BIAŁOŁĘCKA TRIADA BIEGOWA
Organiser : Fundacja Run Vegan
Date : 2022-12-11
Place : Warszawa
Distance : 28 km
Registered : 794
Started : 717
Not finished : 635
Finished : 82
On the track : 0
Complete results :
Simplified :
Classification by net time. Unofficial results !!!
PlaceParticipantNumberClubCityNATCategoryMCatF/MMieszkaniec BiałołękiBieg Przez MostBiałołęcki Bieg NiepodległościBiałołęcki Bieg WolnościNet
time
28km
Clock
time
28km
GapPace
min/km
Pace
km/h
          
1KUREK Jarosław 577WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAMieszkaniec Białołęki1M 1Tak00:35:43.0000:18:27.0000:50:11.0001:44:21.0001:44:25.00 3:4316,1
2HILDEBRAND Marcin 66BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMieszkaniec Białołęki2M 2Tak00:36:20.0000:18:31.0000:51:22.0001:46:13.0001:46:18.00+00:01:523:4715,8
3SKWARCZ Paweł 60WARSZAWAMieszkaniec Białołęki3M 3Tak00:38:04.0000:18:47.0000:51:30.0001:48:21.0001:48:26.00+00:04:003:5215,5
4MIELCZAREK Krzysztof 208BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMieszkaniec Białołęki4M 4Tak00:39:19.0000:20:20.0000:52:23.0001:52:02.0001:52:11.00+00:07:414:0015,0
5GOZDEK Radek 136BIEGANIEPO40.PLWARSZAWAMieszkaniec Białołęki5M 5Tak00:41:45.0000:20:23.0000:51:41.0001:53:49.0001:53:58.00+00:09:284:0314,8
6TKACZYK Adam 674WARSZAWAOPEN Mężczyźni1M 600:41:56.0000:19:44.0000:56:08.0001:57:48.0001:57:53.00+00:13:274:1214,3
7CZERWIŃSKA Katarzyna 663WARSZAWAOPEN Kobiety1K 100:40:58.0000:20:48.0000:56:23.0001:58:09.0001:58:15.00+00:13:484:1314,2
8KARBOWIAK Marcelina 134WARSZAWAMieszkanka Białołęki1K 2Tak00:41:52.0000:21:47.0000:57:44.0002:01:23.0002:01:36.00+00:17:024:2013,8
9SZYMAŃSKI Andrzej 250WARSZAWAMieszkaniec Białołęki6M 7Tak00:41:37.0000:20:54.0000:59:51.0002:02:22.0002:02:32.00+00:18:014:2213,7
10ŚLIMKO Daniel 32OLEJ RUNNING TEAMWARSZAWAMieszkaniec Białołęki7M 8Tak00:42:51.0000:21:26.0000:58:16.0002:02:33.0002:02:55.00+00:18:124:2213,7
11NOWOCIEŃ Jacek 232UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIECPODKOWA LEŚNAOPEN Mężczyźni2M 900:44:12.0000:21:47.0000:57:46.0002:03:45.0002:04:01.00+00:19:244:2513,6
12JAWORSKI Piotr 2MARKOWI BIEGACZEWARSZAWAMieszkaniec Białołęki8M 10Tak00:43:00.0000:22:08.0000:58:58.0002:04:06.0002:04:17.00+00:19:454:2513,5
13MICHNOWSKI Sebastian 378BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMieszkaniec Białołęki9M 11Tak00:44:35.0000:22:23.0000:59:08.0002:06:06.0002:06:27.00+00:21:454:3013,3
14SADOWSKA Marzena 17WARSZAWAMieszkanka Białołęki2K 3Tak00:43:34.0000:23:38.0001:01:07.0002:08:19.0002:08:35.00+00:23:584:3413,1
15KOŁODZIEJ Mirosław 152WARSZAWAOPEN Mężczyźni3M 1200:43:28.0000:22:15.0001:03:33.0002:09:16.0002:09:34.00+00:24:554:3713,0
16WŁODKOWSKI Robert 690TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAMieszkaniec Białołęki10M 13Tak00:48:04.0000:22:13.0000:59:50.0002:10:07.0002:10:42.00+00:25:464:3812,9
17ŁATKOWSKI Łukasz 731GRUPA BIEGOWA CHTMOCHOTOMÓWOPEN Mężczyźni4M 1400:48:44.0000:22:22.0001:00:10.0002:11:16.0002:12:57.00+00:26:554:4112,8
18KRAWCZYK Wojciech 295BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMieszkaniec Białołęki11M 15Tak00:47:58.0000:26:24.0000:58:31.0002:12:53.0002:13:39.00+00:28:324:4412,6
18KODA Eugeniusz 474TEAM ZABIEGANE DNIWARSZAWAOPEN Mężczyźni5M 1500:46:19.0000:23:10.0001:03:24.0002:12:53.0002:13:21.00+00:28:324:4412,6
20KUCHAREK Paweł 588WARSZAWAMieszkaniec Białołęki12M 17Tak00:48:08.0000:23:17.0001:01:52.0002:13:17.0002:14:19.00+00:28:564:4512,6
21ŚCIBOR Marcin 228RUCH IZBICAKRASNYSTAWOPEN Mężczyźni6M 1800:46:55.0000:24:39.0001:03:40.0002:15:14.0002:15:57.00+00:30:534:4912,4
22MATHEA Jacek 452WARSZAWAMieszkaniec Białołęki13M 19Tak00:47:14.0000:24:45.0001:03:33.0002:15:32.0002:17:36.00+00:31:114:5012,4
23KANIA Paweł 723BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMieszkaniec Białołęki14M 20Tak00:46:07.0000:23:27.0001:07:56.0002:17:30.0002:18:22.00+00:33:094:5412,2
24KOBYLEC Artur 216WARSZAWAMieszkaniec Białołęki15M 21Tak00:48:10.0000:24:47.0001:05:43.0002:18:40.0002:20:01.00+00:34:194:5712,1
25SZYSZKO Ewa 181MARKOWI BIEGACZEMARKIOPEN Kobiety2K 400:51:45.0000:24:15.0001:04:21.0002:20:21.0002:20:55.00+00:36:005:0012,0
26OWOC Tomasz 742PKO BANK POLSKI / NEW BALANCE RUN CLUBWARSZAWAOPEN Mężczyźni7M 2200:51:14.0000:24:47.0001:06:47.0002:22:48.0002:24:29.00+00:38:275:0611,8
27KUREK Jacek 605MARKIOPEN Mężczyźni8M 2300:50:29.0000:26:21.0001:06:00.0002:22:50.0002:24:17.00+00:38:295:0611,8
28OLEKSIAK Piotr 507WARSZAWAMieszkaniec Białołęki16M 24Tak00:50:21.0000:25:00.0001:08:25.0002:23:46.0002:24:57.00+00:39:255:0811,7
29GAWLIK Arkadiusz 386BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMieszkaniec Białołęki17M 25Tak00:51:11.0000:27:25.0001:06:42.0002:25:18.0002:27:16.00+00:40:575:1111,6
30DOBOSZ Piotr 601WŚCIEKŁE PIĘŚCI WĘŻAWARSZAWAMieszkaniec Białołęki18M 26Tak00:50:50.0000:26:27.0001:08:18.0002:25:35.0002:27:40.00+00:41:145:1111,5
31SIKORSKI Paweł 620KIP RUNNINGMAGDALENKAOPEN Mężczyźni9M 2700:46:26.0000:35:29.0001:03:46.0002:25:41.0002:28:00.00+00:41:205:1211,5
32LEWANDOWSKI Piotr 710TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAMieszkaniec Białołęki19M 28Tak00:52:14.0000:25:29.0001:08:18.0002:26:01.0002:27:45.00+00:41:405:1211,5
33ROGUSKI Michał 337WARSZAWAMieszkaniec Białołęki20M 29Tak00:48:07.0000:29:14.0001:09:20.0002:26:41.0002:28:02.00+00:42:205:1411,5
34ŁATKOWSKA Monika 401GRUPA BIEGOWA UM W-WACHOTOMÓWOPEN Kobiety3K 500:49:59.0000:26:05.0001:11:07.0002:27:11.0002:28:54.00+00:42:505:1511,4
35BUCHALSKA Ewa 717EKOBIEGIWARSZAWAMieszkanka Białołęki3K 6Tak00:50:30.0000:26:31.0001:10:19.0002:27:20.0002:28:38.00+00:42:595:1511,4
36SKRZYPEK Michał 11WARSZAWAOPEN Mężczyźni10M 3000:56:07.0000:22:36.0001:10:03.0002:28:46.0002:29:47.00+00:44:255:1811,3
37WRONIEWSKI Grzegorz 572MARKIOPEN Mężczyźni11M 3100:57:09.0000:25:54.0001:05:50.0002:28:53.0002:30:14.00+00:44:325:1911,3
38DZYRUK Maciej 460WARSZAWAOPEN Mężczyźni12M 3200:51:43.0000:25:48.0001:13:49.0002:31:20.0002:32:52.00+00:46:595:2411,1
39WIERBIŁOWICZ Dariusz 631WARSZAWAOPEN Mężczyźni13M 3300:53:57.0000:26:31.0001:11:15.0002:31:43.0002:32:54.00+00:47:225:2511,1
40DOMINIAK Zbigniew 673ORANGE POLSKAWARSZAWAMieszkaniec Białołęki21M 34Tak00:53:21.0000:26:52.0001:11:55.0002:32:08.0002:33:59.00+00:47:475:2611,0
41CIMOCHOWSKA-ŚWITALSKA Magdalena 422BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMieszkanka Białołęki4K 7Tak00:51:12.0000:29:15.0001:12:50.0002:33:17.0002:34:55.00+00:48:565:2811,0
42RASIŃSKA Agnieszka 167NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKOPEN Kobiety4K 800:56:21.0000:28:07.0001:10:11.0002:34:39.0002:36:28.00+00:50:185:3110,9
43HRYCIUK Katarzyna 419EKOBIEGIWARSZAWAOPEN Kobiety5K 900:52:24.0000:27:46.0001:15:16.0002:35:26.0002:37:10.00+00:51:055:3310,8
44SŁOWIAK Klaudia 20WARSZAWAOPEN Kobiety6K 1000:54:23.0000:30:10.0001:11:35.0002:36:08.0002:38:05.00+00:51:475:3410,8
45MIŁOSZ Marek 495WARSZAWAMieszkaniec Białołęki22M 35Tak00:56:36.0000:26:49.0001:15:09.0002:38:34.0002:39:41.00+00:54:135:3910,6
46MYŚLIŃSKA Anna 123WARSZAWAMieszkanka Białołęki5K 11Tak00:53:50.0000:31:49.0001:14:42.0002:40:21.0002:42:22.00+00:56:005:4310,5
47BITOWSKI Hubert 309JÓZEFOSŁAWOPEN Mężczyźni14M 3600:59:00.0000:27:04.0001:14:19.0002:40:23.0002:42:45.00+00:56:025:4310,5
48TORZEWSKI Janusz 283WATWARSZAWAOPEN Mężczyźni15M 3700:46:33.0000:33:08.0001:20:57.0002:40:38.0002:41:16.00+00:56:175:4410,5
49BAKUŁA Wiesław 359WACHOPEN Mężczyźni16M 3800:56:26.0000:28:25.0001:16:26.0002:41:17.0002:42:47.00+00:56:565:4510,4
50DOBOSZ Aneta 603WŚCIEKŁE PIĘŚCI WĘŻAWARSZAWAMieszkanka Białołęki6K 12Tak00:54:44.0000:30:27.0001:16:45.0002:41:56.0002:44:04.00+00:57:355:4710,4
51TRZASKO Ania 744NEWBALANCERUNCLUBWARSZAWAOPEN Kobiety7K 1300:58:01.0000:29:29.0001:14:39.0002:42:09.0002:43:48.00+00:57:485:4710,4
52MALANOWICZ Michał 408OLSZEWNICA STARAOPEN Mężczyźni17M 3900:58:04.0000:27:57.0001:16:39.0002:42:40.0002:44:52.00+00:58:195:4810,3
53KATNER Tomasz 196WARSZAWAOPEN Mężczyźni18M 4000:57:05.0000:28:38.0001:17:01.0002:42:44.0002:44:35.00+00:58:235:4810,3
54BARDZIŃSKI Łukasz 82WARSZAWAMieszkaniec Białołęki23M 41Tak01:03:11.0000:25:57.0001:13:39.0002:42:47.0002:44:18.00+00:58:265:4810,3
55KACZMAREK Katarzyna 454MARKOWI BIEGACZEMARKIOPEN Kobiety8K 1400:57:02.0000:28:19.0001:17:31.0002:42:52.0002:45:06.00+00:58:315:4910,3
56PIKULIŃSKA Iwona 712WARSZAWAMieszkanka Białołęki7K 15Tak00:58:22.0000:29:00.0001:15:31.0002:42:53.0002:44:58.00+00:58:325:4910,3
57SUCHODOLSKI Mariusz 114WARSZAWAMieszkaniec Białołęki24M 42Tak00:59:04.0000:29:21.0001:15:35.0002:44:00.0002:46:19.00+00:59:395:5110,2
58KOCIK Elżbieta 10WARSZAWAMieszkanka Białołęki8K 16Tak00:52:56.0000:31:46.0001:19:32.0002:44:14.0002:46:18.00+00:59:535:5110,2
59LEZNER Karolina 80WARSZAWAOPEN Kobiety9K 1700:58:49.0000:28:17.0001:17:55.0002:45:01.0002:46:54.00+01:00:405:5310,2
60CHOJNOWSKI Andrzej 275BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMieszkaniec Białołęki25M 43Tak00:56:57.0000:30:30.0001:18:13.0002:45:40.0002:47:35.00+01:01:195:5510,1
61STROMECKI Marcin 530BFMWARSZAWAMieszkaniec Białołęki26M 44Tak00:57:25.0000:28:18.0001:19:59.0002:45:42.0002:49:27.00+01:01:215:5510,1
62KOSECKI Jakub 607ŁOMIANKIOPEN Mężczyźni19M 4500:58:38.0000:34:00.0001:14:20.0002:46:58.0002:50:03.00+01:02:375:5710,1
63SUWALD Andrzej 489JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOPEN Mężczyźni20M 4600:58:02.0000:29:28.0001:22:57.0002:50:27.0002:52:43.00+01:06:066:059,9
64KOSEWSKA Dorota 192BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMieszkanka Białołęki9K 18Tak00:58:03.0000:31:34.0001:21:46.0002:51:23.0002:53:31.00+01:07:026:079,8
65WITEK Małgorzata 509WARSZAWAMieszkanka Białołęki10K 19Tak01:02:33.0000:30:42.0001:18:59.0002:52:14.0002:54:50.00+01:07:536:099,8
66SOŁDECKA Anna 640SLOW JOGGING BIAŁOŁĘKAWARSZAWAMieszkanka Białołęki11K 20Tak00:57:55.0000:30:26.0001:26:48.0002:55:09.0002:57:26.00+01:10:486:159,6
67SOWA Andrzej 293PILAWAOPEN Mężczyźni21M 4700:59:13.0000:32:44.0001:24:27.0002:56:24.0002:57:18.00+01:12:036:189,5
68ZIARKO Joanna 176WARSZAWAOPEN Kobiety10K 2101:01:58.0000:31:55.0001:25:12.0002:59:05.0003:00:12.00+01:14:446:239,4
69TORZEWSKA Agnieszka 284BEMOWO BIEGAWARSZAWAOPEN Kobiety11K 2201:08:57.0000:33:09.0001:20:57.0003:03:03.0003:05:27.00+01:18:426:329,2
70LEWANDOWSKA Monika 50WARSZAWAMieszkanka Białołęki12K 23Tak01:06:27.0000:30:32.0001:26:55.0003:03:54.0003:04:05.00+01:19:336:349,1
71SZWARC Anna 23WARSZAWAMieszkanka Białołęki13K 24Tak01:06:28.0000:30:54.0001:27:12.0003:04:34.0003:04:46.00+01:20:136:359,1
72PIEŃKOSZ Monika 715WARSZAWAMieszkanka Białołęki14K 25Tak01:06:38.0000:30:31.0001:28:05.0003:05:14.0003:07:10.00+01:20:536:369,1
73CICHECKA Aneta 501WARSZAWAOPEN Kobiety12K 2601:08:48.0000:31:56.0001:30:30.0003:11:14.0003:11:55.00+01:26:536:498,8
74JEŻMAŃSKI Sławek 375WARSZAWAMieszkaniec Białołęki27M 48Tak01:08:02.0000:33:34.0001:30:08.0003:11:44.0003:12:42.00+01:27:236:508,8
75TOMASZEWSKA Mariola 402BIEGAM DLA SIEBIEWARSZAWAOPEN Kobiety13K 2701:02:39.0000:41:39.0001:28:18.0003:12:36.0003:15:12.00+01:28:156:528,7
76GRYGOWSKA Beata 662JABŁONNAOPEN Kobiety14K 2801:14:08.0000:32:49.0001:28:18.0003:15:15.0003:17:38.00+01:30:546:588,6
77FIEDOSIUK Michał 39WARSZAWAMieszkaniec Białołęki28M 49Tak01:09:57.0000:35:14.0001:36:42.0003:21:53.0003:24:04.00+01:37:327:128,3
78SZOSTAKOWSKI Jarosław 5BIEGAMY Z OCHOTĄWARSZAWAOPEN Mężczyźni22M 5001:10:16.0000:43:36.0001:37:29.0003:31:21.0003:34:11.00+01:47:007:327,9
79GROCHOWSKA Joanna 4BIEGAMY Z OCHOTĄWARSZAWAOPEN Kobiety15K 2901:10:15.0000:43:38.0001:37:29.0003:31:22.0003:34:11.00+01:47:017:327,9
80GIERANOWSKI Marcin 26STRUŚWARSZAWAOPEN Mężczyźni23M 5101:13:04.0000:41:47.0001:40:52.0003:35:43.0003:36:33.00+01:51:227:427,8
81ŻYŁA-ZDZIECH Sylwia 713WARSZAWAMieszkanka Białołęki15K 30Tak01:15:27.0000:41:40.0001:43:40.0003:40:47.0003:41:30.00+01:56:267:537,6
82NASKRĘT Mariusz 70RACOTOPEN Mężczyźni24M 5201:24:23.0000:45:12.0001:42:09.0003:51:44.0003:54:25.00+02:07:238:167,2
Niesklasyfikowani
WALĘDZIK Edyta 260WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak00:00:00.00 DNF00:30:38.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WASIEWICZ Krzysztof 709KONDYCJAPIASECZNOOPEN Mężczyźni00:32:18.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŚWIRGOŃ Adam 336TRENERBIEGANIA.PLWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:32:22.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WIĘCKOWSKI Łukasz 42WARKAOPEN Mężczyźni00:32:35.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GROMEK Radosław 758AZS AWF WARSZAWAWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:32:54.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DĄBROWA Bartosz 30WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:00:00.00 DNF00:33:06.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŁĄCKA Ilona 399BIAŁOŁĘKA JEST KOBIETĄWARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak00:00:00.00 DNF00:33:22.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FALANDYSZ Damian 51WPRUNNING PRUSZKÓWPRUSZKÓWOPEN Mężczyźni00:35:57.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRZEMPEK Aleksander 629BIEGANIEPO40.PLWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:36:06.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BEDNARZ Cezary 326BIEGAJĄCY ŚWIDNIKWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:37:02.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZYCH Mariusz 238BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:37:13.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MIROWSKI Jarosław 670WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:37:16.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WITKOWSKI Paweł 661WIELISZEW HERON TEAMŁAJSKIOPEN Mężczyźni00:37:22.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŁAPIŃSKA Anna 532WARSZAWAOPEN Kobiety00:37:33.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JĘDRZEJEWSKI Marcin 393WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:37:59.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MARYNOWSKI Wojciech 535WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:38:11.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STEFAŃSKA Joanna 145WARSZAWAOPEN Kobiety00:00:00.00 DNF00:38:24.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZCZEPŁEK Jasiek 433KS LEMIESZ TEAMOMOPEN Mężczyźni00:38:36.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
TYMOLEWSKI Grzegorz 428WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:38:37.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GŁOWACKI Paweł 318WENET RUNNERS TEAMSEROCKOPEN Mężczyźni00:39:43.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BRUCKI Robert 479CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA / BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAOPEN Mężczyźni00:39:49.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MICHLEWICZ Krzysztof 242WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:39:50.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRZESZEWSKI Rafał 596BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:39:57.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NOWICKI Marcin 666LEGIONOWOOPEN Mężczyźni00:40:01.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
TARANTA Daniel 573BESKIDZKA 160WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:40:14.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKA Weronika 21212TRI.PL / ASICS FRONTRUNNER POLANDWARSZAWAOPEN Kobiety00:40:27.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DĘBOWSKI Michał 660ULTRABIEGLI RADOMRADOMOPEN Mężczyźni00:40:53.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GRZYBOWSKI Mariusz 721KOBYŁKAOPEN Mężczyźni00:40:55.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RAK Adam 734WODOCIĄGI WARSZAWSKIEWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:41:29.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BERNER Szymon 739BUKS WARSZAWAWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:41:32.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BIENIEK-UGNIEWSKA Joanna 214SUNFIT STUDIONOWY DWÓR MAZOWIECKIOPEN Kobiety00:41:43.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LEWDOROWICZ Wojciech 269SAM SOBIE KLUBEMKADYOPEN Mężczyźni00:41:54.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GAŁĄZKA Tomasz 644BŁONIEOPEN Mężczyźni00:42:12.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHMIEL Krzysztof 138ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINOPEN Mężczyźni00:42:13.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JANOWSKI Jacek 480LEGIONOWOOPEN Mężczyźni00:42:27.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DĄBROWSKA Dominika 186LEGIA TABLE TENNIS SCHOOLSWARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak00:42:30.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
TARAS Marcin 194BIEGOWE WTORKI NA TARCHOMINIEWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:42:34.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CZERNECKI Wojciech 146WROCŁAWOPEN Mężczyźni00:42:41.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MACIEJOWICZ Michał 15VEGERUNNERSWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:42:43.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
S Karolina 604KAROLINA SŁOMCZYŃSKAWARSZAWAOPEN Kobiety00:42:57.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ANDRZEJEWSKI Mariusz 686T-MOBILE RUNNING TEAMWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:43:06.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CZERWIEC Andrzej 726MARKOWI BIEGACZEMARKIOPEN Mężczyźni00:43:10.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOMORZYCKI Janusz 743ORANGE POLSKAMIŃSK MAZOWIECKIOPEN Mężczyźni00:43:28.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BĄK Magdalena 619JÓZEFÓWOPEN Kobiety00:43:30.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CZAPSKI Michał 207BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:43:35.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LISZKA Karolina 492KAZIKIWARSZAWAOPEN Kobiety00:43:35.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PAŁCZYŃSKI Bartłomiej 505PRZYSUCHAOPEN Mężczyźni00:43:47.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KLUPŚ Damian 799WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:43:47.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KAMIŃSKI Kamil 252@KODEKSSPORTOWCAWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:44:02.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LENDZION Marcin 469GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:44:02.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MALANOWSKA Elżbieta 390WARSZAWAOPEN Kobiety00:44:03.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PĘDZISZ Michał 583AKTYWNA WARSZAWAWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:44:07.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
TOBOŁA Paweł 157AKS POLONIA WARSZAWAWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:44:13.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRZEPKOWSKI Radosław 28ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:44:26.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JASKÓŁOWSKI Waldemar 237WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:44:29.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MICHALAK Dariusz 183DĘBLINOPEN Mężczyźni00:44:50.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHOJNACKI Mikołaj 117WARSAW RUN CLUBWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:44:55.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHEŁCHOWSKI Michał 133PAWKO RUNNER TEAMWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:44:56.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŁABĘCKA Agata 418KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDWARSZAWAOPEN Kobiety00:44:57.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZGODA Mateusz 109WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:44:58.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WNUK Tomasz 113WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:44:58.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŚMIETAŁO Dawid 215WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:44:59.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZACHNA Piotr 73MARKOWI BIEGACZEWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:45:06.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DRZYMALA Krzysztof 79WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:45:06.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOCISZEWSKI Krzysztof 333WARSZAWIAKYNOWA WIEŚOPEN Mężczyźni00:45:07.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PIOTRAK Marcin 506WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:45:10.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GIEBUŁTOWICZ Marek 54WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:45:15.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHOTOMSKI Marcin 482LEGIONOWOOPEN Mężczyźni00:45:27.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KILJAŃCZYK Dominik 185TARCZYNOPEN Mężczyźni00:45:31.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SIEDLECKI Łukasz 423BIEGANIEPO40.PLWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:45:33.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WICIK Juliusz 416COP TEAMWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:45:37.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WINKOWSKA-STRUZIK Magdalena 536DUCLA ACADEMYWARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak00:45:37.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BOBER Jarosław 398WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:45:41.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GŁODOWSKA Marta 443ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAOPEN Kobiety00:45:46.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KWIECIŃSKA Małgorzata 313BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOOPEN Kobiety00:45:58.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZYGMUNT Szymon 609WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:45:59.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JASTRZEMBSKI Piotr 193WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:46:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JASIŃSKI Marek 759WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:46:01.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
TRZASKOWSKI Rafał 594LUCKY RUN CLUBOTWOCKOPEN Mężczyźni00:46:20.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŻAKOWSKI Michał 436USTANOWOPEN Mężczyźni00:46:22.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STOBNICKI Mateusz 104GĄBIN BIEGABŁONIEOPEN Mężczyźni00:46:29.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZYMBORSKA Monika 580WARSZAWAOPEN Kobiety00:46:31.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRÓLICKI Konrad 519STG WARSZAWAWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:46:41.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SOBOCIŃSKI Michał 175PLAYWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:46:45.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GŁASEK Piotr 324KIELCEOPEN Mężczyźni00:46:46.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PONIATOWSKI Aleksander 258AXON MEDIA GROUPWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:46:48.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ADAO Miguel 728WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:46:49.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MACIEJAK Robert 680WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:46:49.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZWARDOŃ Ewa 164BUXIDAWARSZAWAOPEN Kobiety00:46:50.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NIECKARZ Justyna 639WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak00:46:56.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SOBCZAK Krzysiek 586SEROCKOPEN Mężczyźni00:46:57.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GORDON Kamila 622TRIMASTERSWARSZAWAOPEN Kobiety00:46:57.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MALARSKI Bernard 789SEROCKOPEN Mężczyźni00:46:58.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GRYSZPANOWICZ Piotr 546WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:47:02.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STRAWSKI Marcin 528OBIEGUWKAWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:47:05.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KAMIŃSKI Paweł 173WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:47:22.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DROŹDZIEL Mariusz 711WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:47:24.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZYMAJDA Marcin 234BIEGIEM DO AGD SEROCKLEGIONOWOOPEN Mężczyźni00:47:24.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZIOMEK Wiktor 475WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:47:30.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WIAZOWSKI Jarosław 537INCLUDO JAROSLAW WIAZOWSKIWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:47:32.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PRUSZYŃSKI Edward 467KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOZAROW MAZOWIECKIOPEN Mężczyźni00:47:35.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DEREWICZ Mariusz 188WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:47:59.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LACHOWSKI Maciej 355WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:48:01.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STAŃKOWSKI Hubert 462TEAM WARIATWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:48:13.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHRZĘSZCZYK Tomasz 86WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:48:14.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZASADA Dawid 352ŁÓDŹOPEN Mężczyźni00:48:19.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WEREDA Paweł 319WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:48:23.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PODKAŃSKI Paweł 116WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:48:24.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZEWCZYK Jacek 97WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:48:27.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOŚCIAK Jacek 687WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:48:30.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
THEODOULOU Nicci 632WASAWOPEN Kobiety00:48:32.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SAKOWSKA Agnieszka 655WARSZAWAOPEN Kobiety00:48:44.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
OBIDZIŃSKI Bartosz 347WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:48:46.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PYTELEWSKI Piotr 729WODOCIĄGI WARSZAWSKIEWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:48:48.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WILGOS Janusz 477WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:48:48.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DĄBROWSKI Łukasz Dąbrowski 457WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:48:58.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SUCHARSKI Tomasz 414WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:48:58.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BEBELSKI Jakub 227WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:48:59.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PISARSKI Bartłomiej 695LEGIONOWOOPEN Mężczyźni00:49:02.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PODLEŚ Robert 706WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:49:05.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JĘDRZEJCZYK-KOWALSKA Sylwia 380BIGTIRESRUNCLUBMOŚCISKAOPEN Kobiety00:49:07.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GERWATOWSKI Artur 249WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:49:11.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RUSIN Michał 500JABŁONNAOPEN Mężczyźni00:49:12.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŁOPAŁO Sebastian 747LUBLINOPEN Mężczyźni00:49:15.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRYSTOSIAK Karol 772POMIECHÓWEKOPEN Mężczyźni00:49:15.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KUCHARSKI Wojtek 534PROAUTOMATION TEAMOLSZEWNICA STARAOPEN Mężczyźni00:49:19.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHOTOMSKA Dorota 483LEGIONOWOOPEN Kobiety00:49:27.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GRZYMAŁA Andrzej 466WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:49:28.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JABŁONKA Radosław 59DZIADY OCRWYSZKÓWOPEN Mężczyźni00:49:35.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BEBELSKI Rafał 226PZU SPORT TEAMWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:49:36.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WALENCIK Julia 774WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak00:49:43.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MARZEC Zbigniew 127BIEGAJĄCY KUCHARZPIASECZNOOPEN Mężczyźni00:49:43.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
TEODORCZYK Michał 251WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:49:43.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LENDZION Jarosław 468GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:49:44.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ARAŹNY Zbigniew 142WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:49:45.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKI Franciszek 111WPRUNNINGPRUSZKÓWOPEN Mężczyźni00:49:48.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZCZEPAŃSKI Saturnin 316RUNNERS TEAM JABŁONNAJABŁONNAOPEN Mężczyźni00:49:54.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FRĄCKOWSKI Sławomir 340WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:49:56.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOZŁOWSKI Paweł 383WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:49:56.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KONIECZKA Kamil 669WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:49:56.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JAKUBISIAK Renata 209BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak00:49:57.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BOGUMIŁ Izabela 478LEGIONOWOOPEN Kobiety00:50:07.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŚCIBIOR Grzegorz 179WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:50:08.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MAREK Jacek 203WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:50:09.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MASŁOWSKI Michał 614WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:50:13.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZIÓŁKOWSKI Maciej 511WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:50:17.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NOWAKOWSKI Tomek 435WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:50:17.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WOJTOWICZ Przemek 628NOWA IWICZNAOPEN Mężczyźni00:50:20.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RÓJ Leszek 676BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:50:37.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SYKUT Adam 517WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:50:42.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOŁODZIEJCZYK Aleksander 356WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:50:48.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JAWOREK Krzysztof 599WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:50:49.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WOLAŃCZYK Adam 486WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:50:54.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DĘBSKI Andrzej 531BIAŁYSTOKOPEN Mężczyźni00:50:57.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GŁÓWKA Rafał 58MARKIOPEN Mężczyźni00:50:59.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GALUHN Mariusz 160ŁOMIANKIOPEN Mężczyźni00:51:03.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
UCINEK Łukasz 485STOMILEXPRUSZKÓWOPEN Mężczyźni00:51:04.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RAK Michał 733WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:51:04.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZEGAR Anna 357WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak00:51:05.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CZARNOCKA NIEDZIELSKA Angelika 746WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak00:51:13.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŻAKOWICZ Piotr 148WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:51:14.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DUDA Jacek 55PRUSZKÓWOPEN Mężczyźni00:51:16.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MIODUSZEWSKI Marcin 394UM WARSZAWA / ARWWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:51:17.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GWIZDAŁA Cezary 727WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:51:17.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOLASA Andrzej 158KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAOPEN Mężczyźni00:51:27.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BARTOSZEWICZ Agnieszka 526WARSZAWAOPEN Kobiety00:51:31.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZYMKOWIAK Sebastian 202WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:51:37.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BAJDALA Robert 720OLSZEWNICA STARAOPEN Mężczyźni00:51:38.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
REDA Sławomir 569TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:51:41.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WIECZOREK Jacek 516UKS NISKAWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:51:43.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GODLEWSKI Artur 45BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:51:44.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BARTOŃ Wojciech 338PIASTÓWOPEN Mężczyźni00:51:46.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ORŁOWSKI Kacper 184WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:51:52.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BLASZCZYNSKI Witold 159WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:51:58.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŚWIĆ Rafał 702TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:51:59.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KUCZYŃSKA Karolina 491WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak00:52:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DUDEK Bartłomiej 668BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:52:02.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
TARCZOŃ Agata 700ZMITEK-TEAMCIECISZEWOPEN Kobiety00:52:03.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
TOMCZUK-KUZKA Katarzyna 205WARSZAWAOPEN Kobiety00:52:04.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZAWROTNY Mariusz 217ERAZM BIEGAWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:52:06.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RZECZKOWSKI Zygmunt 397METRO WARSZAWSKIEWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:52:06.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GOŹDZIKIEWICZ Błażej 189BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:52:10.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZAWADZKI Krystian 642KLAUDYNOPEN Mężczyźni00:52:11.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MICHAŁEK Tomasz 657ŁOMIANKIOPEN Mężczyźni00:52:20.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŚWIĘTOCHOWSKI Jarosław 278LEGIONOWOOPEN Mężczyźni00:52:26.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WOLFF Tomek 598BIEGAJĄCE ZĄBKIZĄBKIOPEN Mężczyźni00:52:27.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SUCHECKI Przemysław 92KS POMORSKALEGIONOWOOPEN Mężczyźni00:52:29.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SUCHECKA Joanna 93KS POMORSKALEGIONOWOOPEN Kobiety00:52:29.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SAWICKI Miłosz 567WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:52:31.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WAGNER Jolanta 508WARSZAWAOPEN Kobiety00:52:38.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZWED Łukasz 458WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:52:44.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SENGER Rafał 154WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:52:49.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOSEWSKI Cezary 373JABŁONNAOPEN Mężczyźni00:52:55.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PRUCNAL Paweł 12ATLETAS FELICESWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:52:59.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KUSY Jacek 377WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:53:01.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WITZKE Artur 306KAWUCHALEGIONOWOOPEN Mężczyźni00:53:01.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JANKOWSKI Michał 5453 LOWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:53:10.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
OPIELA Tomasz 585KIEŁPINOPEN Mężczyźni00:53:12.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŚLEPOWROŃSKI Jakub 296PZU SPORT TEAMWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:53:14.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
IZDEBSKA Karolina 593AKTYWNA WARSZAWAWARSZAWAOPEN Kobiety00:53:16.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FLORYSIAK Artur 342WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:53:19.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GRUBKAJTUS Henryk 795WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:53:20.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WERTENSTEIN-ŻUŁAWSKI Piotr 367ŻOLIBORZWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:53:24.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BAZYLEWICZ Hubert 488WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:53:24.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZEJKA Katarzyna 550JÓZEFÓWOPEN Kobiety00:53:27.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SAWICKI Wojciech 35WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:53:27.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FRYCZ Michał 794WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:53:30.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRZACZYŃSKI Maciej 749WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:53:31.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GOŁASZEWSKI Marcin 510ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINOPEN Mężczyźni00:53:32.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SOJAK Marcin 125WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:53:36.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MAZUR Anna 600WARSZAWAOPEN Kobiety00:53:38.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KAŹMIERSKI Adrian 243WOŁOMINOPEN Mężczyźni00:53:38.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHOJNOWSKI Arkadiusz 288ZABIEGANY WOŁOMINKOBYŁKAOPEN Mężczyźni00:53:43.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SADOCH Krzysztof 354MIŃSK MAZOWIECKIOPEN Mężczyźni00:53:58.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NIKOLENKO Illia 714WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:53:59.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOZIOŁ Kamil 776WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:53:59.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JAWORSKI Łukasz 206WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:54:01.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MIKOŁAJEWICZ Paweł 752WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:54:02.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JANKOWSKI Dariusz 303WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:54:03.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CABAŃSKA Dorota 369ŁOMIANKIOPEN Kobiety00:54:06.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOPROWSKI Jacek 341PRUSZKÓWOPEN Mężczyźni00:54:15.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LIS Marcin 440WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:54:16.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BUGIERA Marek 771LEGIONOWOOPEN Mężczyźni00:54:16.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JANKOWSKI Konrad 540WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:54:17.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DERESZEWSKI Piotr 61ZABIEGANY WOŁOMINWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:54:19.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MIODUSZEWSKI Adrian 334WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:54:20.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
POZOROŃSKA Marta 7GTCWARSZAWAOPEN Kobiety00:54:21.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LENART Agnieszka 592JAKTORÓWOPEN Kobiety00:54:22.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
OKUNIEWSKI Grzegorz 285ALIOR RUNNING TEAMMIŃSK MAZOWIECKIOPEN Mężczyźni00:54:24.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SOKOŁOWSKA Magdalena 348WARSZAWAOPEN Kobiety00:54:30.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KALINOWSKI Konrad 101LEGIONOWOOPEN Mężczyźni00:54:31.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ORŁOWSKI Marek 376WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:54:31.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
HUSZCZA Agata 464WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak00:54:32.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CZARTORYSKI Krystian 522WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:54:35.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JAREK Katarzyna 229MIŃSK MAZOWIECKIOPEN Kobiety00:54:37.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GIERAK Kris 124#TEAMBUNIOWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:54:39.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JANIAK Jagoda 456WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak00:54:41.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JAKUBIAK Wojciech 581WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:54:43.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WÓJCIK Robert 800WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:54:44.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
TYBUCHOWSKI Konrad 704LEGIONOWOOPEN Mężczyźni00:54:47.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOMARNICKI Kamil 610#SAMSIĘTURLAMWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:54:49.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŚWITAŁA Adam 780FALEWTY NOWEOPEN Mężczyźni00:54:53.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WOJDAK Anna 539PIASTÓWOPEN Kobiety00:54:54.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZCZEPANIAK Mariusz 360WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:54:57.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZYMAŃSKI Jacek 370WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:54:58.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BARTOSZEWSKI Daniel 410WÓLKA ZAŁĘSKAOPEN Mężczyźni00:55:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RACHWAŁ Michał 21112TRI.PLWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:55:08.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WALENDZIK Wiesia 566WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak00:55:16.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WOJNARSKI Janusz 166WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:55:21.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FLOREK Małgorzata 705WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Mieszkanka BiałołękiTak00:55:22.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOWALCZYK Tomasz 561WYSZKÓWOPEN Mężczyźni00:55:23.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
TYMENDORF Michał 484STOMILEXWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:55:28.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PYRZAK Paweł 81BIEGANIEPO40.PLWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:36:34.00 DNF00:18:56.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PYZARA Tomasz 612CHOTOMÓWOPEN Mężczyźni00:55:32.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GRYGUCIS Waldemar 630WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:55:35.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SENKO Mateusz 141STOWARZYSZENIE RAZEM DLA BIAŁOŁĘKIWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:55:36.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BURZYNSKI Rafał 64BRAKWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:55:38.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
HADYS Lukasz 762WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:55:40.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LEŚWIECKI Paweł 787WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:55:41.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŻURAWSKI Michał 732POLSKAWOLA KARCZEWSKAOPEN Mężczyźni00:55:42.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KARBOWNIK Kuba 623WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:55:45.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DĘBIŃSKI Michał 287WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:55:48.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FILIPPOWICZ Marek 279WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:55:55.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SEIDER Igor 784THE SEIDERSWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:56:03.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZCZEPAŃSKI Adam 412WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:56:04.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GASKIEWICZ Marek 595WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:56:08.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ROGALA Marcin 697WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:56:09.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
OSKWAREK Paweł 119WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:56:11.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KUMOROWSKI Mateusz 463WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:56:19.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
HENTKA Kamil 568UKL OLIMPIJCZYK 112WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:56:24.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GROCHOWSKI Paweł 327PZU SPORT TEAMWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:56:26.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GEŁCZEWSKI Adam 656WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:56:27.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
HORDIENKO Natalia 372UKRAINEWARSZAWAOPEN Kobiety00:56:29.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PYTKA Andrzej 325ZAMOŚĆ BIEGAWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:56:31.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SKOROPADYK Yulian 387SKOLIANWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:56:32.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FILIPOWICZ Michał 426WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:56:36.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GOŚ Jacek 100WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:56:38.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHMIEL Anna 135WOŁOMINOPEN Kobiety00:56:38.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PISKORSKA Agnieszka 651WARSZAWAOPEN Kobiety00:56:49.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LACHOWICZ Tomasz 447WITCWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:56:49.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WOJDAK Piotr 538STOMILEXPIASTÓWOPEN Mężczyźni00:56:53.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DYREK Dariusz 200MOŚCISKAOPEN Mężczyźni00:56:58.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
IWANICKA Monika 472WARSZAWAOPEN Kobiety00:56:59.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MUSZYNSKI Marceli 289WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:57:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PANEK Paweł 455WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:57:05.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRATOK Dmitry 615RAN WAWA RUNWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:57:14.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GÓRKA Rafał 679T-MOBILE SPORT TEAMWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:57:17.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SHYMANCHUK Volha 659WARSZAWAOPEN Kobiety00:57:18.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KĘPKA Marcin 543WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:57:20.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WOJTKIEWICZ Anna 262KOBYŁKAOPEN Kobiety00:57:21.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MADEJ Marcin 235WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:57:23.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GROCHALSKI Mariusz 647WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:57:28.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PALONKA Bartłomiej 320MARKIOPEN Mężczyźni00:57:30.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WASIAK Bartosz 144WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:57:31.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KONIECKA Agata 476WARSZAWAOPEN Kobiety00:57:34.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
APANOWICZ Angelika 162EKOBIEGIWARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak00:57:34.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FETISOVA Katia 576WARSZAWAOPEN Kobiety00:57:34.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PRZYBYSZ Arkadiusz 310JABŁONNAOPEN Mężczyźni00:57:35.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KACPURA Piotr 273STOCZEKOPEN Mężczyźni00:57:40.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STEFAŃSKI Rafał 302WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:57:43.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CISZEWSKA Anna 131WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak00:57:46.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GAWROŃSKI Antoni 512WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:57:50.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BOHDZIEWICZ Pawel 698DZIEKANÓW LEŚNYOPEN Mężczyźni00:57:56.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ROGALSKI Tomasz 775WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:57:58.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LIPOWSKI Maciej 22WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:57:59.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOWALCZYK Zdzisław 384JW 2189WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:58:02.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FABISIAK Anna 664TEAM ZABIEGANE DNIWARSZAWAOPEN Kobiety00:58:06.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GĄGAŁA Przemysław 94WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:58:07.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MYCIELSKA Ewa 199JÓZEFÓWOPEN Kobiety00:58:08.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZARODKIEWICZ Dawid 65NAPRZÓD MŁOCINY/ #TZDWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:37:50.00 DNF00:20:20.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
TRZESIŃSKI Michał 665WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:58:14.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GRABOWSKI Marcin 689WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:58:14.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOSMALA Michał 740WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:58:19.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PRZYBYSZ Mateusz 286WĘGRÓWOPEN Mężczyźni00:58:20.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZANIEWICZ Andrzej 684WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:58:21.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOWALCZYK Ryszard 557APOSTOŁOWIE TRXWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:58:23.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZACŁONA Paweł 785ZIELONKAOPEN Mężczyźni00:58:25.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JÓZEFOWICZ Maciej 551VEGE RUNNERSWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:58:28.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PIWOWARSKI Dariusz 608WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:58:31.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KAZAŁA Piotr 365WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:58:33.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GURMIŃSKI Łukasz 453WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:58:36.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SOJAK Jakub 140CIECHANÓWOPEN Mężczyźni00:58:37.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZIEMAK Radosław 432CHOTOMÓWOPEN Mężczyźni00:58:41.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BRZOSTOWSKA Kama 652WARSZAWAOPEN Kobiety00:58:43.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PRZYBYŁA Karol 471MASADAWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:58:44.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JEDLICZKA Weronika 590WARSZAWAOPEN Kobiety00:58:45.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRZANOWSKA Małgorzata 143WARSZAWAOPEN Kobiety00:58:48.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ADAMSKI Marcin 778WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:58:49.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SAWICKA - WERS Urszula 248BIEGAM BO LUBIĘ KOŁOBRZEGKOŁOBRZEG DRZONOWOOPEN Kobiety00:58:56.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BEDNARSKI Tomasz 748WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:58:57.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RUDNICKA Emilia 621WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak00:58:58.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŁOTOWSKI Emil 244LEGIONOWOOPEN Mężczyźni00:59:02.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BOJANOWSKI Łukasz 245ŁAJSKIOPEN Mężczyźni00:59:02.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LALEWICZ Wiktor 261ŁAJSKIOPEN Mężczyźni00:59:03.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JABŁOŃSKI Piotr 201WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:59:04.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GAPSKA Agnieszka 766KRAV MAGA KLUB KENKOWARSZAWAOPEN Kobiety00:59:05.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RASZEWSKI Paweł 719KIEPINOPEN Mężczyźni00:59:07.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RADOMSKA-ZUBCZYŃSKA Maria 43WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak00:59:09.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZAMILSKI Michał 587FRANKFURTOPEN Mężczyźni00:59:10.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KWIATKOWSKI Hubert 504ŁOCHÓWOPEN Mężczyźni00:59:14.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
OSTROWSKI Michał 344WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:59:18.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZALEWSKI Ludomir 210WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:59:19.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WOŁYNEK Agnieszka 91WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak00:59:21.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŚCIWIARSKA Małgorzata 37WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak00:59:21.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GŁÓWKA Małgorzata 223MARKIOPEN Kobiety00:59:27.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NGUYEN HONG Viet 314WATSZAWAOPEN Mężczyźni00:59:29.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WEŁNA Mariusz 68WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:59:31.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MACIEJEWSKI Krzysztof 481WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:59:33.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BUKOWSKI Janusz 637STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYMWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:59:41.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZYSLOWSKI Piotr 171WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:59:50.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHRZANOWSKA Agata 499WARSZAWAOPEN Kobiety00:59:51.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHRZANOWSKI Wojciech 498WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:59:51.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MEDVETSKYI Illia 617WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:59:56.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BROŻYNA Magda 707WARSZAWAOPEN Kobiety00:59:58.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BRZOZOWSKA Magdalena 271BIEGUSTATORZYWARSZAWAOPEN Kobiety01:00:01.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FURR Joshua 459WARSZAWAOPEN MężczyźniYes01:00:04.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GWIZDAŁA Piotr 691WARSZAWAOPEN Mężczyźni01:00:05.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GWIZDAŁA Tomasz 683WARSZAWAOPEN Mężczyźni01:00:05.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
OLCZAK Witold 106UMCS BIEGAWARSZAWAOPEN Mężczyźni01:00:08.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BANY Michał 255WARSZAWAOPEN Mężczyźni01:00:13.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WŁODARCZYK Paweł 270WARSZAWAOPEN Mężczyźni01:00:14.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MASTALERZ Dawid 753WARSZAWAOPEN Mężczyźni01:00:23.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHOJNOWSKI Bartłomiej 301WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:00:28.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STACH Grzegorz 265WARSZAWAOPEN Mężczyźni01:00:34.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOPCZYŃSKA Dominika 649WARSZAWAOPEN Kobiety01:00:38.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WOJTKOWSKA Anna 282WARSZAWA - WESOŁAOPEN Kobiety01:00:41.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BOBOWSKI Sebastian 738WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:00:42.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PAWEŁOSZEK Robert 74STUDIO ROBERT SPINEWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:01:02.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WANOWSKI Andrzej 274ROZBIEGAMY NOWY DWÓRNOWY DWÓR MAZOWIECKIOPEN Mężczyźni01:01:04.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KROLSKI Łukasz 77HOLOWARSZAWAOPEN Mężczyźni01:01:08.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SIKORA Mateusz 591PIASTÓWOPEN Mężczyźni01:01:19.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOWALSKI Piotr 708WARSZAWAOPEN Mężczyźni01:01:21.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
TOMASZEWSKI Marek 291WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:01:27.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WOJTCZAK Adrian 678EŁKOPEN Mężczyźni01:01:27.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NOWAK Pawel 382WARSZAWAOPEN Mężczyźni01:01:29.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRAWCZYK Michał 371WARSZAAAMieszkaniec BiałołękiTak01:01:30.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZUMOTALSKI Kamil 439WARSZAWAOPEN Mężczyźni01:01:34.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SADOWSKI Kamil 170WARSZAWAOPEN Mężczyźni01:01:39.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŚMIECHOWSKI Marcin 427WARSZAWAOPEN Mężczyźni01:01:40.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MAJCHRZAK Anna 3WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:01:42.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHODUN Agnieszka 560BRZÓZEOPEN Kobiety01:01:43.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZARĘBA Tomasz 99WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:01:58.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRASUSKA Magdalena 451SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA NR 100 STOWARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:02:07.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŻÓŁCIŃSKI Waldemar 407GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAOPEN Mężczyźni01:02:07.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MANJA Dariusz 790WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:02:11.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STANKIEWICZ Maciej 298AMI & AURI RUNNERS CLUBWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:02:15.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GABOR Maciej 329WARSZAWAOPEN Mężczyźni01:02:20.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GĄSECKA Olga 290WARSZAWAOPEN Kobiety01:02:25.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOWALCZYK Agnieszka 788WARSZAWAOPEN Kobiety01:02:28.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PIKIEWICZ Julka 420OLSZEWNICA STARAOPEN Kobiety01:02:40.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZYCH Kasia 465NBRCWARSZAWAOPEN Kobiety01:02:41.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WALECKA Wiktoria 773TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:02:43.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CZAJKOWSKI Bartłomiej 754EKOBIEGIKRASNYSTAWOPEN Mężczyźni01:02:52.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOWALIKOWSKA Renata 220BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF01:02:53.00 DNF DNF DNF--
GŁUCHOWSKA Daria 671PLATERÓWOPEN Kobiety01:02:57.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PRĘDKA Marta 44WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:02:58.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MARSZAŁEK Karolina 259WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:03:07.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WOŹNIAK Maciej 756WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:03:20.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KĘSICKI Rafał 701WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:03:22.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GLUSHKO Iurii 769PIONKIOPEN Mężczyźni01:03:23.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHEŁCHOWSKA Ewa 389BRBK - BIEGLI W PODATKACHOLSZTYNOPEN Kobiety01:03:25.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MEDVETSKA Irina 618WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:03:26.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOWNACKI Marcin 46WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:03:27.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
URBANSKI Dominik 444ŁAJSKIOPEN Mężczyźni01:03:28.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŁYSIK Marcin 768INTERSPORTWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:03:28.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ORŁOWSKA Dorota 770INTERSPORTWARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:03:31.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZOUABI Dorota 751TOTAL FITNESWARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:03:32.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KULBACKI Kamil 470WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:03:36.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CENTKOWSKI Mateusz 718RADZYMINOPEN Mężczyźni01:03:38.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JAKUBASEK Dariusz 782WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:03:40.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PLIUSHCHYK Eduard 446WARSZAWAOPEN Mężczyźni01:03:40.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MEDVEDIEVA Vita 431ZLOTOKLOSOPEN Kobiety01:03:41.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MEDVEDIEV Oleksandr 430ZLOTOKLOSOPEN Mężczyźni01:03:42.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NIEWIADOMSKI Zdzisław 513WARSZAWAOPEN Mężczyźni01:03:52.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STASZEWSKA Kinga 645KS STASZEWSCYWARSZAWAOPEN Kobiety01:03:56.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PRUSZYŃSKA Joanna 132KS OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIOPEN Kobiety01:03:56.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SIDORCZUK Marek 555WARSZAWAOPEN Mężczyźni01:04:01.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOPYŚ Damian 760WARSZAWAOPEN Mężczyźni01:04:31.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BULIK Bozena 685WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:04:34.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BIELEC Bartłomiej 180WARSZAWAOPEN Mężczyźni01:04:42.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GURMIŃSKA Katarzyna 331WARSZAWAOPEN Kobiety01:04:45.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOPROWICZ Damian 332WARSZAWAOPEN Mężczyźni01:04:46.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DZIEWULSKA Natalia 611WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:04:47.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JASIOCHA Diana 549WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:04:47.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NOWAK Kasia 650WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:04:58.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JEDYNAK Paweł 24WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:05:01.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
AMPULSKI Mariusz 757NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKOPEN Mężczyźni01:05:04.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
HORODECKI Piotr 564WARSZAWAOPEN Mężczyźni01:05:05.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZAKHARKEVICH Alexander 783WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:05:11.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GĘBICZ Cezary 643WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:05:17.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FARIAS PELCASTRE Ivan 379WARSZAWAOPEN Mężczyźni01:05:21.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KARŁOWICZ Anna 33PARTIA WOLNYCH BIEGACZYWARSZAWAOPEN Kobiety01:05:22.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KUŚ Maciej 434WARSZAWAOPEN Mężczyźni01:05:32.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ANDRUKIEWICZ Anita 515GRUPA BIEGOWA CHTMOJABŁONNAOPEN Kobiety01:05:41.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ROJEK Stanisław 578WARSZAWAOPEN Mężczyźni01:05:48.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LESZCZYŃSKA Marlena 579WARSZAWAOPEN Kobiety01:05:48.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PACHOLAK Przemysław 118WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:06:01.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DROZDOWSKA Aleksandra 553WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:06:02.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BIERNACKA Agnieszka 328LEGIONOWOOPEN Kobiety01:06:07.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KNAP Dorota 25WARSZAWAOPEN Kobiety01:06:34.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SULEJCZYK Piotr 571.BLTRBUDY BARCZĄCKIEOPEN Mężczyźni01:06:34.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZAREWICZ Paweł 14WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:06:34.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SOCHA Paweł 315ZĄBKIOPEN Mężczyźni01:06:34.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WIĘTCZAK Tomasz 230WARSZAWAOPEN Mężczyźni01:06:38.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STAGIŁOW Monika 120WARSZAWAOPEN Kobiety01:06:40.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RUTKOWSKA Izabela 233WARSZAWAOPEN Kobiety01:06:44.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRÓL Łukasz 83PZU SPORT TEAMWARSZAWAOPEN Mężczyźni01:06:46.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
TERECH Ewelina 385WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:07:01.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ROKICKI Aleksander 791WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:07:04.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
TRZECIAK Elżbieta 445WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:07:14.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RUSIN Anna 494JABŁONNAOPEN Kobiety01:07:21.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KORNACKA Agnieszka 294NIEPORĘTOPEN Kobiety01:07:25.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MAKOWSKA Iza 777INTERSPORTWARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:07:31.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PONIEWIERSKA Magdalena 767INTERSPORTWARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:07:31.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PRZYBYSZ Andrzej 654WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:43:32.00 DNF00:24:02.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WOJTAL Tomasz 339WARSZAWAOPEN Mężczyźni01:07:57.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ROSA Teresa 648WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:07:57.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRYGOWSKA Paula 98WARSZAWAOPEN Kobiety01:07:58.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BORKOWSKA Monika 307WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:08:04.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RUDENKA Andrei 323WARSZAWAOPEN Mężczyźni01:08:05.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOŚCIECHA Wioleta 658PIŁAOPEN Kobiety01:08:07.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CZYŻ Justyna 388WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:08:08.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZLĄZAK Pola 317WARSZAWAOPEN Kobiety01:08:09.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NIEDZIELA Grzegorz 305WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:08:26.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SKOWROŃSKI Bartosz 213LEGIONOWOOPEN Mężczyźni00:45:31.00 DNF00:23:06.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GUSZPIT Agnieszka 256WARSZAWAOPEN Kobiety01:08:41.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
OLSZEWSKI Łukasz 236WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:08:50.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CICHOŃ Dominik 95WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:09:01.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LUC Adam 524BIEGUSIEM.PLRYKIOPEN Mężczyźni01:09:06.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOPROWSKA Barara 343PRUSZKÓWOPEN Kobiety01:09:14.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZATYLNY Tomasz 763WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:09:18.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FALKOWSKI Łukasz 139WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:44:53.00 DNF00:24:37.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SMAGIEŁ Tomasz 151WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:09:36.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WYROSTEK Przemysław 497STOMILEXPRUSZKÓWOPEN Mężczyźni01:09:38.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BUDEK Ewa 635WARSZAWAOPEN Kobiety01:09:42.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STACH Karolina 264WARSZAWAOPEN Kobiety01:09:53.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BODALSKI Jacek 556AKTYWNA WARSZAWAWARSZAWAOPEN Mężczyźni01:09:55.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PATOLETA Mirek 49WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:10:14.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MAMLA Zbigniew 606BIEGIEM NA KAWĘWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:46:38.00 DNF00:23:38.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ROGUSKA Magdalena 1MAGDALENA ROGUSKAWARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:10:18.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KARPIŃSKI Marcin 122WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:45:51.00 DNF00:24:41.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
AUGUSTYŃSKA-ŚMIETAŁO Iwona 191BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak00:46:53.00 DNF00:23:53.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SKRZYPIŃSKI Cezary 672WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:10:49.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STALKOWSKA-GALUHN Katarzyna 161ŁOMIANKIOPEN Kobiety01:10:52.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PTASIEWICZ Alicja 129WIELISZEWOPEN Kobiety01:10:53.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LISOWSKA Alicja 155BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:11:11.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZDUNEK Michał 616WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:47:57.00 DNF00:23:18.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
OLCZAK Urszula 107UMCS BIEGAWARSZAWAOPEN Kobiety01:11:18.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOWALSKI Wiesław 41WARSZAWAOPEN Mężczyźni01:11:27.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NACHEL Michał 724WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:11:34.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHODNIEWICZ Michał 174WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:47:42.00 DNF00:23:59.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHRZANOWSKA Małgorzata 421WARSZAWAOPEN Kobiety01:11:48.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RÓŻAŃSKA Magdalena 163WARSZAWAOPEN Kobiety00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF01:11:54.00 DNF DNF DNF--
KERNER Agnieszka 404GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAOPEN Kobiety01:11:55.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRZYŻEWSKA Karolina 737PZU SPORT TEAMWARSZAWAOPEN Kobiety01:12:05.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STRZELECKI Piotr 16WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:48:02.00 DNF00:24:13.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FELIŃSKI Daniel 529GOWARCZÓWOPEN Mężczyźni00:49:35.00 DNF00:23:05.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JAKUBASEK Paulina 781WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:12:51.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ADAMCZYK Anna 48BIEGACZKIWARSZAWAOPEN Kobiety01:12:55.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŻMIJEWSKA Karolina 47BIEGACZKIWARSZAWAOPEN Kobiety01:12:56.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DRZEWICZ Tomasz 450SZKOŁA TAŃCA ROCK'N'ROLA AKROBATYCZNEGO PROMENADAWARSZAWAOPEN Mężczyźni01:13:06.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KUCHUŃSKA Monika 797WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:13:16.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GODZISZ Ewa 409VEGERUNNERSWARSZAWAOPEN Kobiety01:13:17.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MIKINA Artur 366WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF01:13:22.00 DNF DNF DNF--
SZEWCZYK Tomasz 627WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:48:08.00 DNF00:25:39.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GOŁASZEWSKA Dorota 558XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEWARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:13:50.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOPER Adam 582PKP PLK S.AWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:13:51.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PANASIUK Aga 31ZĄBKIOPEN Kobiety01:14:20.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BODYS Sylwester 112WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:14:21.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MARKIEL-SKRZYPIŃSKA Anna 675WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:14:36.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PASZKOWSKI Cezary 126LEŚNE SZYCHYWARSZAWAOPEN Mężczyźni01:15:05.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WŁODARCZYK Aneta 34KS KONIEC STAWKIWARSZAWAOPEN Kobiety01:15:09.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JAWORSKA Agnieszka 703WARSZAWAOPEN Kobiety01:15:58.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WICHTOWSKA Karolina 29WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:16:01.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JUSTA Piuotr 735WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:16:16.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WYSOCKA Karolina 178WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:16:56.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RUDENKA Aliaksandra 321WARSZAWAOPEN Kobiety01:17:23.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BIDZIŃSKA Alicja 19WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:17:45.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FRĄCKIEWICZ Dariusz 153BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:50:14.00 DNF00:27:32.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PAZIEWSKI Andrzej 487BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:51:17.00 DNF00:26:52.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STEPANIUK Robert 736WIERZBICAOPEN Mężczyźni00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF01:18:38.00 DNF DNF DNF--
FLORCZUK Piotr 571FOREVER TEAMWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:52:52.00 DNF00:25:54.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KEMPA Piotr 362WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:51:58.00 DNF00:26:52.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
HAJNUS Wojciech 240WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:19:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOLASA Barbara 172KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAOPEN Kobiety01:19:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WŁODEK Rafał 403WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:19:12.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CZERNIGOWSKI Szymon 741WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:52:34.00 DNF00:26:49.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
VALIIEVA Aliia 473DZIEKANÓW LEŚNYOPEN Kobiety01:19:26.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOT Mikołaj 62WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:54:21.00 DNF00:25:49.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BRALSKI Piotr 542WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:51:00.00 DNF00:29:13.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PNIEWSKI Rafał 363BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:52:47.00 DNF00:27:35.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BĄK Łukasz 224BIEGIEM DO AGD SEROCKWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:52:53.00 DNF00:27:32.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NOWAK Jerzy 292PWPWWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:53:42.00 DNF00:26:51.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MADEJEK Jacek 730ZABIEGANI PO USZYKRAŚNIKOPEN Mężczyźni01:20:33.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STAŃKOWSKA Katarzyna 518WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:20:59.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STAŃKOWSKI Andrzej 520TEAM WARIATWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:20:59.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WILEŃSKI Zbigniew 562GRUPA BIEGOWA UM W-WADĄBROWA CHOTOMOWSKAOPEN Mężczyźni00:54:28.00 DNF00:26:32.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CZYŻ Michał 36WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:22:22.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FLORCZUK Agnieszka 533FOREVERTEAMWARSZAWAOPEN Kobiety00:53:41.00 DNF00:28:53.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WACH Michał 53BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:54:49.00 DNF00:27:57.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOT Tomasz 63WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:55:57.00 DNF00:27:25.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CZECHOWSKI Jerzy 147MZA - WARSZAWAWARSZAWAOPEN Mężczyźni01:23:41.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LEWANDOWSKA Joanna 239WARSZAWAOPEN Kobiety00:55:55.00 DNF00:29:26.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LUGE Maksymilian 646WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:58:03.00 DNF00:27:47.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KLIPO Mateusz 527DELOITTE ADVENTURE TEAMWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:52:33.00 DNF00:33:28.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KUŚMIREK-KOWAL Joanna 350BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak00:59:00.00 DNF00:28:20.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JANKOWSKA Wioletta 182WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak00:59:15.00 DNF00:28:12.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHODUN Paweł 559WARSZAWAOPEN Mężczyźni01:01:43.00 DNF00:25:52.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GUT Sebastian 219T-MOBILE SPORT TEAMWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:00:33.00 DNF00:27:37.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WIŚNIEWSKA Aneta 361WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:01:54.00 DNF00:27:51.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KAŹMIERCZAK Marta 796TRENERBIEGANIA.PLWARSZAWAOPEN Kobiety00:38:43.00 DNF00:00:00.00 DNF00:51:21.00 DNF DNF DNF--
JUSIŃSKI Krystian 198BRACTWO BIEGOWE BGKWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:37:55.00 DNF00:00:00.00 DNF00:52:42.00 DNF DNF DNF--
ROTTER Małgorzata 56MARKIOPEN Kobiety00:59:18.00 DNF00:31:22.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BALCERZAK-JAŁTUSZEWSKA Katarzyna 634MARKOWI BIEGACZEMARKIOPEN Kobiety00:59:20.00 DNF00:31:23.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WRÓBLEWSKA Joanna 667WARSZAWAOPEN Kobiety01:31:49.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHRAPEK Janusz 121ROSSMANNWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:38:41.00 DNF00:00:00.00 DNF00:54:00.00 DNF DNF DNF--
KUCA Grzegorz 13WARSZAWAOPEN Mężczyźni01:01:08.00 DNF00:31:47.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GONET Katarzyna 195BIEGOWE WTORKI NA TARCHOMINIEWARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:02:05.00 DNF00:31:07.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BOROWIAK Jolanta 311SLOW JOGING POLSKAWARSZAWAOPEN Kobiety01:33:48.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BOROWIAK Jacek 312SLOW JOGING POLSKAWARSZAWAOPEN Mężczyźni01:33:49.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PROCZEK Sylwia 21WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:34:19.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SKROBEK Piotr 793ŁOMIANKIOPEN Mężczyźni01:00:25.00 DNF00:34:07.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KIRSZ Ewa 425WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:02:48.00 DNF00:31:45.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MAJKOWSKA Zofia 448WARSZAWAOPEN Kobiety01:35:03.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MAJKOWSKI Michał 374WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:35:04.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BALCERZAK Tomasz 725LEGIONOWOOPEN Mężczyźni01:03:32.00 DNF00:31:51.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PŁOCHA Rafał 346WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:03:31.00 DNF00:32:46.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOŚCIK Jakub 105WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:42:16.00 DNF00:00:00.00 DNF00:55:56.00 DNF DNF DNF--
WIĘCKOWSKA Aneta 437POLSKAWARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:07:14.00 DNF00:31:08.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KASPRZAK Marcin 589WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:06:55.00 DNF00:31:43.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FALANDYSZ Janusz 52WPRUNNING PRUSZKÓWPRUSZKÓWOPEN Mężczyźni00:42:20.00 DNF00:00:00.00 DNF00:57:20.00 DNF DNF DNF--
BRZÓZKA Magda 300PTWPWARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:04:58.00 DNF00:35:19.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LAUR Mirosław 297WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:00:00.00 DNF00:29:12.00 DNF01:11:13.00 DNF DNF DNF--
KUCICKI Krzysztof 96WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:08:41.00 DNF00:32:01.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOWALSKI Grzegorz 40WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:09:26.00 DNF00:32:21.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KARPIŃSKA Izabela 263WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:07:08.00 DNF00:35:02.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MICHNOWSKA Adriana 197BIEGOWE WTORKI NA TARCHOMINIEWARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:09:37.00 DNF00:32:55.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŚWIDERSKI Darek 692POLYPHARMWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:00:00.00 DNF00:27:53.00 DNF01:15:06.00 DNF DNF DNF--
REMBERK Danuta 461WARSZAWAOPEN Kobiety00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF01:44:08.00 DNF DNF DNF--
MOŁODKIEWICZ Zbigniew 638BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:43:50.00 DNF00:00:00.00 DNF01:00:31.00 DNF DNF DNF--
KASPRZAK Olga 87WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:11:27.00 DNF00:33:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRÓL Maciej 755TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:45:54.00 DNF00:00:00.00 DNF00:58:37.00 DNF DNF DNF--
MANCZENKO Eugeniusz 613MARKOWI BIEGACZEWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:43:57.00 DNF00:00:00.00 DNF01:00:56.00 DNF DNF DNF--
KALINOWSKI Kamil 299WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:43:51.00 DNF00:00:00.00 DNF01:01:10.00 DNF DNF DNF--
TOMASZEK Robert 349WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:42:53.00 DNF00:00:00.00 DNF01:02:16.00 DNF DNF DNF--
VUCO Ivo 257HULTAJ LITERACISTARE GROCHALEOPEN Mężczyźni01:10:29.00 DNF00:35:34.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LUGE Remigiusz 641WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:11:13.00 DNF00:34:57.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRUPIŃSKI Marek 761RUNNING TEAMWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:43:15.00 DNF00:00:00.00 DNF01:03:23.00 DNF DNF DNF--
LACH Marta 688SLOW JOGGING BIAŁOŁĘKAWARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:12:18.00 DNF00:34:20.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LIBERA Paweł 565WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:12:57.00 DNF00:34:40.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GRYZ Jacek 241SUNFIT STUDIONOWY DWÓR MAZOWIECKIOPEN Mężczyźni00:46:24.00 DNF00:00:00.00 DNF01:01:25.00 DNF DNF DNF--
STEGIENKO Karolina 345WARSZAWAOPEN Kobiety01:13:44.00 DNF00:34:16.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NEC Paulina 396LEGIONOWOOPEN Kobiety01:15:24.00 DNF00:32:48.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NOWICKI Dariusz 563WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:12:18.00 DNF00:35:55.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
HAUDEK Paweł 204WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:47:43.00 DNF00:00:00.00 DNF01:01:19.00 DNF DNF DNF--
KAKOLECKI Michal 438WARSCHAUMieszkaniec BiałołękiTak00:46:50.00 DNF00:00:00.00 DNF01:04:09.00 DNF DNF DNF--
ŚMIETAŃSKI Piotr 168NASIELSK BASZTA TEAMNOWE PIEŚCIROGIOPEN Mężczyźni00:49:50.00 DNF00:00:00.00 DNF01:04:01.00 DNF DNF DNF--
MILIK Tomasz 115WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:16:56.00 DNF00:37:27.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WRONIEWSKI Mariusz 597MARKIOPEN Mężczyźni00:48:44.00 DNF00:00:00.00 DNF01:06:24.00 DNF DNF DNF--
GAWEŁ Piotr 441ŁOMIANKIOPEN Mężczyźni01:00:40.00 DNF00:00:00.00 DNF00:56:04.00 DNF DNF DNF--
OBWIOSŁO Joanna 89GLIWICEOPEN Kobiety01:16:42.00 DNF00:41:03.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHARLEJ Ireneusz 247MIERZYNOPEN Mężczyźni00:51:57.00 DNF00:00:00.00 DNF01:06:19.00 DNF DNF DNF--
STAROŃSKA Magdalena 693BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak00:51:12.00 DNF00:00:00.00 DNF01:11:07.00 DNF DNF DNF--
KARASIEWICZ Katarzyna 413GABINET KOSMETYCZNY AQUA KATARZYNA KARASIEWICZKULIGÓWOPEN Kobiety00:52:37.00 DNF00:00:00.00 DNF01:10:08.00 DNF DNF DNF--
PROKOPIUK Grzegorz 253SZWAGRY DWAWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:50:50.00 DNF00:00:00.00 DNF01:12:18.00 DNF DNF DNF--
GIL Wojciech 570WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:52:52.00 DNF00:00:00.00 DNF01:11:38.00 DNF DNF DNF--
TULA Renata 221NEW BALANCE RUN CLUBWARSZAWAOPEN Kobiety00:51:58.00 DNF00:00:00.00 DNF01:12:39.00 DNF DNF DNF--
BARTNIK Rafał 72ZABIEGANY WOŁOMINWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:53:03.00 DNF00:00:00.00 DNF01:11:49.00 DNF DNF DNF--
ŁOZIŃSKI Piotr 548BRACTWO BIEGOWE BGKWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:56:26.00 DNF00:00:00.00 DNF01:11:02.00 DNF DNF DNF--
CZAJKOWSKI Rafał 110EKOBIEGIWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:52:25.00 DNF00:00:00.00 DNF01:15:16.00 DNF DNF DNF--
KOĆ Marcin 71BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:54:36.00 DNF00:00:00.00 DNF01:14:02.00 DNF DNF DNF--
ADAMKIEWICZ Marcin 353WARSZAWSMieszkaniec BiałołękiTak00:49:55.00 DNF00:00:00.00 DNF01:19:09.00 DNF DNF DNF--
SYNOWIEC Dorota 231WARSZAWAOPEN Kobiety00:53:05.00 DNF00:00:00.00 DNF01:16:02.00 DNF DNF DNF--
BIAŁOKOS Kamil 626GRUPA BIEGOWA CHTMOWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:58:12.00 DNF00:00:00.00 DNF01:11:06.00 DNF DNF DNF--
SŁOWIK Paweł 602WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:57:26.00 DNF00:00:00.00 DNF01:12:09.00 DNF DNF DNF--
PIASECKI Rafał 108WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak00:57:27.00 DNF00:00:00.00 DNF01:12:08.00 DNF DNF DNF--
MATYSZCZAK Krzysztof 764KRAV MAGA KLUB KENKOWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:59:05.00 DNF00:00:00.00 DNF01:12:37.00 DNF DNF DNF--
CZARTORYSKA Anna 521WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak00:56:49.00 DNF00:00:00.00 DNF01:19:24.00 DNF DNF DNF--
MARCZAK Grażyna 405LECZO TEAMWARSZAWAOPEN Kobiety00:58:38.00 DNF00:00:00.00 DNF01:19:43.00 DNF DNF DNF--
MUCHA Grzegorz 156WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:01:03.00 DNF00:00:00.00 DNF01:17:47.00 DNF DNF DNF--
ZYGADŁO Piotr 102WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:59:37.00 DNF00:00:00.00 DNF01:19:20.00 DNF DNF DNF--
OWOC Magdalena 304WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak00:59:44.00 DNF00:00:00.00 DNF01:19:24.00 DNF DNF DNF--
GAWEŁ Dorota 442ŁOMIANKIOPEN Kobiety01:00:40.00 DNF00:00:00.00 DNF01:18:31.00 DNF DNF DNF--
JAROSZEWSKI Konrad 90WARSZAWAOPEN Mężczyźni00:52:17.00 DNF00:00:00.00 DNF01:29:31.00 DNF DNF DNF--
SIKORSKA Agnieszka 392WARSZAWAOPEN Kobiety00:58:43.00 DNF00:00:00.00 DNF01:24:22.00 DNF DNF DNF--
MIASTOWSKI Rafał 18SŁOŃ BWARSZAWAOPEN Mężczyźni00:59:15.00 DNF00:00:00.00 DNF01:23:56.00 DNF DNF DNF--
RUCYK Justyna 694WARSZAWAOPEN Kobiety00:59:14.00 DNF00:00:00.00 DNF01:25:13.00 DNF DNF DNF--
WINIARSKA Izabela 395IZAGÓRĄMAZOWIECKIEOPEN Kobiety00:58:23.00 DNF00:00:00.00 DNF01:27:05.00 DNF DNF DNF--
TYBURC Paweł 69ZERWANY ACHILLESWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:00:04.00 DNF00:00:00.00 DNF01:25:25.00 DNF DNF DNF--
KARWECKI Patryk 75WARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:12:20.00 DNF00:00:00.00 DNF01:14:41.00 DNF DNF DNF--
KACZYŃSKA Paula 335WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:05:05.00 DNF00:00:00.00 DNF01:23:04.00 DNF DNF DNF--
ŁOZOWSKA Dorota 798WARSZAWAMieszkanka BiałołękiTak01:07:04.00 DNF00:00:00.00 DNF01:27:04.00 DNF DNF DNF--
RUSIN Bartosz 493JABŁONNAOPEN Mężczyźni01:07:22.00 DNF00:00:00.00 DNF01:27:13.00 DNF DNF DNF--
WOŹNIAK Marcin 364WARSZAWAOPEN Mężczyźni01:02:59.00 DNF00:00:00.00 DNF01:32:04.00 DNF DNF DNF--
WTOREK Mirosław 496NIEZALEŻNYWARSZAWAMieszkaniec BiałołękiTak01:20:41.00 DNF00:00:00.00 DNF01:46:02.00 DNF DNF DNF--
Total 717 results.