50AiM110085:10:34.0109d 00:40:58351,3351329-248,67114:324.1 (69.5%)
115GANCARCZYK Karolina
GANCARCZYK Adam
5JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 X 51Biegowe Wariaty110091:07:13.0109d 07:06:20347,4347399-252,60115:443.8 (64.4%)
116ŁANUCHA Mariola
SURY-WOLNIEWICZ Kamila
20JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 51Pussycat na 5+110077:47:44.0108d 01:23:52345,4345440-254,56013:304.4 (74.6%)
117RAGAN Małgorzata
KUSIAK Elżbieta
75JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 52Rezerwa Złota110090:20:33.090d 02:42:34344,6344628-255,37215:433.8 (64.4%)
118KARAŚ Jacek
ZIENTAL Grzegorz
141POZNAŃ
BĘDZIN
 M 15ROFR600110050:00:45.0102d 05:45:48320,7320735-279,2659:216.4 (108.5%)
119BOSIACKA Marta
BOROWIEC Renata
138ŚWIĘTOCHŁOWICE
DYMINY
 K 53ROFR#2110070:35:23.075d 10:31:33319,5319533-280,46713:154.5 (76.3%)
120ZIEBRO Grzegorz
KRAWCZYK Paweł
103SOSNOWIEC
SOSNOWIEC
 M 16Black Paw Matters110032:48:36.068d 03:44:47315,9315880-284,1206:139.6 (162.7%)
121REYMANN Milena
MATUSZCZYK Renata
265JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele11K 54Stare Rury nie rdzewieją110098:20:08.067d 21:09:00302,3302260-297,74019:313.1 (52.5%)
122CZACHOROWSKI Pawel
BRUZDA Iwona
274LANGENHAGEN
SKAWINA
 X 52Gazela i Dzik110056:49:38.023d 01:04:46295,7295740-304,26011:315.2 (88.1%)
123MADEJ Kasia
MADEJ Dariusz
84CAMBRIDGE
KROSNO
 X 53Darek & Kasia110037:35:08.065d 01:10:07294,0294016-305,9847:407.8 (132.2%)
124ŻERUŃ Małgorzata
ŻERUŃ Łukasz
85BIAŁYSTOK
BIAŁYSTOK
 X 54Podlaskie Włóczykije110067:22:56.098d 00:49:05268,1268080-331,92015:044 (67.8%)
125ROSTALSKA Violeta
ADAMCIO Ewa
243OSTRÓW WIELKOPOLSKI
RASZKÓW
 K 55Dziewczyny 50+110052:54:34.071d 00:49:01255,1255070-344,93012:264.8 (81.4%)
126STEFANOWICZ Monika 222KRAKÓWNajlepsze kumpele12K 56Do boju!110030:31:46.070d 01:00:01247,1247060-352,9407:248.1 (137.3%)
127WAWOCZNY Anita
RADZIEWICZ Renata
262JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
WISŁA WIELKA
 K 57Nira i Holi110070:18:22.066d 02:17:00245,5245510-354,49017:103.5 (59.3%)
128KILON Marcin
KALETA Paweł
196TRZEBINIA
WOLA FILIPOWSKA
 M 17Szwagry 😎110046:32:03.095d 01:25:43226,5226541-373,45912:194.9 (83.1%)
129ROSTALSKA Martyna
SCHMIDT Bartłomiej
214OSTRÓW WIELKOPOLSKI
OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 X 55Bar-Mar110031:57:05.093d 00:18:26222,9222930-377,0708:357 (118.6%)
130SADLOK Anna
ŁAGOSZ Ewelina
161JAWISZOWICE
BRZEZINKA
 K 58AnaLina110027:34:02.0107d 22:17:00222,2222228-377,7727:268.1 (137.3%)
131KUCHARSKA Katarzyna
GASTOŁ Dorota
280WARSZAWA
WARSZAWA
 K 59Kate&Doroo110050:41:11.040d 00:19:51220,8220781-379,21913:464.4 (74.6%)
132ESKA-WOJCIECHOWSKA Aleksandra
ŚWITOŃ Dariusz
41OSTRÓW WIELKOPOLSKI
OSTRZESZÓW
 X 56A(niołek) i D(iabełek)110033:06:43.0109d 04:18:13214,2214167-385,8339:166.5 (110.2%)
133CZERWIŃSKA Klaudyna
GOŁOFIT Edyta
153RYBNIK
RYBNIK
 K 60Opel Girls110036:14:04.071d 00:49:14211,4211445-388,55510:165.8 (98.3%)
134GADAJ Julita
WRZEŚNIAK Karolina
172WŁOCŁAWEK
GDAŃSK
Najlepsze kumpele13K 61POGADAJMY110057:17:29.040d 00:15:41207,7207650-392,35016:333.6 (61.0%)
135WRÓBEL Dariusz
ŚWIERSZCZ Aneta
78WARSZAWA
WARSZAWA
 X 57Wróbel & Świerszcz110039:28:46.0109d 00:49:03200,1200135-399,86511:505.1 (86.4%)
Poniżej dystansu minimalnego: 200,0 km
Niesklasyfikowani
DNCSTRZAŁKA-LECH Magdalena 112ŻORYNajlepsze kumpeleB&M Avengers110019:14:55.095d 00:27:44137,1137090-462,9108:257.1 (120.3%)
DNCOLCZYK Leokadia
OLCZYK Henryk
241JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Krasocki Team110019:07:38.071d 01:44:3396,796740-503,26011:515.1 (86.4%)
DNCSAMOSIEJ Anna
SAMOSIEJ Wojciech
158ŁÓDŹ
ŁÓDŹ
Samoski110008:09:40.028d 01:37:0052,152101-547,8999:236.4 (108.5%)
DNCKUBARSKA Anna 236JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsze kumpeleTuptasie110008:39:01.050d 00:40:3533,733680-566,32015:243.9 (66.1%)
DNCMYŚLIWIEC Bogdan
MYŚLIWIEC Bernadeta
238JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Papużki Nierozłączki110004:46:14.01d 00:43:4117,617580-582,42016:163.7 (62.7%)
Znaleziono 140 wynik(ów)