BEST FRIENDS
Organizator : Igrzyska Bohaterów
Data : 2021-12-01
Miejsce : Polska
Dystans : 600 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 275
Wystartowało : 134
Nie ukończyło : 110
Ukończyło : 24
Na trasie : 110
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BUGAJEWSKA Anna
GOCEJNA Beata
21PŁOŃSK
PŁOŃSK
Najlepsze kumpele1K 1Siostry ABBG16104:03:03.015d 10:43:16600,00,00010:245,8
2RAŹNIAK Beata
PASŁAWSKA Katarzyna
65JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
Najlepsze kumpele2K 2My we Dwie.....21128:10:03.020d 00:43:23600,00,00012:494,7
3ZALEWSKA Barbara
GŁÓWCZYK Izabella
29JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele3K 3Team GZ29106:55:00.028d 00:56:33600,00,00010:415,6
4KOLAT Jadwiga
KRZYK Małgorzata
8JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
KRAKÓW
Najlepsze kumpele4K 4Lecimy w Trupa29118:20:00.028d 01:29:33600,00,00011:505,1
5SABAT-SKWARECKA Magdalena
SOCHACKA Elżbieta
87GÓRA KALWARIA
GÓRA KALWARIA
Najlepsze kumpele5K 5Szybkie i Wściekłe39128:37:02.038d 03:58:46600,00,00012:514,7
6PERKOWSKA Daria
DROBIAK Kornelia
101JASTRZEBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
Najlepsze kumpele6K 6Love message41114:14:03.040d 00:16:00600,00,00011:255,3
7BETAŃSKA Aneta
GŁUSZAK Aleksandra
37JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE -ZDRÓJ
Najlepsze kumpele7K 7Truptające żony43157:36:03.042d 00:49:35600,00,00015:453,8
8OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta
PAJĄK Małgorzata
18JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele8K 8Migotki Walczące43161:29:00.042d 04:30:01600,00,00016:083,7
9DEJEWSKA Arleta
BAŁA Justyna
23JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele9K 9Dobiegniemy Przed Wami43108:59:02.042d 10:52:17600,00,00010:535,5
10BADACH Agnieszka
MYŚLIWIEC Monika
2JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
Najlepsze kumpele10K 10Czasami na diecie50104:25:05.049d 01:19:39600,00,00010:265,7
11MATOGA Urszula
TOPÓR Anna
10SIEPRAW
KRAKÓW
Najlepsze kumpele11K 11Może Kawa Pomoże51108:00:02.049d 01:20:10592,1-7,85510:565,5
12PARZYCH Renata
SZWARLIK Bożena
110JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
Najlepsze kumpele12K 12Zespół Niespokojnych Nóg50127:10:03.048d 00:43:24579,1-20,92013:104,6
13MAZUR Katarzyna
PŁUCHOWSKA Grażyna
39ZABŁOCIE
BIELSKO-BIAŁA
Najlepsze kumpele13K 13Świry z Podbeskidzia51060:57:10.046d 00:33:26531,0-69,0356:538,7
14AUGUSCIK Ewelina
MYŚLIWIEC Barbara
24JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele14K 14Nadziane Muszelki :)49096:17:19.041d 06:19:26515,6-84,35911:125,4
15DOLAŚ Danuta
CZURYŃSKA Wiolka
140KRAKÓW
GDYNIA
Najlepsze kumpele15K 15ROFR 747059:00:02.044d 11:44:26496,3-103,7227:078,4
16WOLAK Krystyna
SMAGACZ Zyta
34JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE -ZDRÓJ
Najlepsze kumpele16K 16Dwie Laski51168:05:01.049d 00:26:27474,2-125,77021:152,8
17ZUZA-WITKOWSKA Anna
WASIELEWSKA Anetta
12BYDGOSZCZ
BYDGOSZCZ
Najlepsze kumpele17K 17Dreptusie Team51064:13:41.048d 00:30:42462,2-137,7668:207,2
18WRZESIŃSKA Kasiola
ZAJĄCZKOWSKA Bożena
52ŁÓDŹ
ŁĘCZYCA
Najlepsze kumpele18K 18Parchate Babusy45080:31:01.042d 01:04:25447,3-152,67010:475,6
19WARSKA-KUBIAK Monika
MILLER Agnieszka
142SOSNOWIEC
MEERBUSCH
Najlepsze kumpele19K 19ROFR#1147074:59:39.042d 01:03:00405,1-194,86011:065,4
20KORYCKA Mariola
BRATEK Magdalena
163ZGIERZ
ZGIERZ
Najlepsze kumpele20K 20Szalone One45065:45:15.040d 00:50:35397,6-202,3879:556,0
21STAŚKIEWICZ Beata
ZAJĄCZKOWSKA Emilia
27JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele21K 21Socjal Corpo Group51091:21:15.048d 01:34:33396,8-203,19013:484,3
22LIS Monika
GRABOWSKA-CYBULA Sylwia
178MARKI
MARKI
Najlepsze kumpele22K 22STRUGA WALKING44062:50:35.042d 01:33:57366,1-233,91910:175,8
23BAJOR Aneta
WLOSZCZYNSKA Marta
144ŻORY
MONACHIUM
Najlepsze kumpele23K 23ROFR 347067:43:56.043d 00:26:25360,0-240,01211:175,3
24CIEMIĘGA Agnieszka
CIEMIĘGA Izabela
132JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele24K 24Daleko jeszcze?51052:01:53.048d 01:17:30344,8-255,1909:036,6
25TRYNISZEWSKA Anna
WYSZKOWSKA Paulina
51WIĄZOWNA
WARSZAWA
Najlepsze kumpele25K 25Najlepsze kumpele51053:43:11.049d 00:07:13341,7-258,2679:256,4
26GAWŁOWSKA Dominika
ZAHRAJ Renata
69SKOCZÓW
SKOCZÓW
Najlepsze kumpele26K 26Cztery Ręce :)50073:35:09.048d 00:27:47338,4-261,56613:024,6
27TRZCIŃSKA Joanna
HUBA Agnieszka
131JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
Najlepsze kumpele27K 27Huba&Buba47073:26:22.036d 14:35:50327,4-272,63213:274,5
28WOLNY Ania
BORUS Joanna
92CIESZYN
CIESZYN
Najlepsze kumpele28K 28Kaj my som?50050:57:10.044d 01:49:16327,3-272,6519:206,4
29ZAWISŁA Danuta
GRZYMKIEWICZ Beata
203JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele29K 29Rodzinka Z39135:01:02.036d 08:10:00262,0-337,97030:541,9
30NIEDZIOŁKO Bożena
PŁAZA Monika
116JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele30K 30Turbo trampki49041:01:51.045d 01:22:00251,8-348,2209:466,1
31MAZUR Małgorzata
NALEWAJKA Wioleta
224JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
Najlepsze kumpele31K 31Przebudzone :)34051:01:50.044d 00:48:39250,1-349,87012:144,9
32PORWIT Agnieszka
SZOJDA Paulina
204LĘDZINY
TYCHY
Najlepsze kumpele32K 32Viking Training Center I38042:36:04.036d 00:17:58249,0-350,98110:155,8
33BIELECKA Magdalena
MATUSEK Monika
162RUSINOWICE
RUSINOWICE
Najlepsze kumpele33K 33Meta & Mafia 240035:15:19.039d 00:28:20244,7-355,2608:386,9
34ŻARSKA Katarzyna
ŁASTÓWKA Marzena
61JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele34K 34Leniwce ruszają50041:34:37.047d 01:25:22244,3-355,70010:125,9
35CHODOROWSKA Janina
SROCZYŃSKA Maria
175JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
Najlepsze kumpele35K 35Sikorki44071:00:06.042d 01:57:23237,1-362,92017:583,3
36BURZYŃSKA Beata
BURZYŃSKA Barbara
108KATOWICE
KATOWICE
Najlepsze kumpele36K 36Basbetki50040:36:18.043d 00:51:27233,9-366,10010:245,8
37RAGAN Małgorzata
KUSIAK Elżbieta
75JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele37K 37Rezerwa Złota51053:47:39.037d 02:42:34232,5-367,50013:524,3
38BAJCAR Beata
PUDA Dorota
186CHYBIE
MNICH
Najlepsze kumpele38K 38Doris&Beti Team42034:10:04.037d 02:52:15223,7-376,2609:096,5
39BRZEZINA Eliza
BRZEZINA Teresa
47JANKOWICE
JANKOWICE
Najlepsze kumpele39K 39Let’s go51040:58:49.048d 01:53:44220,5-379,45311:085,4
40STACHOWICZ Beata
OSIAL Anita
102PŁONSK
PŁOŃSK
Najlepsze kumpele40K 40No Way Team50028:02:22.044d 17:54:23219,5-380,5127:397,8
41GADAJ Julita
WRZEŚNIAK Karolina
172WŁOCŁAWEK
GDAŃSK
Najlepsze kumpele41K 41POGADAJMY44057:17:29.040d 00:15:41207,7-392,35016:333,6
Poniżej dystansu minimalnego: 200,0 km
42KRÓLIKOWSKA Alicja
ZAWISŁA Halina
247SUSZEC
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
Najlepsze kumpele42K 42QUO VADIS18042:05:35.016d 00:40:14197,1-402,91012:484,7
43HŁĄD Izabella
SZTWIERTNIA Inga
104USTROŃ
USTROŃ
Najlepsze kumpele43K 43tuczniaki49043:35:30.044d 00:34:26196,4-403,58213:184,5
44ŁANUCHA Mariola
SURY-WOLNIEWICZ Kamila
20JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele44K 44Pussycat na 5+49040:49:48.043d 01:23:52183,2-416,76013:224,5
45BOSIACKA Marta
BOROWIEC Renata
138ŚWIĘTOCHŁOWICE
DYMINY
Najlepsze kumpele45K 45ROFR#245042:14:39.041d 07:45:41180,8-419,16714:004,3
46KOLAT Jadwiga
KRZYK Małgorzata
234JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
KRAKÓW
Najlepsze kumpele46K 46Lecimy w Trupa na Bis22029:48:22.020d 01:02:02146,5-453,45312:124,9
47ŻAK Olga 181JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsze kumpele47K 47Olga i Rafał43022:42:06.031d 00:27:27141,4-458,6489:386,2
48SKOMRA-GAJDA Renata
MATUSZCZAK Kinga
255JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele48K 48Nocny patrol14019:39:04.012d 01:27:56126,6-473,4169:186,4
49RUNOWSKA Monika
CZARNOWSKA Kasia
270POZNAŃ
POZNAŃ
Najlepsze kumpele49K 49K&M Positive Always5023:16:20.02d 09:40:52123,3-476,73011:195,3
50JANKO Sylwia
ADAMCZUK-SKOTNICKA Urszula
253JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDROJ
Najlepsze kumpele50K 50Drużyna nowej ziemi13031:01:36.011d 04:29:19119,6-480,37015:333,9
51STRZAŁKA-LECH Magdalena 112ŻORYNajlepsze kumpele51K 51B&M Avengers45013:46:11.040d 00:27:44108,9-491,1207:357,9
52OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta
PAJĄK Małgorzata
268JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele52K 52Migotki7020:39:08.06d 00:26:3896,3-503,69012:514,7
53SADLOK Anna
ŁAGOSZ Ewelina
161JAWISZOWICE
BRZEZINKA
Najlepsze kumpele53K 53AnaLina50010:57:40.036d 19:34:1190,0-510,0237:188,2
54WAWOCZNY Anita
RADZIEWICZ Renata
262JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
WISŁA WIELKA
Najlepsze kumpele54K 54Nira i Holi9017:00:01.07d 02:17:0081,8-518,21012:284,8
55ROSTALSKA Violeta
ADAMCIO Ewa
243OSTRÓW WIELKOPOLSKI
RASZKÓW
Najlepsze kumpele55K 55Dziewczyny 50+19025:00:10.017d 00:49:0162,1-537,89024:092,5
56STEFANOWICZ Monika 222KRAKÓWNajlepsze kumpele56K 56Do boju!19006:37:01.015d 01:00:0156,5-543,5407:018,5
57REYMANN Milena
MATUSZCZYK Renata
265JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Najlepsze kumpele57K 57Stare Rury nie rdzewieją8028:45:35.07d 21:09:0049,4-550,58034:551,7
58ZAŁĘSKA Magdalena
ZIOBRO Kamila
264JASTRZĘBIE ZDRÓJ
SOSNOWIEC
Najlepsze kumpele58K 58K&M z aparatem na plecach8006:57:45.03d 01:00:3638,5-561,52610:515,5
59CZERWIŃSKA Klaudyna
GOŁOFIT Edyta
153RYBNIK
RYBNIK
Najlepsze kumpele59K 59Opel Girls13002:24:41.08d 00:49:1416,6-583,4058:436,9
60KUBARSKA Anna 236JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsze kumpele60K 60Tuptasie22002:06:41.03d 00:40:3510,9-589,08011:365,2
Znaleziono 60 wynik(ów)